Zavrieť

Porady

Zmena GRID kariet na SP

Dnes sociálka mení na celom Slovensku grid karty. Nejedná sa o spam ani hoax, prihláste sa a uvidíte. Iba upozorňujem, že môžu nastať problémy s prihlasovaním.

Samozrejme, že bez akéhokoľvek upozornenia.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
Presne toto trápi aj mna. Možno by sme im to mali naznačiť
Aby ešte viac to celé domrvili?
Budme radi, že to vôbec ako tak funguje. Keď už bude systém funkčný sa môže navrhnúť takéto riešenie.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Jupííí, mesačný príkaz mi prešiel na prvýkrát, aj keď bol menší problém s prihlásením, ale s poslaním výkazu žiadny
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Dobrý deň, ja som dnes dostala grid kartu no nefunguje. IČZ si nemôžem zmeniť. Na tom istom PC už mám jednu registráciu pre sro, ktorá mala grid kartu skôr než ja. Na túto mi prihlásenie ide bezproblémovo, no so svojou na iné fy mám problém. Nedovolí mi zmeniť IČZ. Poradíte?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Janiela Pozri príspevok
Dobrý deň, ja som dnes dostala grid kartu no nefunguje. IČZ si nemôžem zmeniť. Na tom istom PC už mám jednu registráciu pre sro, ktorá mala grid kartu skôr než ja. Na túto mi prihlásenie ide bezproblémovo, no so svojou na iné fy mám problém. Nedovolí mi zmeniť IČZ. Poradíte?
Nie je to viazané na pc, ale na osobu. A pri novom zadávaš správny SSN?
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
smith Pozri príspevok
Nie je to viazané na pc, ale na osobu. A pri novom zadávaš správny SSN?
Áno, zadávam. Myslela som si, že to nemôže byť viazané na jeden PC, no ale jeden nikdy nevie. Problém môže byť pri registrácii, pani na poisťovni totiž zmetkoval PC. Ale ináč bola veľmi zlatá. Ďakujem za radu, skúsim to dnes a v prípade neúspechu zavolám na pobočku.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Janiela Pozri príspevok
Dobrý deň, ja som dnes dostala grid kartu no nefunguje. IČZ si nemôžem zmeniť. Na tom istom PC už mám jednu registráciu pre sro, ktorá mala grid kartu skôr než ja. Na túto mi prihlásenie ide bezproblémovo, no so svojou na iné fy mám problém. Nedovolí mi zmeniť IČZ. Poradíte?
Ja som mala doteraz GRID karty 11 firiem a ďalšie 4 sa registrovali v období jún - júl 2008. Keď sa prihlasujem novou kartou, IČZ tých 11 firiem mi ponúkne bez problémov a z tých nových štyroch mi tam ponúkne len 2. Volala som do SP a vraj tie 2, ktorých IČZ sa mi tam "neponúkne" musia mi dať plnú moc a vlastne to vybavovať znovu. V utorok idem do SP, budem vedieť viac. Ty si to IČZ nemôžeš zmeniť ani doplniť, môžeš si len vybrať z tých, ktoré sa ti tam objavia v ponuke.
0 0
Libusa Libusa

Libusa je offline (nepripojený) Libusa

Nemôžem odoslať mesačné výkazy do SP za 07/2008 vygeneruje mi to zostavy ktoré systém nezoberie v podstate mi zadá chybové hlásenie na všetky údaje VZ aj jednotlivé odvody u všetkých pracovníkov. Firma od ktorej máme mzdový program tvrdí, že problém je na strane SP. Máte problémy aj viacerí, alebo nám firma nehovorí pravdu. vďaka
0 0
bukovacova bukovacova

bukovacova je offline (nepripojený) bukovacova

smith Pozri príspevok
Podľa mňa nie asi, ale určite. A ešte neviem koľko týždňov, mesiacov prebehne kým to začne fungovať tak ako má.
haha je pomaly koniec augusta a ja stale nemam novu GRID kartu...este ze stale funguje stara, ale aj tak mam jeden problem...pri odosielani RLFO mi vypisuje chybu - zly obsah v "statna prislusnost", uz som vyskusala vsetky varianty a nic. co tam mam dat aby mi to konecne ulozilo? poslala som teda RLFO postou do SP, dufam ze sa svet (myslim tym SP) nezruti ak sa mi to nepodari...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Libusa Pozri príspevok
Nemôžem odoslať mesačné výkazy do SP za 07/2008 vygeneruje mi to zostavy ktoré systém nezoberie v podstate mi zadá chybové hlásenie na všetky údaje VZ aj jednotlivé odvody u všetkých pracovníkov. Firma od ktorej máme mzdový program tvrdí, že problém je na strane SP. Máte problémy aj viacerí, alebo nám firma nehovorí pravdu. vďaka
Nám to funguje a aj viacerým tu na porade, takže je asi problém niekde inde...

bukovacova Pozri príspevok
...pri odosielani RLFO mi vypisuje chybu - zly obsah v "statna prislusnost", uz som vyskusala vsetky varianty a nic. co tam mam dat aby mi to konecne ulozilo? ...
Štátna príslušnosť = SK (nám to takto funguje)
0 0
bukovacova bukovacova

bukovacova je offline (nepripojený) bukovacova

Štátna príslušnosť = SK (nám to takto funguje)[/quote]

zly obsah - subor nie je mozne ulozit
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Minule som tu kdesi čítala, že cez prihlasovanie meno mám aj prístup na svoj individuálny účet /nakoľko je viazané na moje rod.číslo/. Teraz som to skúšala a nefunguje mi to.
0 0
tomare tomare

tomare je offline (nepripojený) tomare

bukovacova Pozri príspevok
Štátna príslušnosť = SK (nám to takto funguje)
zly obsah - subor nie je mozne ulozit[/quote]
Napíš presné znenie chyby. Možno vôbec nejde o štátnu príslušnosť
0 0
mojto mojto

mojto je offline (nepripojený) mojto

Veru, väčšinou býva chybný údaj pred tým, ktorý je spomenutý.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

drobeceva Pozri príspevok
Minule som tu kdesi čítala, že cez prihlasovanie meno mám aj prístup na svoj individuálny účet /nakoľko je viazané na moje rod.číslo/. Teraz som to skúšala a nefunguje mi to.
Najprv musíš osobne navštíviť svoju pobočku SP a vyplniť žiadosť o sprístupnenie individuálneho účtu poistenca. Pracovníčka SP si ťa podľa OP overí a odblokuje tvoj účet. Celé to trvá cca 5 minút. Účet je prístupný okamžite. Vidíš tam svoje vymeriavacie základy a poistné od roku 2004 do roku 2007. Rok 2008 zatiaľ nie.
__________________
Katija
Zbaľte nevhodný príspevok pomocou tlačidla
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Tak, dnes mám problém, aký ste mali po niektorí po tieto dni. Neviem za svet odoslať odhláško FO. Ani nová, ani stará G-karta. Raz sa mi podarilo vyplniť odhlášku a keď som ju chcela uložiť - zmizla. A teraz sa opäť úpokúšam bezúspešne prihlásiť. Tak to sa mi ešte nestala. Dúfam, že do večera to stihnem.
0 0
bukovacova bukovacova

bukovacova je offline (nepripojený) bukovacova

tomare Pozri príspevok
zly obsah - subor nie je mozne ulozit
Napíš presné znenie chyby. Možno vôbec nejde o štátnu príslušnosť[/quote]

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD style="COLOR: red" colSpan=2>Chyby :</TD></TR><TR><TD style="COLOR: red" colSpan=2>ZLY-OBSAH r:20, stl:7; Element 'statP' ma zly obsah</TD></TR><TR><TD colSpan=2> </TD></TR><TR><TD style="COLOR: red" colSpan=2>Načítaný súbor: XXX
XML schema: RLFO-v1.7.xsd
Riadkov v prílohe: 0
Počet nájdených chýb: 1
Súbor nie je možné uložiť

cele som to skopirovala...
</TD></TR></TBODY></TABLE>
0 0
tomare tomare

tomare je offline (nepripojený) tomare

Element "statP"
takýto element nemám
mám element "stat", ktorý je použitý v adrese
a element"statVykPrace", čize kde je práca vykonávaná
Otvor XML a pozri si riadok 20. Možno je zle uvedený názov elementu. Program element "statP" nepozná a preto ho hlási ako chybný.
Naposledy upravil tomare : 26.08.08 at 05:56
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

Čo sú zase nové výkazy do sociálky???Ako sa mi otvoril výkaz vidím ze uz to nevyplňa samostatne ale treba všetko ručne IP, UP, Rfsol.??
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Dobrý deň,ja mám taký problém.
Keď vytvorím RL FO-prihláška(odhlášku mi zoberie,lebo ju vytvorím už z existujúcej prihlášky),tak mi ho nechce uložiť a vyhadzuje,že mám zle uvedený štát a štát pracoviska.Skúšala som to rôzne vypísať aj doplniť a stále nič,nakoniec som ich vypísala v počítači a poslala poštou.
Neviete,čo to znamená a viete mi poradiť?
Ď.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

No ja sa musím pochváliť, dnes mi šlo odosielanie súborov na jednotku, bez chyby a čo je najdôležitejšie, už mi funguje aj odhlásenie v poriadku. Som taká natešenáááááááá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať