Zavrieť

Porady

in-line korčule

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, potrebujem poradiť ... rada by som si kúpila in-line korčule, ale vôbec neviem načo mám dávať pozor pri kúpe (no okrem toho, aby mi neukradli bugiľar)

... ak máte niekto skúsenosti, prosím, poraďte mi podľa čoho mám vyberať, nieže kúpim zas dáku sprostosť

ďakujem
Usporiadat
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Janka6685
Nič sa neboj. Keď si kúpiš kvalitné korčule, je len veľmi málo pravdepodobné, že sa ti to nebude páčiť. Korčulovanie je super zábava a ešte sa pri tom dá aj schudnúť, alebo možno sformovať niektoré časti tela. A keď nepotrebuješ schudnúť, tak aj tak je to super, lebo hýbať sa treba v každom prípade a toto je super zábavná forma.
Ešte k tomu, keď Ti zamestnavateľ dožičí k obedu 10dkg tresky + 2 rohlíky,
možno z príjmu si kúpiš aj tie "kvalitné" korčule a schudnutie je isté o radosti ani nehovorím..

Hela
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ešte by som sa chcela spýtať, ako kupovať korčule.... s hrubou zimnou ponožkou alebo takou normálnou? Alebo o pol čísla väčšie? Ďakujem
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Ešte by som sa chcela spýtať, ako kupovať korčule.... s hrubou zimnou ponožkou alebo takou normálnou? Alebo o pol čísla väčšie? Ďakujem
V žiadnom prípade nekupuj väčšie korčule. Ja som tak urobila a teraz strašne nadávam. Korčule majú byť na nohe pevne. Tie kvalitnejšie sa dokonca nohe prispôsobia. A ponožky? V predajni si pýtaj určené na korčulovanie a stačia tenšie. Ak máš kvalitné korčule, tak noha bude v pohodlí tak či tak, takže netreba kupovať hrubé ponožky.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Janka6685
A ponožky? V predajni si pýtaj určené na korčulovanie ...
to fakt existujú také špeci ponožky na inliny?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
vladan
to fakt existujú také špeci ponožky na inliny?
No jasné. Tam kde predávajú korčule, teda v športových obchodoch, ti predajú aj špeciálne ponožky na korčulovanie. Musím povedať, že sú nenahraditeľné. Fakt je to rozdiel mať v korčuliach obyčajné ponožky a tieto špeci. Predtým ma nohy štípali od potu. No tieto ponožky odvádzajú pot z nohy + aj vnútro korčulí to robí. Takže kombinácia špeciálnych ponožiek s korčulami je super. Fakt odporúčam. U nás v Carefure v jednom športovom obchode nám predali tenké asi do 150,- za kus.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Janka6685
U nás v Carefure v jednom športovom obchode nám predali tenké asi do 150,- za kus.
jani, ktorý to je obchod - idem tam!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
vladan
jani, ktorý to je obchod - idem tam!
EXIsport .
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Janka6685
EXIsport .
... som si myslela, díííík
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
vladan
... som si myslela, díííík
Ale sú v každom dobrom športovom obchode. A okrem odvádzania potu, majú spevnené určité časti nohy - niečo také ako ponožky do trekových topánok.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Janka6685
Ale sú v každom dobrom športovom obchode. A okrem odvádzania potu, majú spevnené určité časti nohy - niečo také ako ponožky do trekových topánok.
hm ... jediné špeci ponožky poznám do lyžiarok
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Poraďáci! Tak ma navnaďujete na tie korčule, že určite pôjdem skoršie z práce domov a pôjdem sa popozerať po korčulách aj ponožkách, prejdem v meste všetky športové potreby, aby som mala ako taký prehľad. No ešte si raz prelúskam túto celú poradu, spravím si poznámky, a vďaka všetkým za rady že budem v obchode múdrejšia a aspoň sa budem vypytovať a nebudem kupovať mačku vo vreci. Ešte raz VĎAKA!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
vladan
hm ... jediné špeci ponožky poznám do lyžiarok
Taká banálna vec, ale aj keď sa nezdá, dosť dôležitá. Aj na ponožkách do tredingových topánok sme sa riadne obabrali. Najskôr sme si kúpili bavlnené v TESCU. Osudová chyba. Kúpili sme si trekové topánky a v návode bolo povedané: "Nepoužívajte bavlnené ponožky." A fakt. Najskôr sme po Tatrách behali v tých bavlnených a potom sme si v jednom tatranskom športovom obchode kúpili špeciálne a bola to zmena. Fakt. Stáli síce raz toľko (tiež nejakých 150,-) ale stálo to zato. Fakt odporúčam dávať pozor na ponožky. Aby sme si nezničili nôžky.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Poraďáci! Tak ma navnaďujete na tie korčule, že určite pôjdem skoršie z práce domov a pôjdem sa popozerať po korčulách aj ponožkách, prejdem v meste všetky športové potreby, aby som mala ako taký prehľad. No ešte si raz prelúskam túto celú poradu, spravím si poznámky, a vďaka všetkým za rady že budem v obchode múdrejšia a aspoň sa budem vypytovať a nebudem kupovať mačku vo vreci. Ešte raz VĎAKA!
Ešte jedna vec. Skúšaj a skúšaj a kúp si také, v ktorých sa budeš cítiť pohodlne. Nepýtaj sa v obchode na kvalitu značiek, lebo tam ti povedia, že najkvalitnejšie sú tie, ktoré majú na sklade. Ono je to viac menej jedno, lebo by aspoň približne mali byť rovnaké. Záleží fakt od pohodlia a vkusu. V Capricorne nám povedali, že sú najlepšie Rollerblady (neviem ako sa to píše) a Rocesy, lebo iné nemali. V inom obchode nám povedali, že najlepšie sú Fila, lebo takých mali najviac. Ja som sa dokonca drzo predavača opýtala. Fakt som toho mala dosť, lebo sme prešli x obchodov a v každom nám ospevovali tie svoje. On hovoril o tých jeho, že sú najlepšie a ja som sa ho opýtala: "To preto, lebo tu iné nevidím?" Sa tváril, že nerozumel. Ďalej som to nerozoberala, lebo viem, že ak chceš zarobiť, nebudeš predsa ospevovať konkurenciu. Fakt sa musíš spoliehať na seba a skúsenosti okolia.

Držím palce pri výbere.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Veľmi pekne všetkým ďakujem za cenné rady. Výplata sa blíži, takže zatiaľ môžem prechádzať športové potreby! Ešte raz ďakujem....
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Veľmi pekne všetkým ďakujem za cenné rady. Výplata sa blíži, takže zatiaľ môžem prechádzať športové potreby! Ešte raz ďakujem....
Niet za čo. Keby niečo, daj vedieť. Poprípade sa pochváľ, keď si kúpiš korčule.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ja sa korčulujem v hrubých.. a je to super.. ale že by som vyskúšala aj tieto špéci? hm. hm... normálne nad nimi uvažujem...
a ešte k tej kúpe.. v obchode si trošku pokorčuľuj, ked si ich budeš skúšať... aspoň uvidíš, ako ti sadnú na nôžku... to je dosť dôležité...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Moc to s tým skúšaním v obchode nepreháňajte,ja som tak skúšal v obchode lyžiarky,obidve lyžiarky obuté,potom zjazdový podrep,v obchode boli dlaždice,šmykol som sa a s akým hrmotom som sa strepal nechcite vedieť
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Bepo, hlavne by sme Ťa chceli vidieť
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Peťo... a čo na to personál? neboli aj oni na zemi.. ale od smiechu? :-)))
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Nemôžem sa nesmiať, ale nechcela by som to zažiť na vlastnej koži. A je pravda, že ak korčule skúša totálny začiatočník, mal by ho niekto pevne držať, lebo by to mohlo dopadnúť podobne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať