Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

willma Pozri príspevok
prihodím negatívnu skúsenosť spolupráca L.... s nemenovanou sieťou čerpacích staníc. Klientka pravidelne brala poukážky, ku koncu roku sa ale stalo, že L po riadne uhradenej faktúre najprv poukážky vôbec neposlala a neskôr po urgenciách poslala, síce pôvodne objednané množstvo, ale s platnosťou len do konca kalendárneho roku.. Nakoľko všetci vieme, že koncom roku si prevažná väčšina zvykne brať dovolenky, tak minutie poukážok bolo nereálne. Klientka ich zaslala späť aj s odôvodnením, ale spoločnosť si žiadnu chybu nechce priznať. Klientka ich mala minúť a hotovo.
Willma to čo riešiš.jNechápem.
0 0
polka polka

polka je offline (nepripojený) polka

To tu ešte stále frčí táto téma? Ja som to dávno vzdala a naďalej statočne vymazávam neotvorené maily od l.y.o.n.e.s.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Aj ja mažem, len tak.
0 0
polka polka

polka je offline (nepripojený) polka

jozka56 Pozri príspevok
Aj ja mažem, len tak.
Už to berim športovo. Aspoň si prsty precvičíme.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Dievčence!

Precvičte si prsty ešte raz, zavítajte na svoju stránku v spoločnosti, v sekcii Môj L.y.o.n.e.s.s. (bez bodiek, ale musím to tak napísať, lebo inak mi to nezoberie) v "stále údaje" máte uvedenú Vašu mailovú adresu. Stačí ju vymazať, dať "uložiť" bez adresy a prsty si môžete precvičovať pri niečom inom. Zrušiť posielanie mailov je veľmi jednoduchá záležitosť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

jozka56 Pozri príspevok
Willma to čo riešiš.jNechápem.
dostala som sa k tomu ako slepé kura k zrnu, našťastie to nie je moja osobná skúsenosť.
0 0
polka polka

polka je offline (nepripojený) polka

oluska_1 Pozri príspevok
Dievčence!

Precvičte si prsty ešte raz, zavítajte na svoju stránku v spoločnosti, v sekcii Môj L.y.o.n.e.s.s. (bez bodiek, ale musím to tak napísať, lebo inak mi to nezoberie) v "stále údaje" máte uvedenú Vašu mailovú adresu. Stačí ju vymazať, dať "uložiť" bez adresy a prsty si môžete precvičovať pri niečom inom. Zrušiť posielanie mailov je veľmi jednoduchá záležitosť.
Bohužiaľ, ja neviem o žiadnej mojej stránke v spoločnosti L.....s
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

Dobrá rada nad zlato: Dajte ruky preč od *******u ak nechcete prísť o peniaze.Tým myslím,že byste sa nechali nakecat na pakety a podobne.Pokial vás niekto zlanáril len na registráciu a vy sa tešítena to 1% to je OK...ale to nieje o biznise ,ale o smiešnej zľave a skor či neskor sa každý na to vzkašle.Takže bdete chlapi.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Arleigh Pozri príspevok
Dobrá rada nad zlato: Dajte ruky preč od *******u ak nechcete prísť o peniaze.Tým myslím,že byste sa nechali nakecat na pakety a podobne.Pokial vás niekto zlanáril len na registráciu a vy sa tešítena to 1% to je OK...ale to nieje o biznise ,ale o smiešnej zľave a skor či neskor sa každý na to vzkašle.Takže bdete chlapi.

Vzhľadom na tvoju registraciu nedavnu, a na tvoje chabe vedomosti o tejto firme.....by som to nazval tvojou odvahou napisat takuto vec......ok mas svoj nazor a si z tabora anti.......len sa mi zda nevhodne od teba nieco take tvrdit pokial nemas dokazy ak mas sem s nimi rad si ich pozrem aj vypocujem
S pozdravom
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

čo ti mám dokazovat.Moje skusenosti su také,že som v *******e zaregistrovaný.A jedna mne velmi blízka osoba z mojeho okolia si kúpila pozície.Ja viem teda dost a tiež viem ako čaká na peniažky a tie nechodia a nechodia. Takže Bigleoboy asi tak.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Arleigh Pozri príspevok
čo ti mám dokazovat.Moje skusenosti su také,že som v *******e zaregistrovaný.A jedna mne velmi blízka osoba z mojeho okolia si kúpila pozície.Ja viem teda dost a tiež viem ako čaká na peniažky a tie nechodia a nechodia. Takže Bigleoboy asi tak.

Nuz vies ono to je zarucene ze dostane to vyhospodarenie ale nie je zaruceny cas...ja osobne poznam ludi, ktorym to boli vyplatene za tri mesiace a poznam aj takych co su tam rok a stale nic nemaju.....ono to zalezi od tychto faktorov......kolko ludi mas zaregistrovanych a ako vyuzivaju sluzby firmy ci nakupuju cez nu alebo nie......samozrejme ako u MLV byva cim viac ludi tym lepsie a aj rychlejsie dostanes odmeny premie......preto mne sa paci MLV ze cim viac prace odvediem tym viac ma odmenia......a to v praci nie je mozne cim viac sa clovek v praci snazi tym mu viac este tej prace prilozia.....ja osobne chodim na info veceri ale aj na biznis seminare a viem ze keby si mal tolko informaci co ja nebol by tvoj nazor pesimisticky......nuz zial to tak byva ze vacsina ludi co kritizuje nieco nema informacie potrebne....ok ja ti nazor neberem ja ta ani presvedcat nebudem je to tvoje rozhodnutie.....
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

POVIEM TO TEDA INAK:...
Ak chce niekto mať možnost /malých/ zliav za nákupy vo vybraných obchodoch...******* sa dá odporučiť.
Ak chce niekto na tom zarábať,profitovať ******* rozhodne nie.Je to neseriozná spoločnosť ktorá manipuluje s ľudmi,podsúva im na seminároch klamlivé a falošné argumenty a zavádza.Z úst osvedčených manipulátorov to znie všetko pekne,ale realita je potom uplne iná.Iste sú ludia čo na tom zarobili ,ale tí su vo vyšších leveloch,ale drvivá vačšina sa nevie svojich peňazí dočkať a budú radi ak dostanú spaťto čo do toho vložili.Rozhodne sa nedajte na pakety zlanáriť.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Arleigh Pozri príspevok
POVIEM TO TEDA INAK:...
Ak chce niekto mať možnost /malých/ zliav za nákupy vo vybraných obchodoch...******* sa dá odporučiť.
Ak chce niekto na tom zarábať,profitovať ******* rozhodne nie.Je to neseriozná spoločnosť ktorá manipuluje s ľudmi,podsúva im na seminároch klamlivé a falošné argumenty a zavádza.Z úst osvedčených manipulátorov to znie všetko pekne,ale realita je potom uplne iná.Iste sú ludia čo na tom zarobili ,ale tí su vo vyšších leveloch,ale drvivá vačšina sa nevie svojich peňazí dočkať a budú radi ak dostanú spaťto čo do toho vložili.Rozhodne sa nedajte na pakety zlanáriť.


Ok vyjadril si sa ze neseriozna spolocnost to je, urcite mas na to dokazy sem s nimi zatial su to vsetko len tvoje domnienky.....neseriozna? povedz mi jedno je zapisana v obchodnom registri ma opravnenie teda od statu, posobi vo viacerych statoch ako rakusko, svajciarsko, cesko, slovensko, madarsko, polsko atd.......myslis ze keby to bola taka neserioznost sa tak rozsiruje? a kazdym dnom su podpisane nove zmluvy s obchodnikmi, ktore chcu s firmou spolupracovat? co je na tom klamlive, falosne a neseriozne?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Bigleoboy Pozri príspevok
Ok vyjadril si sa ze neseriozna spolocnost to je, urcite mas na to dokazy sem s nimi zatial su to vsetko len tvoje domnienky.....neseriozna? povedz mi jedno je zapisana v obchodnom registri ma opravnenie teda od statu, posobi vo viacerych statoch ako rakusko, svajciarsko, cesko, slovensko, madarsko, polsko atd.......myslis ze keby to bola taka neserioznost sa tak rozsiruje? a kazdym dnom su podpisane nove zmluvy s obchodnikmi, ktore chcu s firmou spolupracovat? co je na tom klamlive, falosne a neseriozne?
Ani jedno z toho, čo si vymenoval nezaručuje serioznosť spoločnosti.

o serioznosti spoločnosti skôr hovoria spokojni zákazníci. z oboch strán - aj na trane obchodníkov, aj na strane zákazníkov.
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

To,že sa niečo také rozširuje...inak sa rozširuje pomerne slabo nato kolko jena trhu ,ešte neznamená,že jeto seriozna spoločnost.Jednak jeto pyramída,ktorá je závislá na nových ovečkách do košiara inak sa zrúti.Problem je v tom,že ked ta "lapaju pekne ti spievaju".Proste je to manipulácia ako hrom a pritom oni dobre vedia ,že to tak nieje.To je jasné ako facka pretože za ten čas vedia ,že s tým nakupovaním,presviedčaním,disciplínou ludí nakoupovat cez poukažky a dalšími vecami tak nieje.A inak žianda z tých spoločností ako tesco,nay a podobne nemá s lyon....som nič spoločné okrem toho ,že mu predáva svoje poukážky.To že sa špinavo v agrumentácii lyo......s týmito firami "prikrýva" je dalšia neserioznost najvačšieho rangu.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Arleigh Pozri príspevok
TA inak žianda z tých spoločností ako tesco,nay a podobne nemá s lyon....som nič spoločné okrem toho ,že mu predáva svoje poukážky.To že sa špinavo v agrumentácii lyo......s týmito firami "prikrýva" je dalšia neserioznost najvačšieho rangu.
Aha, toto je zaujímavá informácia. Nakúpia sa poukážky týchto sietí a vydáva sa to za spoluprácu?
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

samozrejme spolupráca tak je v tom,že si nakupiš od nich poukážky:-)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Arleigh Pozri príspevok
samozrejme spolupráca tak je v tom,že si nakupiš od nich poukážky:-)
to je taká hodne jednostranná spolupráca , zvlášť, ked peniaze za poukážky dostanú dopredu.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Ahojte!
Myslela som si, že už naozaj nebudem reagovať na informácie, ktoré nie sú podložené faktami. Ale nedá mi nepoložiť niekoľko otázok.
A jedna mne velmi blízka osoba z mojeho okolia si kúpila pozície.Ja viem teda dost a tiež viem ako čaká na peniažky a tie nechodia a nechodia.
Už to bolo viackrát povedané: je zaručené, že peniaze prídu, čo je ovplyvniteľné, je čas, za ktorý začnú peniaze chodiť. Moja otázka znie: Kedy si kúpila pozície? Čo urobila pre to, aby si urýchlila návrat peňazí? Poznáš nejaký systém, nejakú spoločnosť, ktorá je seriózna, že Ti veľmi rýchlo vypláca nejaké "zisky" za nič? Ak Tvojej známej nezáleží na čase, kedy jej začnú chodiť provízie zo spoločnosti, potom skutočne môže čakať a po čase jej peniaze prídu. Odhadnúť čas si netrúfam. Viem iba toľko, že ak chce provízie rýchlejšie, tak musí niečo pre to aj urobiť. Pečené holuby nikomu nepadajú samé od seba ....... Ono aj keď tie peniaze po dlhšom čase prídu, zase to nebude zadarmo. "Odpracujú" to tí klienti, medzi, ktorých sa Tvoja známa "zaplietla", a ktorých pozície sa umestnia aj za ňou. Jej zásluhou je to, že sa aspoň "zaplietla" medzi nich. A pozície z preddavkov si môže kedykoľvek doplatiť a zobrať si za ne tovar. Len treba ísť za iformáciami a "nevymýšľať si" svoje teórie.

.Je to neseriozná spoločnosť ktorá manipuluje s ľudmi,podsúva im na seminároch klamlivé a falošné argumenty a zavádza
Toto tvrdenie je na základe čoho? Nebál(a) by si sa takéto niečo tvrdiť i za cenu, že Ťa spoločnosť zažaluje za poškodzovanie dobrého mena? Aké máš konkrétne skúsenosti, na základe ktorých dokážeš šíriť takéto nehorázne klamstvá s takým bohorovným pokojom?

o serioznosti spoločnosti skôr hovoria spokojni zákazníci. z oboch strán - aj na trane obchodníkov, aj na strane zákazníkov.
S týmto súhlasím. Skúmala si, aký je pomer spokojných zákazníkov a spokojných obchodných partnerov v porovnaní s tými zopár so všetkým nespokojných klientov a prípadne ešte menej nespokojných obchodných partnerov, ktorí sú nespokojní iba preto, že niekde nastala chyba v komunikácii?
Orange napr. je tiež "apriori" neseriózna firma? Lebo ja poznám i zopár nespokojných klientov spoločnosti Orange.

To,že sa niečo také rozširuje...inak sa rozširuje pomerne slabo nato kolko jena trhu ,ešte neznamená,že jeto seriozna spoločnost.Jednak jeto pyramída,ktorá je závislá na nových ovečkách do košiara inak sa zrúti.Problem je v tom,že ked ta "lapaju pekne ti spievaju".Proste je to manipulácia ako hrom a pritom oni dobre vedia ,že to tak nieje.To je jasné ako facka pretože za ten čas vedia ,že s tým nakupovaním,presviedčaním,disciplínou ludí nakoupovat cez poukažky a dalšími vecami tak nieje.A inak žianda z tých spoločností ako tesco,nay a podobne nemá s lyon....som nič spoločné okrem toho ,že mu predáva svoje poukážky.To že sa špinavo v agrumentácii lyo......s týmito firami "prikrýva" je dalšia neserioznost najvačšieho rangu.
Toto tvrdenie je znovu a dookola to isté. Snaha o poškodenie dobrého mena spoločnosti, na základe nedostatku informácií.
12000 klientov zaregistrovaných v spoločnosti v Európe za týždeň, to je "pomerne" slabé rozširovanie? A to zatiaľ beží masmediálna reklama iba v jednom (prvom) štáte.
"Nové ovečky do košiara" nám iba urýchľujú zúčtovací systém, ale ten nie je závislý na nových členoch. V zúčtovacom systéme sa neevidujú nové "ovečky", ale pozície, čo sú rabaty z nákupov, takže ak "pyramída", tak rotujúca. Raz máš svoju pozíciu na začiatku, potom ďalšiu svoju pozíciu na konci, táto sa postupne znovu dostane na začiatok a tak ďalej. Pozície z nákupov sa neustále vytvárajú a napĺňajú zúčtovací systém, ktorého funkčnosť nie je závislá na počte zúčastnených klientov, vyšší počet klientov však tento systém urýchľuje. A v tomto nás podporuje masmediálna reklama. Momentálne v Rakúsku, neskôr postupne v 28 krajinách Európy.
Na základe čoho si dovolíš tvrdiť, že poznáš spôsob, akým spoločnosť nakupuje poukážky v jednotlivých sieťach. Máš k dispozícii zmluvy, ktoré sú navzájom podpísané?
Ja, na rozdiel od Teba, zase takéto Tvoje tvrdenia považujem za "neserióznosť najväčšieho rangu".
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Dáša!

to je taká hodne jednostranná spolupráca , zvlášť, ked peniaze za poukážky dostanú dopredu.
Prečo sú pre Teba vierohodné iba informácie od človeka, ktorý nemá "vykomunikovaný" systém spoločnosti a dáva dezinformácie na základe pár domnienok, ktoré nie sú ničím podložené?
Znovu opakujem, so spoločnosťou spolupracujem od roku 2003, osobne sa poznám so zakladateľom spoločnosti, prekonávala som s ňou všetky "detské" choroby, poznám veľmi veľa spokojných klientov, samozrejme i zopár nespokojných (bez toho by to asi nešlo), všetko je to v komunikácii, informáciach, postoji a myslení. Alebo Ty máš inakšie životné skúsenosti? Nech je akákoľvek spoločnosť sebelepšia, vždy sa nájdu nespokojní klienti, ale vždy je to v ľuďoch, komunikácii a postojoch k situáciam, ktoré sa dejú.
Vždy sa nájdu ľudia, ktorí hľadajú dôvody, prečo niečo nemôže fungovať, ale vďakabohu sa vždy nájdu i ľudia, ktorí hľadajú spôsoby, ako by to fungovať mohlo. Keby nebolo takýchto ľudí, dodnes by sme svietili sviečkami, prali na valche, atď. Vždy je dôležité skúmať aj to, z akého zdroja prijímam informácie, čím sú podložené a akú majú vypovedaciu hodnotu.
Takže zase som sa nechala "vyprovokovať" k príspevkom, i keď som sa už "zapovedala", že na vyslovené "provokácie" reagovať nebudem. Nenadarmo sa hovorí, že "zo zapovedaného chleba si ukrojíš najväčší krajec."
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať