Zavrieť

Porady

Dá sa nejak spätne zistiť, kedy bol používaný môj pc?? Viem, že to ide ak si nainštalujem nejaké programy, ale to mi ide už iba dajme tomu odteraz..ja to potrebujem týždeň dozadu..Dá sa to nejak??

Dá sa nejak spätne zistiť, kedy bol používaný môj pc?? Viem, že to ide ak si nainštalujem nejaké programy, ale to mi ide už iba dajme tomu odteraz..ja to potrebujem týždeň dozadu..Dá sa to nejak??
Naposledy upravil Arwen17217 : 24.11.13 at 07:50
ivka70 inak, otazka sa nedava do nazvu temy ...mohol by si to upravit ....dat kratky a vystizny nazov a otazku premiestnit do textu otazky .....
Arwen17217 Ďakujem za pripomienku, ale toto môj problém nerieši
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie. Jedine, ze by si nasiel nejaky program, s datumom instalacie prave vtedy, ked si si isty, ze ty si pri nom nebol.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Start -> Run a tam si spusti:

    eventvwr
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Arwen17217 vieš ma nejak približne navigovať?
    bodliak jak približne ? Predpokladám, že máš Windows.
    Klikneš si na Štart, zvolíš Run (Spustiť), napíšeš eventvwr a OK.
    Uvidíš zoznam systémových, aplikačných a bezpečnostných hlásení. Z toho môžeš niečo vyčítať, čo sa eventuálne v minulosti dialo.
    misoft Stačí len kliknúť na ikonku Štart - dole sa objaví okienko, kde bliká čiarkovy kurzor, napíš eventvwr a Enter - a ako bodliak napísal, vypíše všetko, čo sa spúšťalo a s akým výsledkom.
      zbaliť

    Dá sa nejak spätne zistiť, kedy bol používaný môj pc?? Viem, že to ide ak si nainštalujem nejaké programy, ale to mi ide už iba dajme tomu odteraz..ja to potrebujem týždeň dozadu..Dá sa to nejak??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.