Zavrieť

Porady

Overenie DIČ a IČ DPH

Prosím Vás,nevie mi niekto poradit,kde na nete by som nasla stranku,na ktorej je možné podľa názvu firmy resp.IČa zistiť jeho IČ DPH resp.DIČ????Na stránke Obchod.registra ani Živnostenského registra sa táto informácia neukazuje...Ma s tým niekto skusenosť?Ďakujeeem....
mmllmm Automatické overovanie IČ DPH čísiel . Viac čísel v jednom cykle.
http://vat-number-validation.eu/ic-dph-overenie/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    zuzula1
    Prosím Vás,nevie mi niekto poradit,kde na nete by som nasla stranku,na ktorej je možné podľa názvu firmy resp.IČa zistiť jeho IČ DPH resp.DIČ????Na stránke Obchod.registra ani Živnostenského registra sa táto informácia neukazuje...Ma s tým niekto skusenosť?Ďakujeeem....
    -------------
    skús toto: http://europa.eu.int./vies ale nie je to to čo potrebuješ.
    Naposledy upravil liba2 : 20.07.05 at 18:35

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    zuzula1
    Prosím Vás,nevie mi niekto poradit,kde na nete by som nasla stranku,na ktorej je možné podľa názvu firmy resp.IČa zistiť jeho IČ DPH resp.DIČ????Na stránke Obchod.registra ani Živnostenského registra sa táto informácia neukazuje...Ma s tým niekto skusenosť?Ďakujeeem....
    Skús na stránke : www.drsr.sk

    zuzula1 je offline (nepripojený) zuzula1

    zuzula1
    Bola som aj na tej stranke ale tam sa da overiť iČ DPH,ak ho teda poznam - lenže ja mam ten problem ze ho nepoznam-viem len názov firmy,sídlo a IČO-a k tomu potrebujem este zistit práve to IČ DPH A DIČ.......

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    zuzula1
    Bola som aj na tej stranke ale tam sa da overiť iČ DPH,ak ho teda poznam - lenže ja mam ten problem ze ho nepoznam-viem len názov firmy,sídlo a IČO-a k tomu potrebujem este zistit práve to IČ DPH A DIČ.......
    v prvom rade pri uzavretí kontraktu, prijatí objednávky atp. Ti ičDPH dá odberateľ. Takže ten údaj máš a iba ho overíš spôsobom podľa predchádzajúcich príspevkov. Nie je účelom zisťovanie.... ale overovanie.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    zuzula1
    Bola som aj na tej stranke ale tam sa da overiť iČ DPH,ak ho teda poznam - lenže ja mam ten problem ze ho nepoznam-viem len názov firmy,sídlo a IČO-a k tomu potrebujem este zistit práve to IČ DPH A DIČ.......
    Na stránke DR si potom zadaj "Zoznam platiteľov DPH" a tam môžeš písať tuším aj názov

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    áno, Muška, si skvelá, zas niečo viem. Práíve som to vyskúšala a funguje to.

    zuzula1 je offline (nepripojený) zuzula1

    zuzula1
    No to je pravda ale ja som nastupila do firmy teraz a dosla som nato,ze v ciselníkoch su pozadávané staré dič a vobec ziadne ič dph, tak by som ich sup sup potrebovala pomenit a kym by som rozposlala listy nech mi zaslu obchod.partneri dic a ic dph......

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    jaja1 Pozri príspevok
    dobrá stránka na overenie DIČ CZ : http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.

    na stránke VIES mi písalo, že neznáme DIČ, a tuto to pekne našlo
    Zrejme preto, že si overovala DIČ neplatiteľa DPH.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.