Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo moje oči, nádhera
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nie je dolezite babo, ani vodny bicykel...ina zaujimavost sa vydarila
19961399_1462595270446301_4796919164871278130_n.jpg  
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Milé, dobre padne. :-)
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Zraloky v pozadi?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To nie sú žraloky, ale hlavy plavcov.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
To nie sú žraloky, ale hlavy plavcov.....
No, ked si dobre priblizite fotku, uvidte aj delfinika, asi ho takto nevidite, ked neviete, kde plava
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sú tam dva - vpravo a vľavo a sú červené
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Milé, dobre padne. :-)
Ja sa priznám bez mučenia, že som si obr. nezväčšila. A na také skupinky plavcov s plutvami som bola zvyknutá. No, toto ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale ide vždy o lepší prípad, ako čítať lekársku správu s vynechaním desatinnej čiarky pri náleze po USG. Za šesť týždňov prešla tromi lekármi a žiadny koment, ale brané ako fakt. Až dnes vysvetlenie, že nejde o monštrum, ale banalitu, ktorá sa bude sledovať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ale ide vždy o lepší prípad, ako čítať lekársku správu s vynechaním desatinnej čiarky pri náleze po USG. Za šesť týždňov prešla tromi lekármi a žiadny koment, ale brané ako fakt. .................
Kua.... a to tí lekári si ani neoverovali, či je to fakt? A čo takto riešiť toho prvého lekára? Veď pacient potom mohol utrpieť psychickú újmu....a aj to sa dá finančne ohodnotiť....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V Amerike. Ešte malo byť CT, tak sa uvidí ...
Nedávno som narazila na zaujímavý materiál ohľadom klasickej medicíny, ak ho nájdem, priložím. Celkom zaujímavý a logický pohľad.
Nech si každý text posúdi sám. Ani na východe sa nezaobídu iba so svojou, je potrebná, iste.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Lissa Rankin - Myseľ verzus medicína, ešte sa predáva. Keď nič iné, nabije človeka optimizmom.
https://www.martinus.sk/?uItem=16253...saArGDEALw_wcB
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Lissa Rankin - Myseľ verzus medicína, ešte sa predáva. Keď nič iné, nabije človeka optimizmom.
https://www.martinus.sk/?uItem=16253...saArGDEALw_wcB
Toto daj prečítať obyčajnému človeku, ktorý nevie, čo znamená placebo a uvidíš reakciu...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lubko6394
bettylou
lubko6394
bettylou
Môj sa nesťažuje. Má 12, ale riad ešte v živote neumyl. Proste povie : Nie.
No pekne. A kedy očakávaš od neho kladné vyjadrenie ? V 20-tke ?
Moja reakcia bývala taká, že po stanovisku nie od decka nasledovalo moje nie ak niečo žiadalo decko a najmä vtedy ak mu na tom záležalo. Však máme demokraciu. Dieťa má práva a práva mám aj ja.
mne to je jedno, keď bude na to sám, tak si to nejak zariadi, mne on také hovadiny nie je povinný
Nie je povinný ? A Ty si povinná zabezpečiť mu miesto na hranie/spanie pripraviť raňajky obed a večeru, vyprať a vyžehliť prádlo, nejaké to vreckové, koníčky, dopravu... a vlastne všetko ? A on si dovolí jednoducho povedať nie ? A jesť mu chutilo, aspoň Ti to pochválil, alebo čakáš že Ti zaďakuje až keď bude veľký a múdry a príde Ťa navštíviť v Dome seniorov alebo hospici ?
predstav si, že určité veci z toho SOM podľa zákona povinná, žehliť nie, hoci keď je to nutné tak mu vyžehlím, trebárs keď má nejaké vystúpenie, lebo to robí naviac vo svojom voľnom čase, vreckové mu nedávam, na dopravu do školy má štipendium, ktoré závisí od jeho výsledkov v škole, ale keď niečo naviac chce a pýta si, keď mám, áno samozrejme, že mu kúpim. Keď mu chutí pochváli, za jedlo vždy poďakuje, keď vidí, že fyzicky niečo nevládzem, pomôže. Svoje drobné povinnosti doma si robí, ale umývanie riadu medzi ne nepatrí. Čo sa teraz pototo...? Je to moje dieťa, a je vďačné, hoci ja to nevyžadujem a ani neočakávam. Žijem ako najlepšie viem, a svoje dieťa rešpektujem a vážim si ho. A áno, keď bolo začo aj vyfasoval, pre služby v domácnosti to nikdy nebolo.
mám svoj dom a tam aj umriem, hospic nehrozí, nemám na to.
Naposledy upravil bettylou : 27.07.17 at 07:33
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Tento graf (3 roky) je ale zaujímavejší.
Na začiatku je cena 650€/tonu v strede je 250€/tona a teraz na konci je 390€ za tonu. Samozrejme že bez spotrebnej dane a DPH.
http://www.kurzy.cz/komodity/motorov...USD&unit=&lg=1
Postrehol si v tom období nejaké podstatné výkyvy v cenách na stojanoch čerpacích staníc? Samozrejme, že výrobcovia a dovozcovia stále platili jednu a tú istú spotrebnú daň a DPH.
-------------------------------------
Tak že mudrovať o nejakej "babka k babce" nemá pre nich nijaký význam. Oni idú v iných záujmoch. určite nie v centoch na jedno zaokrúhlenie.
No ja neviem, trochu z iného súdka, ale jedna letecká spoločnosť napríklad zistila a aj do prexe dala, že ak do šalátu, ktorý podávajú cestujúcim, dajú do porcie o jednu olivu menej, tak ušetria ročne desaťtisícky dolárov, ale do ceny cestovného to nikdy premietnuté nebolo. Odkiaľ to mám? Z hodín obchodného manažmentu a spoločnosť menovať nebudem. A aj určitá svetová hotelová sieť, má v každej izbe v hajzlovej nádrži tehlu, lebo .... Áno uhádli ste, šetria vodu a je to 5hv.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ty si akože preskočil prvý odstavec?
Inak väčšinou si to výrobca (napríklad OMW, Slovnaft, Shell) vozia sami a samotnú čerpaciu stanicu obsluhuje iba nájomca. A tak tam fungujú ich dohodnuté podmienky. Jasné, že vždy sa vzájomne dohodnú tak, aby žiadnemu z nich nevznikalo žiadne riziko daňových únikov. Hlavne na spotrebnej dani.[/QUOTE]

tak sa to niekde vyleje , ty slama
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
korela
Ale ide vždy o lepší prípad, ako čítať lekársku správu s vynechaním desatinnej čiarky pri náleze po USG. Za šesť týždňov prešla tromi lekármi a žiadny koment, ale brané ako fakt. .................
Kua.... a to tí lekári si ani neoverovali, či je to fakt? A čo takto riešiť toho prvého lekára? Veď pacient potom mohol utrpieť psychickú újmu....a aj to sa dá finančne ohodnotiť....
To sa stretli dvaja právnici po promócii a jeden hovorí:
-Ty, Jožo, ja keď si pomyslím, aký som ja právnik, tak sa aj bojím ísť k lekárovi.
4 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
bettylou
A aj určitá svetová hotelová sieť, má v každej izbe v hajzlovej nádrži tehlu, lebo .... Áno uhádli ste, šetria vodu a je to 5hv.
Ale ved v nadrzke sa vyska hladiny pomocou plavaka da celkom jednoducho nastavit.
A k lietaniu - uz nedavaju ani jednu olivu, pretoze nedavaju salat a dokonca aj za obycajnu vodu chceli zaplatit... ???
A vymyslaju ze sa bude cestovat po stojacky - usetria za sedadla a natlacia viac cestujucich.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
asi hovoríme o rozdielnych leteckých spoločnostiach, , tiež som s nimi už dlho neletela. Ale čsa bez občerstvenia čartrový let - kava, čaj, voda, džúsy a keksik normalka. Počuj, a tá druhá spol., že čo postojačky cestovať, kde majú vymyslené umiestnenie sáčkov na grcanie?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
bettylou
A aj určitá svetová hotelová sieť, má v každej izbe v hajzlovej nádrži tehlu, lebo .... Áno uhádli ste, šetria vodu a je to 5hv.
Ale ved v nadrzke sa vyska hladiny pomocou plavaka da celkom jednoducho nastavit.
A k lietaniu - uz nedavaju ani jednu olivu, pretoze nedavaju salat a dokonca aj za obycajnu vodu chceli zaplatit... ???
A vymyslaju ze sa bude cestovat po stojacky - usetria za sedadla a natlacia viac cestujucich.
plus doplatok za nadváhu oproti štandardu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať