Zavrieť

Porady

Vypis z danoveho priznania

No vcera som bola zaniest so zdrv. poistovne vypis z dan. priznania a zistila som, ze uctovnicka predo mnou tam za rok 2001, 2002, 2003 vypisy neodovzdala. Nemate nahodou niekto tieto vypisy k tymto rokom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Nie som si istá, ale zdá sa mi, že za r. 2003 by som mala mať doma. Momentálne som v práci, tak neviem. Pozriem.

    rage1 je offline (nepripojený) rage1

    rage1
    velmi by mi to pomohlo Ľubka. a prosim ta nevedela by si mi este poradit, ze z coho sa vypocitaju preddavky za obdobie 01.01.2005-30.06.2005, ked v danovom priznani za rok 2003 sme boli v strate?

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Záleží na tom, či je to živnosť popri zamestnaní alebo nie. Ak to nie je popri zamestnaní, tak by to asi mali byť tie minimálne sadzby (t.j. 2155,- SP a 910,- ZP) ak sa to nezmenilo. Ja som si doteraz vždy dávala potvrdiť výpis v oboch poisťovniach a oni mi hneď aj vypočítali, koľko budem platiť.

    rage1 je offline (nepripojený) rage1

    rage1
    A este sa spytam, ked mala firma v roku 2002 zaklad dane 189 570 Sk, tak kolko mala platit odvody do zdr. poistovne?Ide o normalnu zivnost. mala platit v roku 2003 1106,- Sk?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    rage1
    A este sa spytam, ked mala firma v roku 2002 zaklad dane 189 570 Sk, tak kolko mala platit odvody do zdr. poistovne?Ide o normalnu zivnost. mala platit v roku 2003 1106,- Sk?
    Áno mala platiť 1106,- Sk .

    rage1 je offline (nepripojený) rage1

    rage1
    lenka k dakujem ale ono sa ten formular nevytlaci tak ako by mal, vytlacili sa mi len cisla bez tabulky :-( ci daco robim zle?

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    potrebujem z formiku vytlačiť výpis z DP 2001 a 2002 - nejde mi to! Čo
    robím zle? Vytláča mi to len čísla bez podkladu.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Vo FormEdik je to - Tlač a v okienku musia byť fajky na "Nevyplnený dokument" a "Údaje dokumentu"

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    janaGT
    ďakujem Muška, si dobrá učiteľka, vytlačila som to!
    Dúfam, že myslíš formulár

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Ešte potrebujem poradiť, či sa takýto výpis podával do SP aj za rok 2000 - urobila som kolegovi výpisy za roky 2001-2005 a zo SP mu prišla výzva, že ešte chýba za rok 2000. Ale tlačivo za rok 2000 som na internete nevidela.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Výpis z daňového priznania sa podával aj za rok 2000. Tlačivo je podobné ako v roku 2001 akurát nesedia odvolávky na riadky daňového priznania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.