Zavrieť

Porady

Rodičovská dovolenka a následne evidencia na UP

Zamestnankyňa je na rodičovskej dovolenke a 22.3. 2015 bude mať dieťa 3 roky je to jej druhé dieťa prvé sa narodilo 11.7.2009 Po návrate z GB, kde pracovala ,nastúpila v januári 2009 vo firme na PP na dobu neurčitú ,PP stále trvá ,ale po nástupe v roku 2009 odpracovala len týžden potom bola PN a následne išla na MD materské mala v najvyšieho VZ, potom bola na RD a vo februári 2012 išla na daľšiu MD /reťazový pôrod/ a tiež mala materské z najvyššieho VZ. s akým dátumom nastúpi do práce ak dieťa bude mať 3 roky 22,3,2015 /čo je nedeľa/? alebo bude čerpať dovolenku?Akvyčerpá jeden deň dovolenky a dá sama výpoveď Bude mať nárok na podporu? Aký by mala mať VZ za jeden deň aby mala podporu z najvyššieho VZ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nástup do práce je 23032015, čerpe sa aspoň 1 D a preplatí sa zbytok dovolenky a takto vzniká nárok na max. PvN, ukončenie PPV bude 23032015
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    karpis ďakujem
    kolkaperla dobry den,ja som tiey v takej istej situacii a bolo mi poradene tiez po skoneci RD to je 4.5. a 5.5.si zobrat jeden den dovolenky a v ten den 5.5. dat aj vypoved.len neviem ako to mam napisat do vypoved ze v ten isty den si beriem dovolenku a v ten isty den davam aj vypoved,dakujem
    karpis Nezabudni prihlášky na sp, zp a dáš ukončenie pracovného pomeru dňa 5.5.2015
      zbaliť

    Rodičovská dovolenka a následne evidencia na UP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.