Zavrieť

Porady

Koláče

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Pridávam Vám veľa dobrých sladkých receptov
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som zasa zabudla dať do piškoty prášok do pečiva , už to chytá aj mňa ....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zas si dedko z Teba uťahuje. Dobre sa pozabával na Tebe. Veď Ti mal pomôcť, nie iba linku odtiahnuť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
aj ty Lenka? Ja som najprv zbabrala jeden plech venčekov z odpaľovaného cesta. Potom sa mi zrazila plnka , keď sa mi ju podarilo "opraviť" tak sa mi vyšmykla a dobrá tretina skončila na mojom tričku. A nakoniec jej aj tak bolo málo. A ako som plnila...našťastie mám okrem tej kúzelníčky ešte to klasické vrecko, ale to bolo špinavé od cesta a mám ešte jednu plničku , čo vyzerá ako veľká injekcia. Tak reku dám prednosť tejto vymoženosti. Obsah to ma taký, že akurát na dva venčeky dosť, tak som dookola plničku otvárala, naplnila, zatvorila, kým som tie dva plechy dokončila. Už som mala z celého pečenia také nervy , že som to urobila asi tak ako ty Vlasti.Tiež som potom musela upratovať celú linku.
Ale aspoň bábovky sa podarili.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak
Zas si dedko z Teba uťahuje. Dobre sa pozabával na Tebe. Veď Ti mal pomôcť, nie iba linku odtiahnuť.
Veď pomáhali všetci, ale tie pľuhy vajcia pozatekali na všetky strany, a ja som si ešte aj lakte rozbila, chcela som zachraňovať, no grambľa...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mne všetko padalo, ja som tiež bola nešika.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ale tešme sa na zajtra! Veď predsa nemôže byť dva dni za sebou BLBÉ!
Zajtra bude určite hneď zaránky vidno a hneď sa mi zdvihne nálada, najmä keď ešte všetci spia a začnem variť bez toho, aby mi niekto zavadzal v kuchyni.
No a zajtra sa už môže šunka papať, aj to je jedno z pozitívnych očakávaní.
Pekný deň pri pečení všetkým šikovným gazdinkám na Bielu sobotu.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja som dokončila tú moju čokoládovú tortu.Mne sa celkom darilo,cesto narástlo aj krém sa vydaril, už tróni v ľadničke pod poklopom.Zajtra by som chcela ešte upiecť tie činske rožky čo písala recept Emily,len rozmýšlam, že ja mám recept,kde ide až 2 dl.oleja a ona má iba 1 dl,no lepšie by sa mi páčilo menej oleja,ale neviem ,či budú tie rožteky dobre aj na druhý deň,lebo tie moje boli výborné aj na ďruhý deň,čo u kysnutého cesta nie je zvykom.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta zajtra bude super deň, ideme spraviť prekvapko rodičom. Budú takto kukať , kde sme sa tam nabrali. Už teraz sa teším.
Prajem všetkým krásny deň.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať