Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

74eva...ja mám také isté praskanie ako opisuješ ty. To už asi zostane navždy. Môj Dr. mi povedal, že to treba občas prečistiť. Teda znova ASK. No ja som to už mala robené viackrát. Teraz idem znova na pichanie inj. do kolena.
0 0
74eva 74eva

74eva je offline (nepripojený) 74eva

No "pekne".. ja som sa zatiaľ úspešne injekciám do kolena vyhla. Ani operácie som sa toľko nebála ako sa bojím tých injekcií. Uvidím čo mne povie dr na kontrole, keď spomeniem to praskanie. Držím päste pri injekciách
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
74eva Pozri príspevok
Pasuliatko, píšem len na základe svojej skúsenosti, že mne krv nebrali A ako sa vám tu všetkým kolienkovým darí? Ja som bola na posúdení trvalých následkov, kde lekár skonštatoval, že operované koleno je na tom lepšie než to "zdravé", ktoré už tiež začína pomaly pobolievať. Inak som 4 mesiace po ASK, ale to strašne hlasné praskanie kostí vôbec neprestalo. Skôr mám dojem, že sa to zhoršilo. Stačí, keď mám chvíľku pokrčené nohy a chcem ich vyrovnať, alebo keď sedím a potom vstanem, alebo niekedy len tak počas chôdze z ničoho nič až mi nohou trhne to praskne ako keby som lámala kuraciu kosť alebo ako to porovnať. Máte to aj vy tak? Alebo to niekomu po operácii zmizlo?
to praskanie je u mňa normálne po OP sa to nezlepšilo, praská mi aj to ,,zdravé koleno,,... ešte stále mi nedošli výsledky z PN tak neviem ako mám ďalej postupovať.... uvidíme... keď je zima ma kolena bolia ale inak stále rovnako
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
v živote nikdy by som si nedala pichať injekcie do kolena... mala som ich 9 a výsledok? žiaden....
0 0
Usago Usago

Usago je offline (nepripojený) Usago

Zdravím všetkých ... Tak a už mám po tom... minulý týždeň vo štvrtok mi robili artorskopiu kolena ... Nakoniec to nebol meniskus... ale bolo to niečo iné ... znova som zabudla ako sa to volá, iba viem že som to mala nejaké zhrubnuté a tak mi to museli trocha zúžiť ... meniskus bol v poariadku a väzy tiež... i keď ani jednému doktorovi nejde do dnes do hlavy, ako je možné že to moje "zranenie" nebolo viditeľné na RTG, keďže som to mala už v pokročilom štádiu... a tak isto nik nevie, prečo je moje jablčko tak strašne pohyblivé, keď aj väzy sú v poriadku... ale je to už sa ani nedozviem ... Môžem povedať len že som sa zbytočne bála... pred operáciou mi dal doktor ešte liek, aby som sa trocha upokojila, keďže soms a moc bála... nakoniec som všetko prekonala bez komplikácii... do piatku si ešte musím pichať včeličky... a už napínam aj stehenné svaly .. v pondelok mi idú vyberať stehy.... a potom dúfam že už bude dobre...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nie náhodou väzy?
na RTG nie sú vidieť poranenia väzív a šliach, meniskusu....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja idem vo februáry na 3 op.... ale táto bude dúfam,že len prvá a posledná pravého kolena...

mimochodom z Piešťan mi odpísali a nenašli nič... to sú odborníci...
0 0
Usago Usago

Usago je offline (nepripojený) Usago

Žiadne väzy... ale pliky
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
aha
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Drahí kolenári prajem vám do nového roku 2012 aby vás neboleli kolienka
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
15.2.2012 je tretí deň D
0 0
74eva 74eva

74eva je offline (nepripojený) 74eva

Tiež sa pripájam a prajem všetko dobré v roku 2012, nech kolienka poslúchajú.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Ahojte-je škoda nechať takúto náučnú tému spať

Chcem sa spýtať,čo bol niekto na artroskopii vo Vojenskej v Ružomberku??Dosť ľudí mi to tam odporúča,ale z TN sa mi tam moc nechce-najbližšie to robia vraj v Bánovciach
Dakujem
0 0
toren toren

toren je offline (nepripojený) toren

Tiez mam pred sebou artroskopiu...chcem sa spytat mate niekto skusenosti s Arthromed v Martine?
Vdaka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
uno81 Pozri príspevok
Ahojte-je škoda nechať takúto náučnú tému spať

Chcem sa spýtať,čo bol niekto na artroskopii vo Vojenskej v Ružomberku??Dosť ľudí mi to tam odporúča,ale z TN sa mi tam moc nechce-najbližšie to robia vraj v Bánovciach
Dakujem
..

..v Bánovciach???..môj kamarát chodí s kolenom do Bánoviec k ortopedovi, ale operovať ho bude v Topolčanoch...to už radšej v Bojniciach u Gamana, mne tam robili pred 6 rokmia v pohode zvládam aj kolieskové korčulky v lete...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte ja idem 15.2.2012 tj budúci týždeň na tretiu ASK :-D
0 0
Capo123 Capo123

Capo123 je offline (nepripojený) Capo123

Caute. Prosim vas neviete ake su priznaky chondropatie jablcka? cize opotrebovana chrupavka...? bol som uz u troch lekarov... Ziadny mi to nepotvrdil ale mi diagnostikovali mierne zapalenu slachu v jablcku? moze ma to uz bolet 3 mesiacie? myslite ze lekar by mi to diagnostikoval hned tu chondropatiu? taktiez RTG nic nezobrazilo take... Dakujem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pasuliatko Pozri príspevok
Ahojte ja idem 15.2.2012 tj budúci týždeň na tretiu ASK :-D
Pasuliatko teba stále trápi to koleno? Držím palce..trápiť sme sa začali nejako v približnom čase. Aj ja som na tom zle...mne vďaka tej nevydarenej operácii odišla celá noha a v polke marca ma v Šaci budú operovať..najprv komplexná rekonštrukcia chodidla a potom keď sa pozviecham z tejto, tak budú opravovať to koleno.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

pasuliatko Pozri príspevok
Ahojte ja idem 15.2.2012 tj budúci týždeň na tretiu ASK :-D
..už sa ti to kráti mojko, myslím na teba, tak daj potom vedieť...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Capo123 Pozri príspevok
Caute. Prosim vas neviete ake su priznaky chondropatie jablcka? cize opotrebovana chrupavka...? bol som uz u troch lekarov... Ziadny mi to nepotvrdil ale mi diagnostikovali mierne zapalenu slachu v jablcku? moze ma to uz bolet 3 mesiacie? myslite ze lekar by mi to diagnostikoval hned tu chondropatiu? taktiez RTG nic nezobrazilo take... Dakujem
prečítaj si je to tu určite rozoberané
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať