Zavrieť

Porady

zrušenie organizačnej zložky

Ešte jednu otázku mám, neviete niekto nejaký materiál keď sa ruší organizačná zložka, aké účtovné operácie treba vykonať a to po

a) v prípade že má základné imanie
b)nemá základné imanie


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bumpy je offline (nepripojený) bumpy

    bumpy
    dobrý den, rada by som sa len opytala ci ste nieco zistili k zruseniu org.zlozky, vyskytol sa mi rovnaky problem a neviem co s nim. v uctovnictve mam nerozdelený hosp.vysledok minulých období za org.zlozku a neviem ako to zuctovať, a ci to treba zuctovať pri rusení org.zlozky, a tiez neviem ci to treba niekam oznamovať - zrusenie tejto org.zlozky, materska spol. ma sidlo na slovensku a org.zlozka ma sidlo vo svajciarsku, dakujem velmi pekne, dana

    Jackie je offline (nepripojený) Jackie

    Jackie
    dobrý deň, prosím neviete viac informácií k účtovaniu, prípadne úkonoch potrebných k zrušeniu organizačnej zložky?
    Mám podobný problém, s tým, že materská firma je v ČR, organizačná zložka na Slovensku má byť zrušená rozhodnutím materskej spoločnosti. Ďakujem pekne

    Martina123 je offline (nepripojený) Martina123

    Martina123
    Dobry den ,
    Chcel abz som sa opztat, ci ma niekto skusenossti so zrusenim a vzmazom organizacnej zlozky zahranicnej osobý, hlavne pokial ide o uctovnictvo. Viete mi poradit ako ju uzavriet, co treba robit? Ide o mimoriadnu uctovnu zavierku. Dakujem za rychlu odpoved.

    zrušenie organizačnej zložky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.