Zavrieť

Porady

Ako si zalozit krmu?

Dobry den.Este nikdy som nieco podobne neskusal tak som s toho celkom mimo.Proste sa mi zrodil v hlave napad po ktorom tuzim cely zivot len sa ho stale bojim zrealizovat.Odradza ma od toho moja nevedomost s danou problematikou.Upresnim:Chcel by som si zalozit krmu.Neviem vsak co vsetko musim vybavyt.Co vsetko mi k tomu treba kam vsade musim ist a co vsetko treba kupit respektive co vsetko mi daju dodavatelia napr alko a nealko napojov.Proste zaujima ma vsetko co suvisi zo zalozenim krcmi.Najlepsie nejaky postup kde vsade mam ist.Potreboval by som keby bol niekto taky dobry a obetoval mi trochu casu a pomohol mi s tym.Co mam tak mam najdeny potencionalny priestor na moju prevadzku a chcem vediet co a ako dalej.Co musi vsetko byt v tej prevadzke(WC,Sklady...)A postup kde a co vybavit alebo mi aspon nejak naznacit a na uradoch uz mi hadam s tym pomozu.Dalej by som chcel vediet kolko by to tak zhruba stalo to zariadenie tej krcmy fakt cca.Dakujem za kazdy postreh
Naposledy upravil petersmann : 25.12.11 at 19:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    petersmann Pozri príspevok
    pozri ak nemas zaujem poradit tak sa na to vykasli a nechaj priestor niekomu inemu.O taketo dristy som ta neprosil a vobec ma nezaujimaju.Ok?
    Laco, nebuj, ch..! Ako čítam, tak čítam, zadanie, ale slovko PROSÍM som tam neprečítal. Kto teda drísta?

    Pre istotu, aby si už neopravil.

    Dobry den.Este nikdy som nieco podobne neskusal tak som s toho celkom mimo.Proste sa mi zrodil v hlave napad po ktorom tuzim cely zivot len sa ho stale bojim zrealizovat.Odradza ma od toho moja nevedomost s danou problematikou.Upresnim:Chcel by som si zalozit krmu.Neviem vsak co vsetko musim vybavyt.Co vsetko mi k tomu treba kam vsade musim ist a co vsetko treba kupit respektive co vsetko mi daju dodavatelia napr alko a nealko napojov.Proste zaujima ma vsetko co suvisi zo zalozenim krcmi.Najlepsie nejaky postup kde vsade mam ist.Potreboval by som keby bol niekto taky dobry a obetoval mi trochu casu a pomohol mi s tym.Co mam tak mam najdeny potencionalny priestor na moju prevadzku a chcem vediet co a ako dalej.Co musi vsetko byt v tej prevadzke(WC,Sklady...)A postup kde a co vybavit alebo mi aspon nejak naznacit a na uradoch uz mi hadam s tym pomozu.Dalej by som chcel vediet kolko by to tak zhruba stalo to zariadenie tej krcmy fakt cca.Dakujem za kazdy postreh

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..najprv si oprav v názve slovo...navádza to na krmu pre zvieratá a nie na krčmu...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    sito Pozri príspevok
    Laco, vitaj! Už zasa montuješ?
    ..

    ..prečo to aj mňa napadlo?..

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Slovo krma si opravil, ale to čo si tu svojim vtipom dodrbal, to neopravíš ...
    pozri ak nemas zaujem poradit tak sa na to vykasli a nechaj priestor niekomu inemu.O taketo dristy som ta neprosil a vobec ma nezaujimaju.Ok?

    gucci555 je offline (nepripojený) gucci555

    gucci555
    25000eur,počiatočné náklady na vybavenie,najlepšie urobíš ak začneš vyhladávačom GOOGLE,a napíšeš tam - ako si založit krčmu, a dáš vyhladať,alebo skusiť štastie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.