Zavrieť

Porady

Usporiadat
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

V nasom state nic nove, kradnu na vsetky strany....Len som teraz nepochopila, ja mam ZEP a to este budem musiet si kupovat pristup do ich systemu?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

..tak neplať ....
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Ja to vidím tak, že ukončím činnosť.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Novinári často píšu nekompletne, nemali na mysli ZEP?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rozalka Pozri príspevok
Novinári často píšu nekompletne, nemali na mysli ZEP?
A tí čo nemajú ZEP ? Je tam spomínaná papierová forma. vari sa k nej bude možné vrátiť napr. pri súhrnných výkazoch ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nehoráznosť hrubého zrna !
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Rozalka Pozri príspevok
Novinári často píšu nekompletne, nemali na mysli ZEP?
tak ale ti co mame ZEP akoze este platit aj daniarom? to snad nie?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nakupte si prepisovačky a s chuťou do toho !

prislušné tlačivá Vám hádam poskytnú aj zadarmo.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
No nechce sa mi tomu uveriť. Zrovna sme pred obnovením ZEP na ďaľšie obdobie, uvažujem, či sa nevrátiť k pošte a papieru.. SV sme mali jeden za posledné 4 roky, tam problém nevidím. Ešte refundácia DPH, no ale keď si zrátam výdavky za ZEP + prístup na eDane, tak budeme v mínuse . Pripadá mi to pritiahnuté za vlasy, ešte možno vyčkať, či to nie je novinárska kačica, alebo pokus úradu - čo na to daňovníci... Dúfam, že niečo také neprejde!
0 0
calimero1 calimero1

calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

Ročne predám tovar do Čiech za 250 € a kvôli tomu (súhrnným výkazom) mám platiť 116 €?
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Myslím si, že to asi bude buď prístup so ZEP od komerčnej firmy, alebo spoplatnený prístup od daniarov. Nechce sa mi veriť, že by som si zaplatila ZEP a ešte k tomu vysolila daniarom za možnosť posielať...či?
0 0
ninocka55 ninocka55

ninocka55 je offline (nepripojený) ninocka55

nevidím v tom žiadnu logiku. Na jednej strane sa štát snaží znížiť daňovú kriminalitu a na druhej strane sám hádže polená pre daňovníkov. Dúfam, že naozaj ide iba o kačicu.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
citácia z článku:

"„Náš zmluvný záväzok je dodať elektronickú podateľňu, ktorá to umožní, do piatich mesiacov od podpisu zmluvy. Vyvíjame maximálne úsilie, aby nasadenie bolo k dispozícii na prelome rokov 2012 a 2013,“ povedal Sůra."


... vypadá to tak, že tí smradi zase znefunkčnia elektronickú komunikáciu s FRSR v období daňových priznaní; to akoby ľudia nemali dosť iných problémov.
2 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Stefan2005 Pozri príspevok
citácia z článku:

"„Náš zmluvný záväzok je dodať elektronickú podateľňu, ktorá to umožní, do piatich mesiacov od podpisu zmluvy. Vyvíjame maximálne úsilie, aby nasadenie bolo k dispozícii na prelome rokov 2012 a 2013,“ povedal Sůra."


... vypadá to tak, že tí smradi zase znefunkčnia elektronickú komunikáciu s FRSR v období daňových priznaní; to akoby ľudia nemali dosť iných problémov.
Ja to vidim tak, ze asi vyviniem maximalne usilie, aby som prestahoval firmu niekam inam...
0 0
lokomotivvaa lokomotivvaa

lokomotivvaa je offline (nepripojený) lokomotivvaa

účtovník
Navrhujem strajk firiem a vsetkych uctovnikov. Prestat odovzdavat cokolvek v inom systeme. Ak ide tato vlada zmenit fungujuci, vyborny, prehladny system za drahy, nefungujuci, zastaraly len preto, aby si mohli nakradnut co najviac, prasce nenazrane, tak to je uz na mna a dufam aj na vas, moc!!!
1 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

policajný štát!
už ma to fakt riadne sekrementuje!
0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Možno je to zámer, to nasadenie na prelome rokov zlyhá a všetci dáte pekne na papierových tlačivách. Je to zber údajov, ale celý systém ďalšieho spracovania údajov bol zrejme nefunkčný, lebo veď, ako píšu: Jej vývoj stál 180-tisíc eur, no v apríli po zmene vlády finančná správa zablokovala registrácie nových daňovníkov do tohto systému. Stalo sa to v čase, keď vrcholila kríza kolapsu informačného systému KONS, ktorý chcela nastupujúca vláda Smeru odstaviť.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

misomiso Pozri príspevok
Ja to vidim tak, ze asi vyviniem maximalne usilie, aby som prestahoval firmu niekam inam...
Už len , keď sa pozriem k našim českým susedom. Bezplatne, bez registrácie, bez zbytočných zmlúv a kadejakých byrokratických výmyslov a hlavne plne funkčné a jednoduché intuitívne ovládanie. Takto si akýkoľvek daňový subjekt môže vyplniť a poslať akékoľvek daňové priznanie a iné daňové blbosti. A aj ich systém nebol zadarmo, no je to vecou štátu, aby financovanie výberu zdrojov do verejných financií bolo v jeho réžii.
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Úplne potlačili jednu zo zásad daňových princípov p. Smitha a to administratívnu jednoduchosť.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
V NL, je cela registracia a komunikacia s DU tiez bezplatna. A vsetko aj registracia sa vybavuje online.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať