Zavrieť

Porady

ZACAT,ALE AKO NA TO?

Dobry vecer,
chcela by som si zalozit s.r.o.-cku za ucelom otvorit si podnik (bar, kaviaren).
Ako funguje podnik viem, ale neviem co vsetko tomu predchadza. Mohli by ste mi poradit, kde mam zacat??

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pacino je offline (nepripojený) Pacino

    Som obyčajný jednoduchý človek s normalnymi dňami a snami. ...viac Pacino
    ak mas trosku naviac financií,cca 450€, tak si najdi aj tu na Porade link na profesionalne spolocnosti ktore ti s.r.o zalozia. Tvoja celá robota bude iba vzorovy podpis u notara.

    Deborah je offline (nepripojený) Deborah

    Deborah
    peniazkov by som mala dost,a rada by som si iste veci radsej vybavila sama ako platit niekomu kto to spravi za mna, to potom mozem platit niekomu nech celu firmu bude viest za mna...a to sa mi nepaci...
    ale dakujem za rady, prijala by som aj dalsie

    Deborah je offline (nepripojený) Deborah

    Deborah
    dakujem velmi pekne
    dnes som sa stretla s mensimi problemami.
    Poradte mi prosim, ci je lepsie zacat zivnostou a potom popripade prejst na SROcku alebo ostat len na zivnost, alebo radsej hned SROcku. uz som zufala a to som sa len rozbehla

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Vsetko ma svoje za a proti... tie si kazdy musi zvazit sam, alebo sam najlepsie vie, aku ma vychodiskovu situaciu, co svojim podnikanim sleduje, kam chce smerovat, ci ma aj ine zdroje prijmov... Rozdiely su v mnohych oblastiach: pravna forma, rucenie, riadenie, pristup ku kapitalu, zdanovanie...

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux
    Takyto druh podnikania by som ja robil ako sro a nie firma. Hlavne kvoli ruceniu celym majetkom. Napriklad ak ten bar budes mat prenajaty a on vyhori, alebo sposobis skodu niekomu, to mozu byt dost velke sumy.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    vmsux Pozri príspevok
    Takyto druh podnikania by som ja robil ako sro a nie firma. Hlavne kvoli ruceniu celym majetkom.
    Asi si mal na mysli "robil ako sro a nie SZCO (zivnostnik)".

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux
    Lianka Pozri príspevok
    Asi si mal na mysli "robil ako sro a nie SZCO (zivnostnik)".
    Ano, dakujem za opravu :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.