Zavrieť

Porady

kontrola zamestnanca na pn

Dobrý deň všetkým čo mi vedia poradiť,
Chcela by som sa informovať, do koľkej hodiny cez deň môže resp. má právo kontrolovať zamestnanca, ktorý je na pn-ke viac ako 10 dní, jeho zamestnávateľ presnejšie povedané jeho nadriadený.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
reskátor reskátor

reskátor je offline (nepripojený) reskátor

mysimis Pozri príspevok
Pozorne sledujem celú túto tému a nedá mi nezareagovať. Som za to, aby sa téma už naozaj uzavrela, lebo nie je o čom diskutovať a zo strany "reskarátora" tu dochádza k osočovaniu a urážaniu ostatných poraďákov. Reskarátor prečo chceš byť najmúdrejší?
Pre teba ako obhajovateľa blbostí !!!
Ja nie som najmúdrejší ale toto nie je porada toto je oblbovanie ľudí aby si vypili svoje akože vymyslené hriechy do dna. Sa zobuď a neurážaj nie som tu na to aby som čítal tvoje fantasmagórie. To chceš povedať že mňa tu nikto akože neuráža a nikto nekonfrontuje ?
Prečítal si si vôbec príspevok tej nymfomanky ???
čo za blud to napísala ????
Alebo si sa pripojil len preto aby si aj ty mne nadal ???
a povýšenecky sa dostal na pokraj - akože keď oni tak si aj ja kopnem ???
Prečítaj si vyjadrenia na otázku a potom posúď kto tu klame a kto tu hovorí pravdu. Zatiaľ prepáč píšeš o ničom.
Ja som ťa neurážal a žiadam ťa aby si neurážal ani ty mňa.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Len na okraj som žena a nie chlap. Neurážala som nikoho, je to môj názor, ktorý mi nemôžeš zobrať ani Ty. Myslieť si môžem čo chcem a vyjadriť sa môžem tiež. A nikto Ti nekáže čítať na porade nič!!!!
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
reskátor Pozri príspevok
Pre teba ako obhajovateľa blbostí !!!
Ja nie som najmúdrejší ale toto nie je porada toto je oblbovanie ľudí aby si vypili svoje akože vymyslené hriechy do dna. Sa zobuď a neurážaj nie som tu na to aby som čítal tvoje fantasmagórie. To chceš povedať že mňa tu nikto akože neuráža a nikto nekonfrontuje ?
Prečítal si si vôbec príspevok tej nymfomanky ???
čo za blud to napísala ????
Alebo si sa pripojil len preto aby si aj ty mne nadal ???
a povýšenecky sa dostal na pokraj - akože keď oni tak si aj ja kopnem ???
Prečítaj si vyjadrenia na otázku a potom posúď kto tu klame a kto tu hovorí pravdu. Zatiaľ prepáč píšeš o ničom.
Ja som ťa neurážal a žiadam ťa aby si neurážal ani ty mňa.
Ak si právnik, tak si z latinčiny poľahky preložíš " Quod tibi fieri non vis, alteri ne feceris ". Tým sa v živote riaď, a implementuj to aj do svojho slovníka, ktorý používaš. Uvidíš, nesklame.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ok tému uzatváram, je tu nejak dusno
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať