Zavrieť

Porady

in-line korčule

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, potrebujem poradiť ... rada by som si kúpila in-line korčule, ale vôbec neviem načo mám dávať pozor pri kúpe (no okrem toho, aby mi neukradli bugiľar)

... ak máte niekto skúsenosti, prosím, poraďte mi podľa čoho mám vyberať, nieže kúpim zas dáku sprostosť

ďakujem
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Aj manžela nahováram na korčule, ale o tom nechce ani počuť. Keď mal 15 rokov tak si na lyžovačke zlomil nohu, nejako mal dvojitú zlomeninu či čo a odvtedy sa bojí ísť aj na lyže, takže o korčulovaní s ním môžem asi len snívať
Však aj ľudia, čo sa jeden deň opijú, si na popravku nalievajú aj na druhý deň (NIE osobná skúsenosť), tak mu treba povedať, že klin sa klinom vybíja.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
janka37
Ale inak, buďte rady, že s vami idú, aj keď na bicykli alebo babete. Poznám aj takých, vraj: "Ty si len choď, keď ťa to baví, ja ťa tu pri pivku počkám."
No ten môj je taký, že keby som mu dovolila, tak aj na WC ide so mnou, aby na mňa dával pozor, či sa mi niečo nestane a či na mňa nebude čumieť nejaký chlap. Aspoň viem, že ma ľúbi.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Janka6685
Však aj ľudia, čo sa jeden deň opijú, si na popravku nalievajú aj na druhý deň (NIE osobná skúsenosť), tak mu treba povedať, že klin sa klinom vybíja.
Veď áno, len či to platí aj na klin v nohe?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Tak toto je SUPEEEEEEEEEEEEER!!!!!!! Ja mám zase kamošku a jej muž išiel do Rakúska na lyžovačku a viete čo mu ona spravila? Inak ona je učiteľka a jej muž podnikateľ (má ovocie-zeleninu). On prišiel do Rakúska, začal si vybalovať veci a v každom pulovri mal min. 2 kondómy!!! Bolo ich tam dokopy asi 20! Keď nám toto on opisoval, tak sme všetci ležali od smiechu na zemi. No skúste si to predstaviť! A tá hanba pred kamarátmi!!!
Však nebude platiť alimenty na nejaké cudzie decká...
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

ormika
Tak toto je SUPEEEEEEEEEEEEER!!!!!!! Ja mám zase kamošku a jej muž išiel do Rakúska na lyžovačku a viete čo mu ona spravila? Inak ona je učiteľka a jej muž podnikateľ (má ovocie-zeleninu). On prišiel do Rakúska, začal si vybalovať veci a v každom pulovri mal min. 2 kondómy!!! Bolo ich tam dokopy asi 20! Keď nám toto on opisoval, tak sme všetci ležali od smiechu na zemi. No skúste si to predstaviť! A tá hanba pred kamarátmi!!!
Aj vasi chlapi su taki "romantici"??? ten moj........skoda hovorit.
chodi na tyzdnovky. raz prisiel v piatok vecer, unaveny ako kon, ja blba som mu nachystala vanu, kopec peny, vonalo to.... vraviim mu, chod, lazkaj si, ja zatial spravim veceru a pridem za tebou.
nestihla som sporak zapnut a on uz bol z vane von!!!!!!!! so slovami,
ja som sa tam nudil, ale vodu som ti nevypustil, napocil som tam vsetky ponozky, potom ich daj do pracky..

tak som uvarila veceru, lahla do postele a drichmala!!!!!!!!!!!!!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
janka37
Veď áno, len či to platí aj na klin v nohe?
No ak má veľmi vážny problém, tak on vie, čo si môže dovoliť a čo nie.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
Prestaň, bo už mám vlhké oči od smiechu. A svokrovci si myslia, že aké dôležité veci tu na PC robím a keď ma takto uvidia, tak si voľačo pomyslia...
Janka, nič si z toho nerob, jasom sama v kancelárii a tiež sa hlasno smejem!!! Ved vravím že mi robte náladu!!! Ďakujem!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
Aj vasi chlapi su taki "romantici"??? ten moj........skoda hovorit.
chodi na tyzdnovky. raz prisiel v piatok vecer, unaveny ako kon, ja blba som mu nachystala vanu, kopec peny, vonalo to.... vraviim mu, chod, lazkaj si, ja zatial spravim veceru a pridem za tebou.
nestihla som sporak zapnut a on uz bol z vane von!!!!!!!! so slovami,
ja som sa tam nudil, ale vodu som ti nevypustil, napocil som tam vsetky ponozky, potom ich daj do pracky..

tak som uvarila veceru, lahla do postele a drichmala!!!!!!!!!!!!!
Chlapi sú proste nechápaví.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Janka, nič si z toho nerob, jasom sama v kancelárii a tiež sa hlasno smejem!!! Ved vravím že mi robte náladu!!! Ďakujem!
Ja sa len pučím a snažím sa nesmiať nahlas, lebo si o mne dačo pomyslia. A viete, že svokrovci si musia myslieť o vás len to najlepšie...
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Janka6685
No ak má veľmi vážny problém, tak on vie, čo si môže dovoliť a čo nie.
To mi len napadla taká slovná hračka.
Ale kým to neskúsi, nebude vedieť, čo si môže dovoliť. A šport je perfektná rehabilitácia, keď sa správne dávkuje. Myslím, že jazda na babete popri korčuľujúcej partnerke môže byť aspoň na začiatok...
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

Janka6685
Ja sa len pučím a snažím sa nesmiať nahlas, lebo si o mne dačo pomyslia. A viete, že svokrovci si musia myslieť o vás len to najlepšie...
Tak jani, pozdrav od nas svokru a aj svokra
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
janka37
To mi len napadla taká slovná hračka.
Ale kým to neskúsi, nebude vedieť, čo si môže dovoliť. A šport je perfektná rehabilitácia, keď sa správne dávkuje. Myslím, že jazda na babete popri korčuľujúcej partnerke môže byť aspoň na začiatok...
Neublížilo by mu, keby sa aspoň trochu posnažil pre svoju žienku. Musíš ísť na neho takticky. A hlavne pomaly.
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

TAK VIDITE KAM SME SA DOSTALI!!!!!
tema je INLAJN!!!!!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
Tak jani, pozdrav od nas svokru a aj svokra
xixi

Btw, baby ste vydaté? Všetky?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
TAK VIDITE KAM SME SA DOSTALI!!!!!
tema je INLAJN!!!!!
Nevadííííííííííííííííí iiiiiii iiiiiiiiiii, nevadíííííííííííííííí (pamätáte na reklamu na MS v hokeji?)

Aspoň je sranda.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

janka37
Ale inak, buďte rady, že s vami idú, aj keď na bicykli alebo babete. Poznám aj takých, vraj: "Ty si len choď, keď ťa to baví, ja ťa tu pri pivku počkám."
Môj prípad, raz som ho dostala na korčule ale len pod podmienkou, že sa zastavíme na pivo ...
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

Janka6685
xixi

Btw, baby ste vydaté? Všetky?
Ja som slobodná, ale 3,5 roka býýýýýýývam s chlapom!
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

Vera
Môj prípad, raz som ho dostala na korčule ale len pod podmienkou, že sa zastavíme na pivo ...
ten moj chodi so mnou. som rada, ze aspon na bicykli. aj v zime, ja kazdy vecer chodim na prechadzky, aj ked bolo -20. tak vzdy isiel.. Chváááálim ho
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
Ja som slobodná, ale 3,5 roka býýýýýýývam s chlapom!
Odbočím síce od témy ale nedá mi: máme zamestnanca, ktorého pozná viac ľudí v našom okolí. Každý si myslel, že je 15 rokov ženatý. Až keď som mu dávala podpisovať vyhlásenie, povedal, že žije so ženou "na divoko" a majú spolu aj deti. Teraz budem musieť opravovať všetky prihlášky. Jooooooooooj. Som si myslela, že to je nová móda, ale 15 rokov dozadu?

Ja tiež žijem so snúbencom + so svokrovcami (budúcimi). Ale chcela by som sa za neho vydať. On ma totiž požiadal o ruku ešte vtedy, keď som "chodila" s iným. Potom sme začali byť spolu a po pol roku sme sa zasnúbili. Ale na svadbu treba peniažky. A keby sme sa vzali, tak by som chcela bábo a to by sme sa museli presťahovať. Ale kam...?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
zu1301
ten moj chodi so mnou. som rada, ze aspon na bicykli. aj v zime, ja kazdy vecer chodim na prechadzky, aj ked bolo -20. tak vzdy isiel.. Chváááálim ho
Dostáva pochvalu aj od nás. Že?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať