Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

olubys Pozri príspevok
mozete mi poslat link kde sa daju pozret ceny?
ake ceny?coho....?
0 0
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

www.ubytovanivchorvatsku.cz/
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Máte niekto osobnú skúsenosť s ubytovaním v súkromnom apartmáne JERINA v Sukošane?
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

posúvam
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AdaMtiM Pozri príspevok
Máte niekto osobnú skúsenosť s ubytovaním v súkromnom apartmáne JERINA v Sukošane?
http://www.booking.com/hotel/hr/apar...-blockdisplay4
http://www.privatni-smjestaj-hrvatsk...sukosanu-1003/
0 0
Nataliaaa Nataliaaa

Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

Odporúčam ostrov HVAR je to najkrajší a najslnečnejší ostrov v Chorvátsku Je tam nádherne bola som tam asi 4x a chodí tam veľmi málo Slovákov čo mi aj vyhovovalo
1 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

HVAR je OK, to ze tam chodi malo Slovakov je mozne (ja som ich tam naopak stretol dost) ale zato tych Cechov... pripadal som si niekedy jak v Brne
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Nataliaaa Pozri príspevok
Odporúčam ostrov HVAR je to najkrajší a najslnečnejší ostrov v Chorvátsku Je tam nádherne bola som tam asi 4x a chodí tam veľmi málo Slovákov čo mi aj vyhovovalo
Na Hvare som bola už 3x. Je to krásne miesto. Najmä ak ste na pláži, ktorá je smerom na more a nie na vnútrozemie. Dá sa povedať, že široko - ďaleko vidíte len more.
Samozrejme, že vidieť aj ostrovy, ale sú od seba viac vzdialené. Konkrétne sme boli v časti Ivan Dolac.
Naposledy sme boli pred 3 rokmi a bolo tam strašne veľa Slovákov. Ale až prekvapujuco veľa.
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

AdaMtiM Pozri príspevok
Máte niekto osobnú skúsenosť s ubytovaním v súkromnom apartmáne JERINA v Sukošane?
http://hotel.vyhladavac-hotelov.com/...nts_Jerina.htm
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

GABAZ Pozri príspevok
My sme v minulosti tiez uprednostnovali piesok, ale zasli sme pri Omisi na kamienkovu plaz a uplne nas ocarila cistucka voda. Odvtedy vyhladavame skor male kamienky.
Ked vsak velmi chcete piesok, skuste hladat napriklad tieto lokality :

1/ Zaton, Nin, Privlaka, Sabunike , Vrsi Mulo, Ljubac, - toto su lokality nedaleko Zadaru. Osobnu skusenost mam v kempe Zaton a Sabunike.

2/ ostrov Ugljan - tam je mala plaz pri hoteli Ugljan a tiez je pieskova plaz v mestecku Preko. Hotel Ugljan ponukali aj slovenske cestovky a zvykli tam mat 2 deti zdarma. Bola som tam uz davnejsie.

2/ ostrov Pag - na Pagu su plaze aj cisto pieskove aj drobne kamienky - velmi dobre fotografie z plazi su na stranke www.novalja.cz / dufam, ze to nebude brane ako reklama
Na Pagu sme boli minuly rok a najradsej sme sa kupali na plazi Rucica na na plazi Caska. Obe mali plaz z drobnych kamienkov a v juni tam bola cistucka voda a takisto plaze boli velmi ciste.

3/ ostrov Rab

4/ Omis - pieskove plaze su hlavne v casti Omis - Duce. Tuto cast vsak z vlastnej skusenosti velmi neodporucam, kedze plaz lezi hned pri ceste a je tam hluk z mnozstva prechadzajucich aut. Boli sme tam koncom augusta a plaz bola velmi spinava.

5/ Istria - Medulin

6/ poloostrov Peljesac

7/ ostrov Murter

Ale najdu sa aj inde tu je dobry clanok :

http://croatia.hr/sk-SK/Homepage/Nov...brezi?bmlcNTE0
Podrobné vyhľadávanie aj s recenziami zákaznikov :
http://hotel.vyhladavac-hotelov.com/Country/Croatia.htm
1 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

Janinkaaa Pozri príspevok
Na Hvare som bola už 3x. Je to krásne miesto. Najmä ak ste na pláži, ktorá je smerom na more a nie na vnútrozemie. Dá sa povedať, že široko - ďaleko vidíte len more.
Samozrejme, že vidieť aj ostrovy, ale sú od seba viac vzdialené. Konkrétne sme boli v časti Ivan Dolac.
Naposledy sme boli pred 3 rokmi a bolo tam strašne veľa Slovákov. Ale až prekvapujuco veľa.
My sme tiez boli v Ivan Dolac. S tymi Slovakmi a Cechmi to bude asi preto (ze ich tam je vela) ze majitelka CK More co je v Ivan Dolci je ceska
0 0
Davor Davor

Davor je offline (nepripojený) Davor

Zdravim,
chcel by som sa spytat ci je mozne v chorvatsku nieco take ako ubytovanie v private a zaplatenie si (pol)penzie v nejakom prilahlom hoteli. Ideme dvaja dospely a styri deti. A celkom radi by sme sa vyhli tomu aby sme vacsinou dovolenky stravili varenim. Hotely sa nam zdaju dost drahe navyse vacsinou nemaju dostatocne velke izby :-( Tak som rozmyslal aj nad touto alternativou.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
laurin Pozri príspevok
My sme tiez boli v Ivan Dolac. S tymi Slovakmi a Cechmi to bude asi preto (ze ich tam je vela) ze majitelka CK More co je v Ivan Dolci je ceska
CK MORE ma majiteľa Chorvata z Tučepov žijúceho v Bratislave , osobne sa poznáme.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

laurin Pozri príspevok
My sme tiez boli v Ivan Dolac. S tymi Slovakmi a Cechmi to bude asi preto (ze ich tam je vela) ze majitelka CK More co je v Ivan Dolci je ceska
Jitka Carić má agentúru Jadran.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

A to je vyhoda, alebo nevyhoda, ze su tam Slovaci?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Skôr to závisí od zostavy osadenstva. Ak sa vedľa teba na pláži usadí partia hlučných ľudí alebo rodiny s množstvom detí a ty uprednostňuješ "komornejšie" prostredie, je jedno či sú to zrovna Slováci alebo niekto iný.
1 0
Pavelman Pavelman

Pavelman je offline (nepripojený) Pavelman

Pekná nedeľa sa praje!

Vedeli by ste mi poradiť (a samozrejme sa tiež veľmi rád poteším kontaktom priamo na majiteľov/prevádzkarov apartmánov v tej oblasti) zaujímavé miesto pre mladý (20+) pár v Chorvátsku? Nemusí to byť ostrov, preferujem skôr Istriu alebo Strednú Dalmáciu (ale pokiaľ bude zaujímavá ponuka aj dakde nižšie tak isto nepohrdnem). Miesto by nemuselo byť veľmi exponované, aby tam boľ relatívny kľud ale taktiež by nemuselo byť úplne mŕtve, prípadne vo "walking distance" od nejakého väčšieho mesta. Preferoval by som apartmán s vlastnou kuchynkou a dobrým parkovaním.
A tiež by som sa veľmi rád potešil rôznych cyklotrasám v okolí

Ďakujem
0 0
belkova belkova

belkova je offline (nepripojený) belkova

mohla by som prosim dostat info na toto ubytko...dik. jana
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Kdesi som tu čítala, no teraz to neviem nájsť: na ktorom odpočívadle je bankomat Erste? (Desinec?)
ďakujem za info

Odchádzam už o 2 dni, more sa ohrieva, hádam bude teplučké a počasie mi vydrží až do konca júna.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať