Zavrieť

Porady

Ako sa BRÁNIŤ - voči agresívnemu psovi suseda ????

Dobrý deň poraďáci,

cca. jeden rok dozadu sused umiestnil "koterec" svojho veľkého poľovného psa s agresívnymi zlozvykmi (nekonečné celonočné brechanie, útočenie psa cez pletivo na naše osoby ) k plotu nášho pozemku.
Nepomohli ani naše prosby o premiestnenie tohto koterca inde , v podstate tento pes má aj tak voľný výbeh . Problém všetkého je v tom, že susedova agresivita stúpla až do takých hraníc, že tohto psa začal vyslovene proti nám doslova huckať...štvať...
Z tohto psa máme už aj ozaj vážne obavy, nakoľko nechcem si ani predstaviť ak by tento pes susedovi ušiel a zaútočil by na naše deti. prípadne na nás s manželkou. Nevieme si rady, snažili sme sa to riešiť políciou - ale bolo to abslútne bezúspešné.

Čo robiť - poraďte ( ak by nám niekto radil, že ho máme nebodaj otráviť - nech to ani nepíše - toto nie je riešenie ) Potrebujeme rozumnú radu, cestou súdu...alebo niečo iné... alebo to napadnúť nejakým § ...

Ďakujeme

Usporiadat
miroslav42 miroslav42

miroslav42 je offline (nepripojený) miroslav42

Nerieši ani POLICIA....a nerieši ani starosta... a pohrýznutý sused je s dotyčným kamarát.
Vie sa o tejto skutočnosti verejne - ale nik proti starostovi nechce ísť.
Videl som to ja a moja manželka. To, či bol pohrýznutý sused ošetrený - povedať neviem, ale videli sme to....

Bude to tvrdenie proti tvrdeniu... A mám obavy že by to zmanipulovali tak, že ešte nakoniec ja budem mať krivé obvinenie.

ps: a poľovný pes si ďalej pobbehuje bez náhubku na voľnom priestranstve
Je to ako začarovaná nočná MORA
0 0
Retuska Retuska

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

buchac...mozes ist a vystrielat vsetkych ktori na teba steknu,vidim ze ty ine riesenie ani nepooznas

a miroslav...ak zautocil a pohryzol pes musi ist minimalne na vysetrenie besnoty.Veru je to priestupok ale zial,policia ako sam vidis nato kasle.treba sa obratit na organy vyssie.prip...co uz mi pride take vtipnejsie riesenie zavolat do JOJky alebo Lamparne...ked ine riesenie niet,niekedy aj oni pomozu
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

miroslav42 Pozri príspevok
Nerieši ani POLICIA....a nerieši ani starosta... a pohrýznutý sused je s dotyčným kamarát.
Vie sa o tejto skutočnosti verejne - ale nik proti starostovi nechce ísť.
Videl som to ja a moja manželka. To, či bol pohrýznutý sused ošetrený - povedať neviem, ale videli sme to....

Bude to tvrdenie proti tvrdeniu... A mám obavy že by to zmanipulovali tak, že ešte nakoniec ja budem mať krivé obvinenie.

ps: a poľovný pes si ďalej pobbehuje bez náhubku na voľnom priestranstve
Je to ako začarovaná nočná MORA
Na označenie psa ako "nebezpečného" stačí, keď niekoho pohryzie, pohryzený nemusí byť lekársky ošetrený.
Písal si o dvoch prípadoch pohryzenia týmto psom, či to bolo jedno a to isté?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Nevyrieši polícia ???
...vyriešil by som ja ... raz - dva ...
Retuska Pozri príspevok
buchac...mozes ist a vystrielat vsetkych ktori na teba steknu,vidim ze ty ine riesenie ani nepooznas

a miroslav...ak zautocil a pohryzol pes musi ist minimalne na vysetrenie besnoty.Veru je to priestupok ale zial,policia ako sam vidis nato kasle.treba sa obratit na organy vyssie.prip...co uz mi pride take vtipnejsie riesenie zavolat do JOJky alebo Lamparne...ked ine riesenie niet,niekedy aj oni pomozu
...v súvislosti s poznámkou ...

Ako by Majster N povedal ....decko moje osprostené , čítaj poriadne a pozorne ....
Nik totiž momentálne ako riešenie nespomenul zbraň a strieľanie ...
Ale i tak sa dá ...


Lenže psíčkarovi môžeš argumentovať do aleluja .......niektoré veci nepochopia svojou zaslepenosťou , alebo nechcú - a to je ešte horšie...

Retuska ...a Ty si ten druhý prípad ....
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač Pozri príspevok
...v súvislosti s poznámkou ...

Ako by Majster N povedal ....decko moje osprostené , čítaj poriadne a pozorne ....
Nik totiž momentálne ako riešenie nespomenul zbraň a strieľanie ...
Ale i tak sa dá ...


Lenže psíčkarovi môžeš argumentovať do aleluja .......niektoré veci nepochopia svojou zaslepenosťou , alebo nechcú - a to je ešte horšie...

Retuska ...a Ty si ten druhý prípad ....

No teda...co sa s touto temou spolocne psickarina? ved tu ide o idiota, ktory ma psa a vraj ho zneuziva proti susedovi.

A nielen psickari si mozu mysliet, ze za toto nemoze pes- ale ten idiot- clovek. Tak, asi si to myslel tak, ze "raz- dva" vyriesis jeho, nie?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1 Pozri príspevok
No teda...co sa s touto temou spolocne psickarina? ved tu ide o idiota, ktory ma psa a vraj ho zneuziva proti susedovi.
A nielen psickari si mozu mysliet, ze za toto nemoze pes- ale ten idiot- clovek. Tak, asi si to myslel tak, ze "raz- dva" vyriesis jeho, nie?
...kóóóónečne pochopený.....ja asi na oferu dám ...

Ale na druhej strane ???
Ak by bol pes nahuckaný na mňa ( doslovne !!! ) a henten by sa rozbehol vpred útokom ???...a nemyslím teraz skladbu od P. Nagya ...
Nemyslím , že by havino dostal odo mňa druhú šancu ...
...a majiteľ ???...nuž tak ten by mal fest problémy so zákonom ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....a možno by časom aj ľutoval, že psa nahuckal ...... až by mu niekto na dvere zaklopal, reku PLAŤ!
0 0
4l3na 4l3na

4l3na je offline (nepripojený) 4l3na

škoda takýchto arogantných ľudí ktorí nehľadia na ostatných tiež máme skúsenosti s takýmito susedmi a je to hrozné, nie su ochotní hľadať kompromisy, každý hľadí len na seba...o to horšie keď to ten pes pobere od nich
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať