Zavrieť

Porady

l.y.o.n.e.s.s

Mate niekto skusenosti s tymto businessom, niekedy tu bola zrusena tato tema, preto prosim len informacie ludi, ktori si to vyskusali, pocul som o tom dost aj ja, ale chcem informacie od ludi ktori s tym mali tu cest. Kedze som trochu obchodnik, viem, co mam z toho ja, ale chcem vediet, co ma z toho tato firma - preco to robia a ci to ma dlhodoby zmysel. To, ze mi niekto povie, ze len 1% nie je pre mna odpoved - neverim tomu ani podobnym vymyslom. Ziadny obchodnik pre percento nepohne prstom
VOpred dakujem za info a ze tato tema nepadne zasahom admina do zabudnutia, pretoze je urcite vela ludi co chcu objektivne vediet ci ma zmysel zacat to riesit.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

No reagovat milá Olunka na tie tvoje nezmysly sa mi fakt nechce.Z vlastnej skusensoti s tým skvelými ******* ti neverím ani jeden údaj.Inak nacvičené to máš teda dobre.

Ale niečo predsalen pre ostatných .Milá Olunka tu rozpráva múdrosti o tom ako pečené holuby nikomu do huby padať nebudú.Problem je ten,že aj keby ste sa snažili ako ten moj kamarát a zaregistrovali ludí dost,pretože registrácii sa nebráni nik ked je to zadarmo a nič to nikoho nestojí,tak vám 9/10 ludí robit proste nebude a tí čo aj začnu tak rýchlo prestanú...Ja stale tvrdíma a budem to tvrdit,že sa na seminároch manipuluje a vlastne masíruje tak,že nik nepochybuje o tom aký je to skvelý biznis.

Takže je jasné,skor či neskor drvivá vačšina príde nato,že je to nezmysel a že budú radi ak sa k s vojim peniazom dostanú,myslím tých čosi kúpili pozície.

Ale:
www(bodka)flash-design(bodka)cz/*******/VideoPlayer.html

Na tejto stránke nájdete jednu flashovú prezentáciu naktorej sa dozviete ako to super funguje.Ten cvičený opičák,čo to nahral tam proste trepe a hovorí absolutne jasnú vec a to defacto,že to nik rozumný nemože odmietnuť"a že je to defacto tutovka.Kto by sa bránil,že?

Tak domáca úloha: pošlite odkaz na tuto prezentáciu vašim znamym s tým,že je to vraj super a čo si oni o tom myslia. Podla tejto prezentácie by te mali mať oveľa vačší uspech v presviedčaní,lebo ten opičák má to nacvičené a nik zvás to lepšie ani nakreslit ani povedat nevie.A čakajte naodpovede.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Za každým "nezmyslom", ktorý som napísala si stojím a viem ho kedykoľvek dokázať. Inak k predchádzajúcemu príspevku nemám čo dodať.
0 0
jaseco jaseco

jaseco je offline (nepripojený) jaseco

Kupa GPS:

- kamenny obchod 223EUR
- online shop 170 Eur (s dopravou)

Naco lajones?

Kupa mineralnej vaty na zateplovanie:

- okamzita zlava 40%

Naco lajones?

Bezna spotreba (potraviny, domacnost...) do mesiaca, cca 200Eur. 12x rocne 2400 Eur.

Na konci roka pride chlapik z lajonesu a poda mi 24 Eur. Ze stastne a vesele.

PS: nebudem si kazit vztahy a nebudem lanarit priatelov a znamych - cize som na 1% zlave...

Naco lajones?

atd...by sa dalo pokracovat

Tento system moze oslovit istu skupinu "spotrebitelov", ale ti rozumnejsi vzdy nakupia lacnejsie, ked sa trochu poobzeraju dookola.

Obozretnym nakupovanim, strazenim si vlastnych financii (vedenim si podrobnej evidencie vydavkov => možnosť analýzy) sa da usetrit ovela viac ako to co ponuka lajones.

Tolko odomna k tomuto "ternu".
1 0
jzatko jzatko

jzatko je offline (nepripojený) jzatko

Ahojte,
môžete mi, prosím, niekto vysvetliť, ako sa veci majú správne chápať?

1. Dozvedel som sa, že masívna kampaň sa má začať už čoskoro - niekedy v apríli, ale na zažiatku fóra (jún 2008) som sa dočítal, že to malo "vypuknúť" už minulý rok. Neviete, kedy bude naozaj začne tá masívna kampaň?

2. Z celej diskusie som si odniesol fakt, že je milé dostať 1 percento z nákupov. Aj je milé, že z nákupu ľudí podo mnou dostanem po 0,5 percente z ich nákupu. Vie mi niekto povedať, ako je to s tým "vyhospodárením" pozícií? Bez nejakých zložitých argumentácií, ako môže malá suma zarobiť niekoľkonásobok tak, aby to bolo celé naozaj poctivé?

3. Dal som sa zaregistrovať, ale stále čakám na moment, kedy mi budú veci jasné, nerád by som začal podporovať systém, ktorý by sa ukázal ako ďalší z neprehľadných systémov... ako je to vo vzťahu k daňovým povinnostiam? Sú ľudia zapojení v tomto systéme povinní priznávať obdržané sumy ako príjem? Lebo aj to minimálne 1 percento by sa vďaka dani zmenilo na 0,81 percenta. A neviem, či by mi to 0,81 percenta stálo za to, aby som si daňové priznanie robil sám.

Vďaka vopred za odpovede.
J.
0 0
bez_hanby bez_hanby

bez_hanby je offline (nepripojený) bez_hanby

no ******* je naozaj uzasna vec... gratulujem clenom

kolko musim penazi otocit aby som s nich nieco naozaj mal? ja minam viacej ako jaseco a stale je vynos tak "uzasny", ze uz sa vidim ako budem platit poukazkami a pod..--naozaj prispevaju k pohodlnemu nakupu..a zlavy? naprinklad ak vynalozim dost energie pri kupovani auta priamo v predajni, tak dokazem usetrit VELA, tak isto pri kupe nehnutelnosti, taktziez pri kupe stavebneho materialu, taktiez pri pouzivani e-shopov, taktiez pri obcasnych nakupnych cestach do vien, alebo do ciech... a NEMUSIM PODPOROVAT kolosy, ale malych obchodnikov, a pod.. mozem pridat kalkulacie, ale tieto sposoby naozah usetria VIAC ako ******* a dokonca su aj prijemnejsie, podporuju osobnejsi pristup v obchodoch...

a ano kedze teraz by pre mna malo to 1 percento celkom vyznam, lebo vela miniem...ale skor by som bol dobry prinos pre toho u koho som sa prihlasil, nie sam pre seba..

je smutne, ze tato ponuka je zaujmava pre ludi, ktori su v horsej situacii a celkova kampan ******* presne utoci na ich slabosti..najzaujmavejsie bolo ako ti vsetcia ludia, ktori boli prezentovani ako ti uspesni boli na tom horsie ako ja pocas studia...i ked ano, keby som si zapriahol setkych kolegov z prace do tejto hry a k tomu rodinu, a donutil by som ich kupovat si poukazky tak by som nieco z toho mal...

ad oluska_1: si dobre vycvicena opicka, mas odpovde na vsetko, a je z teba citit presvedcenie...som si isty, ze ak si toto spravanie ponechas, a vyselektujes precprec myslienky a celkovo *******, tak to mozes dotiahnut daleko.. ak sa v predchadzajucej casti mylim, tak potom si len bezcharatkerna zenska, karieristka, ktora sa nechala zblbnut a teraz sa snazi presvedcit sama seba, ze to co robi je spravne

ps. prepacte ako to je napisane, ale mam 2krat zlomenu pravu ruku z lyzovacky, pisem jednym prstom aj to len lavou rukou
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Ďakujem predchádzajúcemu prispievateľovi za jeho príspevok. O spoločnosti a jej fungovaní nevie nič, zato dokáže písať "odborné" príspevky a urážať ľudí, ktorých nepozná a o ktorých nevie naozaj celkom nič.
A na to, že je príspevok písaný jedným prstom, aj to len ľavou rukou, je v ňom tých nezmyslov a urážok akurát dosť, aby si každý diskutujúci mohol urobiť vlastný úsudok.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

Ešte odpoveď na príspevok od jzatko:
1. Dozvedel som sa, že masívna kampaň sa má začať už čoskoro - niekedy v apríli, ale na zažiatku fóra (jún 2008) som sa dočítal, že to malo "vypuknúť" už minulý rok. Neviete, kedy bude naozaj začne tá masívna kampaň?
Kampaň začala 30.10.2008, tak ako bola avizovaná a beží v pilotnej krajine, v Rakúsku. V júni 2009 začne aj na Slovensku a v Maďarsku, postupne v ďalších krajinách - 28 štátov v Európe.

2. Z celej diskusie som si odniesol fakt, že je milé dostať 1 percento z nákupov. Aj je milé, že z nákupu ľudí podo mnou dostanem po 0,5 percente z ich nákupu. Vie mi niekto povedať, ako je to s tým "vyhospodárením" pozícií? Bez nejakých zložitých argumentácií, ako môže malá suma zarobiť niekoľkonásobok tak, aby to bolo celé naozaj poctivé?
Pozície sa vyhospodarujú cez zúčtovací systém spoločnosti, o tom, ako systém funguje, na základe čoho funguje a prečo má dostatok financií nielen na vyhospodárenie pozícií, ale aj na ďalšie príjmy, sa môžeš dozvedieť na podujatiach spoločnosti. A základy fungovania, aj to, kde sa berú peniaze na vyhospodárenie sa dozvieš na infovečeroch spoločnosti. Keď by si niečo neporozumel, pokojne sa cez prestávku opýtaj a ktorýkoľvek prednášajúci Ti dá odpoveď na Tvoje otázky.

3. Dal som sa zaregistrovať, ale stále čakám na moment, kedy mi budú veci jasné, nerád by som začal podporovať systém, ktorý by sa ukázal ako ďalší z neprehľadných systémov... ako je to vo vzťahu k daňovým povinnostiam? Sú ľudia zapojení v tomto systéme povinní priznávať obdržané sumy ako príjem? Lebo aj to minimálne 1 percento by sa vďaka dani zmenilo na 0,81 percenta. A neviem, či by mi to 0,81 percenta stálo za to, aby som si daňové priznanie robil sám.
Prepáč, ale ak budeš nečinne čakať, tak to môže trvať dosť dlho. Ak chceš mať naozaj vo veciach jasno, musíš ísť za informáciami.
Čo sa týka daňových povinností, tie sú tiež vyriešené, môžem Ti prezradiť, že to jedno percento (jeden -najmenší- druh príjmu z desiatich) sa nezdaňuje.
1 0
bez_hanby bez_hanby

bez_hanby je offline (nepripojený) bez_hanby

oluska ak neviem nic, tak nech tvoja spolocnost uvedie svoje nepriestrelne fakty a informacie na webe. Vase seance a vymyvania mozgov s podstrcovanim super faktov su naozaj objektivnejsie. Prosim neohanaj sa urazkami a vedomostami, pretoze som ta mohol urazit len v jednom odstavci, inak som ti skor dal kompliment.

A ese keby si nahodou chcela povedat, ze sa to nemoze zverejni a ide o know-how... to by ste nemohli prednasat na informacnych veceroch aby ste to neporusili.

Taktiez ta zlozitost je uzasna..asi preto, nie su na internete odborne knihy a studie, pretoze ludia, ktori nie si moc inteligenti, by si ich mohli zle vysvetlit? Vlastne oni tam su....

Ked je system uzasny a komplikovany napis nam sem jednu rovnicu co musim spravit/zaplatit aby som mal rocny vynos povedzme 1000 EUR.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

inak som ti skor dal kompliment.
Za kompliment ďakujem.

to by ste nemohli prednasat na informacnych veceroch aby ste to neporusili.
Na informačných večeroch sa zverejňujú základné informácie. Každý, koho naša ponuka zaujme, môže sa registrovať ako náš klient, registráciou má vytvorenú svoju stránku na našom webe a tam sú zverejnené všetky podrobné informácie pre našich klientov, teda v klientskej oblasti. A tam je potom zverejnených aj desať druhov príjmu, ktoré je možné od spoločnosti dostávať. Samozrejme, tu je už potrebné vykonať i príslušnú prácu, splniť predpísané podmienky.

O ročných výnosoch tu diskutovať nemôžem, pretože tie sú veľmi individuálne, závislé od rôznych subjektívnych faktorov. Výška príjmov podľa činnosti je garantovaná, čas garantovaný nie je. Každý si ho má možnosť ovplyvniť sám. Toto sú veci, ktoré sú na dlhšiu debatu a ťažko sa vysvetľujú v takejto diskusii. A "výnosy" aj tak môžeme iba predpokladať, pokiaľ budú splnené určité podmienky.
Som si vedomá, že týmto som "prihrala na smeč" ďalším oponentom systému, ale naozaj toto viem vysvetľovať v diskusii pri stole, nie v takejto diskusii.
P.S.
Každý klient, ktorý sa zaregistruje, dostáva tzv. "uvítací balíček", v ktorom má množstvo informácii o fungovaní systému a možnosti ďalších príjmov. To je hlavne pre tých, ktorí nechodia na internet.

A ešte mám jednu otázku: Môžeš mi prezradiť, v ktorom meste si bol na infovečeri?
0 0
stewe60 stewe60

stewe60 je offline (nepripojený) stewe60

elektrofachman,metafyzika,magnety,marketing,liečitelstvo ...viac
dievča -nevieš čo zahadzuješ...
0 0
Tomáš_sh Tomáš_sh

Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

to oluska_1 aj vsetci ostatni ohhajcovia podobnych systemov

Precital som celu temu, aj ked je zabite citat taketo temy.

Jednoducho Vasa spolocnost je PYRAMIDA a nijak zvlast vyhodna- hned oddovodnim. Totiz cas s pribudajucim poctom klientov je jej nepriatelom. Neaktivny clovek ktory ziskava peniaze spat iba zo svojich nakupov je znevyhodneny hned- vysvetlim a aktivny bude znevyhodneny na konci, ked nebude novych clenov. Pride Ti 460 eur- co je garantovane, ale kedy ti pridu? Ak nekupujes poziciu- investicia a nemas nikoho pod sebou tak to potrva prinajmensom 1 rok, mozno 3 alebo 5. Za rok miniem povedzme nutne minimum 2500 eur, co je za 3 roky 7500 eur a za 5 rokov 12500 eur. Napis mi sama za tychto podmienok KEDY dostanem PRVYCH 460 eur spat? a KEDY dostanem DALSICH 460 eur?

A potom mi odpis na otazku...Ak dostanem PRVYCH 460 eur za 3 roky, tak niesom JASNE znevyhodneny oproti situacii, keby som nakupoval rozumne NIELEN u partnerov VASEJ spolocnosti za pouziti kadejakych kariet na zlavy pocas 3 rokov pricom za 1 rok by sa mi urcite na akciach v obchodoch podarilo bez problemov usetrit tych ubohych 153,3 eur co je v sucte za 3 roky 460, uvedomme si ze je to 12,8 eur/mesiac- ludia to snad usetri kazdy uvedomely kupujuci. No a na dovazok nesiem riziko platby vopred za poukazky- stane sa chyba a ako bolo popisovane zostanu mi poukazky ktore budem musiet minut do terminu co ma bude nutit k zvysenej konzumacii produktov.

A pre tych co v systeme su, odkial vezmete peniaze ked RAZ budu zapojeni vsetci? Ked nebude novych oveciek prinasajucich VKLAD vo forme DOCASNEHO POSKYTNUTIA SVOJICH ZDROJOV- lebo o tom to je. Ako si pisala, clenovia NECHCU- /o tom ste ich presvedcili vy/ zlavu hned- vsak oni zaplatia za poukazky a vy beriete percento zo zlavy dohodnutej napriklad s hypernovou. A s tym percentom MANIPULUJETE. Cast si odkrojite a cast sa pouzije na plnenie klientom. CIZE ked by v danej spolocnosti boli zapojeni VSETCI, nebolo by novej vlny masivneho DOCASNEHO POSKYTNUTIA SVOJICH ZDROJOV- teda nebude na ZRYCHLENE vyplacanie tych 460 eur pre cakajucich a budu cakat vyssie spominane 3 roky a to sa asi moc nemylim- pricom SAMI budu musiet utratit svoje peniaze aby sa ONESKORENE dostali k svojej ZLAVE- mimochodom budu samozrejme viazani na vasich partnerov, pricom nakupovanim AJ inde by ISTE usetrili viac.

A aby sme hned nemuseli cakat na to kedy budu v systeme vsetci, uplne staci ak sa SPOMALI, nedajboze ZASTAVI najazd novych ziskuchtivych jedincov, pretoze opat nebude novej vlny masivneho DOCASNEHO POSKYTNUTIA SVOJICH ZDROJOV....a to uz je vyssie

takze obhajcovia systemu na tieto moje subjektivne zistenia mi dajte odpovede a ARGUMENTUJTE SKUTOCNOU MATEMATIKOU.
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Tomáš_sh Pozri príspevok
to oluska_1 aj vsetci ostatni ohhajcovia podobnych systemov

Precital som celu temu, aj ked je zabite citat taketo temy.

Jednoducho Vasa spolocnost je PYRAMIDA a nijak zvlast vyhodna- hned oddovodnim. Totiz cas s pribudajucim poctom klientov je jej nepriatelom. Neaktivny clovek ktory ziskava peniaze spat iba zo svojich nakupov je znevyhodneny hned- vysvetlim a aktivny bude znevyhodneny na konci, ked nebude novych clenov. Pride Ti 460 eur- co je garantovane, ale kedy ti pridu? Ak nekupujes poziciu- investicia a nemas nikoho pod sebou tak to potrva prinajmensom 1 rok, mozno 3 alebo 5. Za rok miniem povedzme nutne minimum 2500 eur, co je za 3 roky 7500 eur a za 5 rokov 12500 eur. Napis mi sama za tychto podmienok KEDY dostanem PRVYCH 460 eur spat? a KEDY dostanem DALSICH 460 eur?

A potom mi odpis na otazku...Ak dostanem PRVYCH 460 eur za 3 roky, tak niesom JASNE znevyhodneny oproti situacii, keby som nakupoval rozumne NIELEN u partnerov VASEJ spolocnosti za pouziti kadejakych kariet na zlavy pocas 3 rokov pricom za 1 rok by sa mi urcite na akciach v obchodoch podarilo bez problemov usetrit tych ubohych 153,3 eur co je v sucte za 3 roky 460, uvedomme si ze je to 12,8 eur/mesiac- ludia to snad usetri kazdy uvedomely kupujuci. No a na dovazok nesiem riziko platby vopred za poukazky- stane sa chyba a ako bolo popisovane zostanu mi poukazky ktore budem musiet minut do terminu co ma bude nutit k zvysenej konzumacii produktov.

A pre tych co v systeme su, odkial vezmete peniaze ked RAZ budu zapojeni vsetci? Ked nebude novych oveciek prinasajucich VKLAD vo forme DOCASNEHO POSKYTNUTIA SVOJICH ZDROJOV- lebo o tom to je. Ako si pisala, clenovia NECHCU- /o tom ste ich presvedcili vy/ zlavu hned- vsak oni zaplatia za poukazky a vy beriete percento zo zlavy dohodnutej napriklad s hypernovou. A s tym percentom MANIPULUJETE. Cast si odkrojite a cast sa pouzije na plnenie klientom. CIZE ked by v danej spolocnosti boli zapojeni VSETCI, nebolo by novej vlny masivneho DOCASNEHO POSKYTNUTIA SVOJICH ZDROJOV- teda nebude na ZRYCHLENE vyplacanie tych 460 eur pre cakajucich a budu cakat vyssie spominane 3 roky a to sa asi moc nemylim- pricom SAMI budu musiet utratit svoje peniaze aby sa ONESKORENE dostali k svojej ZLAVE- mimochodom budu samozrejme viazani na vasich partnerov, pricom nakupovanim AJ inde by ISTE usetrili viac.

A aby sme hned nemuseli cakat na to kedy budu v systeme vsetci, uplne staci ak sa SPOMALI, nedajboze ZASTAVI najazd novych ziskuchtivych jedincov, pretoze opat nebude novej vlny masivneho DOCASNEHO POSKYTNUTIA SVOJICH ZDROJOV....a to uz je vyssie

takze obhajcovia systemu na tieto moje subjektivne zistenia mi dajte odpovede a ARGUMENTUJTE SKUTOCNOU MATEMATIKOU.

Tak to Vam tisko zavidim ze ste si nasli tolko casu a celu tuto debatu precitali a samozrejme gratulujem aj k Vasmu subjektivnemu nazoru, ktory tu naprosto zrovnal vsetkych priaznivcov systemu........rozmyslam normalne, ze asi odidem z toho systemu Ok koniec srandy prejdem k veci....system je nevvyhodny? musim sa smiat a smiat..cchcete pan matematiku? ok podme na to matematika zo zivota a z praxe....minul som s rodinou v hypernove za urcity cas nie na jeden nakup 1000 eur a vratilo sa mi 1% to je 10 eur z toho mi vznikla jedna pozicia, ktora mi vyniesla 450 eur plus 120 na proviziach spolu je to 580 eur.....najdem nieco alebo mi ponukne naky podnik nieco lepsie? ak hej tak sem s tym idem k nemu nakupovat pohoda......je zaujimavy napad ze je to pyramida? samozrejme ze to je pyramida bombova pyramida, ktora ale nevie prestat a preco? lebo ti co su v tom syteme nakupuju vyuzivaju sluzby stale oni neprestanu nakupovat lebo sa musia najest, kupit si saty, sem tam auto a tvoria sa im pozicie atd ta pyramida stale rotuje raz ste hore raz ste dole....ok chcete vy anti? viac informaci? chodte na info vecer bud vas to zaujme alebo nie ak nie pohoda mozte na to zabudnut ale nie na dlho lebo v co chvial pride reklama a bude to na vas stale z kazdeho media zniet....takze aj vy tam pojdete sa zaregistrovat....Clovek, ktory kritizuje, kritizuje preto aby zakryl svoju nevedomost.......zamyslite sa nad tym....a je smutne ze hladate inforamacie na nete a nie od zdroja a od ludi co su tam niaky cas a maju dostatok vedomosti, pretoze oni to zazili.....to je vsetko.
S pozdravom
0 0
Arleigh Arleigh

Arleigh je offline (nepripojený) Arleigh

kde máš 580eur? na učte?To Tažko.
0 0
Tomáš_sh Tomáš_sh

Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

Tak to Vam tisko zavidim ze ste si nasli tolko casu a celu tuto debatu precitali a samozrejme gratulujem aj k Vasmu subjektivnemu nazoru, ktory tu naprosto zrovnal vsetkych priaznivcov systemu........rozmyslam normalne, ze asi odidem z toho systemu Ok koniec srandy prejdem k veci....system je nevvyhodny? musim sa smiat a smiat..cchcete pan matematiku? ok podme na to matematika zo zivota a z praxe....minul som s rodinou v hypernove za urcity cas nie na jeden nakup 1000 eur a vratilo sa mi 1% to je 10 eur z toho mi vznikla jedna pozicia, ktora mi vyniesla 450 eur plus 120 na proviziach spolu je to 580 eur.....najdem nieco alebo mi ponukne naky podnik nieco lepsie? ak hej tak sem s tym idem k nemu nakupovat pohoda......je zaujimavy napad ze je to pyramida? samozrejme ze to je pyramida bombova pyramida, ktora ale nevie prestat a preco? lebo ti co su v tom syteme nakupuju vyuzivaju sluzby stale oni neprestanu nakupovat lebo sa musia najest, kupit si saty, sem tam auto a tvoria sa im pozicie atd ta pyramida stale rotuje raz ste hore raz ste dole....ok chcete vy anti? viac informaci? chodte na info vecer bud vas to zaujme alebo nie ak nie pohoda mozte na to zabudnut ale nie na dlho lebo v co chvial pride reklama a bude to na vas stale z kazdeho media zniet....takze aj vy tam pojdete sa zaregistrovat....Clovek, ktory kritizuje, kritizuje preto aby zakryl svoju nevedomost.......zamyslite sa nad tym....a je smutne ze hladate inforamacie na nete a nie od zdroja a od ludi co su tam niaky cas a maju dostatok vedomosti, pretoze oni to zazili.....to je vsetko.
S pozdravom

sa spamataj, ja nehovorim o tom ze nebudu vsetci nakupovat, ale o tom, ze ked prestanu pribudat novi ludia vyplacanie penazi sa VYRAZNE spomali- toto mi popri.

Ak mi niekto da za 1000 minutych eur uz tebou spominanych 580 tak je to super, ale za 1000 a v dohladnom case, vsak to nieje nic ine ako ze ja dovtedy kym dostanem tych tvojich 580 miniem nie 1000 ale napr 7500, chapes? na toto mi odpovedz ty chytrak
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Ok som sa spamatal......ked prestanu pribudat novi ludia? som tam pol roka ale na pocudovanie tych ludi cim dalej viac pribuda oficialne je slovakov registrovanych ked sa tak kukam nieco cez 62 650 a stale to rastie, pribudaju nove kraijiny akutalne vstupili poliaci a taliani v plane je dobudovat zapadne krajiny Europy...takze ano mas pravdu stagnujeme
tak ok mines 7 500 eur ok chapem a co? tak tolko mines vznikne ti viac pozici......ja ti neviem kolko to bude trvat v systeme do kedy sa ti to vyhospodari mozno tri mesiace, mozno rok mozno tri.....zalezi ako budes sluzby vyuzivat, ci budes mat vlastnu skupinu aj od toho sa zavisi......u kazdeho individualne......ja nie som chytrak, ja ani neviem kto to je
Ja som len prekvapeny Vasou psychologiou....tolko mate otazok a argumentov ale nejdete na info vecer urceny pre siroku verjenost......a tak na druhej strane je to kazdeho rozhodnutie chapem vsak preco nie.
alebo ze by bol problem ze neviete kde su info veceri? v tom by sa dalo poradit.....staci len spytat k veci
0 0
Bigleoboy Bigleoboy

Bigleoboy je offline (nepripojený) Bigleoboy

Arleigh Pozri príspevok
kde máš 580eur? na učte?To Tažko.

tazko sa tomu chape ze? ja chapem ale co s Vami? pokial nezazijete tak neverite
0 0
Tomáš_sh Tomáš_sh

Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

[quote=Bigleoboy;994162]Ok som sa spamatal......ked prestanu pribudat novi ludia? som tam pol roka ale na pocudovanie tych ludi cim dalej viac pribuda oficialne je slovakov registrovanych ked sa tak kukam nieco cez 62 650 a stale to rastie, pribudaju nove kraijiny akutalne vstupili poliaci a taliani v plane je dobudovat zapadne krajiny Europy...takze ano mas pravdu stagnujeme

mi najdi kde som tvrdil ze stagnujete ok...

ja chcem iba tolko aby si mi povedal ako dlho bude trvat kym SA MI /sama od seba/ vyhospodari prva pozicia ak nebudem mat pod sebou ludi- to je cele o co mi ide od zaciatku- na toto mi jednoducho odpovedz a potom ti ja poviem kolko penazi priblizne miniem za rovnaky cas a jednoducho spocitame vyhodnost- V PRIPADE AK POD SEBA NEBUDEM ZAPAJAT LUDI to je to na co cely cas poukazujem. Ak si ale myslis ze niekto pre Teba a ostatnych zainteresovanych vymyslel masinku na peniaze kde sa kazdemu vracia 580 z minutych 1000 eur- po case samozrejme /este mi vysvetli kde sa tie peniaze same VYHOSPODARIA- vsak sa musia odniekial nabrat nie? zeby vasi partneri nakoniec davali zlavu 58% ??? alebo ide o peniaze ludi minute na nakupovanie za nejaku hodnotu, pricom pyramidka dostala na poukazky tejto hodnoty zlavu s ktorou naraba? /si na omyle, lebo by v tom mali peniaze ini hraci a nie biedni nakupujuci. Ako na vsetky pyramidky aj na tuto raz dojde

Ak si myslis ze som nevzdelany alebo pod. tak mi prosim vysvetli kde sa beru tie uzasne prostriedky? Alebo aspon napis ako si Ty myslis ze to funguje a mozeme normalne diskutovat.

Este tolko.. ja Ti neberiem ze Ti prisli peniaze, len chcem povedat ze tie peniaze sa niekde museli vziat- ZE SA SAME NEVYHOSPODARILI TAK MI PROSIM OBJASNI ODKIAL SU?
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

tie peniaze sa niekde museli vziat- ZE SA SAME NEVYHOSPODARILI TAK MI PROSIM OBJASNI ODKIAL SU?
Hovorí Ti niečo pojem "množstevné rabaty" a "vernostné kartové systémy"?

Nemáš náhodou možnosť sledovať rakúsku televíziu, rozhlas alebo tlač?
Práve tam beží masívna reklama pod sloganom "Celé Rakúsko nakupuje spoločne. Peniaze späť z každého nákupu."
Toto nás onedlho čaká na Slovensku, v Maďarsku, neskôr v Čechách, Rumunsku, Slovinsku a postupne v 28 krajinách Európy do konca roku 2012 a potom permanentne ďalej.

A ešte jedna poznámka. Kedy sa Ti vrátia peniaze naspäť z tých, čo si minul doteraz mimo spoločnosť? Keby mi teraz mali začať chodiť naspäť peniaze z toho, čo som minula pred siedmimi rokmi (ten čas som dosť prehnala), bola by som spokojná. Vtedy sme stavali dom a spoločnosť ešte neexistovala, bohužiaľ, z týchto výdavkov mi už nikdy nikto nič nevráti.

A poukážky sú dočasné riešenie. Máme už viac ako 450 partnerov (na Slovensku, v Rakúsku ich je oveľa viac a sú aj v ďalších krajinách, kde spoločnosť pôsobí), u ktorých si môžeš nákupy evidovať kartou a denne pribúdajú ďalší partneri, u ktorých žiadne poukážky nepotrebuješ.
0 0
oluska_1 oluska_1

oluska_1 je offline (nepripojený) oluska_1

takze obhajcovia systemu na tieto moje subjektivne zistenia mi dajte odpovede a ARGUMENTUJTE SKUTOCNOU MATEMATIKOU.
Chceš matematiku? Prosím.

V zúčtovacom systéme spoločnosti, ktorý je binárny, je treba na vyplatenie každej pozície 36 ďalších, čo predstavuje 36x50,- eur, čo je 1800,- eur. Je problém z tejto sumy vyplatiť 582,- eur a potom i ďalšie provízie? Pozícia predstavuje zvyškové rabaty od obchodníkov. Už chápeš? Matematika nepustí. Toto je to, čo si chcel?
Ak Ti to nie je jasné, potom naozaj doporučujem ešte raz podrobne a pozorne prelúskať túto tému alebo ešte lepšie, urobiť to, čo Ti tu poradil Bigleoboy, a to navštíviť najbližší infovečer spoločnosti. Samozrejme iba v tom prípade, ak Ťa táto téma zaujíma seriózne, chceš mať objektívne informácie a nie iba subjektívne pocity (ako si uviedol niekde v predchádzajúcom príspevku).
0 0
Tomáš_sh Tomáš_sh

Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

oluska_1 Pozri príspevok
Hovorí Ti niečo pojem "množstevné rabaty" a "vernostné kartové systémy"?
Vernostne rabaty mi samozrejme nieco hovoria, aj mnozstevne. LEN MI VYSVETLI TOTO nakupim za 1000 eur a vrati sa mi- teda kazdemu 580 eur, vsak ak by to malo byt financovane z rabatov, tak by Vasi partneri museli predavat Vasej spolocnosti este s vyssou zlavou ako je 58% aby sama fungovala- CHAPES TY TOTO, na toto reaguj

[/quote]Nemáš náhodou možnosť sledovať rakúsku televíziu, rozhlas alebo tlač?
Práve tam beží masívna reklama pod sloganom "Celé Rakúsko nakupuje spoločne. Peniaze späť z každého nákupu."
Toto nás onedlho čaká na Slovensku, v Maďarsku, neskôr v Čechách, Rumunsku, Slovinsku a postupne v 28 krajinách Európy do konca roku 2012 a potom permanentne ďalej.[/quote]

nie nemam moznost.... k tomuto sa viac napisat neda

[/quote]A ešte jedna poznámka. Kedy sa Ti vrátia peniaze naspäť z tých, čo si minul doteraz mimo spoločnosť? Keby mi teraz mali začať chodiť naspäť peniaze z toho, čo som minula pred siedmimi rokmi (ten čas som dosť prehnala), bola by som spokojná. Vtedy sme stavali dom a spoločnosť ešte neexistovala, bohužiaľ, z týchto výdavkov mi už nikdy nikto nič nevráti.[/quote]

No ved to prave nechapete, ze sa mi "vratia" okamzite, tym ze OKAMZITE zaplatim menej ako by som zaplatil u Vasho partnera lebo vyuzijem nejaku kartu na zlavy, alebo ten isty vyrobok kupim inde a lacnejsie nez u Vasho partnera- STACI??

[/quote]A poukážky sú dočasné riešenie. Máme už viac ako 450 partnerov (na Slovensku, v Rakúsku ich je oveľa viac a sú aj v ďalších krajinách, kde spoločnosť pôsobí), u ktorých si môžeš nákupy evidovať kartou a denne pribúdajú ďalší partneri, u ktorých žiadne poukážky nepotrebuješ.[/quote]

bez vyhrad, je neodskriepitelny fakt ze poukazky su docasne riesenie


sorry, neviem poriadne pracovat s citaciou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať