Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

A ešte jedna poznámka, aby sme mali jasno.
Nikoho nepresviedčam, že sa má registrovať ako člen spoločnosti, len vysvetľujem nejasnosti, ktoré sa tu objavia a viem na ne reagovať.
Naozaj je každého osobná vec, čo urobí a nikto sa na neho za jeho rozhodnutie nemá právo hnevať.
Želám každému, aby všetky jeho rozhodnutia boli pre neho tie najsprávnejšie.
Pekný deň všetkým.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

slavica Pozri príspevok
Danuš no neni to super, že môžeš randiť len raz za pol hodky?
Ta pocuvaj moja zlata slavy dcera ta ty si so mna tu utahujes nebo co? ved ja ta mam tiez rad obdivujem ta a vsetko s tym suvisiace.....ale nepotrebujem mat vysokoskolsky titul na to ze si so mna utahujes trosku ale mas stastie ze ja za kazdu srandu vsak neboj sa aj s tebou poklabosim
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

kaupke Pozri príspevok
Súhlasím ,že to jest dáke čudo , čo rýchlosťou svetla preráža Poradu , čo to je ? . .......

Ale kdeze ake to cudo vsak ja clovek ako aj ty fesanda zadne cudo...tak torsku som rychly uznavam ale tak zivot je kratky na to aby sme spoznali co najviac ludi zabavy a pohody tak som nastavil latku vyssie vsak co budem skromny ta ne?
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Antilooser Pozri príspevok
Ale kdeze ake to cudo vsak ja clovek ako aj ty fesanda zadne cudo...tak torsku som rychly uznavam ale tak zivot je kratky na to aby sme spoznali co najviac ludi zabavy a pohody tak som nastavil latku vyssie vsak co budem skromny ta ne?
Antilooser , trepeš hovadiny , ale sa bavím , hned je krajsi den , aj Oskar vyšiel , vraj , čo sa furt rehocem , ja že na Porade som a jeden trepe a trepe , a mna bavi ho čitat , tak nech ta humor neopusta
1 0
jednazmala jednazmala

jednazmala je offline (nepripojený) jednazmala

oluska, keby si vlastnila ty takuto spolocnost
ktora je vyhodna pre vsetkych a preto nikdy nezanikne (bonusy su vyplacane dozivotne)
a chces ziskat co najviac vernych zakaznikov

preco im nedas zaruku vratenia zaloh v pripade nejekej necakanej udalosti?

nepravdepodobne situacie sa vyuzivaju ako reklama (napr. v poistovniach) a funguje to viac nez dobre.

binarny system je super vec. aj pocitace su super vec. daju sa vytvarat podprogramy....

ak sa stane ze ze spolocnost zanikne. vysvetluj to co si mi pisala, svojmu pravnikovi.

podlahla si davovej psychoze. na seminari boli dvaja ludia tebe podobni, mala som pocit ze uz uz dostanu orgazmus.

nechcem byt protivna, verim ze si super clovek, a kazdy clovek je nachylny podlahnut davovej psychoze.

mozems len dufat ze sa L....-system uchyti aj inde a dostane sa do pyramidy este velmi vela ludi. to jedine ti zaruci aby si z tohoto podvodu profitovala.

a to jedine je dovod preco sa zapojit. viera ze sa zapoja tie miliardy ludi po celom svete kde sa udajne rozbieha kampan
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

kaupke Pozri príspevok
Antilooser , trepeš hovadiny , ale sa bavím , hned je krajsi den , aj Oskar vyšiel , vraj , čo sa furt rehocem , ja že na Porade som a jeden trepe a trepe , a mna bavi ho čitat , tak nech ta humor neopusta

to fakt trepem az take sprostosi? ja ze realne veci zo zivota vsak tak som aj zacal ci?....hej aj Oskar? a to je kto tvoj frajer ci pejsek?....juj humor ja rad to preto poznam vsetky mozne komedie naspamat uz a ze vraj 30 rocny muz no prd velke ja stale detatko velike s osobnym nazorom
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

pozrime sa na to reálne. Ak urobím nákup na môj účet sa mi pripíše 1% z nákupu. Ak mám som zlanáril človeka na ******* tak z jeho nákupu mi ide 0,5%, atď. Ako hovorí Forest Gump: I máma mámy jeho mámy delala krevety.

Super urobil som nákup za 10000. Ja som dostal na virtuálny účet sumu 100. ten čo ma zlanáril dostal 50. Ja mám sphere kartu a mám zľavu 5% okamžite takže nezaplatím 10000 ale 9500 a 500 nemám na virtuálnom účte ale vo vrecku. Well done!

A aký je tam vstupný poplatok za vydanie karty za pozície či čo to je..?
Ak je tam poplatok tak to smrdí formou pyramídy ako reklama na aute, ktorá tu bla pred nedávnom. Alebo BMG. Už tu raz niekto povedal že ak by vyšla poplašná správa že TB krachuje tak by si každý vyberal peniaze z banky a krachla by. TB aj VUB takéto nájazby mali kvôli takejto správe a nič. BMG nemalo žiadnu poplašnú správu a bác.

Ak tam niesu poplatky za vedenie účtu alebo vstupný poplatok zo strany zákazníka tak ok. Ak je tak pozor na to.
Naposledy upravil FTC : 16.06.09 at 15:39
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

je to ako perpetum mobile ako šrotovné, ale kto si to vyráta tak zistí že vláda nezarobila ale prerobila pretože autá boli predávané ako keby mali na sebe 2% DPH.

Ale to je mimo témy. Perpetum mobile na peniaze má iba Amerika a teraz padá a sťahuje aj tých pod sebou. Len aby vám niekto nevyčítal že do čoho ste ho to dotiahli.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Takuto masivnu reklamu si pamatam z doby, kedy boli za perpetum mobile povazovane BMG INVEST a HORIZONT.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

jednazmala,
reagujem iba preto, že si ma priamo oslovila.
oluska, keby si vlastnila ty takuto spolocnost
ktora je vyhodna pre vsetkych a preto nikdy nezanikne (bonusy su vyplacane dozivotne)
a chces ziskat co najviac vernych zakaznikov

preco im nedas zaruku vratenia zaloh v pripade nejekej necakanej udalosti?
Po prvé: je mi veľmi ľúto, že nevlastním takúto spoločnosť.

Ale k veci. Existujú dve formy vrátenia záloh, doplatok a recash. Tvoje zálohy zo systému si môžeš vybrať, kedykoľvek chceš. Čo myslíš, prečo si ich ľudia, ktorí do systému vidia nevyberajú?

podlahla si davovej psychoze. na seminari boli dvaja ludia tebe podobni, mala som pocit ze uz uz dostanu orgazmus.
Čudovala by si sa, ale ja som veľmi triezvy človek a orgazmus na verejnosti nepraktizujem. Žiadnej davovej psychóze som nepodľahla, spoločnosť som pomáhala "vypiplať" z detských plienok a detských chorôb a som rada, že som vydržala aj tie časy, kedy mnohí utiekli, lebo prestali veriť, že takéto niečo bude existovať. Podotýkam, že nie som členom vedenia, som iba jedna z mnohých spolupracovníkov, ktorí nečakali, že im niečo "spadne" zhora, ale pomáhali presadzovať myšlienku spoločnosti do praxe. Netvrdím, že všetko už funguje stopercentne, ale pracujeme na tom, aby to tak bolo.

A chcem poprosiť všetkých, ktorí nie sú zapojení a vidia v spoločnosti pyramídu, aby nás, ktorí sme členmi spoločnosti nechali žiť, nevymýšľali nám ustavične katastrofické scenáre a aby sa o nás nebáli. My vieme, čo robíme a prečo to robíme a o svoju budúcnosť sa nebojíme.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

oluska, tak odpovedz na otazky z prispevku 328,

- kolko stoji karta?
- kolko stoji vedenie uctu?
- kde musi byt vedeny ucet?

mozno si precitam cely tento link, a potom Ti dolozim dalsie otazky, zatial nie som v obraze
0 0
jednazmala jednazmala

jednazmala je offline (nepripojený) jednazmala

prave som zistila ze bola otvorena diskusia na tuto temu a hned aj uzamknuta a to ma moc mrzi.

myslim si ze ludia su obozretni a preto hladaju informacia. naozaj to znie lakavo a bezpecne

ja sa nesnazim presviecat ludi ktory sa rozhodli a vyuzivaju L .... system

snazim sa len vyvolat diskusiu.

L ..... je obchodna spolocnost a preto ma zaujimaju v 1. rade obchodne podmienky

a v nich je ze spolocnost mi nic nezarucuje nemam pravo narokovat si na ziadne nahrady neruci ani z a funkcnost terminalov na tie karticky neruci ze bude fungovat ich on line servis........

ak si niekto mysli ze je to bezpecne a povie to tu
moze to rovnako zavazit ako moje argumenty
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

oluska, tak odpovedz na otazky z prispevku 328,

- kolko stoji karta?
- kolko stoji vedenie uctu?
- kde musi byt vedeny ucet?

mozno si precitam cely tento link, a potom Ti dolozim dalsie otazky, zatial nie som v obraze
-karta je zdarma
-za vedenie účtu neplatíš nič, účty sú virtuálne, má ich každý klient v svojej chránenej oblasti
-peniaze Ti chodia na Tvoj účet, ktorý si zadáš, jedno je v ktorej banke ho máš vedený, môže to byť aj vkladná knižka

a v nich je ze spolocnost mi nic nezarucuje nemam pravo narokovat si na ziadne nahrady neruci ani z a funkcnost terminalov na tie karticky neruci ze bude fungovat ich on line servis..
K tomuto som sa už vyjadrila. Spoločnosť môže ručiť iba za to, čo môže stopercentne ovplyvniť, nikto nemôže spoľahlivo ručiť za niečo, čo zabezpečuje niekto iný.

Takuto masivnu reklamu si pamatam z doby, kedy boli za perpetum mobile povazovane BMG INVEST a HORIZONT.
Ja si takú masívnu reklamu pamätám aj keď začínali s mobilmi , keď začínalo O2, vlastne operátori majú masívnu reklamu doteraz, masívnu reklamu má v určitom období veľmi veľa firiem. Je na tom niečo neobvyklé?
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

Momentálne ma vôbec nezaujíma či to je alebo nieje podvod. Mňa zaujíma prečo *******? Ja mam Sphere kartu kde mám okamžitú zľavu od 5% do 30%.
Okamžitú a nie pripísanú na nejaký virtuálny účet.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

FTC Pozri príspevok
Momentálne ma vôbec nezaujíma či to je alebo nieje podvod. Mňa zaujíma prečo *******? Ja mam Sphere kartu kde mám okamžitú zľavu od 5% do 30%.
Okamžitú a nie pripísanú na nejaký virtuálny účet.
Ta na bozinku pan ma karticku ma penazky hned do rucky och joj ake romanticke.....aj ja mam orange karticku a mam 7 % zlavu do dracika na hracky a je mi to na chuja.....ta co necitas? chod na info vecer sa dozvies
Bozinku ludia vy ste tak duti ako tie moje dutniky furt tu riesite chobotiny vsak keby som ja chcel osobne informacie o tej firme tak tam skocim na ten ifno vecer ktory je zdarma ako tak tu som vycital a nevyputujem sa tu ako najebany krokodil na cestu ta ne?....hladam informacie priamo u zdroja ci? Moj nazor
Pome na to pivo radsej......
P.S devcata? slecny? vsak ste mi zadna uz neodpisala co uz necitate ci co? vsak aj sukromne spravy tu existuje kua
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

Typický tĺk Fico volič. Ak si si nevšimol tak AGW aj BMG podávali info, ktoré chceli podávať aby presvedčili tĺkov ak ty. Isto ti zdroj nepovie že niečo iné je lepšie ako oni tak načo sa tam budem trepať? Ale určite tam raz skočím ich potrápiť
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

FTC Pozri príspevok
Typický tĺk Fico volič. Ak si si nevšimol tak AGW aj BMG podávali info, ktoré chceli podávať aby presvedčili tĺkov ak ty. Isto ti zdroj nepovie že niečo iné je lepšie ako oni tak načo sa tam budem trepať? Ale určite tam raz skočím ich potrápiť
Kurna FTC neser ma ja mam v prdeli vsetky vase ludske systemy kartove ja nikoho neobhajujem mam v p...... a co sa tyka vlady skorumpovanej mam ju tez v p..... ja som v zivote tych certov prechcanych volit nebol lebo ci pride taka vlada alebo taka nabaluje si rite stale, obcania su pre nich vzdy na poslednom mieste......samozrejme ked pridu volby zrazu su vsetcia Herkulesovia naroda kazdy by vsetko pre obcanov robil a je ochotny aj zivot polozit a ked to skonci je po volbach tak im vitazni politici odkazu ze ich mozu ist pofajcit....slusne povedane....aj tie eurovolby do prdeli naco sme tam boli? si myslite ze tych 13 politikov co zarabaju okolo 700 tisis mesacne za tam niaku dieru spravia do sveta? no hovno su tam len do poctu za sochy mozu byt radi ze tam aspon sedia a nie este cosi menit......politku mi ani nespominaj lebo ti uhryznem hlavu
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

FTC Pozri príspevok
Typický tĺk Fico volič. Ak si si nevšimol tak AGW aj BMG podávali info, ktoré chceli podávať aby presvedčili tĺkov ak ty. Isto ti zdroj nepovie že niečo iné je lepšie ako oni tak načo sa tam budem trepať? Ale určite tam raz skočím ich potrápiť
Antilooser Pozri príspevok
Kurna FTC neser ma ja mam v prdeli vsetky vase ludske systemy kartove ja nikoho neobhajujem mam v p...... a co sa tyka vlady skorumpovanej mam ju tez v p..... ja som v zivote tych certov prechcanych volit nebol lebo ci pride taka vlada alebo taka nabaluje si rite stale, obcania su pre nich vzdy na poslednom mieste......samozrejme ked pridu volby zrazu su vsetcia Herkulesovia naroda kazdy by vsetko pre obcanov robil a je ochotny aj zivot polozit a ked to skonci je po volbach tak im vitazni politici odkazu ze ich mozu ist pofajcit....slusne povedane....aj tie eurovolby do prdeli naco sme tam boli? si myslite ze tych 13 politikov co zarabaju okolo 700 tisis mesacne za tam niaku dieru spravia do sveta? no hovno su tam len do poctu za sochy mozu byt radi ze tam aspon sedia a nie este cosi menit......politku mi ani nespominaj lebo ti uhryznem hlavu


FTC, keby si poriadne prečítal celú tému, tak pochopíš, že Antilooser má totálne nakáku naháku celý L.....ss.
A nemiešajte tu politiku chlapci, chovajte sa slušne.

Antilooser, ty si ale riadny exot, takého sme tu už dlho nemali .
Naposledy upravil danushka : 18.06.09 at 13:07
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

Antilooser aj som to pochopil,že si robíš gule.Ale k tom uposlednému príspevku ti musím niečo povedat.Ani ja som nebol volit,lebo Dzurinda ma štval-,vláčiky,skupinka kupovanie poslancov a pod.Hovorím si jeb....em na nich ,sme v EU tak čo-už ako Bielorusko nedopadneme,ekonomika fakčí tak čo.Lenže teraz čo sa deje....zas mam pocit ,že sme v roku 98.Rozdiel medzi týmto hranatým bolševickým hujom a Dzurindom je v tom,že tento huj nič nerobí,len same kauzy,kradnutie,rozpočet deravý ako ementál Pičiatek s tou nagelovanou gebulou ma čas a v podhode si udrbu 2 mld za emisie a nič sa nedeje.Harabin ako predseda najvyššieho sudu len čerešnička na torte.Zatial čo Dzuro aspon niečo dobre urobil a postavil ekonomiku na nohy.

Vždy je z čoho vybrat a nikto nieje dokonalý,ale treba si vybrat to čo nam najviac vyhovuje,alebo najmenej vadí.

Takže ako povedal jeden týpek.. "Ked ma moja žena štve a nevie dobre uvarit vepřoknedlozelo,nedovedniem si domov miesto nej nafetovanu K.rvu!


P.S Sorry je to mimo témy,takže končím
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

Mňa ani moc nezaujíma či má na háku alebo nie, ale píšem že je to tĺk podľa toho ako sa vyjadruje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať