Zavrieť

Porady

kniha jázd

Prosím nevie niekto poradiť čo všetko má obsahovať kniha jázd /aby to prešlo daňovou kontrolou/ motorového vozidla, ktoré sa používa na podnikanie? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    človiečik Vladimír Ozimý
    odkiaľ - kam , dátum, účel, počet km, sporeba PHM v prípade že čerpal...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Vladimír Ozimý Pozri príspevok
    odkiaľ - kam , dátum, účel, počet km, sporeba PHM v prípade že čerpal...
    Doplním údaje auta: EČ, typ, spotreba, druh paliva .....

    lutka je offline (nepripojený) lutka

    lutka
    a akým spôsobom preukážem, že som bola skutočne pracovne v nejakej firme? Počula som niekde, že by som si mala dať do knihy jazd potvrdiť návštevu firmy.

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    lutka Pozri príspevok
    a akým spôsobom preukážem, že som bola skutočne pracovne v nejakej firme? Počula som niekde, že by som si mala dať do knihy jazd potvrdiť návštevu firmy.
    Ak napr.pôjdem na nejaké obch.rokovanie,.... no neviem, ako by sa zatváril môj obch. partner, keby som mu predložila knihu jázd ,aby mi ju potvrdil . Je to pomerne dosť úbohé.

    To sa robilo za socializmu.
    Pracovnú cestu viem zdôvodniť na DÚ výsledkom z rokovania napr. zmluvou o dodávke, dodacím listom-faktúrou, dokladom o nákupe tovaru a pod.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.