Zavrieť

Porady

DR SR to vzdalo-ponúka náhradný súhrnný výkaz

IvoM IvoM

IvoM je offline (nepripojený) IvoM

Na stránke www.drsr.sk , ktorá teraz pracuje v núdzovom režime je možné už podať súhrnný výkaz len stianutím SV vo formáte doc, jeho vyplnením a jednoduchým odoslaním na ich mailovú adresu, a zrazu netreba ani žiaden elektronický podpis, nuž čo konečne zistili že nestači len prijať zákon /tá zlá EÚ ich k tomu dotlačila/, ale treba mať na to aj zodpovedajúci HW a SW.
Usporiadat
zuzulka zuzulka

zuzulka je offline (nepripojený) zuzulka

takže vypisovať a dúfam že sa to uloži? Tie súbory vo "worde" čo sú tu priložené sa nemôžu použiť?
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Mne to v tom pdf formate ide pekne, Tebe nie?
0 0
zuzulka zuzulka

zuzulka je offline (nepripojený) zuzulka

mimaemma: ja to pekne vypíšem, môžem i vytlačiť ale keď si to dám uložiť aby som to mohla dať ako príponu k mailu, tak sa mi to uloží prázdne, t.j. odoslala by som prázdne tlačivo. Asi robím niekde chybu, ale kde?
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Ja som si to ulozila v pdf este som neposielala idem to skusit poslat uvidime co to spravi
0 0
zuzulka zuzulka

zuzulka je offline (nepripojený) zuzulka

a pozrela si si to uložené, či ti uložilo vyplnené tlačivo?
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

azla Pozri príspevok
Keby systém fungoval ako má, tak OK.

Ale napr. viem, že konateľ bude k "dispozícii na podpis"(je odcestovaný) až napr. 25.-ého.
Aby som dodržala lehotu, tak odošlem (alebo on) až 20.-ého. (elektronicky).
Avšak, pri tomto kocurkovskom fungovaní sa každý snaží skúšať skôr, aby toho 2O.-ého nepohorel a potom ten termín na fyzicky podpis sa skracuje.

.... a hrozí nedodržanie lehoty, alebo hrozí, že sa výkaz nepodarí poslať.
(čiže nedá sa "nadbehnúť)
Anka, presne viem, čo myslíš, to isté som riešila i ja, mne sa po dlhých hodinách ešte 12.4. podarilo odoslať v noci, ale podpísala mi to až včera, aj so musela naháňať dnes to dám do pošty. ( a potom nech neskúsia daňové kontroly povedať, že cez víkendy a po nociach živnostníci nerobia a nemajú nárok na stravné. to len mimo témy )
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
áno, je to uložené, vyplnené, akurát som to poslala konatelke nech to checkne ci je to ok
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

zuzulka Pozri príspevok
takže vypisovať a dúfam že sa to uloži? Tie súbory vo "worde" čo sú tu priložené sa nemôžu použiť?
Mne povedali na DU BA I. , že nie.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

bea Pozri príspevok
Ešte jednu vec som sa dozvedela, ktorá možno zaujíma aj viacerých.
Ja som vypĺňala SV ešte v piatok poobede, keď bolo na náhradnej stránke tlačivo vo Worde. Posielala som ho, ale ich mailová adresa ešte nefungovala, tak sa mi mail vrátil a prišlo aj vyrozumenie, že môžem už tlačivo poslať, že mailová adresa je už funkčná. Ale keďže je teraz už tlačivo v PDF, tak som sa pýtala, či ho musím znova vyplniť a tak poslať. A bolo mi povedané, že ho musím znova vyplniť, lebo nie je isté, či by to bolo v poriadku v tom worde.
Naviac ma hnevá, že takto pri toľkom prepisovaní človek môže urobiť nejakú chybu a potom
Tak ja som sa teraz vrátila zo "svojho" DÚ a mne bolo povedané, že ak som podala SV v doc formáte, tak už nemusím posielať ešte aj v PDF. Proste v tom čase, keď som ja posielala, boli na ich stránke k dispozícii tlačivá vo Worde a tie som vtedy aj použila.
0 0
zuzulka zuzulka

zuzulka je offline (nepripojený) zuzulka

už mi to ide :-) chyba bola v tom, že som mala inú verziu Adobe Reader ako požadoval DU...dosť banalita
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Blankake Pozri príspevok
Tak ja som sa teraz vrátila zo "svojho" DÚ a mne bolo povedané, že ak som podala SV v doc formáte, tak už nemusím posielať ešte aj v PDF. Proste v tom čase, keď som ja posielala, boli na ich stránke k dispozícii tlačivá vo Worde a tie som vtedy aj použila.
Možno tak áno, lenže ja som v piatok už zbalila veci a až dnes som si prečítala, že mám poslať výkaz znova. A to je už nové tlačivo. Preto som prepisovala :-)
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Práve som volala s tetou z DÚ. Vravela, že treba poslať tak ako je to na stránke, ale sama nevedela, či je to všetko a či to stačí, nakoľko DNES čakajú metodický pokyn.... vrrrrrr
2 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ahojte,

ide Vám stiahnúť súhrnný výkaz zo strány DRSR?

Wordovsky dokument zmenili na PDF a nejde mi to stiahnúť : -(. Chyba je u nich asi na serveri.

Nemôže mi prosím niekto poslať dokumenty Súhrnného výkazu v PDF-ku?


ĎAKUJEM
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Gabi03 Pozri príspevok
Práve som volala s tetou z DÚ. Vravela, že treba poslať tak ako je to na stránke, ale sama nevedela, či je to všetko a či to stačí, nakoľko DNES čakajú metodický pokyn.... vrrrrrr
Treba poslať tak, ako je to aktuálne na stránke. Ak niekto posielal v sobotu (ako napr. ja) a vtedy tam boli súbory vo Worde a nebol žiadny pokyn o spôsobe uloženia súboru (že treba pripojiť aj DIČ), tak si splnil povinnosť a nie je potrebné to posielať znovu. Takto mi to bolo dnes vysvetlené pri osobnej návšteve DÚ.
Ináč nezávidím pracovníkom DÚ ten chaos.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Veronika Gabrielova Pozri príspevok
Ahojte,

ide Vám stiahnúť súhrnný výkaz zo strány DRSR?

Wordovsky dokument zmenili na PDF a nejde mi to stiahnúť : -(. Chyba je u nich asi na serveri.

Nemôže mi prosím niekto poslať dokumenty Súhrnného výkazu v PDF-ku?


ĎAKUJEM
Skús
1 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ďakujem veľmi pekne
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Oni sami nevedia. My sme predsa aj keď máme ZEP zobrali aj vyhlásenie a povedali, že asi bude treba, tak si ho zobrali.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

sybila3 Pozri príspevok
Oni sami nevedia. My sme predsa aj keď máme ZEP zobrali aj vyhlásenie a povedali, že asi bude treba, tak si ho zobrali.
Chaos nad chaos... ale už zase funguje pôvodná www.drsr.sk a dá sa podávať elektronicky.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Blankake Pozri príspevok
Chaos nad chaos... ale už zase funguje pôvodná www.drsr.sk a dá sa podávať elektronicky.
Ale veď to nie je pôvodná, to je stále ešte náhradna.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

m.hladka Pozri príspevok
Ale veď to nie je pôvodná, to je stále ešte náhradna.
Klikni si na "Prihlásenie do štandardnej stránky DR SR" (v sivom rámčeku na modrej ploche)
0 0
Načítať ďalšie