Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo-splnilo ocakavanie....burza starozitnosti hrad cerveny kamen....uplna parada...starych rarohov-pokladov do alelujá...odporucam kazdemu...chalupari a ini starinari si dojdu na svoje vsetko mozne aj nemozne a vela vela....ja iba keramicku formu pre mna na chleba...inak kolac
DSC_0332.JPG  
DSC_0331.JPG  
1/1
12 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...
19642557_1366772653391208_4983141954335705444_n.jpg  
10 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
bettylou
Môj sa nesťažuje. Má 12, ale riad ešte v živote neumyl. Proste povie : Nie.
No pekne. A kedy očakávaš od neho kladné vyjadrenie ? V 20-tke ?
Moja reakcia bývala taká, že po stanovisku nie od decka nasledovalo moje nie ak niečo žiadalo decko a najmä vtedy ak mu na tom záležalo. Však máme demokraciu. Dieťa má práva a práva mám aj ja.
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Neplánovane som kúpila nádherné broskyne. 0,50€ za kg. No nekúp to. Už ich idem robiť.
Broskyne (2).JPG  
Broskyne (1).JPG  
1/1
9 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešili ma spomienky, kedy som ešte ako tak videla. Ja som si šila istý čas sama, strihy z Burdy, látky z Obchodnej (u Hantabála), napríklad som si ušila sukňu a vestičku bez rukávov presne z takej káro ako má pani na obrázku. Dcére overal, aj iné. https://dennikn.sk/471524/kto-na-to-mal-nosil-vkus/
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE="Anika61"]
lujza.j
To ma len nervy...ako pekne hačkúvaš a štrikúvaš
Ale vidím ako mu na mne záleží všetky témy prelúskal pár rokov dozadu zlatúšik
To je aj tym teplom....kazdy sa inak zabava...
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo....chlebik z novej formy.....dokýsal v nej.....podla receptu "chleba šumava" ma to by inak....podaril sa....tvar nema s chlebom nic spolocne...ale mne to nevarazno-spaldovy celozrnny+slnecnicove semiacka....dakujem chlebovej konzultantke
Kvakuš si jednicka
DSC_0336.JPG  
8 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Predkladám foto môjho kocúrika a myši, ako dôkaz mojej nevinnosti
IMG_20170604_132815.jpg  
9 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
belint
sita som tak nenazval. poziadal som ho aby takto nenadaval . A teba som ako nazval ? Hlavne, ze ty sa ku kazdemu spravas "inteligentne" - ked dolizes asvalt
Nazval - nenazval...ja tu nebudem dávať dôkazné bremeno, nie sme na súde.
No zvyčajne si stojím za svojími slovami, za názorom...málokedy vezmem nazad.

Takže platí aj naďalej...a aj bude.
Bol si Chuj, si chuj...a chujom aj ostaneš.
--------------------------------------------------------------------------------
belint belint
Zrejem sa pozeras do zrkadla uboziacik - a vidis tam ch....
-------------------------------------------------------------------------------
chlapci testosterón je potrebné inak uvoľňovať.......
sa Vám normálne čudujem, že zadrapujete do seba keď je tak vonku pekne......
7 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-) zakryje,ale te je jej jediná dobrý vlastnosť z môjho pohľadu.Ja ked pozerám tú reláciu že Nová záhrada,tak stále žasnem,načo mi bude ešte jedna obývačka so zamatovým trávnikom a presne ohraničenými hranicami kde čo môže kvitnúť,ved ak to tak chcú udržať musia sa bud zodrieť alebo najať záhradníka.
O tom že včely a čmeliaky takéto záhrady obchádzajú nemusím vravieť.Aj ked teda uznávam,že moja záhrada je extrém a drvivá väčšina by ju považovala za silne zanedbanú.Ale čo mám robiť ked milujem pupavy,žihľavu a práve som vyčítala,že Bršlica kozia noha je najlepšia na dnu a dá sa nakladať :-))
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To ma len nervy...ako pekne hačkúvaš a štrikúvaš komlexy...má...ňake chudatenko...
7 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale ste sa rozbehli. Osobne som pod ventilátorom celý deň, zatiaľ mi to stačí, klímu som ešte nezapla.
Tagetes, aksamitník, ľudovo afrikán má pôvod v Mexiku. A je užitočnejší, ako si myslíme.
https://botanic.sk/herbar/tagetes-lucida

Ak má niekto istotu, nech zverejní mínuskára, ak sa však len nedomnieva, nikam to nevedie, iba k svárom. Vlny mínuskárov tu boli vždy, aj pred afrikánkou.
Iba konštatujem. Tiež som dnes po nádielke. Sú tu ľudia, ktorí majú čas a záujem si prechádzať profily a príspevky od založenia nicku. Veď vieme svoje. Niekedy mi to tu pripomína pokusné pole. Zvrátenosť.
7 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač, naozaj si myslíš, že máš tolko zablokovaných príspevkov (aj tá kapustová hlava) preto, že tu vyvádzajú tajní trollovia ??

však si len prečítaj, čo si sem zas dal....naozaj nemusíš zasrať každú tému....stará blažková nestačí ??
8 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vicktor
taiko
Potesilo. Super bomba spica
https://profit.sme.sk/c/20642071/slo...lom-svete.html
Ked sa chce, tak sa da
Na materskej, tri deti a ona sa nudila ...
no možno by si sa čudoval , ale bývajú aj deti, nad ktorými nie je treba celý deň stáť a dozerať aby sa niečo zlé neprihodilo.. s mojimi 3 deťmi sa dalo popri starostlivosti o ne a o domácnosť robiť aj čosi iné.. dokonca aj na kávičku ku kamarátke zabehnúť.. len dnes badám také moderné trendy, že byť na materskej = ťažká drina.. a často len o jedno dieťa sa treba starať a mamička zmorená akoby vyfárala z bane..
7 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dnes ma potešila kopa vinšov pre dievčatá z Porady, je to príjemná atmosféra, taká sviatočná....
Všetko naj... aj pre tie Márie, na ktoré sa nedostalo, aj pre všetkých, ktorí dnes majú narodeniny
IMG_20170912_190840.jpg  
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

posledné prípravy Hýb sa Slovensko..
DSC_2055.JPG  
DSC_2058.JPG  
DSC_2056.JPG  
DSC_2054.JPG  
1/1
7 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včerajší zber
DSCF6881.JPG  
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mna včera potešili "domace poklady"decko bolo za kamoškou u jej rodičov......niekde z modrou......častá.....tade....domace zemaky,paprika,lúsky,cuketa a domáci mak...ešte v makovičkáchpo humne sa vozila na kosačke..to ma dedko ako dopr.prostriedok

ked dostanem takéto a iné domáce mňamky radosť velka
6 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Niekomu sa minuli sympatie ku mne miesto cca 40 užitočných denne mám dnes zo 50 neužitočných a spamov....toto bodovanie,hodnotenie ""je dobrá vec".....""a co deti...mají si kde hrát....
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Anika61
Niekomu sa minuli sympatie ku mne miesto cca 40 užitočných denne mám dnes zo 50 neužitočných a spamov....toto bodovanie,hodnotenie ""je dobrá vec"
Alebo máš nápadníka. Láska nehnevaná, neny miluvaná
7 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

[QUOTE="jar88"][QUOTE="buchač"][QUOTE="Nandrolon"]
chlapci, a veď prečo ste na seba takí hnusní? čo sa tým dá dosiahnuť? už toho nadávania hádam aj stačilo..
Naposledy upravil Žabinka : 25.08.17 at 11:01
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať