Zavrieť

Porady

Mam narok na socialny fond ked som dala vypoved

Dobry mozem poprosit o radu ci mam narok na socialny fond ked som dala vypoved k 30.11.2016 a vzdy tento mesiac sme ho dostavali vo vyplate? Dakujem. Jana
Naposledy upravil bambula799 : 10.12.16 at 19:47
veronikasad čo ste dostávali vo výplate ?
bambula799 vo vyplate som mala kolonku socialny fond a sumu, do ruky som dostala poukazku na nakup
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Treba si pozrieť interné smernice, ako je tam upravené čerpanie soc. fondu. Je možné, že vo výpovednej dobe nemáš nárok na takéto benefity.
    bambula799 Dakujem, len tie interne smerice som nikdy nevidela tak sa uz asi nedozviem ci som mala narok.
    LydaLyda Aj keď je vo výpovednej lehote, tak by nemala byť ukrátená na právach, lebo ešte aj počas výpovednej doby sa z jej platu tvorí SF.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    bambula799 (Včera 22:07) vo vyplate som mala kolonku socialny fond a sumu, do ruky som dostala poukazku na nakup

    To si mala takto minulý rok v nov. výplate a teraz to nemáš? Zrejme máte stanovené v IS, že zamestnanci vo VD nemajú nárok na rôzne benefiny zo S.F.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bambula799 no ale tie IS som nikdy necitala tak sa asi uz nedozviem ci som mala narok
    Tweety Možno by si sa mohla obrátiť priamo na bývalého zamestnáv. a zistíš, či bol, nebol nárok.
    bambula799 Tweety dakujem zajtra sa pojdem informovat, len som chcela vediet aby ma neoklamal, lebo pri nastupe som necitala ziadne IS ani kolektivnu zmluvu nemame sme mala firma.
      zbaliť

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    " vo vyplate som mala kolonku socialny fond a sumu, do ruky som dostala poukazku na nakup"

    ... po prečítaní zadania najprv som myslel, že sa cítiš ukrivdená, že z titulu výpovede ti zamestnávateľ nedal príspevok zo sociálneho fondu...
    no a v komentári čítam, že si dostala poukážku na nákup - takže ty vlastne kontroluješ postup zamestnávateľa, či ti tu poukážku neposkytol náhodou omylom ???
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bambula799 to som mala minuly rok a teraz nic
    karakul ale to z tvojho zadania ani pri najväčšej snahe neviem vyčítať, že to bolo minulý rok - doplňovať x-tý význam otázky komentárom, to je ....
    bambula799 Ok nabuduce sa posnazim to opisat presnejsie, diky
      zbaliť

    Mam narok na socialny fond ked som dala vypoved

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.