Zavrieť

Porady

PZ a v nej zmena z doby určitej na zastupovanie MD,RD na dobu urcitu

Dobrý deň, prosím Vás o radu, mám uzatvorenú pracovnú zmluvu na dobu počas zastupovania MD a RD konkretnej osoby. Som ucitelka a kolegyna ucitelka, kt. zastupujem sa chce vratit z RD do prace 1.1.2018 a kedze ma vela nevycerpanej dovolenky, tak by ju od 1.1.2018 do 31.8.2018 cerpala a od 1.9.2018 by už ucila. Chapem, ze jej navratom k 1.1.2018 skonci moj PP na zastupovanie, ale kedze ona bude cerpat dovolenku a nema kto za nu ucit a svoje by som si chcela doucit, prosim vas o radu, ci mi moze zamestnavatel pisomnou dohodou predlzit pracovnu zmluvu na dobu urcitu a to do 31.8.2018, velmi pekne dakujem za radu. Gabriela.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gabriela3773 dakujem za promtnu odpoved a podla akeho § to moze urobit?
    Tweety ZP §48 odst.4.
    Gabriela3773 chapem, ze v dohode o zmene pracovnej zmluvy ale na zaklade akeho § to moze urobit
    Gabriela3773 §48 a aky odst. ?? uz nebudem zastupovat osobu na RD, ked bude cerpat dovolenku. dik
    Tweety Doplnila som.
    Gabriela3773 dakujem , takze to moze dat aj ako 4.pism b. ale len do 8m, ja verim ze mi da na dobu neurcitu ale clovek nikdy nevie. Dakujem za radu, prajem vsetko dobre. Gabriela
      zbaliť

    PZ a v nej zmena z doby určitej na zastupovanie MD,RD na dobu urcitu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.