Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

tu nejde o nepochopenie systemu.tomu praveze rozumiem, a ako takemu nic nemam, kym neskodi, co zatial nie (btw bol som na obdobnych seminaroch ako amway a pod...). To je to iste ako ked budem nahovarat ludi aby si vybavili v NAYke naykartu a kupovali tam a budu mat 3% z nakupu pripasane na svoj ucet. je to to iste.Je tam rozdiel v tom, ze tam je to chapane ako vernostne body, tu je to chapane ako "super, cim viac budem nakupovat, tym viac mi pride penazi".
Keby si skutočne rozumel systému, tak takéto tvrdenie nikdy nenapíšeš. Už som tu raz písala, že to nie je o tom, koľko míňam, ale ako míňam. A presne, je to vernostný systém pre našich obchodníkov, ibaže zákazník nedostáva vernostné v bodoch, ale v peniazoch. A máš niečo proti amway, alebo iným klasickým MLM systémom?

ako male dieta si pamatam ze sa posielali listy kde bolo naspodku napisanych 5 adries, na prvu si mala poslat 50 Sk, a potom si taky isty list mala poslat dalsim 5 s tym ze na poslednu piatu poziciu si napisala seba. a potom uz len cakat kym ti 5x5 ludi posle 50Sk.
Toto si pamätám aj ja, klasické "lietadielko", finančná hra, ale nevidím tu žiadnu podobnosť s našim systémom. Nikto nikomu tu neposiela peniaze, všetko je tu o klasických množstevných rabatoch.

zrovna akcie zamerane na city ludi (charitativne akcie, stavba nemocnic etc...)...no, neznie to moc doverihodne.
Presne takúto nejakú reakciu som čakala. Nemocnice zatiaľ nestaviame (zatiaľ), ale, pri položení základného kameňa v Tanzánii boli i rakúske média, takže žiadne nereálne správy.

uz to radsej necham tak, tak ako vy mna, ja vas nepresvedcim.
Moja reakcia nebola zameraná na to, aby som presvedčila Teba, je to iba reakcia na tvrdenia, ktoré sú tu uvedené a nemajú s našou realitou nič spoločné.
0 0
evula0 evula0

evula0 je offline (nepripojený) evula0

Je neuveriteľné, ako sa dá s ľuďmi manipulovať a deformovať jednoduchá matematika.
Ak mi s každých 100 napr.€ vrátia napr. 5%, ušetrím 5€. Ani menej ani viac. Ak mám "ušetriť, zarobiť, vyhospodáriť" viac, musí to niekto zaplatiť. Ak je to z ušetrených prostriedkov ďaľších takých podnikavcov, je to klasická pyramída. Žiadnu rolu nehrá prerozdelenie ani "vedecko-manažérske presvedčovacie drísty". Bodka.
Myslím, že táto debata sem naozaj nepatrí a priestor "porady" by mohol byť využitý na seriózne témy. Ako sa aj vo veľkej väčšine využíva.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

evula0 Pozri príspevok
Je neuveriteľné, ako sa dá s ľuďmi manipulovať a deformovať jednoduchá matematika.
Ak mi s každých 100 napr.€ vrátia napr. 5%, ušetrím 5€. Ani menej ani viac. Ak mám "ušetriť, zarobiť, vyhospodáriť" viac, musí to niekto zaplatiť. Ak je to z ušetrených prostriedkov ďaľších takých podnikavcov, je to klasická pyramída. Žiadnu rolu nehrá prerozdelenie ani "vedecko-manažérske presvedčovacie drísty". Bodka.
Myslím, že si to presne vystihla, je to jednoducha matematika - nemoze z 7% zlavy vzniknuť 46% . Jednoducha matematika stale plati.

Respektive, ti šikovnejší sa priživujú na tých, či tie "pozície nevyhospodária". A nemusí to byť ich nešikovnosťou.

Je to pyramída, ale može fungovať relatívne dlho. A nech sa tvári akokoľvek ľudomilne.
0 0
vajooo vajooo

vajooo je offline (nepripojený) vajooo

oluska_1 Pozri príspevok
...Pokiaľ budeš stále hľadať dôvody, prečo to nebude fungovať, tak sa so systémom nikdy "nestotožníš" a zostaneš medzi tými 95% normálnych ľudí, ktorí ničomu neuveria, nič neriskujú, ale potom aj majú iba to, čo "tí ostatní", ktorí zmýšľajú tak ako oni.
Nuz.. aj ja som cital knizku o 95% ludoch, co duplikuju linearny system.. ale ked vidim, ako tento MLM funguje, tak nemam to nadsenie dalsim ludom hovorit, ake je to super a podobne frazy, cize nikoho by som nezlanaril, cize nic by som z toho nemal akurat to oblubene 1% a "dobry" pocit, ze som dakomu hore pomohol "vyhospodarit" peniazky.

Pidgey Pozri príspevok
Vy nie ze chcete naspat svoje peniaze, vy chcete este aj peniaze druhych, inak by ste tam nikoho neangazovali.
Suhlas, preto by som sam asi tych ludi angazovat nevedel...

evula0 Pozri príspevok
Ak mi s každých 100 napr.€ vrátia napr. 5%, ušetrím 5€. Ani menej ani viac. Ak mám "ušetriť, zarobiť, vyhospodáriť" viac, musí to niekto zaplatiť. Ak je to z ušetrených prostriedkov ďaľších takých podnikavcov, je to klasická pyramída.
to je ono
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Ľudia, preboha, pochopte už raz, že Vy nedostávate peniaze od iných ľudí. Zákazníci si nakúpia a nechajú peniaze u obchodníka, tak, či tak. V bežnom prípade všetky peniaze ostanú u obchodníka. Zarába na každom z Vás obchodník. Keď je to partner spoločnosti, vtedy sa dobrovoľne vzdáva časti svojho rabatu, väčšinou sú to bežné množstevné rabaty, ktoré posiela spoločnosti a spoločnosť ju vďaka svojmu zúčtovaciemu systému prerozdeľuje svojim klientom. Od tých, ktorým odporučíš nakupovanie s výhodami, nedostávaš ani cent. Tak aká finančná hra? Bežné obchodné vzťahy. Tie peniaze, ktoré dostávaš za obraty ľudí, ktorých odporučíš, máš od obchodníkov za to, že si obchodníkom priviedol ďalšieho zákazníka. A väčšinou nielen nového zákazníka, ale aj verného zákazníka. Z toho napr. pre obchodníka vyplýva, že zaplatí iba za reklamu, ktorá bola naozaj účinná a zákazník, oslovený reklamou, naozaj nakúpil. Pri bežnej reklame sa výsledky a účinnosť dajú ťažko vyčísliť.
Naposledy upravil oluska_1 : 03.02.09 at 09:12
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

oluska_1 Pozri príspevok
Ľudia, preboha, pochopte už raz, že Vy nedostávate peniaze od iných ľudí. Zákazníci si nakúpia a nechajú peniaze u obchodníka, tak, či tak. V bežnom prípade všetky peniaze ostanú u obchodníka. Zarába na každom z Vás obchodník. Keď je to partner spoločnosti, vtedy sa dobrovoľne vzdáva časti svojho rabatu, väčšinou sú to bežné množstevné rabaty, ktoré posiela spoločnosti a spoločnosť ju vďaka svojmu zúčtovaciemu systému prerozdeľuje svojim klientom. Od tých, ktorým odporučíš nakupovanie s výhodami, nedostávaš ani cent. Tak aká finančná hra? Bežné obchodné vzťahy. Tie peniaze, ktoré dostávaš za obraty ľudí, ktorých odporučíš, máš od obchodníkov za to, že si obchodníkom priviedol ďalšieho zákazníka. A väčšinou nielen nového zákazníka, ale aj verného zákazníka. Z toho napr. pre obchodníka vyplýva, že zaplatí iba za reklamu, ktorá bola naozaj účinná a zákazník, oslovený reklamou, naozaj nakúpil. Pri bežnej reklame sa výsledky a účinnosť dajú ťažko vyčísliť.
A od koho potom? Veď je to evidentné, že čím viac ľudia podo mnou nakúpi, tým viac ide na moju pozíciu. Takže čím viac ľudí získam a čím viac títo ľudia nakúpia, tým viac zarábam. Zarábam teda na míňaní iných ľudí. Ale tí nemajú neobmedzené zdroje. A ak nikoho nezískam (len nie som tá povaha prehovárať ľudí, aby vstúpili do systému preto, aby som viac na nich zarobil), tak sa mi vráti len to 1% z mojich nákupov, čo nie je bohviečo. Navyše z mojich nákupov profitujú mne neznámi ľudia nado mnou.

Budú vždy 2 skupiny ľudí - tí čo obhajujú systém a odporcovia systému. Odporcovia systému do neho nikdy nevstúpia a zástancom nikto nebráni v systéme podnikať. Ale prečo zástancovia potrebujú lanáriť čoraz viac ľudí do systému? Koľkých ľudí si už získala ty pod seba? Koľko členov rodiny si prehovorila? A koľkých prehovorili oni? Keby každý nový člen získal pod seba len 3 ľudí, tak už po 11 stupňoch by bolo v systéme vyše 700 tisíc ľudí. Takže tí poslední ( bolo by ich cez 500 tisíc) by už nikoho pre vybudovanie svojej pozície získať nemohli a profitovali by v systéme len a len zo svojich nákupov. Ako dlho by ich to bavilo?

Ake pokiaľ je niekto dosť vysoko v systéme, tak verím, že má z toho nejaký osoh. Ani nikomu nebránim vstúpiť do systému, len ja tomu neverím, že to dokáže zarábať donekonečna a také sumy, aké uvádzaš (z nakúpenej tisícky by sa ti malo vrátiť 450 €?).

Nepochybujem, že je to dobre vymyslený systém, ale len pre tých, čo do neho skoro vstúpili a majú pod sebou ďalších ľudí. SAma si poveala, že na to, aby si si vyhospodárila nejakú pozíciu, musíš byť aktívna v šírení myšlienky systému, čo znamená, že musíš získať viac a viac členov pod seba. Ak ich člen nezíska, nemôže očakávať tie vysoké výnosy zo systému.

Takže prajem veľa úspechov členom systému (skutočne, nemyslím to ironicky) a navrhujem, aby sme na seba odporcovia a zástancovia navzájom neútočili. Svoje argumenty si už povedali obe strany a jedna druhú nepresvedčí o opaku. Čitateľ nech si vytvorí z uvedených argumentov vlastný názor. Pokiaľ s& niekto rozhodne pre vstup do systému, je to jeho vec a nikto ho za to odsudzovať nebude.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Takže prajem veľa úspechov členom systému (skutočne, nemyslím to ironicky) a navrhujem, aby sme na seba odporcovia a zástancovia navzájom neútočili. Svoje argumenty si už povedali obe strany a jedna druhú nepresvedčí o opaku. Čitateľ nech si vytvorí z uvedených argumentov vlastný názor. Pokiaľ s& niekto rozhodne pre vstup do systému, je to jeho vec a nikto ho za to odsudzovať nebude.
Ďakujem za všetkých priekopníkov-šíriteľov novej myšlienky. A súhlasím s tým, že každý sa rozhoduje sám za seba.

Ak ich člen nezíska, nemôže očakávať tie vysoké výnosy zo systému.
Tu prišlo k nedorozumeniu, zrejme som sa nepresne vyjadrila. Získa každý, kto nakupuje, i keď nikoho neodporučí, iba to trvá o niečo dlhšie. Provízie 460,- eur za 50,- eur pozíciu sú garantované pre všetkých, čo tu nie je a nemôže byť garantované, je čas. Ten môže byť rôzny, lebo je tu možnosť, že čas návratu dokážem ovplyvniť.

Nepochybujem, že je to dobre vymyslený systém,
Pre všetkých, vôbec nezáleží na tom, či si vstúpil skôr alebo neskôr, vždy máš výhody. Nepopieram, že tí, ktorí ho aktívne využívajú skôr, majú tie výhody väčšie.

tak sa mi vráti len to 1% z mojich nákupov, čo nie je bohviečo.
Tu sme zase pri tom 1%. Znovu opakujem, že i keď nikoho nezískaš, tak sa Ti vráti vyhospodárená pozícia, t.j. okrem 1% ešte tých 450,- eur. Za Tvojou pozíciou sa predsa ukladajú i pozície ľudí, ktorých si Ty nezískal. Toto je systém, kde sa za Tebou objavujú pozície Tvojich odporúčateľov, ich odporúčateľov, dokonca pozície ľudí zo všetkých krajín spoločnosti, ktorých Ty nepoznáš, ani si ich v živote nevidel a zrejme ani neuvidíš.
Iba si môžeš urýchliť pribúdanie pozícií tým, že aj Ty niekoho odporučíš, lebo pozície ľudí, ktorých si odporučil Ty, sa ukladajú iba za Tvojou pozíciou, vždy na konci, kde je voľné miesto.

Zarábam teda na míňaní iných ľudí. Ale tí nemajú neobmedzené zdroje.
Dostávam provízie od obchodníkov za sprostredkovanie obchodu. Vieš mi povedať, na čom zarábajú všetci obchodníci? Na míňaní peňazí iných ľudí.
Čo je na tom zlé? Veď tí ľudia tie peniaze minú tak, či tak, či tu táto spoločnosť je, alebo nie je.
A neobmedzené zdroje? Súhlasím, ale podotýkam, že i keď máš akokoľvek obmedzené zdroje, na nákup potravín a základných tovarov, ktoré potrebuješ na normálnu existenciu, si vždy musíš zdroje zabezpečiť. Potom je len na Tebe, ako tie peniaze minieš. Či nenávratne, alebo dovolíš, aby Ti vrátili z minutého niečo naspäť a môžeš to minúť znovu.

Budú vždy 2 skupiny ľudí - tí čo obhajujú systém a odporcovia systému. Odporcovia systému do neho nikdy nevstúpia a zástancom nikto nebráni v systéme podnikať. Ale prečo zástancovia potrebujú lanáriť čoraz viac ľudí do systému?
Neviem, ako to robia iní, ja napríklad nikoho do systému "nelanárim", iba ukazujem možnosť. Každý sa rozhoduje na základe svojho rozumu a pocitov.
A keď si sa pýtal, v skupine už mám viac ako dvetisíc klientov. Samozrejme nie priamych a nepriamych, ale v celej lifeline.
A čo sa týka odporcov systému, uvítala by som, keby sa pýtali, čo nechápu a neodsudzovali hneď niečo o čom nemajú základné informácie.
Samozrejme, že nie všetci do systému vstúpia, a to plne rešpektujem. A snažím sa akceptovať i ich názory, len ma mrzí, že na základe neznalosti sa tu objavujú dezinformácie. Na niektoré príspevky, ktoré sú "rezolútnym vyjadrením" k niečomu, čo je vytrhnuté z kontextu, už radšej nereagujem, a budem sa naozaj snažiť reagovať iba na konkrétne položené otázky.
Dúfam, že som tu na nikoho neútočila, nebolo to mojim úmyslom, snažila som sa iba vysvetľovať skutočné fungovanie systému v praxi.
Ak som sa nechtiac niekoho dotkla, prosím o prepáčenie, naozaj to nebolo mojím cieľom.
Naposledy upravil oluska_1 : 03.02.09 at 13:02
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

oluska_1 Pozri príspevok
Ďakujem za všetkých priekopníkov-šíriteľov novej myšlienky. A súhlasím s tým, že každý sa rozhoduje sám za seba.

.....

a budem sa naozaj snažiť reagovať iba na konkrétne položené otázky.
Dúfam, že som tu na nikoho neútočila, nebolo to mojim úmyslom, snažila som sa iba vysvetľovať skutočné fungovanie systému v praxi.
Ak som sa nechtiac niekoho dotkla, prosím o prepáčenie, naozaj to nebolo mojím cieľom.
Oluska, musím ťa pochváliť za tvoj konštruktívny prístup k téme, za tvoje vysvetlenia a zdržanlivosť vo svojich príspevkoch. Kiež by všetci poraďáci dokázali s takouto chladnou hlavou a argumentačne odpovedať na kritické reakcie. Debate s tvojimi reakciami hovorím rozumná diskusia bez zbytočných emócií.

Hoci nie som zástancom systému, ďakujem ti za tvoje vysvetlenia, ktoré budú určite užitočné pre prípadných záujemcov systému.

Som rád, že sa našiel niekto, s kým sa dala rozumne prebrať problematika z oboch strán.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

oluska_1 Pozri príspevok
Sú ešte nejaké fakty, na základe ktorých nemôže fungovať systém, ktorý už funguje päť rokov, momentálne už v 10 krajinách Európy, s neustálymi zlepšeniami a neustálym nárastom počtu krajín i počtu klientov?
Prosím nevkladaj mi do úst čo som nepovedal, ja som nepovedal že to nefunguje ale že mi to príde nezmyselné čo je rozdiel síce malý ale podstatný.
oluska_1 Pozri príspevok
Pri bežnej reklame sa výsledky a účinnosť dajú ťažko vyčísliť.
To je omyl, vieš si veľmi dobre porovnať koľko kde predáš pred kampaňou, počas kampane a po kampani. Naopak v Hypernove nikdy nebudú vedieť koľko nových zákazníkov získali a koľko starých zákazníkov nakupuje pomocou poukážok. Ja som použil príklad NAY lebo ten má náklady na vlastný marketing a vlastný zľavnostný systém a neviem čo im to prinesie. Ak si totižto niekto spraví životnú poistku v AIG iba na základe toho že ju má napísanú na tričkách pár futbalistov tak mu prajem veľa štastia, v živote ho bude nadmieru potrebovať.
oluska_1 Pozri príspevok
Ako bude vývoj spoločnosti pokračovať, s tým sa Ty netráp, Teba sa to netýka, pretože takí ako Ty v našej spoločnosti väčšinou nie sú a ani nebudú. Táto spoločnosť naozaj nie je pre každého.
Povedala som, že spoločnosť pracuje stratégiou win-win-win, teda Hypernova má výhodu, že má peniaze skôr, zákazník má výhodu, že dostane skôr svoje percentá, už pri nákupe poukážok a spoločnosť tiež. Nikto nič netratí, všetci sú vo výhode.
Väčšina firiem by krochkala blahom ak by u nich nakupovalo 100% národa, pre firmu L** by to bol naopak koniec- nikto by ju nepotreboval a nedokázala by plniť pre všetkých to čo sľubuje- teda pasívny príjem z nákupov ostatných.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Chobot, ďakujem, snažila som sa.
V ďalšom už budem naozaj reagovať iba na konkrétne otázky a nie na subjektívne komentáre.
0 0
evula0 evula0

evula0 je offline (nepripojený) evula0

1=1 to pozná každý.
Ak Vás chcem"obabrať" alebo zabaviť, trošku to zozložitím a nemožnosť je na svete:
nahradím
1 = a
potom
a = a
umocním na druhú (označenie a2 lebo nemám index)
a2 = a2
odpočítam a2
a2 - a2 = a2 - a2
upravím každú stranu rozdielne
a x (a-a) = (a+a) x (a-a)
Upozorňujem, že ten rozklad je naozaj správny!
vykrátim na každej strane (a-a)
a = (a + a)
a blbosť je na svete
1 = 2

Takto funguje matematika, keď sa použije nenápadne nedovolená úprava. Pri skrytých pyramídových systémoch sa nedeje nič iné.Najprv sa problematika zozložití, potom sa použijú nesprávne zdôvodnenia a nakoniec je z toho záver typu 1 = 2. Vo verbálnej forme sú na to prepracované spôsoby, ktorými sa menej odolný človek ľahko zmanipuluje.

Súhlasím s Chobotom, že je to každého vec, či sa takéhoto "podnikania" zúčastní. Dobré by ale bolo, aby si potom nesťažoval a nechcel od nezúčastnených prispieť na svoje škody (ako BMG a pod.).
Na porade by sa nemala prezentovať reklama ( i keď niekedy je nutné poradiť firmu,značku..) a už vôbec by nemala slúžiť na propagáciu a presviedčanie zapojiť sa do podobných systémov.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

evula0 Pozri príspevok
1=1 to pozná každý.
Ak Vás chcem"obabrať" alebo zabaviť, trošku to zozložitím a nemožnosť je na svete:
nahradím
1 = a
potom
a = a
umocním na druhú (označenie a2 lebo nemám index)
a2 = a2
odpočítam a2
a2 - a2 = a2 - a2
upravím každú stranu rozdielne
a x (a-a) = (a+a) x (a-a)
Upozorňujem, že ten rozklad je naozaj správny!
vykrátim na každej strane (a-a)
a = (a + a)
a blbosť je na svete
1 = 2

Takto funguje matematika, keď sa použije nenápadne nedovolená úprava. Pri skrytých pyramídových systémoch sa nedeje nič iné.Najprv sa problematika zozložití, potom sa použijú nesprávne zdôvodnenia a nakoniec je z toho záver typu 1 = 2. Vo verbálnej forme sú na to prepracované spôsoby, ktorými sa menej odolný človek ľahko zmanipuluje.

Súhlasím s Chobotom, že je to každého vec, či sa takéhoto "podnikania" zúčastní. Dobré by ale bolo, aby si potom nesťažoval a nechcel od nezúčastnených prispieť na svoje škody (ako BMG a pod.).
Na porade by sa nemala prezentovať reklama ( i keď niekedy je nutné poradiť firmu,značku..) a už vôbec by nemala slúžiť na propagáciu a presviedčanie zapojiť sa do podobných systémov.

K tomuto prikladu dodam este tolko, bud dostanem iba tych 5% z hypernovy s tym, že 1 percento hned, 4 až za nejaku dobu. Alevo dostanem 40%, ale v tom pripade som dostal peniaze niekoho ineho.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Kedysi, ešte za hlbokej totality, sme praktizovali tzv. včielku. Neviem, či sa niekto z Vás na to pamätá. Skupina napr. 10 ľudí, sa každý mesiac poskladala po 100,-, a každý mesiac jeden zo skupiny dostal 1000,- SK. Odborne sa to nazýva "skupinový nákup". Náš systém je založený na niečom podobnom.
Spätné náhrady vyplácame až po splnení stanovených podmienok a je to skutočne prepočítané tak, aby to všetko fungovalo bez problémov.

Dobré by ale bolo, aby si potom nesťažoval a nechcel od nezúčastnených prispieť na svoje škody (ako BMG a pod.).
Do BMG sa vkladali peniaze na zhodnotenie, u nás bežne nakupuješ, tovar za svoje peniaze máš doma, nikde žiadne ďalšie peniaze dať nemusíš, tak čo riskuješ? Máš nárok na nejaké "odškodnenie"? Za čo?
Naposledy upravil oluska_1 : 04.02.09 at 16:42
0 0
Dawe Dawe

Dawe je offline (nepripojený) Dawe

Mám dobré skúsenosti s L......, už mi prišli platby na moj účet z mojich nákupov, systém funguje. Nikto nie je povinný platiť žiadne poplatky, všetko vrátane registrácie je zadarmo! Týmto dúfam vyvrátim teórie na tomto fóre o pyramíde a pod. nezmysloch. Ale pretože ľudská hlúposť je nekonečná, mnohí občania sa budú "zubami brániť", a večne spochybňovať tento systém. Tím, ktorí váhajú, doporučujem to skúsiť. Určite nič nestratíte! V lete t.r. začne reklamná kampaň aj na Slovensku, ale nič Vám nebráni byť tam registrovaný už teraz..
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Pôvodca textu príspevku: evula0 Pozri príspevok
1=1 to pozná každý.
Ak Vás chcem"obabrať" alebo zabaviť, trošku to zozložitím a nemožnosť je na svete:
nahradím
1 = a
potom
a = a
umocním na druhú (označenie a2 lebo nemám index)
a2 = a2
odpočítam a2
a2 - a2 = a2 - a2
upravím každú stranu rozdielne
a x (a-a) = (a+a) x (a-a)
Upozorňujem, že ten rozklad je naozaj správny!
vykrátim na každej strane (a-a)
a = (a + a)
a blbosť je na svete
1 = 2
.................................................. .................................................. .................................................. .......................................


Ja som ti tak na tymto prikladom matematickym rozmyslal.....len zial som nenasiel ziadnu suvislost s dotycnou firmou zahada?.....a ked uz tak vzdy sa bude rovnat 1=1, a2=a2, takze ako studenta ekonomie ma to dost zaujalo ako zrazu z 1=1, ti mohlo vyjst a = (a + a) podla mna to je blbost zavadzajuca blbost
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Vidíš.A ja som tejto BLBOSTI venoval HODINU z môjho života.
Srdečná vďaka za Tvoj zbytočne premrhaný čas.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

NEBUĎ POKRYTEC a ak sa ti niečo nepáči - nehovor : "srdečná" vďaka / ešte by sme si mohli myslieť, že v srdci máš niečo úplne iné, ako vďaku.
Prečo pokrytec? Naozaj Ti ďakujem, za čas, ktorý si venoval tejto téme, i keď tá hodina evidentne nestačila. A čas je jednou z najdrahších veličín v našom živote, tak prečo zaň nepoďakovať? Tebe vadí i vďačnosť? Ja som zvyknutá ďakovať, keď mi niekto niečo venuje. To ma naučil život.
A myslieť si môžeš, čo chceš, si slobodný človek, a ja nikomu nemôžem prikázať a ani neprikazujem, čo si má myslieť. Každý máme svoj rozum.
Želám Ti pekný deň (a myslím to naozaj tak, ako som napísala).
0 0
evula0 evula0

evula0 je offline (nepripojený) evula0

Bigleoboy Pozri príspevok
Ja som ti tak na tymto prikladom matematickym rozmyslal.....len zial som nenasiel ziadnu suvislost s dotycnou firmou zahada?.....a ked uz tak vzdy sa bude rovnat 1=1, a2=a2, takze ako studenta ekonomie ma to dost zaujalo ako zrazu z 1=1, ti mohlo vyjst a = (a + a) podla mna to je blbost zavadzajuca blbost


Hodnotenie, že ten matematický príklad je zavádzajúca blbosť je veľmi správne. A toto je aj myšlienková súvislosť s l....
Taktiež nevidím súvislosť l.... s príkladom "včielky", kde každý čo vložil, rovnako dostal späť a nikto na tom neparazitoval.
Dúfam, že reakcie neskĺznu do invektív, ako vidím v predchádzajúcich príspevkoch.

Pre tých, ktorých tá matematická hračka zaujala a nenašli riešenie:
Pri úprave rovnice bola použitá nemožná matematická operácia, krátenie rovnice výrazom (a-a).Tento výraz je 0 a nulou sa nemôže deliť!
Podobnosť s vyhospodárením peňazí od obchodníkov pre najlepších účastníkov systému l... je čisto náhodná.
0 0
stewe60 stewe60

stewe60 je offline (nepripojený) stewe60

elektrofachman,metafyzika,magnety,marketing,liečitelstvo ...viac
Aj ja som si musel počkať , kým som pochopil o čo sa jedná - 3 mesiace som ignoroval známeho s ktorým sa stretávam raz do mesiaca -pracovne mi vozí prístroje a vždy mi niečo málo povedal...Kedže velmi rýchlo hovorí a málo zrozumitelne - prd som tomu rozumel ...Až jeho sms - ky z mobilu mi otvorili oči... to som zíral ako je to možné, také zúročenie vkladu? Tak som si dal tú námahu a zašiel som na jedno podujatie - celý princíp som za dve hodiny pochopil aj keď mi kopec vecí ešte nebolo jasných...tri noci som sa na nete zoznamoval s celým projektom aj s podmienkami atď... A vieš na čo som prišiel? Ten Hubert Friedl -zakladatel *******u - je génius - a podla mna by si zaslúžil " NOBELOVU CENU " za ekonomiku - také množstvo ludí, čo má možnosť ešte jedného,dvoch, troch,príjmov a s takou malou námahou - tak to ani politici nedokážu aj keby sa posr...
Je síce pravda, že ludia sú nevzdelaní a nemajú finančnú inteligenciu a celé si pletú s pyramídovými hrami... Ak niekto nevie rozlýšiť čo je hra a čo biznis , tak nech sa spýta alebo si preštuduje napr. R: Kyosakiho - má knihy pre začínajúcich podnikatelov... Hneď sa otvorí obzor aj pre ten najtmavší mozog...
Takže klobúk dole Pán Friedl - gratulujem... som za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a každému nevygumovanému vrele doporučujem si preštudovať princíp aj metodiku ale aj podmienky a prezentáciu. aby sa nestalo , aby dospelý človek, len kôli neodborným názorom priatelov a známych jednoducho vynechal takúto fenomenálnu šancu a dovolím si pritvrdiť - TOTO JE JEDNO Z RIEŠENÍ NA HOSPODÁRSKU KRÍZU - obchody nemusia míňať na reklamu a predajcovia radi dajú percentá, tým ludom, ktorí sa angažujú a vytvoria si verných zákazníkov zo svojej rodiny a priatelov - takto si vygenerujú aj prémie , ktoré si celkom oprávnene zaslúžia ...
A čo má z toho *******? veď rozmýšlaj... 1% automaticky a 5% s ktorými disponuje a s fázovým posunom prerozdeluje -podla výkonu-resp. nákupov v konte pozícií - kde sa kasičky zhromaždujú...
nič to - Niekto na prácu používa rozum a niekto iné orgány ... ja preferujem ... mozog !!! Ahoj - zdar všetkým odvážlivcom a nebojte sa profitovať a študovať !!! pozdravuje štefan
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

prihodím negatívnu skúsenosť spolupráca L.... s nemenovanou sieťou čerpacích staníc. Klientka pravidelne brala poukážky, ku koncu roku sa ale stalo, že L po riadne uhradenej faktúre najprv poukážky vôbec neposlala a neskôr po urgenciách poslala, síce pôvodne objednané množstvo, ale s platnosťou len do konca kalendárneho roku.. Nakoľko všetci vieme, že koncom roku si prevažná väčšina zvykne brať dovolenky, tak minutie poukážok bolo nereálne. Klientka ich zaslala späť aj s odôvodnením, ale spoločnosť si žiadnu chybu nechce priznať. Klientka ich mala minúť a hotovo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať