Zavrieť

Porady

Aký vysávač?

nie som dokonalá
Poraďáci, a hlavne poraďáčky, pomôžete mi, prosím, vybrať nový vysávač? Ten starý /EIO/ práve doslúžil a Vianoce sa blížia... S akým ste Vy spokojní a koľko Vás približne stál? Vôbec neviem aké sú teraz výdobytky techniky. Ten náš slúžil 12 rokov a odvtedy sa časy zmenili. Ď a k u j e m .
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Som veľmi spokojná s Elektroluxom, minuloročná vianočná ekšn v Nay zlacnený z 5 na 3 tisíc.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Obchodný dom Nay poznám iba z reklám. Asi tam skúsime zájsť. Ď.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
My sme vlani kúpili dcére tiež v Nay , nechala som si poradiť , neviem síce aká to bola značka , ale dcéra je spokojná. Ale ja by som radšej brala taký , čo vysáva špinu do vody. Ináč ma zaujal vysávač firmy Zepter - predvádzali ho na jarmočných trhoch , ale je dosť drahý.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

maturantka
Obchodný dom Nay poznám iba z reklám. Asi tam skúsime zájsť. Ď.
Ja tiež :p Dcéra kúpila m.r. práčku aj vysávač a dostala body ako v Bile. Dnes kúpila el. rúru Elektrolux za 13. tis. a odrátali jej vyše 600 Sk a zas dostala body. Akcia do 23.12!!!

Oprava: akcia do 23.11. nie 12.
Naposledy upravil kukučka : 21.11.05 at 15:48
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

My máme Philips pred 4 rokmi stál 9900,-, vysáva všetko, je tam aj príslušenstvo na umývanie okien, tepovanie kobercov atď. Je fakt výborný, ale zatial sme ho využili len na klasické vysávanie.
PS:švagriná ho tak ospevovala, ak sme si ho kúpili tiež....
Pekný večer želám...
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Téma vysávač bola dominantná j v našej rodine.
Aký vysávač kúpiť?
Aká je plocha nášho bytu?
Kto bude s ním pracovať?
Ako často sa bude s ním pracovať?
A mnoho ďaľších otázok.
Riešenie :
kúpili sme vysávač,ktorý splňa všetky podmienka aké boli kladené pri kúpe vysávača:
Použitie :každý deň
Pracovať môže: oco, syn, v prípade neprítomnosti aj mamina
Byt máme malý: vyhovuje
Treba kúpiť vysávač,aby s ním mohol pracovať každý člen rodiny,aby vydržal počas celej svojej životnosti a bol na úžitok,taký vysávač pomôže celej rodine a bude ,,hlavne čisto,,
Prosím ostatné nechať na odborníkov ,,hlavne tým čo rozumejú danej téme a hlavne vedia poradiť v oblasti aký vysávač teba kúpiť,,
značka a typ:
nech poradia odborníci
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Na "odborníkov" z predajní sa nechcem spoliehať, už som bola viackrát sklamaná, keď pred nami lovili info z návodov na použitie. Ja uprednostním overené názory od používateľov. Napríklad poraďáci nemajú dôvod ma zavádzať, takže im môžem dôverovať. Nielen účtujú, ale aj pečú, aj žehlia, aj vysávajú, aj deti vychovávajú ... skrátka ľudia do života - moja "krvná" skupina. Ešte raz Ď za rady. Tak teda skúsim sa poobzerať po tom Electroluxe a Philipse.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Mam ten isty problem. potrebujem kvalitny vysavac na 250 m2. Mali sme Zelmer Vodnik za 11 000,kt. vysava do vody. Mozem povedat, ze stal za prd. Narocna udrzba. Inac vydrzal iba 4.5 roka. Takze o nicom. Vcera som bola v Nay. Zenska sa vyznala perfektne do vysavacov. poradila mi, ze ak chcem najvyssiu triedu z tych, co tam maju, je tam super Elektrolux. Ze vraj tato znacka je tak ci tak najkvalitnejsia. Odporucila nam oxygen Z 5960 HP, na kt. je do 23. nov. akcia 10990. Tie nizsie triedy su tiez kvalitne. Uz som na 100 % rozhodnuta, ze to bude tato znacka. Maju tam mozno 30 druhov.
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Naš byt je malý,tak máme aj malý vysávač,a povätšine v našej domácnosti vysáva viac mužské osadenie,tak náš vysávač je značky Philips je malý a je doť tichý,takže keď
pracuje je počuť aj svoje vlastné slovo
0 0
Tana74 Tana74

Tana74 je offline (nepripojený) Tana74

My máme vysávač Dyson a sme s ním veľmi spokojní.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ja by som odporúčala aj tento typ vysavača. Mám s ním už polročnú skúsenosť a nedám na neho dopustiť. Podľa mňa je ako stvorený na rýchle povysávanie počas dňa a ešte k tomu je aj dizajnovo pekný a vždy po ruke. A dostať ho tiež v NAY.
http://www.electrolux.sk/node35.asp?ProdID=25235
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja by som sa tiež prihováral za Dyson,používa nejaký zvláštny patent a je dobrý.Opýtaj sa naňho v obchode.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Páni, ani neviete ako ste mi s touto témou trafili. Máme Vodníka - nadávam, vždy keď ho musí použiť - (jedinú výhodu má, že s ním nakoniec vysáva manžel, lebo ja už na to nemám nervy) - je ťažký,veľký a údržba katastrofálna. (Po každom vysávaní ho musíme vyčistiť vystriekaním sprchou vo vani ! vhodné pre alergikov) . Plne súhlasím s tým čo už niekto písal vyššie, Máme ho len štvrtý rok a už odchádza elektrika . Tak sme sa tiež rozhodli kúpiť pod stromček vysávač. Chceli by sme taký šikovný, aby s ním mohli vysávať aj deti, keď je treba . A súčasne výkonný, aby sa neupchal hneď po zhltnutí nejakej tej väčšej špiny ( tiež spoznáte lego na koberci, až keď Vám zahrkoce vo vysávači?) .
Práve nás čaká akože prieskum trhu, tak som veľmi vďačná za túto tému. Včera sme náhodou boli v Tescu. Mali malú šikovnú Rowentu za asi 1300 (strašne "lacná novinka") - do elektriky a potom vydrží aj 20 minút len z nabitia. Váhala som, lebo naozaj vyzerala veľmi šikovne (Podobne ako to, čo tu vyššie prihodili ako link) . Odolali sme však reklame i predavačke, lebo satie nebolo nič moc. V akcii mali ešte nejaký EDB od slovenského výrobcu za niečo cez 2 tisíc (akciová cena) - bol bezvreckový. Máte niekto skúsenosti s bezvreckovými vysávačmi? Hovorí sa totiž, že čo ušetríte na vreckovom , doplatí sa neskôr pri nákupe vreciek. Značka mi nič nehovorila, ale malo to značku ocenenia kvality a z popisu (6 stupňová filtrácia atď) vyzeral zaujímavo. Keďže však patríme k tým, čo takýmto veciam v Tescu neveria, tak sme sa rozhodli popozerať inde. A do toho táto téma. Maturantka dík.
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

To snáď nie je pravda, koľkí ľudia nadávajú na Vodníka. Ja ho mám tiež a od začiatku /asi dva roky/ som z neho nešťastná. Ale v obchode ho chválili do neba.Pred tým sme mali veľkú Etu-rowentu, tú sme dali preč - veď už ideme mať super vysavač. A figu. Než sa s tým vysávačom povysáva, je unavená a vynervovaná celá rodina, okrem toho dobre neprilieha a teda neťahá, tak si deti vymysleli zlepšovák - jeden vysáva a druhá stojí za ním a tlačí na vysávač, aby dobre ťahal. Ja som si to ako správny zaneprázdnený tvor vyriešila po svojom, kúpila som si vysávací robot - tým vysávam ja - teda púšťam ho ja a celá rodina je zrazu spokojná. Vodníka sme od vtedy nepoužili.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Luba2
okrem toho dobre neprilieha a teda neťahá, tak si deti vymysleli zlepšovák - jeden vysáva a druhá stojí za ním a tlačí na vysávač, aby dobre ťahal.
To mi niečo pripomína. Syn stojí pri zásuvke a natáča šnúru správnym smerom (je tam nejaký prerušený kontakt) a dcéra zas pridŕža a stráži ten druhý koniec, čo ide do vysavača. Ale vďaka Vodníkovi aspoň trávime čas spolu s heslom Vysáva celá rodina.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Náš domáci systém: za vysávačom vytrieť navlhko mopom, máme dlažby. Odkedy sme vymenili Etu /vydržala 5 rokov, jej predchodkyňa 20/ za Elektrolux, voda ostáva po umývaní skoro čistá. Vysávač má dlhočiznú šnúru, netreba ju stokrát prekladať, chodí za vami jak psík, nič sa neobíja a regulácia naozaj funguje, Až tak, že pri prvom vysávaní mi vcuclo a ošklbalo aj list z veľkého filodendróna. Veľmi rýchlo povysávané.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja som tiež šťastná to majiteľka Vodníka. Všetky príznaky sme prekonali návštevou servisu, je fakt nevýhoda tá údržba po použití, rovnako váha, nuž ale keď uvážite , že tie síce malé ale obyčajné do vreciek vysávajúce vysávače.. nuž ani to nie je ktovie čo,. keď vlastne čo povysávate (týka sa hlavne miniprachu) všetko fúkajú vlastne von. Preto sa mi tlačí myšlienka , že centrálny vysávač. to máte len hadicu a povysávate kedy potrebujete... máte menej hluku a dole v pivnici v pravidelných kontrolách meníte hlavné vrecká. Dnes už to nie je nákladná vec a pri normálny ľuďoch by sa to celkom fajn dalo aj v činžáku.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Pripájam ešte jednu otázku - zamerať sa na vreckový či bezvreckový vysávač?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Aj mňa to zaujíma!
Kde nájdem niečo o tých centrálnych vysávačoch? Počujem to prvý raz. Čo to tak stojí?
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

My mame uz 6 rokov Cobru - som spokojna. Mily, sikovny, nie prilis velky. Ma vrecka, spinu jednoducho vyhodis. Vysavam s nim aj podlahy a korok /ma take vysuvne stetinky, aby neposkriabal/. Inak Nay - skus si pozriet na ich www. Raz do tyzdna maju tzv. nay-hodinku a vtedy sa da nimi vybrany jeden druh tovaru kupit v akcii s 50% zlavou. Zvykne to byt v utorok v case od 17-18 hod. - 15 min. pred akciou zverejnia druh tovaru. My sme si tak kupili digitalny fotak z 10.000,- Sk za 5.000,- Sk - asi pred 2 tyzdnami. Viem, ze tak boli uz aj chladnicky s mraznickou, alebo stoliky pod PC a pod. Mame aj taky maly rucny, ked mi napr. spadne nieco na zem - ryza, muka a pod. Vadi mi, ze to musim zakazdym potom vysypavat a umyvat a potom to musi schnut kade- tade....Teda to nemozem hned odlozit.
Naposledy upravil janasv : 23.11.05 at 09:54
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať