Zavrieť

Porady

Pochybné firmy ???

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Vie mi niekto povedať niečo bližšie o firme Varmogans Beratung a.g. ? Robia školenia na finančné poradenstvo. Neviem o nich nič nájsť, ani v registroch, ani na webstránkach. Vraj nesnú byť nikde zverejňovaní. Nechápem prečo? Bojím sa či to nieje nejaká habaďúra.
Za akúkoľvek radu ďakujem.
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Fato2008 Pozri príspevok
Ahoj.
Mám možnosť investovať EURA do spoločnosti "Happy Trend Ltd."
Ponúkajú za vloženie nad 5,000,-EUR mesačný úrok 12%
Tvrdia že sú garantovaný štátom.
Má niekto skúsenosti s investovaním do tejto spoločnosti?
Ďakujem.
O garancii štátom môžu hovoriť iba firmy s bankovou licenciou. Táto spoločnosť nemá bankovú licenciu.
0 0
Fato2008 Fato2008

Fato2008 je offline (nepripojený) Fato2008

Braňo Pozri príspevok
O garancii štátom môžu hovoriť iba firmy s bankovou licenciou. Táto spoločnosť nemá bankovú licenciu.

Akým spôsobom sa dá zistiť, či má daná spoločnosť licenciu na garantovanie štátom?
Naposledy upravil Fato2008 : 28.08.08 at 13:16
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Fato2008 Pozri príspevok
Akým spôsobom sa dá zistiť, či má daná spoločnosť licenciu na garantovanie štátom?
Jedna osoba tvrdí, že je to pravda a netreba sa báť mne to smrdí.
Nemajú. Totiž v obchodnom registri majú iba bežné činnosti, z oblasti financii nemajú nič. Pozri:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=111601&SID=9&P=0


P.S. Už sa objavujú prvé lastovičky podvodníkov pre výmene SKK na EUR.
0 0
marcela1 marcela1

marcela1 je offline (nepripojený) marcela1

Prosím vás, nepoznáte niekto stránku ako je u nás obchodný alebo živnostenský register ale v Nemecku, potrebovala by som zistiť nejaké identifikačné čísla na firmu - názov a adresu mám, ale nie je tam žiadne číslo identifikačné. Za odpovede ďakujem
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
marcela1 Pozri príspevok
Prosím vás, nepoznáte niekto stránku ako je u nás obchodný alebo živnostenský register ale v Nemecku, potrebovala by som zistiť nejaké identifikačné čísla na firmu - názov a adresu mám, ale nie je tam žiadne číslo identifikačné. Za odpovede ďakujem
https://www.handelsregister.de/rp_web/welcome.do?
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Fany Pozri príspevok
Vie mi niekto povedať niečo bližšie o firme Varmogans Beratung a.g. ? Robia školenia na finančné poradenstvo. Neviem o nich nič nájsť, ani v registroch, ani na webstránkach. Vraj nesnú byť nikde zverejňovaní. Nechápem prečo? Bojím sa či to nieje nejaká habaďúra.
Za akúkoľvek radu ďakujem.
POdľa toho, keď niekto si nesplní povinnosť zverejniť svoje podnikateľské aktivity či už ako právnicka osoba zápisom v obchodnom registri, alebo ako fyzická osoba v živnostenskom registri je to nedôveryhodné a vzbudzuje to určité pochybnosti. A keď sú takí utajení, tak to niečim zaváňa......
Z toho mi vychádza od takých finančných poradcov si dať pokoj.
0 0
aknelh aknelh

aknelh je offline (nepripojený) aknelh

Aj "Happy Trend" ponúkajú poradcovia OVB...
0 0
peterall peterall

peterall je offline (nepripojený) peterall

Braňo Pozri príspevok
O garancii štátom môžu hovoriť iba firmy s bankovou licenciou. Táto spoločnosť nemá bankovú licenciu.
ahoj, o garancii statom v zmluve nieje ani zmienka, ten kto ti to povedal, ta zavadzal, ale podla zmluvy je garantovana vyska vkladu. v zmluve je aj klauzula ze niesu licencovany a niesu ani banka...
0 0
Frico25 Frico25

Frico25 je offline (nepripojený) Frico25

Ak niekto podniká a ponúka prácu na Slovensku, musí mať živnostenský list, alebo byť zaregistrovaný v obchodom registri.
Napr aj firma QUELLE je nemecká a je zaregistrovaná aj na Slovensku
0 0
Vejkaa Vejkaa

Vejkaa je offline (nepripojený) Vejkaa

vidim, že tu je často riešena spoločnosť VERMOGENSBERATUNG, ma už niekto s touto firmou skusenosti? myslim tak, či to niekto riskol a mesiac sa školil, či to má vôbec nejaký význam, a či naozaj tam robí a je spokojný? alebo je to naozaj podvod, ale ma s tým skusenosť? lebo zatiaľ sú tu naozaj len samé dohady...ja sama som bola na pohovore a neviem čo si mám o to myslieť, sama si myslím, že im nejako neverím, len ma zaujíma ako to naozaj je..za informácie vopred ďakujem
0 0
jouzsi jouzsi

jouzsi je offline (nepripojený) jouzsi

Ja som bol dnes na pohovore spoločnosti VERMOGENSBERATUNG AG v Nových Zámkoch, kde mi pán v obleku povedal, že firma sa rozrastá na Slovensku, otvárajú sa nové pobočky, atď. Ale mne povedal, že spoločnosť sídli vo Švajčiarsku v Sankt Gallen-e, a pritom po vygooglovaní stránky slovíčkami: ----possible goals of OVB-career ---- vidno tiež, že sídlo firmy je v Nemeckom Kolíne a nie v CH. Už to vôbec nechápem... Možno pár krát pôjdem na školenie, ale podpisovať a platiť nebudem nič...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

jouzsi Pozri príspevok
Ja som bol dnes na pohovore spoločnosti VERMOGENSBERATUNG AG v Nových Zámkoch, kde mi pán v obleku povedal, že firma sa rozrastá na Slovensku, otvárajú sa nové pobočky, atď. Ale mne povedal, že spoločnosť sídli vo Švajčiarsku v Sankt Gallen-e, a pritom po vygooglovaní stránky slovíčkami: ----possible goals of OVB-career ---- vidno tiež, že sídlo firmy je v Nemeckom Kolíne a nie v CH. Už to vôbec nechápem... Možno pár krát pôjdem na školenie, ale podpisovať a platiť nebudem nič...
v Sant Gallen-e je len nejaká univerzita, kde zabezpečia školenie za odmenu... Vermoegensberatung sa rozrasta stale... nakolko uzatvorenych poistiek a sprostredkovateľov, ktorí robia na tých hore nie je nikdy dost:-) v podstate sa budu rozrastat stale... platiť a podpisovať nebudeš musieť pre nich nič, bude stačiť, ak poistíš rodinu a všetkých v tvojom okolí..:-)))

Ale ak by som uvažoval o praci finančneho poradcu tak určite nie, v týchto MLM spoločnostiach ako OVB, PG a pod.. nakoľko sprostredkovatelia dostanu len zlomok provízii z dojednaných zmlúv, v prvom rade sa povyplácajú riaditelia nad tebou...:-(
0 0
slimacikzv slimacikzv

slimacikzv je offline (nepripojený) slimacikzv

Neviem preco si ludia nespoja zaciatocné písmena OVB - maju dokonca aj svoju webovu stránku k skratke este pridat .sk a taktiez sú zapísaný aj v slovenskom obchodnom registri. Je to solídna firma a fakt som sa nestretla s tym, zeby mal niekto s touto firmou problémy alebo s ludmi, ktorí v nej pracujú, skor som pocula pozitívne názory. To, ze Vám presne nepovedia na akú pozíciu sa hlásite tak to preto, lebo najprv musia zistit na co máte. Je to firma ktorá ma sídlo aj v Nemecku aj vo Svajciarsku, majú sídla v cca 14 krajinách sveta, ale hlavné v Nemecku. Na svetovom trhu su uz 40 rokov, takze maju fakt stabilitu.
Hm... a to ze tam clovek dostane len zlomok provízii?? Mám známu co v tom robí a neviem o tom, zeby zarobila len zlomok, zarába v tom slusne a nad pomery. Dokonca viem, ze vsetky ich príjmy sa daju vrámci firmy pozriet, cize kazdy moze vediet kolko zarába ich spolupracovník.
0 0
solikoo solikoo

solikoo je offline (nepripojený) solikoo

viem co chcem
Neviem ci je tato tema aktualna, ale rad by som sa dozvedel od ludi co uz pracuju pre spominanu firmu Vermögens Beratung alebo OVB, ci je praca platena od provizii zo zmluv alebo je tam urcita fixna ciastka.
Bol som na 3 stretnutiach a dozvedel som sa, ze za zacinajucu poziciu "Klientsky pracovnik" je plat od 400€ a viac....
Ak vie niekto aktualne informacie prosim o odpoved...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pochybné firmy? hm, pochybnou a nedôveryhodnou firmou v sk je každá, ktorá má za www: .xxxxxx.gov.sk
0 0
i.jonas i.jonas

i.jonas je offline (nepripojený) i.jonas

Ahojte, poznáte niekto firmu Professional Financial Services, s.r.o.? myslím, že to je mega podvod.máte s ňou nejaké skúsenosti?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať