Zavrieť

Porady

predseda SVB

B.O B.O

B.O je offline (nepripojený) B.O

stredný vek, technik,
Zdravím vás,
predseda SVB bol odvolaný cez fuknčné obdobie a niekolko mesiacov nevykonával funkciu. Súd rozhodol o neplatnosti jeho odvolania. Tie mesiace ktoré nevykonával funkciu chce teraz vykonávať po skončení zákonom stanovenej 3r. lehoty.Je to v súlade so zákonom?
Naposledy upravil Dav : 08.06.10 at 14:23
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Llívia Pozri príspevok
V zákone je napísané, že ten výpis treba pri zmene. Jasné, že urobíme tak, ako bude chcieť úrad, len ma štve, že telefonicky povedia jedno, a potom príde list, že toto toto toto je zle. To prehlásenie poradila predsedovi pracovníčka z úradu. (Zatiaľ neviem, ako to dopadne, lebo predseda SVB tam najskôr chcel ísť pre istotu osobne, ale si nevybavil v práci voľno, tak to tam chce poslať poštou, čo zase nejakú dobu potrvá - kým list príde na úrad a kým si prípaden úrad zase niečo nájde. Určite dám potom vedieť, ako to dopadlo.)
Toto som absolvovala teraz v máji... boli ústretové a zápis urobili po dodaní výpisu z registra.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Llívia Pozri príspevok
V zákone je napísané, že ten výpis treba pri zmene. Jasné, že urobíme tak, ako bude chcieť úrad, len ma štve, že telefonicky povedia jedno, a potom príde list, že toto toto toto je zle. To prehlásenie poradila predsedovi pracovníčka z úradu. (Zatiaľ neviem, ako to dopadne, lebo predseda SVB tam najskôr chcel ísť pre istotu osobne, ale si nevybavil v práci voľno, tak to tam chce poslať poštou, čo zase nejakú dobu potrvá - kým list príde na úrad a kým si prípaden úrad zase niečo nájde. Určite dám potom vedieť, ako to dopadlo.)
slavica Pozri príspevok
výpis je na počkanie a podľa dopytu pred par minutami Vám budú akceptovať aj to prehlásenie ...ale neradi to robia...ale som rada, že nie sú byrokrati...aj keď??? kôli ludom by som si to radšej osobne urobila a mám pokoj
Livi, v mojom príspevku máš odpoveď...bola som tam v utorok. patriš tam kde ja
Naposledy upravil Halli : 15.07.10 at 08:58
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Llívia Pozri príspevok


Keďže sa u nás predseda SVB nezmenil, nemusíme to oznamovať a tým pádom ani nič platiť, pretože nedošlo k zmene údajov zapísaných do registra a je jedno, že predseda vykonáva svoju funkciu už 2. "funkčné" obdobie?
toto sme u nás riešili na zač. roka, na KÚ NR nášmu znovazvolenému predsedovi povedali, že ak ho zvolili znova - tak netreba nič posielať ani nahlasovať, lebo sa nezmenili údaje zapísané do registra...
a teraz čítam, že v TN je to inak... tak dúfam, že si títo v NR budú stáť za slovom..
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Mne to isté povedali v Žiline, keď nenastanú zmeny netreba nahlasovať.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Heni Pozri príspevok
toto sme u nás riešili na zač. roka, na KÚ NR nášmu znovazvolenému predsedovi povedali, že ak ho zvolili znova - tak netreba nič posielať ani nahlasovať, lebo sa nezmenili údaje zapísané do registra...
a teraz čítam, že v TN je to inak... tak dúfam, že si títo v NR budú stáť za slovom..
Heníííík dá sa dohodnúť aj tu, len na týchto našich úradoch je to tak....jeden tak a iný onak...aj na daňovom aj všade...Ale ja som si to dala, 3 € ma nezabijú a viem na 100% že som bezúhonná... inak by som to ani nevedela......ale prijali by aj čestné prehlásenie :-)
Naposledy upravil Halli : 15.07.10 at 10:39
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Heni Pozri príspevok
toto sme u nás riešili na zač. roka, na KÚ NR nášmu znovazvolenému predsedovi povedali, že ak ho zvolili znova - tak netreba nič posielať ani nahlasovať, lebo sa nezmenili údaje zapísané do registra...
a teraz čítam, že v TN je to inak... tak dúfam, že si títo v NR budú stáť za slovom..
Deganova Pozri príspevok
Mne to isté povedali v Žiline, keď nenastanú zmeny netreba nahlasovať.
Tak teraz neviem, kam máme bytovku presťahovať - či do Žiliny, či do Nitry , keď ten náš TN kraj je taký chudobný, že musí na nás zarábať.
(Podľa mňa je tou zmenou myslené aj to, že napr. predseda bol zvolený napr. 15.7.2007. Funkčné obdobie mu uplynulo 14.7.2010. Znovu bol zvolený a zmena nastala v tom, že jeho nové funkčné obdobie je od 15.7.2010 do 14.7.2013.)
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Llívia Pozri príspevok
Tak teraz neviem, kam máme bytovku presťahovať - či do Žiliny, či do Nitry , keď ten náš TN kraj je taký chudobný, že musí na nás zarábať.
(Podľa mňa je tou zmenou myslené aj to, že napr. predseda bol zvolený napr. 15.7.2007. Funkčné obdobie mu uplynulo 14.7.2010. Znovu bol zvolený a zmena nastala v tom, že jeho nové funkčné obdobie je od 15.7.2010 do 14.7.2013.)
Livia, ty ma vôbec nečítaš? Však ti to tu píšem už týždeň, že stačí prehlásenie bez poplatkov....v TN
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

slavica Pozri príspevok
Livia, ty ma vôbec nečítaš? Však ti to tu píšem už týždeň, že stačí prehlásenie bez poplatkov....v TN
Čítam aj teba, aj ostatných. Pochopila som ich tak, že oni neplatili ani tých 13 EUR za zápis (lebo to nemuseli nahlasovať) a na to som narážala, že ušetrili.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Llívia Pozri príspevok
Čítam aj teba, aj ostatných. Pochopila som ich tak, že oni neplatili ani tých 13 EUR za zápis (lebo to nemuseli nahlasovať) a na to som narážala, že ušetrili.
Nie, poplatok sa v tomto prípade neplatí lebo sa nejedná o žiadnu zmenu.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia Pozri príspevok
Tak teraz neviem, kam máme bytovku presťahovať - či do Žiliny, či do Nitry , keď ten náš TN kraj je taký chudobný, že musí na nás zarábať.
(Podľa mňa je tou zmenou myslené aj to, že napr. predseda bol zvolený napr. 15.7.2007. Funkčné obdobie mu uplynulo 14.7.2010. Znovu bol zvolený a zmena nastala v tom, že jeho nové funkčné obdobie je od 15.7.2010 do 14.7.2013.)
Pokiaľ som dobre počul, bytovka je nehnuteľnosť! Ako ju chceš dostať do Žiliny, alebo Nitry?

Náš úradník, náš pán, baran. Ak je to úradníčka, tak je to baraníčka. Za čo nás majú. Žeby za stádo???
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

sito Pozri príspevok
Pokiaľ som dobre počul, bytovka je nehnuteľnosť! Ako ju chceš dostať do Žiliny, alebo Nitry?

Náš úradník, náš pán, baran. Ak je to úradníčka, tak je to baraníčka. Za čo nás majú. Žeby za stádo???
A to nemáš TV? To si ešte nikdy nevidel, ako sa sťahujú domy na kolesách (t.j. na nejakých náklaďákoch či čo to je).

Ako baran či baranička zabéka, tak urobím (musíme, ak chceme mať pokoj). Bééé! či vlastne Ámen!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Už to máme aj čierne na bielom - zapísané

Ďakujem za rady.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Takže, ámen! Ale komu? Alebo, čomu?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať