Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mato Klingac Mato Klingac

Mato Klingac je offline (nepripojený) Mato Klingac

Mňa tiež oslovil s týmto kúzelným marketingovým projektom kamarát a že sa treba rýchlo rozhodnúť kým nie je neskoro Tak som sa rozhodol a poslal ho s tým kade ľahšie. Viem že som prišiel o strašné milióny ale nejak prežijem
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Mato Klingac Pozri príspevok
Mňa tiež oslovil s týmto kúzelným marketingovým projektom kamarát a že sa treba rýchlo rozhodnúť kým nie je neskoro Tak som sa rozhodol a poslal ho s tým kade ľahšie. Viem že som prišiel o strašné milióny ale nejak prežijem
Tebe je, ked si z rozpravky !!!
0 0
frankmajer frankmajer

frankmajer je offline (nepripojený) frankmajer

študujem MLM a v jednoduchej logike mi lepšie znie 1% zo sto ludí ako 100% zo svojho výkonu...
0 0
Minosh Minosh

Minosh je offline (nepripojený) Minosh

nedá mi to, aby som nezareagoval na túto diskusiu.. hladat logiku ludi, ktori sa snazia objasnit system fungovania ..... nemá zmysel a je to márne plytvanie času. obdivujem ľudí, ktorí sa pokúšajú získať nejaké informácie. nejde to. priznajme sa, nejde to zopár mojich priateľov na to skočilo, ale potom trpko oľutovali. keď sa ma snažili nahovoriť, márne som vravel, ok, poďme debatovať, rozoberieme to.. ale nie.vždy to končí z ich strany len superlatívami, prázdnymi rečami. keď som si tu prečítal tú spomínanú kúpu auta, zostal som v nemom úžase, kam až sú schopní títo ľudia pri vysvetlovaní svojich ideí zájsť. len toľko
pro otvorenej diskusii s podkladmi, ktoré sa dajú považovať za hodnoverné podklady rád zmením názor, ale obávam sa, že sa nedozviem nič.. jedine ísť na školenia moja známa vstúpila, namotali ju, že do roka bude mať toľko prostriedkov, že môže stavať dom citujem jej slová. človek s racionálnym prístupom jednoducho musí mať pochybnosti.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

frankmajer Pozri príspevok
študujem MLM a v jednoduchej logike mi lepšie znie 1% zo sto ludí ako 100% zo svojho výkonu...
To je jasné len pri MLM sa najčastejšie dostaneš do situácie že 100% zo svojho výkonu je viac ako 1% z nuly.
0 0
frankmajer frankmajer

frankmajer je offline (nepripojený) frankmajer

Najskôr treba 100% vlastnej práce, aby bolo 1% zo 100 ďalších. Tak mi to funguje
0 0
frankmajer frankmajer

frankmajer je offline (nepripojený) frankmajer

Fa je etablovaná v EU a na Slovensku 5 rokov....
0 0
NeveriaciTomas NeveriaciTomas

NeveriaciTomas je offline (nepripojený) NeveriaciTomas

Nasiel som tuto temu na internete tak napisem aj ja svoj zazitok. Tiez ako polovica z vas co tu pisete rozne vopruzy na adresu *******u, tak aj ja som tomuto nevenoval pozornost. Este pred rokom ma zaregistroval sused a ja som mu spravil radost ze som isiel na prednasku, ktoru som z polovice nepochopil, hlavne co sa tykalo "vyhospodarovania" pozicii. Tiez ma odradzalo nakupovanie poukazok a hlavne to zeby som svojich znamych presviedcat na nieco comu som sam este moc neveril. Cely rok som suseda stretaval na ulici a velakrat sa nase nevinne diskusie zvrhli na temu ******* kde mi vzdy prezradil nejaku novu "secret" info naco som sa vzdy len usklabil. No po roku som sa ocitol v situacii ze som bol na isty cas nezamestnany a sused ma znova odchytil na ulici a presvedcil aby som isiel este raz na ten seminar. Tak reku uz som raz bol a nepochopil som, tak skusim druhykrat, snad moj vysokoskolsky rozum sa konecne zapne. Prvu hodinu som sa zase len sklebil na vsetky uzasne informacie ktore na mna prednasatel chrlil ale v druhej polovici som zacal rozmyslat nad tym co tam vysvetloval a konecne som to pochopil. A az vtedy som zistil ze som pre.ebal cely rok a uz som mohol mat davno poregistrovanu aspon celu rodinu. Vzdy som bol odporcom akychkolvek dealersko MLMkovych systemov, uz dost ze moja mama ponukala Zepter a potom Tupperware. Ale toto je konecne prvy system kde nemusim nikomu predavat nejaky "super" vyrobok a ani ho nutit nikam vkladat dopredu peniaze. Ako tu uz spominali nejake baby predo mnou, cely system je krasne transparentny a to viem posudit kedze robim slusnych par rokov v IT branzi a podielal som sa na vyvoji podobnych webovych portalov v ktorych sa narabalo s peniazmi. A prave tento prepracovany (aj ked stale nie dokonaly) IT system ma presvedcil ze to nieje banda lumpov ako Fruni a Majsky ktori skladovali databazu klientov v MS Accessi (Meciarovo CDcko). :-) Ja osobne som za prve dva tyzdne zarobil cca 500 Sk z okamzitych spatnych nahrad (tie smiesne 1 percenta) a cca 1000 Sk mam vo zvysnych rabatoch. Avsak stacilo mi urobit par vypoctov na kalkulacke a pochopil som ze prave tento system bude mojim tretim pilierom do buducnosti, pokial sa *******u nezrube ich IT system na ktorom to cele stoji ovsem. :-) Takze tolko moja story. Uz sa tesim na reklamnu kampan po ktorej sa financne toky trochu viac rozhybu, lebo teraz aj ja musim bojovat s neveriacimi Tomasmi ktori ma vacsinou hned zvoleja daju dole ze to je pyramida a ine blbosti a ked sa ich spytam aby mi vysvetlil pojem pyramida tak chytaju po dychu a nevedia co povedat. Ale mudri su vsetci az to boli. ******* nieje o nic vacsia pyramida ako slovenske banky kde jedni vkladaju peniaze a druhi ich vyberaju na uveroch a staci ze par vacsich dlznikov tie uvery nesplatia a je to v prdeli. Este ze to aspon kryje stat z casti. Socialna poistovna ale je uz totalne "cista" pyramida a nikto to vobec nevidi. Tam tie peniaze ktore odvadzame z nasich vyplat si uz rovno teraz vyberaju nase babicky a dedkovia. A to nikomu nevadi, ved to kryje stat!! Som zvedavy ako by mi niekto vyvracal to ze pyramidy na nas cihaju priamo od nasej vlady na kazdom kroku.
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

NeveriaciTomas Pozri príspevok
Nasiel som tuto temu na internete tak napisem aj ja svoj zazitok. Tiez ako polovica z vas co tu pisete rozne vopruzy na adresu *******u, tak aj ja som tomuto nevenoval pozornost. Este pred rokom ma zaregistroval sused a ja som mu spravil radost ze som isiel na prednasku, ktoru som z polovice nepochopil, hlavne co sa tykalo "vyhospodarovania" pozicii. Tiez ma odradzalo nakupovanie poukazok a hlavne to zeby som svojich znamych presviedcat na nieco comu som sam este moc neveril. Cely rok som suseda stretaval na ulici a velakrat sa nase nevinne diskusie zvrhli na temu ******* kde mi vzdy prezradil nejaku novu "secret" info naco som sa vzdy len usklabil. No po roku som sa ocitol v situacii ze som bol na isty cas nezamestnany a sused ma znova odchytil na ulici a presvedcil aby som isiel este raz na ten seminar. Tak reku uz som raz bol a nepochopil som, tak skusim druhykrat, snad moj vysokoskolsky rozum sa konecne zapne. Prvu hodinu som sa zase len sklebil na vsetky uzasne informacie ktore na mna prednasatel chrlil ale v druhej polovici som zacal rozmyslat nad tym co tam vysvetloval a konecne som to pochopil. A az vtedy som zistil ze som pre.ebal cely rok a uz som mohol mat davno poregistrovanu aspon celu rodinu. Vzdy som bol odporcom akychkolvek dealersko MLMkovych systemov, uz dost ze moja mama ponukala Zepter a potom Tupperware. Ale toto je konecne prvy system kde nemusim nikomu predavat nejaky "super" vyrobok a ani ho nutit nikam vkladat dopredu peniaze. Ako tu uz spominali nejake baby predo mnou, cely system je krasne transparentny a to viem posudit kedze robim slusnych par rokov v IT branzi a podielal som sa na vyvoji podobnych webovych portalov v ktorych sa narabalo s peniazmi. A prave tento prepracovany (aj ked stale nie dokonaly) IT system ma presvedcil ze to nieje banda lumpov ako Fruni a Majsky ktori skladovali databazu klientov v MS Accessi (Meciarovo CDcko). :-) Ja osobne som za prve dva tyzdne zarobil cca 500 Sk z okamzitych spatnych nahrad (tie smiesne 1 percenta) a cca 1000 Sk mam vo zvysnych rabatoch. Avsak stacilo mi urobit par vypoctov na kalkulacke a pochopil som ze prave tento system bude mojim tretim pilierom do buducnosti, pokial sa *******u nezrube ich IT system na ktorom to cele stoji ovsem. :-) Takze tolko moja story. Uz sa tesim na reklamnu kampan po ktorej sa financne toky trochu viac rozhybu, lebo teraz aj ja musim bojovat s neveriacimi Tomasmi ktori ma vacsinou hned zvoleja daju dole ze to je pyramida a ine blbosti a ked sa ich spytam aby mi vysvetlil pojem pyramida tak chytaju po dychu a nevedia co povedat. Ale mudri su vsetci az to boli. ******* nieje o nic vacsia pyramida ako slovenske banky kde jedni vkladaju peniaze a druhi ich vyberaju na uveroch a staci ze par vacsich dlznikov tie uvery nesplatia a je to v prdeli. Este ze to aspon kryje stat z casti. Socialna poistovna ale je uz totalne "cista" pyramida a nikto to vobec nevidi. Tam tie peniaze ktore odvadzame z nasich vyplat si uz rovno teraz vyberaju nase babicky a dedkovia. A to nikomu nevadi, ved to kryje stat!! Som zvedavy ako by mi niekto vyvracal to ze pyramidy na nas cihaju priamo od nasej vlady na kazdom kroku.
Napísal si síce pekný fejtón, ale stále si nám neprezradil, ako to vlastne funguje. Na to, aby si ty zarobil tých 500 či 1000 SK (z jedného percenta??), tak niekto predsa musel nakúpiť za 50 či 100 tisíc nejaký tovar. Kto to nakúpil? Boli to tí, ktorých si registroval ty? Alebo z čoho zarábaš tie provízie? Z percenta nákupov cudzích ľudí? Alebo z nákupov celej tvojej rodiny? Toto nám objasni a vysvetli!

Najlepšie na konkrétnom príklade - XY registruje občana ZZ, občan ZZ nakúpi za 10000 SK, občan XY dostane z nákupu 1%. Takto nám to vysvetli, a nie že ako ťa osvietilo a teraz zarábaš tisíce!

A SP nie je pyramídový systém, ale solidárny systém. To, že jeho výdaje narastajú rýchlejšie ako príjmy, nerobí z neho pyramídovú hru. A banky už vôbec nie sú pyramídové. To bolo zlé prirovnanie.
0 0
NeveriaciTomas NeveriaciTomas

NeveriaciTomas je offline (nepripojený) NeveriaciTomas

A ja som myslel ze toto forum je uz mrtve. :-) Vysvetlim ako to funguje. Ja hoci som v systeme zaregistrovany uz vyse roka, zacal som cez neho nakupovat este len pred par tyzdnami. No a kedze som tomu celemu systemu neveril, otestoval som ho najprv na sebe a svojej rodine a to v zrychlenom rezime. A kedze bolo pred vianocami, bolo to vhodne obdobia poutracat viac peniazov nez sa patri. Tak som si naobjednaval poukazky Hypernova, Billa, Nay a nakupil hlavne jedlo na sviatky, kozmetiku, v Nayke nejake elekronicke darceky, atd. Vseho vsudy som minul cca 45.000 z coho som ja dostal okamzite naspat 1% co je 450,- Sk. Moji rodicia nakupili zatial cca za 10.000,- Sk. Oni dostali naspat 1%, cize 100,- Sk a ja som z ich nakupov dostal 0,5% percenta, cize 50,- Sk. Rodicia su v "pyramide" podo mnou. No takze sa mi v prvom mesiaci z beznych nakupov vratilo cca 500,- Sk ktore mi ******* minuly utorok poslal pekne na ucet do banky. No a tak som sa presvedcil ze to nieje cele nezmysel ale normalne fungujuci system. Okrem toho jedneho percenta sa mi na "konte zvysnych rabatov" nazbieralo uz cca 1000,- Sk z tych minutych 45.000,- a tieto zvysne rabaty potom vytvaraju pozicie akonahle dosiahnu hodnotu cca 1500,- Sk (resp. 50 EUR). No a z tejto pozicie sa mi casom vyhospodari okolo 450,- EUR tym ze aj ludia podo mnou budu nakupovat a aj im sa budu vytvarat pozicie (dokopy sa musi vytvorit 70 pozicii v matrixe za mojou poziciou aby sa mi ta moja 50 EUR pozicia premenila na 450EUR bonus). Ale tento dalsi system vyhospodarovania pozicii je uz na dvojhodinovu prednasku, to sa neda napisat na tomto fore, lebo aj tak by tomu priemerny obcan s IQ 100 nepochopil. Je to proste iba pekne vymysleny matematicky vzorec. A co je podstatne nikto na tom neprerobi, prerobi iba hlupak ktory nerozumie systemu a vlozi si tam hned na uvod 60.000 za business paket a caka kedy mu pride na ucet polmiliona bez toho aby vyvinul nejaku aktivitu. V tomto systeme sa v podstate da iba zarobit a to ci uz menej alebo viac. Ludia co tomu rozumeju dokazu zo systemu dostat aj par stotisic rocne, ti co tomu nerozumeju a ani mozno nechcu, tak ti dostanu tak maximalne jedno percento zo svojich nakupov a budu radi ze maju dalsiu vernostnu kartu ktora je na rozdiel od inych smiesnych kariet univerzalna a pouzitelna v tisicoch obchodoch po celej europe. Uz len keby som mal vyuzivat ten najnizsi level provizii z tejto karty co je to jedno percento, stale je to lepsie ako smiesne Smart karty na SHELLke a ich dopotene darceky, prip. Nay karta. Jo a ked sme pri tej Nay karte tak uvediem jeden skvely pripad ako sa da z obycajneho nakupu vytrieskat brutalna zlava. Podotykam ze mam aj Nay kartu na ktorej mam provizie 3% z mojich nakupov. Isiel som kupovat holiaci strojcek Philips ktory v Nay predavali za 6.500,- Sk. Kedze ale ******* ma zmluvu v Nay, chcel som si ten strojcek kupit prave tam. Ale v Electroworlde mali tento stroj za 4.999,- Sk. Tak som nabehol do Nay s letakom z Electroworldu a hovorim typkom ze dajte mi ten strojcek za 5 litrov, inac bezim do Electroworldu. A oni na pocudovanie ze OK, no problem. Ved maju garanciu najnizsej ceny, len to akosi drzia v tajnosti kedze to nikde nemaju vylepene velkymi pismenami. No takze strojcek som dostal za tych 4.999,-, plus mi na kartu Nay priratali proviziu 3% cize cca 150,- Sk, no a ******* mi priratal dalsiu proviziu 3% (1% v okamzitej spatnej nahrade a dalsie 2% zvyskovy rabat priratany na konto pozicii). Takze strojcek co stal 6500,- som dostal realne za 5000-150-150 = 4700,- Myslim si ze zlava 1800,- uz stoji zato, nie? No tymto prikladom som chcel uviest ze v ******* niesu zaregistrovani len obchodnici co predavaju tovar s vysokohorskou prirazkou, ako si vela ludi mysli. Je to nezmysel. Su tam normalne firmy kam chodime dennodenne nakupovat a provizie *******u sa aplikuju aj na totalne akciovy tovar, nielen na nejaky premiovy tovar.

No a k tym pyramidam, vobec to nieje zle prirovnanie co som uviedol. Staci sa pozriet na Devin banku a par inych bank ktore uz lahli popolom. Pojmom pyramida sa vacsinou na Slovensku mysli aj tunel a tunelov bolo uz na Slovensku viac nez dost a aj stale je len to ludia nevidia, resp. nechcu vidiet. Banky mozu takisto zahucat ako zahucali BMG a Horizont. Staci zeby niekto vydal poplasnu spravu ze Tatrabanka ide do plynu, tak uz aj na druhy den stoja tisice ludi pred bankou vyberat svoje papiere a nech mi nikto nehovori, zeby toto banka prezila. Takisto aj Drukos zahucal kvoli BMG a Horizontu, pretoze ked tito dvaja zhucali, ludia sa bali aj o svoje peniaze v Drukose tak si ich hufne zacali vyberat. Nehovorim ze Drukos bol splneny americky sen, ale narozdiel do Fruna a Majskeho, Mojzis tie peniaze investoval do svojich firiem a skutocneho podnikania, cize tie lowe aj zhospodaroval. Realne by Drukos fungoval mozno doteraz a mozno by sa mu aj realne darilo. Takze skor nez clovek vyslovi slovo pyramida, mal by sa zamysliet nad konkretnym podnikatelskym modelom a zistit odkial sa do systemu beru peniaze. V pripade *******u tok penazi prudi od obchodnikov ktori su ochotni sa podelit o cast svojej marze s *******om vymenou zato ze ******* tam nasmeruje hufy svojich clenov. Je to v podstate ako mnozstevna zlava pri velkoodberateloch, pricom ******* je taky velkoodberatel.

No a este nieco, zatial nezarabam na *******i tisice, zarobil som len tych smiesnych 500 SK ako som spominal a casom by som sa velmi rad dopracoval k tym tisicom. Ked clovek chce zarabat realne vacsie peniaze treba do toho vlozit aj nejake usilie. V pripade *******u to usilie vkladam do toho ze registrujem svoju rodinu, priatelov, atd a vysvetlujem im princip podnikania. Niektori ludia mi na to povedia ze to je pyramida, naco ich ja zrusim desiatkou protiargumentov, dalsim ludom je to jedno a su radi ze dostanu zadarmo dalsiu vernostnu kartu od cloveka ktoremu doveruju a par jedincov ten system aj zaujme a rozhodne sa vytvarat vlastnu siet. Je to velmi komplikovane ludi presvedcit u funkcnostni tohto systemu po tom ako tu uz vsetok "podnikatelsky" optimizmus slovenskych obcanov zlikvidovali BMG, Horizont a AGW. Ale ked kazdy zisti ze aj ked tam nevlozi ani korunu, stale ma z toho nejaky zisk, tak ho to zaujme. Ja som oslovil asi 14 ludi a z toho 12 som zaregistroval a to behom dvoch tyzdnov a nemam pocit zeby som to musel robit pod natlakom, coby som si k svojim dlhorocnym znamym nedovolil.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

JO suhlasim s Neveriacimtomasom.....nikto tu neprorobi len rocne ziska peniaze za svoje nakupy.........ja milujem tento system nemusim chodit na brigady po skole a mam na kafe s mojom priatelkou Mensia nevyhoda teraz je ze za kazdeho koho registrujete treba zaplatit 10 eur......a mozem vam garantovat ze sa vam to vrati....bo tich ludi co mate zaregistrovanych svojimi nakupmi vam to vratia super nie?
P.S. pre vsetkych tych co na to nadavaju odkazujem......pokracujte v tom nerozumte tomu......v pohode chytri ludia su tam......a ti co nerozumuje tak kritizuju to je jasna vec........a ak mate zaujem vediet viac chodte na ten dvojhodinovy vecer vsetko vam tam vysvelia a je na vas co spravite......vstupne ja zadarmo pre verejnost a navyse mate aj obcerstvenie kavu a mineralku
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Bigleoboy Pozri príspevok
JO suhlasim s Neveriacimtomasom.....nikto tu neprorobi len rocne ziska peniaze za svoje nakupy.........ja milujem tento system nemusim chodit na brigady po skole a mam na kafe s mojom priatelkou Mensia nevyhoda teraz je ze za kazdeho koho registrujete treba zaplatit 10 eur......a mozem vam garantovat ze sa vam to vrati....bo tich ludi co mate zaregistrovanych svojimi nakupmi vam to vratia super nie?
P.S. pre vsetkych tych co na to nadavaju odkazujem......pokracujte v tom nerozumte tomu......v pohode chytri ludia su tam......a ti co nerozumuje tak kritizuju to je jasna vec........a ak mate zaujem vediet viac chodte na ten dvojhodinovy vecer vsetko vam tam vysvelia a je na vas co spravite......vstupne ja zadarmo pre verejnost a navyse mate aj obcerstvenie kavu a mineralku

Neviem prečo, ale mám silný pocit, že títo užívatelia sú účelovo prihlásení, či dokonca mám pochybnosti, či nejde náhodou o toho istého človeka, ktorý obhajuje systém.

Neveriaci tomáš sa zaregistroval 28.12., zadal 2 príspevky - v ten istý deň a potom na druhý a viac nič nenapísal. Zaujímavé, že 11.1.2009 sa zaregistroval iný člen, ktorý svojím jediným a hneď prvým príspevkom tiež obhajuje (bez bližšieho vysvetlenia) systém.

Ak ide o tú istú osobu, poprosím ju, aby nezadával viac registrácií, lebo tým len viac spochybní spoločnosť.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Chobot Pozri príspevok
Neviem prečo, ale mám silný pocit, že títo užívatelia sú účelovo prihlásení, či dokonca mám pochybnosti, či nejde náhodou o toho istého človeka, ktorý obhajuje systém.

Neveriaci tomáš sa zaregistroval 28.12., zadal 2 príspevky - v ten istý deň a potom na druhý a viac nič nenapísal. Zaujímavé, že 11.1.2009 sa zaregistroval iný člen, ktorý svojím jediným a hneď prvým príspevkom tiež obhajuje (bez bližšieho vysvetlenia) systém.

Ak ide o tú istú osobu, poprosím ju, aby nezadával viac registrácií, lebo tým len viac spochybní spoločnosť.


Ok ja ti neberiem nazor si jeden z radovych ludi co predpokladam ani raz neboli na info veceri lebo nie su informovani to je vsetko.......ja ti rad napisem v akych mestach to byva......ak byvas blizko zastav sa za vypocutie nic nedas......odvolavas sa na to ze nic blizsie nevysvetlime......na to ti ja poviem jedno.....ja na to nemam opravenenie ani potrebne znalosti ja ti mozem dat len moj nazor klienta ktory tam je to je vsetko.........mozem ta ubezpecit ze nie som ta osoba ku ktorej si ma prirovnal.......ja som sa sem nahodne dostal bo kamarat ktoreho som oslovil mi tuto debatu ukazal tak som sa chcel len vyjadrit to je vsetko
0 0
NeveriaciTomas NeveriaciTomas

NeveriaciTomas je offline (nepripojený) NeveriaciTomas

Bigleoboy Pozri príspevok
Ok ja ti neberiem nazor si jeden z radovych ludi co predpokladam ani raz neboli na info veceri lebo nie su informovani to je vsetko.......ja ti rad napisem v akych mestach to byva......ak byvas blizko zastav sa za vypocutie nic nedas......odvolavas sa na to ze nic blizsie nevysvetlime......na to ti ja poviem jedno.....ja na to nemam opravenenie ani potrebne znalosti ja ti mozem dat len moj nazor klienta ktory tam je to je vsetko.........mozem ta ubezpecit ze nie som ta osoba ku ktorej si ma prirovnal.......ja som sa sem nahodne dostal bo kamarat ktoreho som oslovil mi tuto debatu ukazal tak som sa chcel len vyjadrit to je vsetko
Nazdar Chobot, neboj sa neni to ucelova debata. Keby bola tak tam napisem ze viac info len cez email a potom Ta budem chciet zaregistrovat. Ale dik nemam zaujem. Ja mam svoj okruh ludi ktori mi doveruju, vyskusali to a su spokojni. Samozrejme ze som narazil aj na takych filozofov a mudrlantov ako si ti, ktori prd rozumeju celemu systemu ale vedia uviest tisic argumentov preco je to len nejaky dalsi podvod. Ale keby nebolo takych mudrlantov ako si ty je na webe na mraky. Inac by tieto fora nemali tu spravnu stavu a vyznam keby sa tu narovinu nevydiskutovali nejake veci. A keby si cital toto forum od zaciatku tak tam najdes aj dalsich ludi co ******* obhajuju, takze to niesom len ja a moj "duch" ako tvrdis.
0 0
NeveriaciTomas NeveriaciTomas

NeveriaciTomas je offline (nepripojený) NeveriaciTomas

Inac ak niekto z vas pouziva FaceBook tak som tam vytvoril diskusne forum ******* kde budeme diskutovat o tejto problematike. Pocet clenov tejto skupiny rastie kazdym dnom a vsetky otazky budu zodpovedane tam, aby to bolo dostupne vsetkym. Vrelo odporucam.
0 0
NeveriaciTomas NeveriaciTomas

NeveriaciTomas je offline (nepripojený) NeveriaciTomas

Kedze mi vyhviezdickovalo odkaz na to forum, uvediem este raz ale inac. V preklade je to "Kniha Tvári", alebo Fac3 B00k.
0 0
Barbka Barbka

Barbka je offline (nepripojený) Barbka

Caute! Ja som tiez v systeme, ale vyuzivam ho minimalne. Lepsie to bude, ked bude ficat ******* karta, lebo tie poukazky su zdlhava zalezitost. K systemu by som povedala len tolko, ze je to skvely krok dopredu. Mimo sietoveho marketingu si konecne predajcovia zacinaju vazit a patricne odmenovat stalych zakaznikov aj inak ako hlupymi darcekmi a zakaznickymi kartami (aj ked aj to obcas potesi). Nasa rodina mina velky obnos za potraviny v hypernove, ktora tusim spatne vracia 5%. Ked sa to nazbiera, je to celkom dost!
Hlavne sa oplati vstupovat do tohto biznisu obchodnikom, ktorí nakupuju vo velkom. Nas znamy si cez system postavil skoro cely dom a teray ma asi pol miliona v systeme a nema to ako minut.
Podla mna je to na velmi vysokej profesionalnej urovni a vierohodnost je urcite 100%. Jedine co sa mi nepaci, je komplikovanost stranky.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Barbka Pozri príspevok
Caute! Ja som tiez v systeme, ale vyuzivam ho minimalne. Lepsie to bude, ked bude ficat ******* karta, lebo tie poukazky su zdlhava zalezitost. K systemu by som povedala len tolko, ze je to skvely krok dopredu. Mimo sietoveho marketingu si konecne predajcovia zacinaju vazit a patricne odmenovat stalych zakaznikov aj inak ako hlupymi darcekmi a zakaznickymi kartami (aj ked aj to obcas potesi). Nasa rodina mina velky obnos za potraviny v hypernove, ktora tusim spatne vracia 5%. Ked sa to nazbiera, je to celkom dost!
Hlavne sa oplati vstupovat do tohto biznisu obchodnikom, ktorí nakupuju vo velkom. Nas znamy si cez system postavil skoro cely dom a teray ma asi pol miliona v systeme a nema to ako minut.
Podla mna je to na velmi vysokej profesionalnej urovni a vierohodnost je urcite 100%. Jedine co sa mi nepaci, je komplikovanost stranky.
Ahoj Barbka, ďakujem ti za tvoj chváliaci príspevok, ale ani ty si žiadne konkrétne informácie ohľadne systému neposkytla. Len nabádaš firmy, aby vstúpili do systému. Keby som bol obchodník, tak by som o vstupe najprv dosť uvažoval. Pretože nikto ešte nepovedal, čo z toho má obchodník. Stále sa hovorí o nejakých províziách. Zatiaľ to chápem tak, že obchodník za nákup u neho (ak nakupuje člen tohto systému) odvádza nejakú províziu (asi systému?). Neviem však v akej výške - 5%? 1%? Čo z toho má obchodník, ak za nákup musí odviesť len províziu niekomu?

Jedinou možnou výhodou by bolo, že je v systéme a "možno" si to niekto všimne a nakúpi práve u neho. Ak ale do systému vstúpi oveľa väčší počet predajcov, klienti budú mať možnosť väčšieho výberu obchodníkov a pravdepodobnosť, že nakúpia u neho sa tým zmenšuje (príklad - ak by bol jediný predajca stavebnín v systéme, tak všetci čo stavajú budú nakupovať u neho. Ak sa ale zaregistruje 20 stavebných firiem, tak k nemu príde len každý 20 klient systému). Profitovať z toho bude len systém, lebo tomu je jedno, kde klient nakúpi, svoju províziu dostane.

A čo z toho má klient? Spomínate priamu províziu 1% z nákupu. Takže čím viac miniem, tým viac dostanem. Ale kopec spoločností poskytuje tiež priame zľavy - už ten spomínaný NAY - 3% z nákupu na NAY kartu. Zároveň sa obmedzuje - viaže na úzky počet predajcov. Schválne som si dal vyhľadať oblasť potravín - lebo to najšastejšie nakupujem. Zobrazilo mi len Billu a Hypernovu. V Bille nakupujem cca za 4000 mesačne potraviny, keby som všetky potraviny kúpil v Bille, tak by to bolo za 7000. Z toho mi systém vráti 1%, čo je AŽ 70,- SKK!!! To si rašej nájdem ponuky aj iných potravín, kde sú akcie na jednotlivé tovary a ušetrím viac. Navyše aby som mohol v Bille cez systném nakúpiť, musím si kúpiť poukážky v minimálnej hodnote 140 EUR.

Ďalej spomínate provízie z nákupov osôb, ktoré som ja registroval vo výške 0,5%. Zase čím viac tieto osoby nakúpia, tým viac ja dostanem. Nech registrujem 10 rodinných príslušníkov (neverím, že by sa niekomu podarilo získať viac ľudí). Aby som zarobil nejakú zaujímavú sumu (napr. 10.000 SK/mesiac), tak by tieto osoby museli nakúpiť za 2 milióny SKK mesačne!! čo je 200.000 na osobu. Toľko nalkúpi možno jeden z nich, ktorý je podnikateľ, ale musíte uznať, že u ostatných je to nereálne. Tak mi vysvetlite, odkiaľ beriete tie obrovské provízie?

K tvojmu textu by som mal ešte pár otázok:

Barbka Pozri príspevok
Nasa rodina mina velky obnos za potraviny v hypernove, ktora tusim spatne vracia 5%. Ked sa to nazbiera, je to celkom dost!
Podľa informácií systému, Hypernova dáva Cashback 1%, nie 5%. Tak za akú sumu mesačne nakupujete ako rodina, ak je to zaujímavá suma? A čo je to zaujímavá suma? 1000 SKK? To by ste museli nakúpiť za 100.000 SKK.... Takže nechápem, prosím vysvetliť bližšie, a uveď aspoň pár konkrétnych čísiel.

Ja napr. som kúpil v NAY televízor za 30.000 SKK a na NAY kartu som dostal kredit 900 SKK. Za tento kredit som mohol synovi kúpiť na narodky USB webkameru za 600 SKK a eše mi zostalo 300 SKK. To je konkrétna výhoda a priamo vyčísliteľná. Ale také nákupy urobí človek len občas, možno 2-3 x do roka. Prečo neuvedieš takúto informáciu?

Barbka Pozri príspevok
Hlavne sa oplati vstupovat do tohto biznisu obchodnikom, ktorí nakupuju vo velkom. Nas znamy si cez system postavil skoro cely dom a teray ma asi pol miliona v systeme a nema to ako minut.
Súhlasím, že možno sa to oplatí obchodníkom, ktorí nakupujú vo veľkom a majú potom väčšie provízie, ale to nech sa rozhodnú obchodníci, ja píšem z pohľadu bežného spotrebiteľa, ktorých je na Slovensku drvivá väčšina.

Takže ak ten tvoj známy bol fyzická osoba a nie podnikateľa a postavil si dom, tak ak má teraz v systéme pol milióna, tak musel postaviť palác a nie dom. Veď ak 500.000 má byť jedno percento, tak 100% bude 50 miliónov . To má dom za 50 melónov?

AK sa mýlim, tak ma oprav alebo uveď bližšie podrobnosti.

Možno sa zdá, že všetkých, ktorí chvália systém, len kritizujem, ale ja chcem diskusiu a konkrétne informácie, nie len údaje typu "Je to bombastické, vyskúšajte si to!" alebo "..poznám ľudí, čo to vyskúšali a sú spokojní...". Napíš mi, prečo sú spokojní, koľko z toho mali a akým spôsobom. Zatiaľ nikto presne nevysvetlil, kde a kto zarobí tie veľké peniaze. AK ma presvedčíte, že je to výhodné, kľudne do systému vstúpim.
0 0
NeveriaciTomas NeveriaciTomas

NeveriaciTomas je offline (nepripojený) NeveriaciTomas

Cau Chobot. No ked tak citam tvoj prispevok ktory mi uz skor pripomina mensiu esej, typujem ze bud sa priserne nudis, alebo ti ten Lajones proste neda spavat a chcel by si tomu uverit ze je to dobra vec, avsak tvoje vnutorne racionalne Ja Ta presviedca ze je to nejaky podvod a ty sa to snazis dokazat vsetkym tym ludom ktori to tu vychvalovali. Reagoval by som na tvoju esej bod po bode, ale aby som ti vyargumentoval vsetko, napisal by som roman a na to fakt nemam cas, radsej ho venujem ludom ktorych som uz registroval a potrebuju moju pomoc aby v systeme mohli fungovat co najefektivnejsie a co najviac z toho ziskat. Nechces sa stretnut a Ti to vysvetlim osobne? Cez vikend som absolvoval dvojdnovy Lajones Business Seminar a vytrpel som si 2 x 10 hodin cisteho casu prednasiek a Ti poviem pravdu ze az vtedy som skutocne uveril ze to funguje a preco je to odsudene na uspech. Nado mnou viselo velmi vela otaznikov a velmi podobnych tym tvojim v tvojom prispevku. Na tom skoleni mi boli vsetky otazky zodpovedane. Ja som inac z BA, stretneme sa na kave a ak mas zaujem pocut argumenty od cerstvo certifikovaneho cloveka, mas prilezitost. Nebudem Ta do nicoho nutit, ziadna registracia, a ani Ta nebudem nutit ist na bezplatnu prezentaciu. Venujem Ti 2 hodiny, ty si ma vypocujes a sam sa rozhodnes ci do systemu vstupis alebo nie. Moj telefon je 0915 716666, mozes volat ak mas zaujem. Moje meno je Martin Simicek (vek 30 rokov)

Pekny den prajem vsetkym a ostavam s pozdravom
Naposledy upravil NeveriaciTomas : 22.01.09 at 11:38
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
neveriaci tomáš
nakoniec v čom je háčik?
veď všetko je jasné:
zaregistruješ sa , zaplatíš si poukážky / toho,ktorého obchodu / a ideš nakupovať - máš nejaké to % z obratov - čím viac ľudí zaregistruješ pod sebou, tým viacej peniažkov sa ti zbiera na tvojom účte - pochopila som dobre? / prečo sa potom logika bráni prijať a zúčastňovať sa výhodného biznisu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať