Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Tí, ktorí sú na iných fotkách + fotograf. Koľko kýblikov, toľko zberačov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobrý fór...sa poserú na UEFA ..

https://profutbal.sk/clanok/221084-p...protestny-list
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



martin402
odpoved z FIFA - SKUTOK SA NESTAL. Prislo na moje slova.Kapitanom 21 nemal byt Zrelak, ale kpt. Danko
Nie je kapitán ako kapitán, bozky vložkám, výložkam nedal, nebol zrelý na to. Prúser v Nato? Vyserme sa na to nato.

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Plačem od smiechu z niektorých diskusných príspevkov http://www.topky.sk/cl/10/1638643/Br...-este-nezazili

"skoro dožijú, islamisti zhadzujú buzerantov z minaretov"

"Co sa tam striela ked skoro vsetci maju ruky hore?"

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne je skor smutno
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Z čoho?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne lesby a gejovia nevadia...takže tak
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale mohli si to nechať na doma a neobťažovať ostatných...
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mna obťažujú aj heteráci čo si idú "zožrať hlavy"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... tam, kde sa necítim dobre tak nechodím.
Ale propagovať toto si myslím že je choré.... Ak by sa ma opýtala dcérka, že čo to robia, tak by som jej to musel vysvetliť asi diagnózou...
... zožrať hlavy.... to som ešte nepočul. čo to znamená?
aha, už asi viem, tak to sa tiež radšej otáčam, lebo sa hanbím aj za nich :-))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vieš čo je choré...pre mňa....už som to tu písala nie raz.....ked už bývalý kolega silne pre silne veriaci......mi na otazku,čo by robil keby jeho syn bol gay odpovedal...že by ho vyhodil z domu....a další...na tú istú otazku.....bolo by to moje osobné zlyhanie
moje decko keby bola lesba....tešila by som sa....že nema žiadnu smrteťnú alebo inú važnu chorobu....ale to som ja
choré je žiť ako gay v manželstve mať deti ......klamať všetkých aj samého seba....a celý život sa trapiť...
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito





0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
vieš čo je choré...pre mňa....už som to tu písala nie raz.....ked už bývalý kolega silne pre silne veriaci......mi na otazku,čo by robil keby jeho syn bol gay odpovedal...že by ho vyhodil z domu....a další...na tú istú otazku.....bolo by to moje osobné zlyhanie
moje decko keby bola lesba....tešila by som sa....že nema žiadnu smrteťnú alebo inú važnu chorobu....ale to som ja
choré je žiť ako gay v manželstve mať deti ......klamať všetkých aj samého seba....a celý život sa trapiť...
Zaujimave. Podla mna vacsina gejov 40 a viac rocnych /kedy sa este nesnazili presviedcat uz aj male deti na skolach, ze je to normalne/ zije v manzelstve s detmi. Nechcem menovat, lebo smer :-)))
A neviem, preco sa tak o tie deti snazia.
Ak by bolo moje dieta gay, tiez by som bol rad, ze nema smrtelnu chorobu /hoci gejovstvo nezaruci ze neprijde, ba naopak to moze urychlit vzhladom na specifickt zivot/. Nikdy by som sa ale netvaril, ze je to uplne normalne, standardne a nedaj Boh sa tym este chvalil a prezentoval....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Konečne!!!!
Pes už nie je vec! Je to živý tvor!
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Konečne!!!!
Pes už nie je vec! Je to živý tvor!
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
nie len pes
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Konečne!!!!
Pes už nie je vec! Je to živý tvor!
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/


Dostal sa na úroveň medveďa! Alebo ná úroveň, ????? nie, nie, nie, nie som rasista, srandista.

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
misoft
Konečne!!!!
Pes už nie je vec! Je to živý tvor!
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
nie len pes
Dovolím si opraviť vetu, ktorá má znieť takto.

"Nielen pes."

Inak veta dáva úplne iný význam...či ? Viď :
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=nie...tf-8&oe=utf-8#
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
lujza.j
vieš čo je choré...pre mňa....už som to tu písala nie raz.....ked už bývalý kolega silne pre silne veriaci......mi na otazku,čo by robil keby jeho syn bol gay odpovedal...že by ho vyhodil z domu....a další...na tú istú otazku.....bolo by to moje osobné zlyhanie
moje decko keby bola lesba....tešila by som sa....že nema žiadnu smrteťnú alebo inú važnu chorobu....ale to som ja
choré je žiť ako gay v manželstve mať deti ......klamať všetkých aj samého seba....a celý život sa trapiť...
Zaujimave. Podla mna vacsina gejov 40 a viac rocnych /kedy sa este nesnazili presviedcat uz aj male deti na skolach, ze je to normalne/ zije v manzelstve s detmi. Nechcem menovat, lebo smer :-)))
A neviem, preco sa tak o tie deti snazia.
Ak by bolo moje dieta gay, tiez by som bol rad, ze nema smrtelnu chorobu /hoci gejovstvo nezaruci ze neprijde, ba naopak to moze urychlit vzhladom na specifickt zivot/. Nikdy by som sa ale netvaril, ze je to uplne normalne, standardne a nedaj Boh sa tym este chvalil a prezentoval....
Homosexualita bola na svete vždy a aj bude.
Mladšie ročníky si asi nebudú pamätať na Alojza Rakúsa, funkcie rôzne, dokonca aj minister zdravotníctva!

Na CZ Wikipédii to uviedli diplomaticky "V rámci lékařské komunity patří k zastáncům konzervativních hodnot a nevylučuje možnost léčby homosexuality.[5]"
Ja si spomínam na rozhovory, kde sa vyjadroval, že homosexualita je liečiteľná. Ktovie, koľko "pacientov" vyliečil.

Jeho CV je hodno si prečítať.
"... profesně působí jako lékař a psychiatr. Je přednostou Psychiatrické kliniky Slovenské zdravotnické univerzity a FNsP v Bratislavě a vedoucím katedry psychiatrie na SZU Bratislava, zástupce přednosty Ústavu neuropsychiatrie, od roku 2006 i proděkan pro vědu a výzkum Fakulty zdravotnických specializačních studií SZU v Bratislavě. Je členem četných odborných a profesních sdružení. V letech 1990-2000 vedl jako předseda Svaz křesťanských lékařů a zdravotníků. V letech 1994-2002 byl předsedou Slovenské psychiatrické společnosti. Publikuje v odborných periodikách..
.
Jeho politická kariéra je nevšedná.
"Od roku 2008 přešel do formace Konzervatívni demokrati Slovenska. Za ni neúspěšně kandidoval do Národní rady v parlamentních volbách na Slovensku roku 2012 na kandidátní listině strany Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti.[2][3]


Takýto človek stojí v čele psychiatrov, vychováva budúcich.
Takže ja keď počujem slovo psychiater, psychológ, nikdy nie som nadšená. Uvedomujem si, že ešte aj dnes ich niektorí ľudia, žiaľ, potrebujú. Tento odbor má ešte kus cesty pred sebou. Ako ľahko sa "lieči" bez dôkazov. Stačí pár symptónov, predpíšu sa najnovšie lieky, a často sa prekrýva iná základná fyzická dg a stráca sa drahocenný čas.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Alojz_Rak%C3%BAs
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Svojho času venovala tejto téme vo svojich rozhlasových večerných reláciách veľký priestor Renáta Kľačanská. Koľko žien sa ozývalo do vysielania, že sa stali obeťami podvodu zo strany manžela, oni stratili roky, normálny vzťah a deti otca.
Typická črta, ak deti začínajú prichádzať do veku samostatnosti a hlavne pred pubertou, nastáva čas na rozchod partnerov zo strany muža. Manželka skončila svoju misiu, deti sú odchované.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



Aj buzerant je človek, tvor! Je netvor človek, ktorý to nedokáže pochopiť? Klíma, klíma, klíma ...

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať