Zavrieť

Porady

evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Paradajková polievka s cestovinou a syrom, palacinky , špaldové kváskové žemle, práve dopečené.
8 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

frankfurtská polievka, kura s plnkou, ryža a broskyňový kompót alebo šampiňóny na smotane a parená knedľa
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Dostala som chuť na držkovú, takže teraz sa s ňou aj s mm napchávame, na zajtra je prichystaná ovocná torta, zajtra ráno spravím vrstvený gyros šalát, zajtra totiž oslavujeme u svokry....snáď tie okrúhliny tento rok dooslavujeme
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

polievka z morčacích krídiel, tie som potom ešte upiekla pre muža, ja som mala šalát s grilovaným enciánom..
DSC_9286.JPG  
DSC_9273.JPG  
DSC_9272.JPG  
1/1
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Dusené bravčové ,v chrenovej omáčke s maslovými zemiakmi...myslela som,že aj na zajtra ostane...ale vidím,že nieeee
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Anika61
Dusené bravčové ,v chrenovej omáčke s maslovými zemiakmi...myslela som,že aj na zajtra ostane...ale vidím,že nieeee
,
IMG_20170304_161039.jpg  
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

No, z držkovej cca 4l nezostalo nič, zjedol sa šalát, torta, jednohubky i syr, ktorý urobil mm čerstvý so sušenými paradajkami....večer budú zase pubiši hladní...objednám asi pizzu, nie som verklík
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vecer hladofka a spat
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no obed dve rôzne polievky (ostali v chladničke, snáď to nevyhodím) a ku tomu zemiaky pečené s kuracími stehnami, parená zelenina, jogurtovotatarková zálievka s mrkvou a bielou redkovkou. Na večeru opečené kúsky kuracích pŕs v tortile s listovou zeleninou a zálievkou od obeda

Sledovali sme na STV cestou necestou a tam ukazovali, ako vo Viedni dávajú k čomusi tenké plátky bielej redkvičky len osolené. Tak som hned skúšala a celkom fajn to je.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Vecer hladofka a spat
Luj, pri nich nehrozí mama /ja/ zaspí skôr než deti.... a oni zjedia snáď 3-násobok toho čo ja...výsledok? Všetci si myslia, že muž a ja sezereme vsecko
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

U nás šošovicová polievka na kyslo, trocha hov.perkelt so zeleninou a kolienkami z mäsa som odobrala a urobila aj rizoto čo bude aj na zajtra. To chlapi majú radi. Ja som dojedla moje milované francúzske zemiaky Už mi taaak chýbali
20170303_165123.jpg  
20170303_165939.jpg  
1/1
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Cesnaková krémová polievka so smaženými guličkami, bravčová panenka v oravskej slanine, domáce zemiakové hranolky a bylinkovo-smotanová omáčka, ako dezert keksíky z AT...dnes už odmietam byť pri sporáku
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

polievka morčacia a paradajková so syrom, pečené kurence, ryža, kyslá uhorka alebo uhorkový šalát, pudingový koláčik..
DSC_9323.JPG  
DSC_9300.JPG  
DSC_9318.JPG  
DSC_9281.JPG  
DSC_9290.JPG  

1/1
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka s rezancami, roštenka na hubách, zemiakové pyré, zeleninový šalát, čokoládové maffiny.
6 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Iba polievka sa mení...kuracia rizoto ostáva ale k tomu ovocný muchovníkový /z mrazničky/ koláčik s mrveničkou...koláč čerstvý iba muchovník je z mrazničky..
Naposledy upravil Valcake : 05.03.17 at 13:36
1488554341093.jpg  
1488554222046.jpg  
1/1
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Valcake
Iba polievka sa mení...kuracia rizoto ostáva ale k tomu ovocný muchovníkový /z mrazničky/ koláčik s mrveničkou
Vyzerá fajne a aj názov má parádny. Tá mrvenička je taká pavučinková. Zmenila by som názov.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

.. myslíš koláč čiernej vdovy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Valcake
.. myslíš koláč čiernej vdovy
Až tak ďaleko som nešla, to by evokovalo niečo záhadné, dala by som mu názov pavučinkový.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kuracie krídelká, ryža, marhuľový kompót
Kuracie krídelká, ryža, kompót (1).JPG  
Kuracie krídelká, ryža, kompót (2).JPG  
1/1
11 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Hovädzia polievka s rezancami,hovädzie na hubách,ryža,paradajkový šalát s cibuľkou :-)....
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať