Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Hydalgo čo si ty za človeka?
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
nie si ty ten kto tu okato klamal ze v PO ostal zakaz rusenia zmluv? tebe neverim ani slovo co sa PO tyka.

precitaj si moje predchadzajuce prispevky ohladom PO. ale vlastne, ty citas len co ti vyhovuje. OK, never
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
takmer vzdy poukazujem na podstatne veci.

ale ked uz tu ste obaja, preco nezavolate do AUS nech daju rozhodnute KSTN na stranku? potom si ho budeme moct vsetci precitat a nebudeme tu viest zabo-mysie vojny ze co je v nom napisane. alebo sa do AUS neda dovolat lebo si urobili vylet do NBS?

si ako pokazena platna, to si myslis, ze ked sii precitas odvovodnenie, tak to zmeni samotny vyrok uznesenia.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

macko555 Pozri príspevok
Sfukol ako sviečku:
citat z oficialnej listiny vytrhnutý z kontextu:

"Odporca námietku miestnej príslušnosti podal až po vydaní rozhodnutia súdom prvého stupňa a preto ju nemohol tento súd preskúmať."

---------------------------------------------------
Podanie žaloby: 7.5. - 20 min. pred koncom prac doby
8.5, 9.5, 10.5 - volné dni
pondelok 11.5. vydané predbežné opatrenie
asi taq
presne tak, nemohol rozhodovat, RL podala zaloby na AS po funuse.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

HYDALGO32 Pozri príspevok
ty sa netráp prečo ja to sem nezavesím- pre takých ako si ty určite nie ha ha ha zavolaj si doni rakúskej a olimu a rambovi Petríkovcom...

Akékoľvek informácie od harleydavidskona, jarecka a pavla.za o tomto procese sú nehodnoverné, nepravdivé, snažiace sa vzbudiť pochybnosti, obavy a znechutiť poškodených klientov, aby nepokračovali v tomto procese. Je tu opodstatnené podozrenie z obveseľovania predvolávaním na výsluch na políciu. Oliver a Rambo Petríkovci Vás budú na tejto adrese hodnoverne a zodpovedne informovať o priebehu tohto konania. Dôverujte len tomu čo bude na tejto adrese www.subvencnipodvodnici.sk.
[/QUOTE]


ani to tu nepotrebujeme, zariadime sa aj bez tvojej "velkodusnosti". Ale moho by si to poslat tvojmu pokrvnemu bratovi vitaminovi na sukr postu, nech tu tolko uz po tom neprahne. A potom sa aj my konecne dozvieme, ze v odvolani proti PO sme vlastne prehrali.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

HYDALGO32 Pozri príspevok
harelkýno teba budú ukazovať študentom medicíny a ko prípad náhleho ale komletného pominutia mysle...

zase klamem? mas to pred ocami, tak si to precitaj.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
nie ty zadubenec. ja chcem aby ste si to uznesenie precitali vy.

vyrok sme si precitali a vieme, ze gro PO plati nadalej (uz som aj ja ako pokazena platna) to je pre nas podstatne. ostane je dolezite uz len pre teba. Kapíšto? a uz obrat list a ukludni sa
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

harleydavidson Pozri príspevok
presne tak, nemohol rozhodovat, RL podala zaloby na AS po funuse.
clovece ty citaj poriadne na co reagujes, ved to co si napisal vobec nesuvisi s tym, co som napisal ja.....
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
no zda sa ze dalsi postup bude taky, ze

a) poistovna na okresnom sude vykopne zo zaloby vsetkych voci ktorym bolo vedene rozhodcovske konanie

b) odkopne spor z trencina do banskej bystrice z dovodu ze tam ma sidlo AUS

c) pride exekutor

.. a potom sa zobudis a zistis, ze ruku mas v nočníku
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
priklad vecnej diskusie z vasej strany.

este ze to co som napisal ma zaklad v realite, na rozdiel od vasich fantazmagorii

tebe vecne protiargumentovat nema zmysel, citas len co chces
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
priklad vecnej diskusie z vasej strany.

este ze to co som napisal ma zaklad v realite, na rozdiel od vasich fantazmagorii
priklad vecnej diskusie najdes dve strany pred.
tebe uz musi z toho asi prasit....
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
no zda sa ze dalsi postup bude taky, ze

a) poistovna na okresnom sude vykopne zo zaloby vsetkych voci ktorym bolo vedene rozhodcovske konanie

b) odkopne spor z trencina do banskej bystrice z dovodu ze tam ma sidlo AUS

c) pride exekutor

ale v poriadku, skusim to este raz

a) v namietke to KS neuznal a keby aj, nie vsetci su zalovani na AS, proces by pokracoval tak ci tak
b) a keby aj, nech odkopne, je jedno, kde sa rozhodne
c) nepride, existuju dvovody na odlozenie vykonatelnosti RR, v lepsom pripade na zrusenie RR
0 0
pavol.za pavol.za

pavol.za je offline (nepripojený) pavol.za

vitamin_r Pozri príspevok
a) KS povedal ze rozhodnut o tom ma OS
b) ak to je jedno preco ste davali zalobu v TN?
c) isto pride. tie dovody si len vy namyslate.
chod uz radsej spat
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

vitamin_r Pozri príspevok
a) KS povedal ze rozhodnut o tom ma OS
b) ak to je jedno preco ste davali zalobu v TN?
c) isto pride. tie dovody si len vy namyslate.
cital si uznesenie?
preco v TN? a preco nie?
tak to tvrdenie nepotrebuje komentar. celkom ignorujes moznosti a sposoby obrany zo zakona. staci napadnut RR a podat navrh na odkla resp. namietku. Ak vobec sud vydá poverenie pre sud exekutora
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

HYDALGO32 Pozri príspevok
ty chudáčik, o akej 30dňovej lehote to trepeš...pozri si konečne už ten zákon a pochopíš, ako zase ak netáraš tak potom klameš toho chudáka...dočká sa a v lehote, to ti garantujem ha ha ha
Naozaj ťa ľutujem.
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

HYDALGO32 Pozri príspevok
tá argumentačná bohatosť, na základe ktorej si dospela ku svojemeu bohorovnému mini(ka)názoru...
Vecná debata.
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

HYDALGO32 Pozri príspevok
stav sa o tvoje trovy, že bude a ty budeš pokrk v sra....ách
Vidím že ty už tam si. Inak by si takto neblúznil. A o mňa sa ty vôbec nemusíš báť.
0 0
minika minika

minika je offline (nepripojený) minika

vitamin_r Pozri príspevok
no zda sa ze dalsi postup bude taky, ze

a) poistovna na okresnom sude vykopne zo zaloby vsetkych voci ktorym bolo vedene rozhodcovske konanie

b) odkopne spor z trencina do banskej bystrice z dovodu ze tam ma sidlo AUS

c) pride exekutor
Nech sa Ti to kľudne zdá.
0 0
Jano2009 Jano2009

Jano2009 je offline (nepripojený) Jano2009

vitamin_r Pozri príspevok
no zda sa ze dalsi postup bude taky, ze

a) poistovna na okresnom sude vykopne zo zaloby vsetkych voci ktorym bolo vedene rozhodcovske konanie

b) odkopne spor z trencina do banskej bystrice z dovodu ze tam ma sidlo AUS

c) pride exekutor
Teda vecne: vitanínečko, to Tvoje rozhodcovské konanie bolo nezákonné.
To, či je to tak, rozhodne súd (riadny, nie ten váš). Prestaň tu už otravovať s výplodmi tvojej rapiďáckej fantázie a láskavo nás nechaj na pokoji. Hovk.
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

Nestačím sa čudovať, koľko času venujú tomuto problému ľudia, ktorí akože s tým nemajú nič spoločné? Kde pracujete? alebo ste na invalidnom dôchodku, vážený vitamín? Alebo ste platení priamo za túto prácu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať