Zavrieť

Porady

Asi sme druhýkrát tehotní - ako zvýšiť materskú?

dobrý deň,poradil by niekto ako si zlepšiť budúcu materskú v našom prípade. Zamestnávam manželku na TPP, ktorá momentálne poberá rodičovský príspevok do 8.6.2015. Ak by bola druhý krát tehotná a nastúpila by späť do zamestnania od 9.6. akú výplatu by som jej mal dávať do dalšej materskej aby bola materská vyššia.
ďakujem
dakujem...
Naposledy upravil allgreen : 30.04.15 at 13:52
6 komentárov     zbaliť
buchač allgreen...a Ty si v ktorom mesiaci ???
allgreen aj ja mam brucho, teraz vačšie od ženy
buchač
Kabaka123
kopretinka ak ste už teda tehotní,tak s mäkkým i
allgreen jaaj ta slovenčina, už ma raz aj buchač zvozil za pravopis
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    nemáš tam náhodou chybu? dnes je 30.4.2015 a ty v treťom riadku máš dátum od 8.6.2015? Ako može osoba, citujem: ktorá momentálne poberá rodičovský príspevok do 8.6.2015. Ak by bola druhý krát tehotná a nastúpila by späť do zamestnania od 9.6. ??? nejako ti nesedia dátumy.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    allgreen nechapem, málá bude mať 8.6.2015 3 roky teda žena končí materskú a nastupuje do zamestnania do dalšej materskej niekedy začiatkom buduceho roka
    Nandrolon žena končí rodičák, nie materskú....
    allgreen v zadaní som napísal že rodičovskú dovolenou
    Martuk prepáč, moja chyba, ja som tam videl od 8.6.2015, nie do 8.6.2015
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    treba viac info (napr čo bolo minulý rok.. a ani či bude nástup tento rok ..) - ale v zásade musíš zabezpečiť, aby jej vyšiel VZ na deň okolo 40 eur (cez 1200 mesačne) - vtedy by mala maximálnu materskú ...... pozri tu http://www.socpoist.sk/vyska-davky--...3s#vyska-davky
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    allgreen Ďakujem, minulí rok bola ešte na rodičovskej, a neviem či bábo bude tento rok u doktora ešte nebola.
    tannenkau Doktor
    doktor
    a ty si pritom nebol ??????????
    ani ona nevie kedy prvý raz nedostala a mala dostať
    ///////
    neviem či bude tento rok
    ak už o tom píšeš, tak nedostala asi pred pol aprílom ?
    lebo do Silvestra je ešte 8 mesiacof
    Katy a R radšej nerieš ..nie je podstatné čo píšeš! (ale termín PTP na papieri a ten zadávateľ ešte nemôže vedieť)
    tannenkau šak zas je tak, že ja som s tým nezačal
    a mňa upozorňuješ
    allgreen a co by sa zmenilo ak by bol termin na buduci rok? Pri prvom dietati sme toto vobec neriesili, mala minimalnu mzdu,koli odvodom, tak aj materska bola minimalna. Mame jeden obchod a taky plat (1200) by som nemohol dat ani sebe
    Katy a R núka sa tam viac možností, že ako to poriešiť ... treba si to dobre premyslieť a neurobiť chybu - ale v prvom rade poznať presné info.
      zbaliť

    Asi sme druhýkrát tehotní - ako zvýšiť materskú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.