Zavrieť

Porady

Svokrovci

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Skúsenosti, rady, odporúčania, poučenia...
Usporiadat
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
Skúsenosti, rady, odporúčania, poučenia...
Janka!!! SUPER!!!!! Som zvedavá, ako rýchlo alebo ako pomaly sa to tu zaplní!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Môžu sa pridať aj tí, ktorí majú zatiaľ len svokrovcov čakateľov??
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vera
Môžu sa pridať aj tí, ktorí majú zatiaľ len svokrovcov čakateľov??
Dúfam, že hej, lebo ja ku nim patrím tiež.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Vera
Môžu sa pridať aj tí, ktorí majú zatiaľ len svokrovcov čakateľov??
Jasne že sa môžu pridať aj čakatelia!
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Vera
Môžu sa pridať aj tí, ktorí majú zatiaľ len svokrovcov čakateľov??
Myslím, že hlavne pre nich je táto téma aktuálna. Každá rada dobrá, aspoň človek vie, na čo sa má pripraviť.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
janka37
Myslím, že hlavne pre nich je táto téma aktuálna. Každá rada dobrá, aspoň človek vie, na čo sa má pripraviť.
pri svokrovcoch človek nikdy nevie, na čo sa má pripraviť
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Joooooj, keby dačo, tak robím niečo veľmi dôležité..........moja svokruška totiž upratuje kuchyňu a mne je tu s vami tak dobre, že jej tam nechcem zavadzať.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

janka37
Myslím, že hlavne pre nich je táto téma aktuálna. Každá rada dobrá, aspoň človek vie, na čo sa má pripraviť.
To áno, ja som si na raňajky natierala chlieb maslom, nožík som nechala na kuchynskej linke, sadla som si k stolu a šikovná svokra ten nožík v momente umyla! Tak som si vytiahla ďalší, aby som si mohla natrieť ďalší chlieb. Je to normálne?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
vladan
pri svokrovcoch človek nikdy nevie, na čo sa má pripraviť
Hej, lebo sa môžu počase zmeniť. Môžu byť super a potom, čo sa ku nim nasťahuješ, sa môžu zmeniť ku horšiemu. Aspoň tak som počula.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
Hej, lebo sa môžu počase zmeniť. Môžu byť super a potom, čo sa ku nim nasťahuješ, sa môžu zmeniť ku horšiemu. Aspoň tak som počula.
MOJA VLASTNÁ SKÚSENOSŤ!!!!
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
To áno, ja som si na raňajky natierala chlieb maslom, nožík som nechala na kuchynskej linke, sadla som si k stolu a šikovná svokra ten nožík v momente umyla! Tak som si vytiahla ďalší, aby som si mohla natrieť ďalší chlieb. Je to normálne?
Teraz neviem, či ťa mám ľutovať, alebo sa smiať. Prepáč, ale to mi pripadá ako z nejakého filmu. Fakt prepáč. To väčšinou robím ja, lebo svokra naplní dres, alebo nechá na stole kopu riadu a ja to potom umyjem. Ale nesťažujem sa. Ja to robím rada. Som blbá čo?
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

U priateľa je to zase tak, že on má sestru strááášnu bordelárku (je to až neuveriteľné) má 17 rokov a poriadok jej nič nehovorí, dom má uprataný v sobotu (akože väčšie víkendové upratovanie) za cca pol až trištvrte hodiny, v skrini má veci pohádzané a hrabe sa v tom ako v koši na šp. prádlo. Takže ich mama rezignovala a snaží sa porobiť čo sa dá. Občas mi až zakazuje, aby som tam robila poriadky. Riad tam umývam bežne aj 5-krát (ale nie tak že pár pohárov, ale plný drez a aj mimo neho) proste hrúza...a potom keď to upracem, cítim sa trápne, lebo vlastne ani nie som doma a mala by to robiť jeho segra (aj keď mne to neprekáža)
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Janka6685
Teraz neviem, či ťa mám ľutovať, alebo sa smiať. Prepáč, ale to mi pripadá ako z nejakého filmu. Fakt prepáč. To väčšinou robím ja, lebo svokra naplní dres, alebo nechá na stole kopu riadu a ja to potom umyjem. Ale nesťažujem sa. Ja to robím rada. Som blbá čo?
To je v poriadku, no ja si myslím, že keď spravím raňajky, tak sa najprv najeme a potom upraceme. A nie najprv spraviť raňajky, upratať a potom sa najesť. To je nejaká blbosť, nie?
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

skoro ako u nás doma ....
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
To je v poriadku, no ja si myslím, že keď spravím raňajky, tak sa najprv najeme a potom upraceme. A nie najprv spraviť raňajky, upratať a potom sa najesť. To je nejaká blbosť, nie?
Blbosť to je, ale skús to vysvetliť svokre...Ony sú asi z inej planéty.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vera
U priateľa je to zase tak, že on má sestru strááášnu bordelárku (je to až neuveriteľné) má 17 rokov a poriadok jej nič nehovorí, dom má uprataný v sobotu (akože väčšie víkendové upratovanie) za cca pol až trištvrte hodiny, v skrini má veci pohádzané a hrabe sa v tom ako v koši na šp. prádlo. Takže ich mama rezignovala a snaží sa porobiť čo sa dá. Občas mi až zakazuje, aby som tam robila poriadky. Riad tam umývam bežne aj 5-krát (ale nie tak že pár pohárov, ale plný drez a aj mimo neho) proste hrúza...a potom keď to upracem, cítim sa trápne, lebo vlastne ani nie som doma a mala by to robiť jeho segra (aj keď mne to neprekáža)
Tak to som zažila aj ja. Len s tým rozdielom, že snúbenec nemá sestru puberťáčku ale pracujúcu ženu. Chvalabohu, že sa odsťahovala ku priateľovi. Aj keď mám pociť, že teraz sú tu častejšie, ako keď tu bývala. Ale aspoň tu teraz môžem bývať ja. A je krásne, keď sa ráno zobudíte a máte vedľa seba milovaného človeka.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Janka6685
A je krásne, keď sa ráno zobudíte a máte vedľa seba milovaného človeka.
Jani, neodbiehaj od témy
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ešte vám poviem jednu pikošku. To, že je svokra zlá, tak to priznáva aj ona sama. A dorazila ma touto vetou: "Ja sa z toho zla raz do mesiaca vyspovedám v kostole!" Tak aj takýchto máme kresťanov!
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

Janka6685
Dúfam, že hej, lebo ja ku nim patrím tiež.
moja svokra, cakatelka, je divna osoba.
nebavi sa so mnou, jest dostane len jej synacik a mna sa ani nespyta, ci nie som hladna.
a tak, ked ideme na navstevu, nosim si so sebou kopec jedla.
a provokujem.. hihi.
a moc k nej nechodim, lebo sa sprava, ze som jej ukradla milovaneho synacika.
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ale pritom je to moc mila osoba, len ma ignoruje.....
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

zu1301
moja svokra, cakatelka, je divna osoba.
nebavi sa so mnou, jest dostane len jej synacik a mna sa ani nespyta, ci nie som hladna.
a tak, ked ideme na navstevu, nosim si so sebou kopec jedla.
a provokujem.. hihi.
a moc k nej nechodim, lebo sa sprava, ze som jej ukradla milovaneho synacika.
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ale pritom je to moc mila osoba, len ma ignoruje.....
Dobre som sa pobavila!!!! Tvoj manžel je tiež jedináčik?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať