Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
FTC Pozri príspevok
pozrime sa na to reálne. Ak urobím nákup na môj účet sa mi pripíše 1% z nákupu. Ak mám som zlanáril človeka na ******* tak z jeho nákupu mi ide 0,5%, atď. Ako hovorí Forest Gump: I máma mámy jeho mámy delala krevety.

Super urobil som nákup za 10000. Ja som dostal na virtuálny účet sumu 100. ten čo ma zlanáril dostal 50. Ja mám sphere kartu a mám zľavu 5% okamžite takže nezaplatím 10000 ale 9500 a 500 nemám na virtuálnom účte ale vo vrecku. Well done!

A aký je tam vstupný poplatok za vydanie karty za pozície či čo to je..?
Ak je tam poplatok tak to smrdí formou pyramídy ako reklama na aute, ktorá tu bla pred nedávnom. Alebo BMG. Už tu raz niekto povedal že ak by vyšla poplašná správa že TB krachuje tak by si každý vyberal peniaze z banky a krachla by. TB aj VUB takéto nájazby mali kvôli takejto správe a nič. BMG nemalo žiadnu poplašnú správu a bác.

Ak tam niesu poplatky za vedenie účtu alebo vstupný poplatok zo strany zákazníka tak ok. Ak je tak pozor na to.
Takéto správy sa nevysielajú a poplašné už vôbec nie ......

Si myslíš , že ľudia , ktorí tam mali ťažké melka , nedostali avízo ?
Ak áno , tak potom budíííííííííííííček , mohol by som dať zopár mien osôb , ktoré boli upozornené na určité okolnosti !!!!!!
Plebs , ako zvyčajne na to doplatil , myslím tým , na tú svoju hamižnosť , nenásytnosť ...dobre im tak !!!!
Keby tie nedostali svoje , tak Fruni a spol nesedí v base , ale fialky vonia ....

Ozaj , ale inak fasa debata ....
0 0
FTC FTC

FTC je offline (nepripojený) FTC

Si myslíš , že ľudia , ktorí tam mali ťažké melka , nedostali avízo ?
Ak áno , tak potom budíííííííííííííček , mohol by som dať zopár mien osôb , ktoré boli upozornené na určité okolnosti !!!!!!


nie nemyslím a neviem odkiaľ si vzal názor že si to myslím
Budíček...
0 0
empty empty

empty je offline (nepripojený) empty

prirovnavat ******* a BMG je chore Ved v ******* nedavate ziadny vklad, tam len setrite na nakupoch a ked mate nasetrene vyplacaju vas kazdy utorok.

a zlavy su 1% - 26% takze lepsie ako sphere card
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

dobry den lididcky nako to tu upadlo a nevim proc......mam par otazok na kompetentnych tejto firmy........bol som na tom vasom veceri info ked som bol na navsteve mojej rodiny....a zistil som ze je tam aj moja svokra v tom vasom systeme a silno intezivne ma volala tam no tak som siel lebo svokram nemozno odpporovat to svata pravda bolo to v puchove minuly tyzden.....ja som si to tak vypocul vsetko krasne nadherne to bolo az mi slza vyhrkla ze kolko penazi mi utieklo uz za ten cas od kedy fungujete......tak doma po skonceni ma chcela svokra registrovat a tak som sa hej pytal ze co a ako kolko zarobila a tak na podivanu mi vravela ze tam ma busines paket v osobnom a dokonca aj druhy business paket v niakej europe ci kolko spolu zavratna suma teda aspom pre slovaka teda....ked som sa spytal ze kolko ma z tej europy v ktorej sa to vraj plni samo vsetkymi ludmi.....povedala ze este ani euro hej neprislo a to tam ma v tej europe uz pol roka.....panecku to potom kedy sa hej zacne plnit? takymto tempom odhadujem ze tak minimalne 20 rokov aj to bude rada ze je rada.....garant od firmy je 2-5 rokov....vazeni kompetentni a znalci firmy to tu boli olinka.1 a bigleoboy ako som si vsimol....stale verite ze to je realna doba? ked po pol roku hej ani nic nenaskocilo? zadna cuzdia europska pozicia? zasmej sa spolocne alebo ma vyvratte z omylu.......nezda sa vam ze vasa psychologia je dost velka? na ludi a hlavne na slovakov? ja osobne som mal velmi cudny pocit takeho nenuteneho natlaku penazneho.....ja si myslim nakupy ok robme cez ******* ale tie vase pozicie su an smiech....ano ten prednasajuci pan sa urcite nabalil a nabaluje preto sa tak usmieva huncutsky.....ale mal stastie ze bol na zaciatku a zlanaril urcite minalne aj 100 ludi pd seba s tymi paketmi....to hej vtedy to ma zmysel....ale samotny clovek co si to dal aj do tej europy moze len tisko dufat ze sa mu to nekdy vrati lutujem svokru svoju ale tak ked je blba co s nou.......a uvedomujete si este jedno? ze tie vase dve pevne nohy na ktorych stojite je geometricky rad ktory zruinuje system? skor ci neskor to ked som si ratal rovnicou geometrickeho radu tak mi vyslo neskutocne cislo takze tych konecnych lutujem do predu .....to jest vsetko
0 0
mysurk mysurk

mysurk je offline (nepripojený) mysurk

Antilooser Pozri príspevok
dobry den lididcky nako to tu upadlo a nevim proc......mam par otazok na kompetentnych tejto firmy........bol som na tom vasom veceri info ked som bol na navsteve mojej rodiny....a zistil som ze je tam aj moja svokra v tom vasom systeme a silno intezivne ma volala tam no tak som siel lebo svokram nemozno odpporovat to svata pravda bolo to v puchove minuly tyzden.....ja som si to tak vypocul vsetko krasne nadherne to bolo az mi slza vyhrkla ze kolko penazi mi utieklo uz za ten cas od kedy fungujete......tak doma po skonceni ma chcela svokra registrovat a tak som sa hej pytal ze co a ako kolko zarobila a tak na podivanu mi vravela ze tam ma busines paket v osobnom a dokonca aj druhy business paket v niakej europe ci kolko spolu zavratna suma teda aspom pre slovaka teda....ked som sa spytal ze kolko ma z tej europy v ktorej sa to vraj plni samo vsetkymi ludmi.....povedala ze este ani euro hej neprislo a to tam ma v tej europe uz pol roka.....panecku to potom kedy sa hej zacne plnit? takymto tempom odhadujem ze tak minimalne 20 rokov aj to bude rada ze je rada.....garant od firmy je 2-5 rokov....vazeni kompetentni a znalci firmy to tu boli olinka.1 a bigleoboy ako som si vsimol....stale verite ze to je realna doba? ked po pol roku hej ani nic nenaskocilo? zadna cuzdia europska pozicia? zasmej sa spolocne alebo ma vyvratte z omylu.......nezda sa vam ze vasa psychologia je dost velka? na ludi a hlavne na slovakov? ja osobne som mal velmi cudny pocit takeho nenuteneho natlaku penazneho.....ja si myslim nakupy ok robme cez ******* ale tie vase pozicie su an smiech....ano ten prednasajuci pan sa urcite nabalil a nabaluje preto sa tak usmieva huncutsky.....ale mal stastie ze bol na zaciatku a zlanaril urcite minalne aj 100 ludi pd seba s tymi paketmi....to hej vtedy to ma zmysel....ale samotny clovek co si to dal aj do tej europy moze len tisko dufat ze sa mu to nekdy vrati lutujem svokru svoju ale tak ked je blba co s nou.......a uvedomujete si este jedno? ze tie vase dve pevne nohy na ktorych stojite je geometricky rad ktory zruinuje system? skor ci neskor to ked som si ratal rovnicou geometrickeho radu tak mi vyslo neskutocne cislo takze tych konecnych lutujem do predu .....to jest vsetko
Ale ved staci malá násobilka /povedzme za 5 rokov/.
- kolko vlozim
- kolko dostanem
- aky velky je plusovy rozdiel

- o kolko vyssie su ceny v preferovanych firmách oproti beznym -- o tolko znizit plusovy rozdiel
- znizeny plusovy rozdie porovnat s urokmi v bankách.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

mysurk Pozri príspevok
Ale ved staci malá násobilka /povedzme za 5 rokov/.
- kolko vlozim
- kolko dostanem
- aky velky je plusovy rozdiel

- o kolko vyssie su ceny v preferovanych firmách oproti beznym -- o tolko znizit plusovy rozdiel
- znizeny plusovy rozdie porovnat s urokmi v bankách.

jasne som sa teraz pobavil..len s jednym malym rozdielom ktore vase ocka a mozog neodhalil......ved to nie je ziadno rucene ze to dostanete nemate ziadnu zmluvu v rukach ze co sa stane v pripade ked sa zakladatel rozhodne astala vista a zdrhne.....dalej nie je ruceni cas proste nic.....ved ja to vidm na mojej svokre pol roka ma bussiness paket v Europe to vasa dalsia matrica a za ten cas hej ani jedna pozicia ina nenaskocila ze tie jej.......tak o com to je? o psychologi penaznej ktorou vas tam ty navrchu vabia aby ste si tam vkladali penazky.....ja verim ze ani za tych 5 rokov sa hej ten jej paket nenapalni ptoom co? nastanie porusenie toho vasho slubu silneho..........v banke je ason cosi krite tzv. tym statnym fondom.....v lyonku nie je nic krite len velkymi prazdnimi slubmi.......ja sa skor obraciam na skutocnosti co vidim u ludi co su tam ........a nie na velke vizie
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Zdravím, Antilooser!

Vyzval si ma, aby som reagovala na Tvoje pochybnosti, ktoré som tu už niekoľkokrát rozoberala. Nepochybujem o Tvojej inteligencii, ale asi z jednej návštevy infovečera ešte nemáš ucelený obraz o činnosti spoločnosti. A pýtal si sa toho pána, čo sa tak "huncútsky usmieval" na to, čo Ti nebolo jasné? Okrem toho, práve v Púchove sedáva dole na recepcii pani, ktorá je tiež ochotná veci vysvetliť, dokonca ukázať niektoré skutočnosti aj priamo na počítači. Takže možností je veľa, len ich treba využiť.
A aby sme to trošku odľahčili, poviem Ti, môžeš byť len rád, že si sa tak dobre oženil, že máš takú inteligentnú svokru, akú spomínaš. Nerozvádzaj sa, manželka bude dediť pekný zabehnutý systém na príjem peňazí.
Inak predpokladám, že pani svokra ukladala pozície do európskej matrice niekedy koncom minulého roka (ako píšeš, že pred polrokom?). Aj tí najväčší skeptici, ktorí ukladali pozície v máji, júni minulého roku a už najmenej pol roka reptali, že sa nič nedeje, dostávajú v týchto týždňoch prvé provízie, najlepšie, ak si to (ako vravíš Ty) overíš u niekoho, kto vkladal pozície pred viac ako rokom. Predpoklad naplnenia 2-5 rokov určite je reálny.
To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
oluska_1 Pozri príspevok
Zdravím, Antilooser!

Vyzval si ma, aby som reagovala na Tvoje pochybnosti, ktoré som tu už niekoľkokrát rozoberala. Nepochybujem o Tvojej inteligencii, ale asi z jednej návštevy infovečera ešte nemáš ucelený obraz o činnosti spoločnosti. A pýtal si sa toho pána, čo sa tak "huncútsky usmieval" na to, čo Ti nebolo jasné? Okrem toho, práve v Púchove sedáva dole na recepcii pani, ktorá je tiež ochotná veci vysvetliť, dokonca ukázať niektoré skutočnosti aj priamo na počítači. Takže možností je veľa, len ich treba využiť.
A aby sme to trošku odľahčili, poviem Ti, môžeš byť len rád, že si sa tak dobre oženil, že máš takú inteligentnú svokru, akú spomínaš. Nerozvádzaj sa, manželka bude dediť pekný zabehnutý systém na príjem peňazí.
Inak predpokladám, že pani svokra ukladala pozície do európskej matrice niekedy koncom minulého roka (ako píšeš, že pred polrokom?). Aj tí najväčší skeptici, ktorí ukladali pozície v máji, júni minulého roku a už najmenej pol roka reptali, že sa nič nedeje, dostávajú v týchto týždňoch prvé provízie, najlepšie, ak si to (ako vravíš Ty) overíš u niekoho, kto vkladal pozície pred viac ako rokom. Predpoklad naplnenia 2-5 rokov určite je reálny.
To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

oluska_1 Pozri príspevok
Zdravím, Antilooser!

Vyzval si ma, aby som reagovala na Tvoje pochybnosti, ktoré som tu už niekoľkokrát rozoberala. Nepochybujem o Tvojej inteligencii, ale asi z jednej návštevy infovečera ešte nemáš ucelený obraz o činnosti spoločnosti. A pýtal si sa toho pána, čo sa tak "huncútsky usmieval" na to, čo Ti nebolo jasné? Okrem toho, práve v Púchove sedáva dole na recepcii pani, ktorá je tiež ochotná veci vysvetliť, dokonca ukázať niektoré skutočnosti aj priamo na počítači. Takže možností je veľa, len ich treba využiť.
A aby sme to trošku odľahčili, poviem Ti, môžeš byť len rád, že si sa tak dobre oženil, že máš takú inteligentnú svokru, akú spomínaš. Nerozvádzaj sa, manželka bude dediť pekný zabehnutý systém na príjem peňazí.
Inak predpokladám, že pani svokra ukladala pozície do európskej matrice niekedy koncom minulého roka (ako píšeš, že pred polrokom?). Aj tí najväčší skeptici, ktorí ukladali pozície v máji, júni minulého roku a už najmenej pol roka reptali, že sa nič nedeje, dostávajú v týchto týždňoch prvé provízie, najlepšie, ak si to (ako vravíš Ty) overíš u niekoho, kto vkladal pozície pred viac ako rokom. Predpoklad naplnenia 2-5 rokov určite je reálny.
To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.
a za to som Vam velmi vdacny ze ste na moju vyzvu aspon vy reagovala......vidim ze ste v tom trosku hlbsie zainteresovana....ale posobite na mna diplomaticky coz sa mi velmi paci.....ano uznavam ze clovek veri az ked vidi....takze vravite ze keby som si tam ja tiez predpokladjme dal tak za rok by mi prislo prve penazne ohodnotenie? bez ohladu na to ze by som tych 4 cernych zohnal?
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

oluska_1 Pozri príspevok
....To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.

nikto vam neda viac, ako vam ja slubim
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

takze vravite ze keby som si tam ja tiez predpokladjme dal tak za rok by mi prislo prve penazne ohodnotenie? bez ohladu na to ze by som tych 4 cernych zohnal?
Pokiaľ by ste "nezohnal" štyroch priamych, čiže neurobil by ste vôbec žiadnu prácu, potom by ste musel byť trošku dlhšie trpezlivý. Netrúfam si odhadovať čas, kedy príde spätná náhrada, ktorá prináleží každému. Mám v skupine ľudí, ktorí si uložili pozície v roku 2004 a v roku 2005 mali vyhospodárenú pozíciu (oni neurobili nič, ale za nimi sa umiestnili ľudia, ktorí intenzívne pracovali a nakupovali), mám takýchto ľudí, ktorým sa postupne vyhospodarovali pozície v ďalších rokoch, ale mám aj ľudí, ktorí nemali to šťastie, že sa za nimi umiestnili "pracovité" skupiny a dodnes čakajú na vyhospodárenie. Čas sa už ale momentálne "kráti" všetkým, lebo začala reklama a európsky matrix postupne prekryje národné matrice a vyplní všetky nevyhospodárené pozície.
Neviem, či Vám je zrozumiteľné to, o čom hovorím, lebo hovorím o fungovaní systému, ktoré sa rozoberá na Business seminároch, nie na Business infách.
Nakoniec, keď by ste chcel investovať niekde do fondov, alebo iných investičných produktov, kedy Vám ponúkajú vyšší výnos? Pri kratšom alebo dlhšom časovom období? A návratnosť svojich financií Vy nemôžete ovplyvniť. U nás Vám túto možnosť ponúkame, dokonca je možný i tzv. recash preddavkov, čo si môžete nájsť vo Všeobecných obchodných podmienkach. Nie je to veľmi výhodná možnosť, ale ak niekto trvá na vrátení svojich preddavkov, má možnosť ich v plnej výške dostať naspäť a i napriek tomu profitovať z toho, že ich mal uložené v zúčtovacom systéme.
Ale toto je už debata na odbornú úroveň klientov spoločnosti, nie na takéto informačné fórum.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

nikto vam neda viac, ako vam ja slubim
To je fakt. Ale, čo keď na tých sľuboch niečo bude?
Nakúpim tovar u partnerov spoločnosti, tovar mám doma tak ako i predtým, ibaže mi sľúbili, že dostanem niečo naviac. Čo riskujem? Keď mi sľub nesplnia, tak som na tom presne tak, ako som bol doteraz. Takže "najhoršie" čo sa mi môže stať, je to, že sa mi nezmení nič. A keď by náhodou splnili to, čo sľúbili?
Vrátia sa mi časom neaké peniaze. Keď by to bolo aj (veľmi preženiem) za päť rokov, nahnevá ma to?
Keby sa Vám teraz začali vracať peniaze z nákupov, ktoré ste urobili pred piatimi, alebo pred desiatimi (zase preháňam) rokmi, nahnevalo by Vás to?
Riskovať netreba nič, treba to iba odskúšať na vastnej koži.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

oluska_1 Pozri príspevok
Pokiaľ by ste "nezohnal" štyroch priamych, čiže neurobil by ste vôbec žiadnu prácu, potom by ste musel byť trošku dlhšie trpezlivý. Netrúfam si odhadovať čas, kedy príde spätná náhrada, ktorá prináleží každému. Mám v skupine ľudí, ktorí si uložili pozície v roku 2004 a v roku 2005 mali vyhospodárenú pozíciu (oni neurobili nič, ale za nimi sa umiestnili ľudia, ktorí intenzívne pracovali a nakupovali), mám takýchto ľudí, ktorým sa postupne vyhospodarovali pozície v ďalších rokoch, ale mám aj ľudí, ktorí nemali to šťastie, že sa za nimi umiestnili "pracovité" skupiny a dodnes čakajú na vyhospodárenie. Čas sa už ale momentálne "kráti" všetkým, lebo začala reklama a európsky matrix postupne prekryje národné matrice a vyplní všetky nevyhospodárené pozície.
Neviem, či Vám je zrozumiteľné to, o čom hovorím, lebo hovorím o fungovaní systému, ktoré sa rozoberá na Business seminároch, nie na Business infách.
Nakoniec, keď by ste chcel investovať niekde do fondov, alebo iných investičných produktov, kedy Vám ponúkajú vyšší výnos? Pri kratšom alebo dlhšom časovom období? A návratnosť svojich financií Vy nemôžete ovplyvniť. U nás Vám túto možnosť ponúkame, dokonca je možný i tzv. recash preddavkov, čo si môžete nájsť vo Všeobecných obchodných podmienkach. Nie je to veľmi výhodná možnosť, ale ak niekto trvá na vrátení svojich preddavkov, má možnosť ich v plnej výške dostať naspäť a i napriek tomu profitovať z toho, že ich mal uložené v zúčtovacom systéme.
Ale toto je už debata na odbornú úroveň klientov spoločnosti, nie na takéto informačné fórum.


ta to jasna vec ja s vami plne suhlasim znie to lakavo ..viete ja poznam toho vela tych Multilevelov ja som bol vsade uz asi od amwayu cez OVB a ZFP a mohol by som pokracovat este...a vsetko spominane bolo na niecom zalozene viee produkt, poistka vyrobok a podobne namatovky ...a poznam velmi dobre ich priebeh nakolko som z kazdej veci cosi poskusal a zrazu dojdete vy nic nemate nic nepredavate a z toho mam bobek perspektiva do buducnosti vas nic neviaze len dobry pocit a vizia.....mne len hucia v hlave tie vase preddavky co som mal moznost vidiet.....viete v hentych hore spominanych multileveloch mate ze ked predate vyrobok alebo poistku tak vam mate penaze hned v rukach viete si ich mozte ohmatat manipulovat davat do periny teda tocit s nimi.....co je pre cloveka, ktory nema zadny kapital taky velky ako treba u vas velmi vyhodne je to pre kazdeho......a ten vas sa mi zda len pre tych bohatsich co maju plne zadky tak ked investuju k vam budu mat este plnsie zadky.vy nie ste majitelmi biznisu ale ste investormi myslim podla cashflova kvadrantu a to je ta vec clvoek ktory ma podporu si to nemoze dovolit teda nevytvori biznis z toho ziadny aby jeho generacie po nom uz nemuseli sedlacit....preto ak by som mohol poradit navrhnite tie prezentacie tak aby ked tam pridu ludia z reklamy aby vedeli len nakupovat objednat si tie poukazky a maximalne im spomenut klientsky paket tu druhu hodinu by som so zrusel pretoze tych menej bohatych tam jebne s prepacenim a zabudnu aj na nakupy a nebudu celu noc spat......to jest moj nazor.....pretoze priznajme si otvorene....je to biznis zalozeni na investici teda zhruba pre 20 percent slovakov
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
mona091 Pozri príspevok
nikto vam neda viac, ako vam ja slubim
Aj nebankovky takto slubovali a vysledok ......
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

...viete v hentych hore spominanych multileveloch mate ze ked predate vyrobok alebo poistku tak vam mate penaze hned v rukach viete si ich mozte ohmatat manipulovat davat do periny teda tocit s nimi..
Aj ja som prešla cez tovarové MLM, aj cez ponuku služieb cez MLM. Mňa na ponuke tejto spoločnosti zaujalo práve to, že to nie je MLM, ale spoločenstvo založené na nakupovaní a výbornom províznom systéme. A to, že nikoho nemusím presviedčať, že ten alebo onen výrobok je práve pre neho vhodnejší. Klient si sám vyberá, čo si kúpi, záleží iba na ňom, kde si to kúpi. Lebo ak to urobí u nášho partnera, vráti sa mu časť peňazí naspäť. Ale keďže u našich partnerov sa dajú kupovať potraviny, PHM, oblečenie, služby..., teda všetko, čo je potrebné k bežnému životu, ja osobne si myslím, že tento systém má dlhodobú perspektívu.

vy nic nemate nic nepredavate
V tomto máte pravdu. My nič nemáme, nič nepredávame, ale u našich obchodných partnerov si môžete kúpiť takmer všetko, na čo si spomeniete.
Skutočne: nemáme nič, ale máme takmer všetko a už v jedenástich krajinách Európy. A v rozširovaní sa pokračujeme v Európe a aj na ďalší kontinent.

....preto ak by som mohol poradit navrhnite tie prezentacie tak aby ked tam pridu ludia z reklamy aby vedeli len nakupovat objednat si tie poukazky a maximalne im spomenut klientsky paket tu druhu hodinu by som so zrusel pretoze tych menej bohatych tam jebne s prepacenim a zabudnu aj na nakupy a nebudu celu noc spat......to jest moj nazor.....pretoze priznajme si otvorene....je to biznis zalozeni na investici teda zhruba pre 20 percent slovakov
Lektor na info večeroch má presne predpísaný text prezentácie, ktorého sa musí držať. Je to preto, aby sa prezentácie v jednotlivých mestách príliš nelíšili. A text vypracovali na vedení spoločnosti a testovali v domovskej krajine, v Rakúsku.
Tento biznis je založený práve na nakupovaní. To, že Tí, ktorí sú teraz pri rozbehu tohto biznisu, majú možnosť ukladať do systému preddavky, je obrovská príležitosť, výborná možnosť. A že nie každý má na veľké preddavky? Každý si môže zvážiť, či vôbec a koľko preddavkov je ochotný uložiť dopredu v systéme. Ani všetci tí, ktorí vedeli o tom, že vzniká nejaký Microsoft, alebo Google, nie sú dnes finančne za vodou, iba tí, ktorí rozpoznali príležitosť a mali financie na to, aby ju využili. Tiež v tej dobe nemali istotu, že nejaký Microsoft alebo Google, príp. ďalšie spoločnosti, budú v budúcnosti patriť medzi jedničky na svetových trhoch.
Toľko môj názor a moje presvedčenie.
Ja osobne sa snažím veľmi neporovnávať neporovnateľné, radšej verím víziam, ktoré sú reálne a doteraz všetko, čo bolo avizované, funguje ako švajčiarske hodinky. Nemám dôvod byť skeptická.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Aj nebankovky takto slubovali a vysledok ......
Toto je to porovnávanie neporovnateľného.
Čo nám sľubovali nebankovky? Zhodnotenie našich financií na finančných trhoch a ja neviem ešte kde. Nič nebolo založené na tovare. U nás je všetko založené práve na nákupoch u našich zmluvných obchodných partnerov, na zvyškových rabatoch, ktoré nám dávajú za to, že nakupujeme práve u nich.
Ak nechceme, netreba nikde dávať žiadne preddavky, stačí nakupovať a každých 50,- eur zvyškových rabatov od obchodníkov (tu už spomínaná pozícia), nám vďaka špeciálnemu zúčtovaciemu systému prinesie 450,- eur. Jediné, čo tu nie je garantované, je čas, za ktorý nám tých 450,- eur príde. Čas nie je garantovaný z toho dôvodu, že si ho každý môže ovplyvňovať svojou činnosťou, alebo nečinnosťou.
Len tak na zamyslenie: Keď nič nebudem robiť, iba moje bežné nákupy urobím u partnerov spoločnosti, mám všetko to, čo predtým, ale mám istotu, že po nejakom čase mi príde 450,- eur, a moje nákupy sú každý mesiac zaraďované do žrebovania o auto a iné ceny. Keď by mi tie peniaze mali časom prilepšovať dôchodok alebo len tak prilepšiť rodinný rozpočet, pomôžu?
A keď to budú "iba plané sľuby", ako tu mnohí prezentujete, čo stratíte tým, že budete nakupovať u partnerov spoločnosti (možno tam nakupujete i dnes, ibaže nie ako naši klienti)? Možno stratíte trochu času tým, že niekde si zatiaľ treba vymieňať eurá za originálne poukážky, alebo tým, že podáte našu kartu na evidenciu nákupu u partnerov, kde sa karta dá použiť. A takí partneri neustále pribúdajú. Nestojí to za vyskúšanie možnosti, "čo keď to nebudú iba plané sľuby"?
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

..viete v hentych hore spominanych multileveloch mate ze ked predate vyrobok alebo poistku tak vam mate penaze hned v rukach viete si ich mozte ohmatat manipulovat davat do periny teda tocit s nimi.....co je pre cloveka, ktory nema zadny kapital taky velky ako treba u vas velmi vyhodne je to pre kazdeho.
Ešte pár slov k tejto časti. Na priame vyplácanie slúži tzv. priateľský bonus. Keď predáte, tzn. sprostredkujete ďalšieho klienta, kedykoľvek tento klient nakúpi u našich partnerov, Vy dostávate priateľský bonus. A tu je ten rozdiel, ktorý mňa zaujal. Keď predávam konkrétny výrobok, musím ho opakovane predať, aby som zarobila, teda znovu kontaktovať klienta. V našom prípade, keď sa klient naučí nakupovať u našich partnerov, nemusím ho už kontaktovať, že si má nakúpiť aj tento mesiac potraviny a PHM a ďalšie veci, ktoré potrebuje. On to urobí tak, či tak, lebo vie, že sa mu vrátia z nákupov peniaze. Takže tu si jednou prácou zabezpečujem trvalý príjem. A nie je to na "úkor" klientov, ani obchodníkov. Celý provízny systém je založený na množstevných rabatoch od obchodníkov (vernostný systém), čo je bežná prax nielen v zahraničí, ale aj u nás.
A priateľské bonusy sú vyplácané každý týždeň od hodnoty 10,- eur, záleží na každom, koľko si chce "dávať do periny". Každý má možnosť získať v systéme peniaze, či má alebo nemá na preddavky.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

Ani všetci tí, ktorí vedeli o tom, že vzniká nejaký Microsoft, alebo Google, nie sú dnes finančne za vodou, iba tí, ktorí rozpoznali príležitosť a mali financie na to, aby ju využili. Tiež v tej dobe nemali istotu, že nejaký Microsoft alebo Google, príp. ďalšie spoločnosti, budú v budúcnosti patriť medzi jedničky na svetových trhoch.

Tak s tym plne suhlasim ono nie je tazke si najst historu tych firiem.....ono to vsak pouziva tieto argumenty skoro kazdy multivel ked si spominam plus este aj mc donalds a podobne......len microsoft ma na krku europsku komisu za zneuzivanie monopolneho postavenia na trhu ....ale to je trosku mimo veci vcil.....ok vsak sa uvidi..ale podla mojich informacii....tie preddavky sa dali boli teda povinne dat na zaciatku daju sa dat teraz a myslim ze to ani firma neplanuje zatrhnut tie preddavky ty tam budu frcat dalej ta moznost od nej sa neupadne tak vlastne je to dozivotna moznost sa stat clvoekom ktory bude za vodou ci sa mylim?
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

.ale podla mojich informacii....tie preddavky sa dali boli teda povinne dat na zaciatku daju sa dat teraz a myslim ze to ani firma neplanuje zatrhnut tie preddavky ty tam budu frcat dalej ta moznost od nej sa neupadne tak vlastne je to dozivotna moznost sa stat clvoekom ktory bude za vodou ci sa mylim?
Preddavky boli na začiatku povinné. V roku 2003, keď som začínala ja, nebolo možné nakupovať u partnerov (pretože žiadni neboli, všetko sme začínali iba tvoriť), takže sme mali iba víziu, že raz to bude možné. Dnes u nás už preddavky povinné nie sú, ostali nám iba ako jedna z výborne využiteľných možností. V krajinách, kde teraz začíname (Švajčiarsko, Anglicko, Chorvátsko, Turecko a ďalších), kde ešte nemáme zmluvných partnerov obchodníkov, je tiež možné na začiatku stať sa klientom iba vtedy, keď si uložíte preddavky do systému. (Im sa to už teraz ľahšie vysvetľuje, lebo už existujú krajiny, kde to funguje. My sme takéto príklady nemali). Preto nie som celkom presvedčená, že po konečnom dobudovaní tej, ktorej krajiny bude stále zachovaná možnosť preddavkov. Ale pokiaľ takáto možnosť ostane, vždy ju budem odporúčať tým, ktorí majú možnosť preddavky do systému dať. A odporučím ju s čistým svedomím, na základe mojich takmer šesťročných skúseností s touto spoločnosťou.
0 0
Antilooser Antilooser

Antilooser je offline (nepripojený) Antilooser

Ok p. Olga dakujem vam velmi pekne za vas cas a za vase vysvetlovacie schopnosti....su velmi na vysokej urovni....ja som clovek opatrni trosku ja si pockam a budem skumat svokru co a ako a podla nej sa rozhodnem.....ja mam rad fakty realnost.....nie vizie na to som neni......ja si vzdy rozmyslim do coho dam tolko penazi....a kedze sa to neplanuje uzavriet tie vase matrice takze mam cas zatial na skumanie....ano mozno mi poviete ze uz to mohlo zarabat a cas sa mohol kratit..ale to hovori kazdy vzdy a pri vsetkom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať