Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
BXLmiami
Vyzerá,že to nie je až tak zlý job ak má niekto k tomu vzťah.
Kladny vztah k upratovaniu v cudzich domacnostiach ... akoze konicek?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

vicktor
BXLmiami
Vyzerá,že to nie je až tak zlý job ak má niekto k tomu vzťah.
Kladny vztah k upratovaniu v cudzich domacnostiach ... akoze konicek?
poznám ženy, čo upratujú vždy a všade. Za každých okolností. A ich najväčší sen je stať sa upratovačkou Nevymýšľam si Každý sme nejak šáhnutý
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tak ta prosim posli mi sukromny odkaz s kontaktmi, nech sa pridu ku mne vyihrat.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

poznala som domacnosť-velký RD....upratané ako keby tam nik nežil...ako v muzeu...kuchyňa ako keby sa nikdy nevarilo a to teda varilo.....zarubne stale leskle natreté diavou.....aj wc doska.....niekedy možno hraničiace aj s nejakou dg
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aj mne.....a keď je to ich koníček,tak predpokladám,že zadarmo to robia čistiace prostriedky dodám,tie si nemusia nosiť
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
poznala som domacnosť-velký RD....upratané ako keby tam nik nežil...ako v muzeu...kuchyňa ako keby sa nikdy nevarilo a to teda varilo.....zarubne stale leskle natreté diavou.....aj wc doska.....niekedy možno hraničiace aj s nejakou dg
určite diagnóza....a volá sa Monk
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v určitých veciach som chytená ako monk
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
poznala som domacnosť-velký RD....upratané ako keby tam nik nežil...ako v muzeu...kuchyňa ako keby sa nikdy nevarilo a to teda varilo.....zarubne stale leskle natreté diavou.....aj wc doska.....niekedy možno hraničiace aj s nejakou dg
no, my to máme dokonca v rodine v dome sú dve kuchyne - v jednej, v tej pivničnej sa varí. A tá vrchná je nepoškvrnená, tam sa môže iba opatrne konzumovať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
lujza.j
poznala som domacnosť-velký RD....upratané ako keby tam nik nežil...ako v muzeu...kuchyňa ako keby sa nikdy nevarilo a to teda varilo.....zarubne stale leskle natreté diavou.....aj wc doska.....niekedy možno hraničiace aj s nejakou dg
no, my to máme dokonca v rodine v dome sú dve kuchyne - v jednej, v tej pivničnej sa varí. A tá vrchná je nepoškvrnená, tam sa môže iba opatrne konzumovať
Hm...a uveríš nasledovnému ?

Bol som v dome u jedného maníka...aj ma poprevádzal, pochválil sa...
Ale zdúpnel som, keď som vošiel do obývačky na poschodí.
Koberce pozakrývané igelitom, nábytok vyleštený až do het...a v strede trónila motorka...tiež prikrytá igelitom.
Potom sme išli do suterénu, do kuchyne...tam sme si pekne, krásne posedeli.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dcéra ešte počas školy po prvýkrát na návšteve u kamarátky, posadili ju na neodbalenú sedačku. Dôvod - nehygiena z MHD a pod. Tak niečo na tom síce je, ale nikdy by mi to nenapadlo.
Inak obe s matkou pracujú v kultúre,
Ale že sa raz dočítam ešte aj o inej domácnosti, by som neverila. :-)))
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....ja ked idem mhd...veci hned perem
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
poznala som domacnosť-velký RD....upratané ako keby tam nik nežil...ako v muzeu...kuchyňa ako keby sa nikdy nevarilo a to teda varilo.....zarubne stale leskle natreté diavou.....aj wc doska.....niekedy možno hraničiace aj s nejakou dg
Brala by si taký byt na upratovanie? Vojdeš do sterilného bytu a vyjdeš po dvoch hodinách zo sterilného bytu. Dg: alergia na prach. Novostavba. Obrovská plocha. Ešte aj sieťky na oknách, dverách povysávať.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Dámy !
Pamätajte .... vrstva prachu na nábytku chráni drevo, ktoré je pod ňou.
'Dom sa stáva domovom, až keď môžete napísať „Ľúbim Ťa!“ prstom na nábytok. '
Trávila som každý víkend 8 hodín upratovaním, aby v prípade, že niekto príde na návštevu, bolo všetko perfektné.
Iba ale do tej doby, než som si jedného dňa uvedomila, že nikto nepríde, pretože všetci si niekde inde užívajú života.
TERAZ, keď ma niekto navštívi, nemusím vysvetľovať 'stav' svojho domova. Všetkých viac zaujíma počuť o tom, čo som robila, keď som doma neupratovala a užívala si život niekde inde.
Ak vám to ešte nedošlo, riaďte sa touto radou:
Život je príliš krátky. Užívajte si ho! Utierajte prach len ak naozaj musíte ....
nebolo by ale príjemnejšie nakresliť obrázok alebo napísať list, upiecť zákusok alebo tortu a olízať pritom lyžicu od krému alebo zasadiť kvetinu ? Uvedomujete si rozdiel medzi 'chcem' a 'musím'?
Utierajte prach len ak naozaj musíte, ale moc času vám neostáva. . . .
...
niežeby som dakedy upratovala 8 hodín, aj monka si pozriem - a nejdem nič dezinfikovať - to som len našla v starej pošte
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Dáša_
lujza.j
poznala som domacnosť-velký RD....upratané ako keby tam nik nežil...ako v muzeu...kuchyňa ako keby sa nikdy nevarilo a to teda varilo.....zarubne stale leskle natreté diavou.....aj wc doska.....niekedy možno hraničiace aj s nejakou dg
no, my to máme dokonca v rodine v dome sú dve kuchyne - v jednej, v tej pivničnej sa varí. A tá vrchná je nepoškvrnená, tam sa môže iba opatrne konzumovať
Hm...a uveríš nasledovnému ?

Bol som v dome u jedného maníka...aj ma poprevádzal, pochválil sa...
Ale zdúpnel som, keď som vošiel do obývačky na poschodí.
Koberce pozakrývané igelitom, nábytok vyleštený až do het...a v strede trónila motorka...tiež prikrytá igelitom.
Potom sme išli do suterénu, do kuchyne...tam sme si pekne, krásne posedeli.
Boli casy, ked sme "zimovali" motorku v spalni ....do srubky rozobratu ...ale igelitom koberec sme neprikryvali- nemame ziadne.

Ale susedovci v dome, kde som vyrastala- z Mi prisli tu....sedacka zamatova prikryta tymi gacovskymi kobercami- tkane z textilii.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač


Hm...a uveríš nasledovnému ?

Bol som v dome u jedného maníka...aj ma poprevádzal, pochválil sa...
Ale zdúpnel som, keď som vošiel do obývačky na poschodí.
Koberce pozakrývané igelitom, nábytok vyleštený až do het...a v strede trónila motorka...tiež prikrytá igelitom.
Potom sme išli do suterénu, do kuchyne...tam sme si pekne, krásne posedeli.
Uverím! Videl som to, navštívil som to také podobné - na Rusnakoch.... parádny dom... palota, hore tri chyže, kúpelňa a WC, kuchyňa.... ako nové, pozakrývané, chodilo sa po igelite a len v ponožkách (ani papuče nesmeli byť, lebo na spodku je špina). A rodina kuchyňa dole, spálňa dole (jedna) - na hajzel sa chodilo von na dvor.... A neustále dávať bacha na hlavu, lebo to bolo vysoké len 1,8m a dvere 1,7 m vysoké. Okienka pivničné....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Mňa dnes potešilo kúpanie v bazéne so solárnym ohrevom. Voda 28 stupňov, dĺžka na plávanie super . Konečne sa môžem plahočiť v pohodlí domova. Aspoň nemusím sledovať oznamy ministerstva, kde sa neodporúča cestovať, z dôvodu terorizmu, zemetrasenia a pod. No čo už, keď je dnes taká situácia, aj doma sa dá dovolenkovať
Ešte aj to WC poruke, aby som nazacápala "igelity" na podlahe
b68772ad4dd4ede851e5c51143df8106 (1).jpg  
efe703620d1b031a3982a0970916d2e9 (1).jpg  
3839838527757ad0cd422a63baf46c9c.jpg  
1/1
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Fajny..cize..na kolko zaberov uz popočítala
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Si zlatá....som rada, že sa neutopím, nie tak ešte počítať
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

misoft
Vieme, Terka, vieme...
misoft
Tak trochu , ale pre účtovníkov (ktorí sú tu) dôležitá informácia.....
http://www.zive.sk/clanok/126410/nov...ie-o-ocenovani
som to už avízoval - dokonca tu pred troma dňami a Anik dokonca založila TIP - http://www.porada.sk/t299615-upozorn...tranky-fs.html - pred dvoma dňami....
to nevadí, že skalní to vedia, každý deň sem prichádza aj náhodne hromada nových, neznalých, takže sa to môže zísť
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Reku - Opakovanie = matka múdrosti? Niektorým ani to opakovanie múdrosti nepridá (viď ogabaní dôchodcovia..... furt to opakujú do aleluja a aj tak sa nachytajú....).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať