Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zrušila som si dnes cvičko....tak ma bolí gebuľa, že až....chcela by som ten balkan upratať, hranty nachytať a móžem zakúpiť nejaké muškatle a posadiť, ešte nikdy som tak neskoro nesadila až mi je blbo, ale aj z toho že nemám nejakú tú správnu chuť neviem čím to je krpec fakt dosť zamestnáva, mám pocit že nemám čas na nič, dnes som sa 2x za posledný mesiac vyspala, tak sa teším, lebo moje očné viečka sú súce na korekciu likvidátor aj nás aj vecí doma...nestíham ho "šticovať" to ste už videli takého okusovača a pažroša, že si chce vyhrýzť misku na jedlo a v škáre čo je na nej sa mu popri tom zaseknú zuby potom behá s tou miskou a kňučí
ale inak krásnu nedelu všetkým
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova



poobedňajší dezert.....
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok
zrušila som si dnes cvičko....tak ma bolí gebuľa, že až....chcela by som ten balkan upratať, hranty nachytať a móžem zakúpiť nejaké muškatle a posadiť, ešte nikdy som tak neskoro nesadila až mi je blbo, ale aj z toho že nemám nejakú tú správnu chuť neviem čím to je krpec fakt dosť zamestnáva, mám pocit že nemám čas na nič, dnes som sa 2x za posledný mesiac vyspala, tak sa teším, lebo moje očné viečka sú súce na korekciu likvidátor aj nás aj vecí doma...nestíham ho "šticovať" to ste už videli takého okusovača a pažroša, že si chce vyhrýzť misku na jedlo a v škáre čo je na nej sa mu popri tom zaseknú zuby potom behá s tou miskou a kňučí
ale inak krásnu nedelu všetkým
Luji,

vydrž, vykašli sa na všetko a keď !demolátor" spí pospi si aj Ty....náš včera tak zhltol večeru, že vyšiel na poschodie a večera išla na prechádzku...somár pohltal to celé, ani to nekúsal....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
zrušila som si dnes cvičko....tak ma bolí gebuľa, že až....chcela by som ten balkan upratať, hranty nachytať a móžem zakúpiť nejaké muškatle a posadiť, ešte nikdy som tak neskoro nesadila až mi je blbo, ale aj z toho že nemám nejakú tú správnu chuť neviem čím to je krpec fakt dosť zamestnáva, mám pocit že nemám čas na nič, dnes som sa 2x za posledný mesiac vyspala, tak sa teším, lebo moje očné viečka sú súce na korekciu likvidátor aj nás aj vecí doma...nestíham ho "šticovať" to ste už videli takého okusovača a pažroša, že si chce vyhrýzť misku na jedlo a v škáre čo je na nej sa mu popri tom zaseknú zuby potom behá s tou miskou a kňučí
ale inak krásnu nedelu všetkým
..luíí, kým som sa dostala k čoklíšovi a miske, musela som sa vyrehotať na predstave, ako chytáš hranty po balkáne..jáááj!!!...
..a daj čoklíškovi cmuka na ňufíka a neboj ništ, to ho prejde...čím viac ho budeš šticovať, tým horšie ti bude robiť...u nás zabralo okrem šticovania výhražné ""vidím ťa!!!...(a ja tak semotamo vykuchá nejakého plyšáka!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Luji,

vydrž, vykašli sa na všetko a keď !demolátor" spí pospi si aj Ty....náš včera tak zhltol večeru, že vyšiel na poschodie a večera išla na prechádzku...somár pohltal to celé, ani to nekúsal....
Vieročka, aj to tak robím....dnes si do cca.10.30h aj ked som bola xy krát hore vždy dokážem zaspať...bola som s ním pred 6-tou, potom sa najedol, decko došlo z nočnej okolo 7.30h tak vybehla ona....inak je šikovný boli sme večer okolo 23h a potom až ráno čo je super... len fakt neviem čo bude ked ostane doma sám...ešte nebol, ako myslím celý deň tak cca. do 16h...nejakú hodinku, dve max tri už áno....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..luíí, kým som sa dostala k čoklíšovi a miske, musela som sa vyrehotať na predstave, ako chytáš hranty po balkáne..jáááj!!!...
..a daj čoklíškovi cmuka na ňufíka a neboj ništ, to ho prejde...čím viac ho budeš šticovať, tým horšie ti bude robiť...u nás zabralo okrem šticovania výhražné ""vidím ťa!!!...(a ja tak semotamo vykuchá nejakého plyšáka!...
OKi, beriem inak on ked robí zle tak vie že robí zle....ráno brúsil parketovú lištu...mrcha...vidíš "vidím ťa " ved toto je staré známe pri Brunovi I, občas zabúdam na slová .... aj ked kuknem na jeho fotku "mám ju na dosah očí" tak vždy
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

takáto nedeľa - relaxačno - pracovná
sama som doma, nikto na mňa nevykrikuje mamííí - to ten relax
ale musím aj účtovať ešte tých neporiadnikov a o chvíľu prídu stravníci a budú chcieť papať,
tak účtujem, varím, popritom aj periem, no či sa na to nevy....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Včera ma nepotešilo a dokonca som aj zrútený...-po zime 1 krát som vybehol s kamošom si zahádzať na koš v basketbálku a po slabučkom, šokujúcom ba až detinskom výkone som podľahol 32-59...-dneska je o 16 hod. odveta a verím že dneska ukážem kto je pánom a najvačším adeptom na vstup do L.A.Lakers a dneska polahky zvíťazím...

Inak aj obecenstvo( naše manželky) usúdili, že Juraj vyzeral čerstvejšie, lepšie doskakoval a ja som pod košom posobil ako macko .-tak OK ale on má 80 kg a ja 115...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Včera ma nepotešilo a dokonca som aj zrútený...-po zime 1 krát som vybehol s kamošom si zahádzať na koš v basketbálku a po slabučkom, šokujúcom ba až detinskom výkone som podľahol 32-59...-dneska je o 16 hod. odveta a verím že dneska ukážem kto je pánom a najvačším adeptom na vstup do L.A.Lakers a dneska polahky zvíťazím...

Inak aj obecenstvo( naše manželky) usúdili, že Juraj vyzeral čerstvejšie, lepšie doskakoval a ja som pod košom posobil ako macko .-tak OK ale on má 80 kg a ja 115...
bacha....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
K poobedňajšej kávičke - páči sa...
DSC03004.JPG  
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja neviem ..asi som včera dostala kyslíkový šok. Po 6 týždňoch doma , včera celé popoludnie vonku na vzduchu..a na obed ma tak skosila únava, že ja...čo nikdy poobede neviem zaspať, som spala 2 hodiny ako bábätko..a tuším keby ma nezobudil telefón, tak spím doteraz.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

asi niekoho zabijem - 8 rokov jej trepem do do hlavy, ako sa majú robiť denné a mesačné uzávierky a vypísať pokladničnú knihu
a 1000 x som jej hovorila, že keď to nevie vypísať, nech donesie, spravím, lebo takto stým mám oveľa viac roboty
pásky polepila, kolónky vyplnia, ale nesedia denné ani mesačné uzávierky s tým čo má v kolónkach pokl. knihy
ja tu kontrolujem a listujem v tej knihe (radšej by som v dobrom románe listovala )
jedná sa ešte o rok 2011, nemala fiškálny modul
a napr. uzávierka mesačná urobená za január 7. februára
jedno šťastie má, že je to švagriná a nezabijem predsa mojim neterkám mamu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak gebuľa ešte stále bolí a to aj paralen už bol....balkán povysávaný, sedenie uložené na sezónne vysedávanie, pofajč, kávičkovanie + opaluvánia aj na holo.......holubačie vajcia zlikvidované.....matky nalietavajú....
hranty som ešte nevyčistila....fúka tak, že plnú hubu zeminy by som mala, možno v útorak.takže som spoko...
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
tak gebuľa ešte stále bolí a to aj paralen už bol....balkán povysávaný, sedenie uložené na sezónne vysedávanie, pofajč, kávičkovanie + opaluvánia aj na holo.......holubačie vajcia zlikvidované.....matky nalietavajú....
hranty som ešte nevyčistila....fúka tak, že plnú hubu zeminy by som mala, možno v útorak.takže som spoko...
lui, ty si sa inšpirovala tuším? či?
a čo na to susedia?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
lui, ty si sa inšpirovala tuším? či?
a čo na to susedia?
nyjé...to ja už dlho tak..... na balkán nie je vidno....no možno ked sa postavím od vedla z baráku aj tak uvidia čo už x krát videli..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..boli sme so šarkanom prešpacírovať našu hrádzu..fajn kus , semtam tienik, pohoda tak jeden a pol hodinky..a doniesli sme si domkov kliešte..svine malé,jeden sa plazil po mne a dva preskočili zo šarkana...a tak bola zabíjačka...a to sme, prosím pošpricovaní obidvaja...tie svine sa už neboja ničoho!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j
6 Minutes Ago #8231 ale trošku vykrútiť je krk.....?

Skôr zakrútiť, nech závity zapadnú na správne miesto
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Turecký hosť v Tatrách práši z okna koberec. Ide okolo bača, pristaví sa a hovorí:
'Tak čo, Aladin, neštartuje? ))


2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Potrebujem recept, ako zastaviť nakupovanie topánok cez internet alebo aj v obchodoch...
Nedarí sa mi to zastaviť, tento mesiac už tretí pár.... ale ospravedlňuje ma, že nie sú drahé, nad 15 eur som ešte nešla)
Kto poradí?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať