Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 14:26
Usporiadat
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ahoj Ivka, dlho si sa neozvala. Mas nieco nove?
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahoj! Menzes mi prišiel presne na dátum takže nie som tehotná. Tak možno nabudúce. Povedala som si, že sa už nebudem veľmi kontrolovať a sledovať.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

To som si hovorila aj ja a aj tak som bola každý mesiac sklamaná. A po prvej návšteve v centre asistovanej reprodukcie som otehotnela! Už som nestihla ani krvné testy a ani manžel nestihol vyšetrenie spermií. Ale chvalabohu ... v pondelok začínam 13 tt. a čaká ma taký väčší ultrazvuk. Teraz sa už cítim dobre.
A nezúfaj. Ak sa Ti to už podarilo, podarí sa to zas. Koľko máš rokov, ak to nie je tajomstvo? A mám pocit, že si písala, že máš tiež staršieho muža. Môj bude mať 46. Maja
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ja mám 37 rokov a manžel 54. Beriem to tak, že ak mám byť tehotná - budem, ak mám donosiť dieťa - donosím a ak mám porodiť dieťa - porodím. Keď nie nič sa nedeje aj keď by som veľmi chcela zdravé dieťa. Aspoň raz to skúsiť. Už 9 rokov mám večné dieťa, ležiace.....však to možno už vieš z mojej stránky ak si tam bola. http://www.burko.sk Ty máš koľko rokov? Toto si prvý krát tehotná?Či už máš synčeka ak si dobre spomínam? Držim Ti palce a budem čakať na ďalšie správy od Teba.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivka161172 Pozri príspevok
Ja mám 37 rokov a manžel 54. Beriem to tak, že ak mám byť tehotná - budem, ak mám donosiť dieťa - donosím a ak mám porodiť dieťa - porodím. Keď nie nič sa nedeje aj keď by som veľmi chcela zdravé dieťa. Aspoň raz to skúsiť. Už 9 rokov mám večné dieťa, ležiace.....však to možno už vieš z mojej stránky ak si tam bola. http://www.burko.sk Ty máš koľko rokov? Toto si prvý krát tehotná?Či už máš synčeka ak si dobre spomínam? Držim Ti palce a budem čakať na ďalšie správy od Teba.
Presne tak,čo sa má stať-sa aj stane...

Držím palce...

P.S.- až teraz som si prečítal tvoju stránku- ja ťa teda obdivujem,9r. sa takto obetovať a starať sa-niesom si istý,či by mňa to po roku nezložilo-to neviem,hmhm
Proste klobúk dolu a len kvoli tomu,že niekto kašlal na svoje povinnosti...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 20.11.09 at 15:12
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahoj Stanislav!Ďakujem veľmi pekne. Viem že by si to zvládol aj Ty. Človek sa naučí a zvykne si na všetko.Už by som si nevedela predstaviť iný život aj keď je to ťažké, niekedy až priveľmi. Katku by som nedala za nič na svete.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Prepáč, že sa ozývam až tak neskoro, ale v posledných dňoch mám toho veľa v práci a veru neviem, kde mi hlava stojí.
Ja mám 32 a manžel má 45. Máme Mateja a ten má 6 rokov. Ale mám pocit, že všetko bolo už tak dávno, že som úplne zabudla, aké to bolo, byť tehotná a starať sa o malé bábo.
Si stále doma však? Alebo si si našla nejakú inú aktivitu, ak sa to pri Tvojom dieťatku vôbec dá ... Ako sa volá?
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Moje dieťa má dnes meniny.Volá sa Katka. Ja som len doma, nedá sa mi nikam ísť do práce, ani len tak oddýchnuť, odreagovať sa.... No nejdem lamentovať. Už som si zvykla na tento život. Ale je to také jednotvárne, stále to isté dookola a zisťujem, že mi to začína ísť poriadne na nervy. Tak potrebujem zmenu a preto som sa rozhodla mať druhé dieťa aj keď viem že to bude náročné, no teším sa.
0 0
barborka7 barborka7

barborka7 je offline (nepripojený) barborka7

Chcem sa opýtať,či nie je moc skoro ísť k ženskému lekárovi na potvrdenie , či som naozaj tehotná. Cez víkend som nedostala menzes, tak som si tento týždeň urobila dva tehotenské testy, z ktorých oboch vyšli, že som tehotná z čoho mám veľkú radosť. Len neviem, či nie je skoro už zajtra ísť k ženskému lekárovi. Ja by som aj počkala, ale nechcem čakať moc dlho, lebo mám zníženú činnosť štítnej žľazy, beriem lieky a endokrinologička ma pri každej kontrole upozorňovala, že akonáhle budem tehotná, tak mám prísť ku nej.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

k lekarovi treba ist okamzite po zisteni pozitivneho testu.
aj ked ti este mozno neda tehotensku knizku,zisti take veci,ako napr.ci je plod uchyteny v maternici a pod.,co je velmi dolezite!!!takze kontrolu iste neodkladaj!!!!!
a blahozelam!nech ti to vyjde!
0 0
barborka7 barborka7

barborka7 je offline (nepripojený) barborka7

Ďakujem, nechcela som tam vyzerať ako trápka, čo po štyroch dňoch príde k lekárovi. Ale tak určite zajtra pôjdem.
A ak tie tehotenské testy neklamali, tak budem šťastná ako blcha, zatiaľ sa teším iba tak trošičku aby potom nebolo veľké sklamanie. A dúfam že všetko bude OK, trochu sa aj bojím kvôli tej štítnej žľaze, ale snáď endokrinologička sa bude o mňa dobre starať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

barborka7 Pozri príspevok
Ďakujem, nechcela som tam vyzerať ako trápka, čo po štyroch dňoch príde k lekárovi. Ale tak určite zajtra pôjdem.
A ak tie tehotenské testy neklamali, tak budem šťastná ako blcha, zatiaľ sa teším iba tak trošičku aby potom nebolo veľké sklamanie. A dúfam že všetko bude OK, trochu sa aj bojím kvôli tej štítnej žľaze, ale snáď endokrinologička sa bude o mňa dobre starať.
Tehotenské testy neklamú, 2 paličky sú dve paličky...
Inak gratulujem a nech všetko dobre dopadne...
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

barborka7 Pozri príspevok
Ďakujem, nechcela som tam vyzerať ako trápka, čo po štyroch dňoch príde k lekárovi. Ale tak určite zajtra pôjdem.
A ak tie tehotenské testy neklamali, tak budem šťastná ako blcha, zatiaľ sa teším iba tak trošičku aby potom nebolo veľké sklamanie. A dúfam že všetko bude OK, trochu sa aj bojím kvôli tej štítnej žľaze, ale snáď endokrinologička sa bude o mňa dobre starať.
Aj ja sa pripájam ku gratulácii. Držím palce nech to vyjde. Daj vedieť ako si dopadla.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Prečítala som si celú tému a musím povedať že mi viac krát vyhŕkli aj slzy. Nikdy som nemala takéto problémy, môj muž hovorí že som ako rodiaca čerešňa, ktorá rodí každý rok. Máme štyri deti /dve dcéry a dvoch synov/. Najstaršia dcéra je už dva mesiace vydatá /práve dnes má "výročie"/. Všetkým Vám držím palce ktoré ste už tehotné a tým ktoré sa o to snažia držím ešte viac, aby sa Vám to podarilo, lebo bez detí si život neviem ani predstaviť.
Ivke161172 skláňam hlbokú poctu /aj všetkým ďalším s podobným osudom/ a prajem jej z celého srdca aby sa dočkala zdravého potomka.
0 0
barborka7 barborka7

barborka7 je offline (nepripojený) barborka7

Dobré ránko všetkým, tak som v piatok bola u toho lekára. POvedal mi síce, že som prišla trochu skoro, ale urobil mi ultrazvuk, a povedal mi, že je tam 8mm plod, ale musím prísť zase tento týždeň. Tak sa teším, síce je to ešte úplne malilinké, ale dúfam, že to vyrastie v zdravé bábo.
Pekný deň všetkým.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Držím Ti palce, ak budeš mať nejaké otázky alebo sa budeš chcieť poradiť, prípadne len posťažovať, ozvi sa. Maja
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Ahojte!
Prečítala som si celý tento príspevok a baby obdivujem Vás. Ja síce ešte dieťatko nemám (som v 28. týždni), ale nič tak hrozné, čo ste prežili vy, som ja neprežila a dúfam, že ani neprežijem. Som síce na rizikovom, ale len kvôli nízkemu tlaku a občasnému tvrdnutiu bruška a vlastne teraz ma napadlo, že som mala aj ranku na krčku maternice. Viete, vydávala som sa a keďže sa hrozne rada jaším, tančila som ako blázon a ublížila som si. Keď sa teraz pozerám na DVD najradšej by som si dala na zadok takto vyvádzať. Ale všetko dobre dopadlo a pekne rastieme. Cítim sa už ako malý sloník a manžel sa mi neustále smeje, lebo ako hovorí sa z jeho nitôčky stal balónik.
My sme sa s manželom moc snažiť nemuseli. Ja som tiež otehotnela počas menštruácie a ku gynekológovi som šla zavčasu (bola som v 4 týždni), nejak som tušila, že som tehotná. Užívala som antikoncepciu a bála som sa, že to môže byť mimomaternicové, tak som radšej šla skôr, aby sa mi tam vo vnútri niečo nepokazilo. A bola som tehotná. S manželom sme plakali a to on ešte dieťatko nechcel, že je mladý (má 33 rokov). Ale ja som rozhodla, že až taký mladý nie je a že má najvyšší čas. Teraz sa už pomaly tešíme a stále sledujem, či sa drobec hýbe a či kopká. Je to kľudné dieťatko a sú to naozaj krásne pocity - neopísateľné. U mňa bola lekárka tiež prekvapená, že som otehotnela, pretože ja som od prírody veľmi chudá. Veď aj keď som prišla a zistila, čo a ako, povedala že to nechápe. Taká chudá a otehotnie.
Ospravedlňujem sa, že sa tak chválim, ale viete, som doma zavretá a nemám moc komu hovoriť o tej radosti. Manželovi už som mňa preskakuje a vlastne teraz nám pripravuje bytík, aby sme sa stihli nasťahovať ešte predtým, ako sa malý narodí. V stredu idem na 3D ultrazvuk, tak vám potom napíšem, čo som tam videla za drobčeka.
Držím Vám všetkým palčeky. Tie, ktoré chcete otehotnieť, nech sa Vám to podarí, aby sme si tu mohli opisovať naše radosti a pocity. Majte veľa sily a pozitívnej energie. Moc na vás myslíme aj s malinkým a dúfame, že o chvíľu sa aj vy budete cítiť nemotorné a guľkaté. Krásny dník
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Nebojte sa, my sme ženy a ženy vždy všetko zvladnu /aj ked si mnohokrat poplaceme same/, ved keby nebolo nas,tak sa svet nerozrasta. Velmi drzim palce vsetkym mamickam a prajem len krasne pocity z prichodu babatka. aj ked ja som nezazila uplne prvy pohlad po tesnom narodeni /museli mi robit sekciu v plnej narkoze/, ale musi to byt uzasne a neopisatelne. pred mesiacom mala moja sestra dcerku-rodila sekciou a na epidural, tak opisovala, ze to bol zazrak..../aj ked sa bala,ze sa jej mala taka spinava nebude pacit,ked ju uvidi od krvi ze jej dojde zle-na krv je hakliva/, ale keby mala rodit na sekciu, tak jedine s epiduralom.a to poznam mnoho mamiciek co si to chvalia a opisuju pozitivne.prajem vam len tie najprijemnejsie zazitky v tehotenstve a len tie najkrajsie okamihy a spomienky pri pôrode.
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahojte!
No tak som tu, aby som sa Vám pochválila, ale nechcem sa veľmi aby som nezariekla.Už 5 dní mi mešká menzes, v nedeľu som si urobila test a ukázal mi dve čiarky. Mám veľmi citlivé prsia, býva mi ťažko od žalúdka a hlavne sa mi drieme celý deň. Večer o 20 už musím ľahnúť do postele.
Takže je to s veľkou pravdeodobnosťou tehotenstvo čomu sa veľmi ale veľmi tešíme obaja s mužom.No istá budem len keď mi to potvrdí gynekologička.
Čo myslíte kedy by som mala k nej ísť?
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ivka161172 Pozri príspevok
Ahojte!
No tak som tu, aby som sa Vám pochválila, ale nechcem sa veľmi aby som nezariekla.Už 5 dní mi mešká menzes, v nedeľu som si urobila test a ukázal mi dve čiarky. Mám veľmi citlivé prsia, býva mi ťažko od žalúdka a hlavne sa mi drieme celý deň. Večer o 20 už musím ľahnúť do postele.
Takže je to s veľkou pravdeodobnosťou tehotenstvo čomu sa veľmi ale veľmi tešíme obaja s mužom.No istá budem len keď mi to potvrdí gynekologička.
Čo myslíte kedy by som mala k nej ísť?
Ja som išla až za 2 mesiace. Oni nechcú hneď robiť ultrazvuky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať