Zavrieť

Porady

Súvaha, s.r.o. a jej certifikácie

muž
Rád by som aby ste sa vyjadrili a podelili sa o názory a skúsenosti s firmou Súvaha, sro.
Podľa Obchodného registra je jediným majiteľom spoločnosti Slovenská komora certifikovaných účtovníkov.
Mimo iné chcú dosiahnuť aby bola na Slovensku certifikácia účtovníkov povinná (zrejme by legislatívne prešla pod viazané živnosti, resp. by úplne vypadla zo živností) a SKCú, resp. Súvaha, s.r.o. by tak ako jediná rozhodovala kto môže vykonávať profesiu účtovníka.

Účtovník sa tým by sa dostal do podobného statusu ako audítor, či daňový poradca.

Viete o tom niekto viac? Tešíte sa? Hrozíte sa toho?
PÍŠTE.
Usporiadat
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

To myslíš vážne??? Oni sa už naozaj zbláznili! Ja som v letnom semestri skončila 1. stupeň a na druhý som sa ešte neprihlásila, momentálne mi to časovo vôbec nevychádza. Myslela som, že sa prihlásim až na ďalší, ale teraz normálne váham... Mimochodom, tí ktorí by mali teraz dostať certifikát: prišla Vám už nejaká pozvánka??? V poslednej pošte od Súvahy písali, že po zaslaní Žiadosti o certifikát spolu s výpisom z registra trestov a zaplatení poplatku ma v priebehu septembra pozvú na dovzdávanie a už tu máme 27. a stále mi nič neprišlo! Ani pozvánka, ani bližšie upresnený termín...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Eva99, ja keď som ho mala dostať, som im napísala, aby mi ho poslali poštou, a úprimne, ak sa mi podarí dorobiť ten II. stupeň, tiež si ho dám poslať, nemám chuť s nimi už viac komunikovať a to len z jedného jediného dôvodu, že na nás zarábajú.
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Janca
Eva99, ja keď som ho mala dostať, som im napísala, aby mi ho poslali poštou, a úprimne, ak sa mi podarí dorobiť ten II. stupeň, tiež si ho dám poslať, nemám chuť s nimi už viac komunikovať a to len z jedného jediného dôvodu, že na nás zarábajú.
Nebol s tou poštou teda problém? Ja totiž tiež rozmýšľam, že si to dám poslať poštou... Nie som z BA a tiež sa mi veľmi nechce páliť naftu a strácať čas len tak, pre nič za nič... Teda, ak ho vôbec dostanem, keď mi zatiaľ nič neposlali...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

hoď dotaz cez mail, kedy Ti ho chcú poslať, alebo prečo si tú pozvánku nedostala.
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Janca
hoď dotaz cez mail, kedy Ti ho chcú poslať, alebo prečo si tú pozvánku nedostala.
Písala som im už v piatok... Povedala som si, že počkám ešte zajtra a keď nič, tak zavolám, ale už ma hnevajú...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Vedenie sa síce zmenilo, ale praktiky im asi zostali. Dúfajme, že sa to zlepší. Snažím sa myslieť pozitívne.
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Janca
Vedenie sa síce zmenilo, ale praktiky im asi zostali. Dúfajme, že sa to zlepší. Snažím sa myslieť pozitívne.
To je najhoršie, že nám nič iné ani nezostáva... Chcela som sa na to vykašlať už dávnejšie, ale keď tam už človek vrazí nejaké tie korunky, nevzdá sa pred poslednou skúškou... Dúfam, že mi ho dajú, veď ten poplatok za vydanie nie je najmenší a ani ten výpis nie je zadarmo... Zajtra tam zavolám, nech ho aj mne pošlú poštou!Ďakujem!
Pekný deň.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Slávnostné odovzdávanie certifikátov zrušili, budú ich posielať.
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Johanka
Slávnostné odovzdávanie certifikátov zrušili, budú ich posielať.
Ano? A kedy? Takže môžem kľudne čakať, príde mi to domov... Ale mohli dať aspoň vedieť. Ešte v auguste ich chceli odovzdávať...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Kamarátke keď prišla obálka s pozvánkou na seminárei, tak to nezvládla a volala do Súvahy. Dozvedela sa aj takéto informácie.
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Johanka
Kamarátke keď prišla obálka s pozvánkou na seminárei, tak to nezvládla a volala do Súvahy. Dozvedela sa aj takéto informácie.
Aha, tak ďakujem. Takéto informácie by mohli dávať na stránku... No nič, nikto nie je dokanlý.
Prajem pekný zvyšok dňa!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Hľadám pre kamarátku niekoho, kto robí prvý stupeň a bol by ochotný rozdeliť si účasť na seminároch a vymeniť poznámky. Chce ísť na Účto a Právo, ale vie sa prispôsobiť.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Johanka, posunula som info tiez cez kamosku na jej kamosku, ktora robi I. stupen, mala by sa jej ozvat cez poradu alebo SS, ale prosim nemiesajme si I.stupen s II. stupnom, lebo tych prispevkov by bolo viac nez dost. Diky
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Však na druhý stupeň máme zvlášť tému. K tomu budem písať iba tam .
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Janca
Vedenie sa síce zmenilo, ale praktiky im asi zostali. Dúfajme, že sa to zlepší. Snažím sa myslieť pozitívne.
Wou, nevieš prečo? A kto je teraz na čele? /Na ich stránke to nie je./
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

No už tam nie je pán ale pani ...
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Už som mrkla na orsr /až teraz ma to napadlo/, ale tam je len v marci zmena v dozornej rade. Ale ja mám v podvedomí stále Lau.... /EU/ zafixovaného na čele a podľa všetkého tam už dlhšie nie je. Alebo je len nie na čele, neviem.
0 0
Gabbi Gabbi

Gabbi je offline (nepripojený) Gabbi

Ak by bola možnosť, tak by som sa s niekym dohodla ohľadne seminárov 1.stupňa ako písala Johanka. Pôvodne som chcela ísť tiež na Účto a Právo, ale nedalo sa mi zabezpečiť ubytovanie, tak som sa rozhodla na Právo a Dane.
Naposledy upravil Gabbi : 29.09.05 at 14:11
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať