Zavrieť

Porady

Nove tlacivo DPH

Dobry den,
chcel by som sa opytat, ze ci je niekde k dispozicii nove tlacivo DPH ale v excelovskej forme. Vsade som zohnal len pdf verziu. Vie mi niekto poradit ?
Dakujem
Usporiadat
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja bohužiaľ neviem, tiež by som ho privítala editovateľné. Snáď sa dočkáme, zatiaľ pripájam aspoň novelu zákona o DPH
http://www.uctovnictvo.sk/index.php?...267&Itemid=191
0 0
fizzy fizzy

fizzy je offline (nepripojený) fizzy

Ja by som sa chcel informovat ci je mozne podavat este nejaky cas DPH na starych tlacivach. Z dovodu neskorej implementacie noveho vzoru do nasho uctovneho programu. Alebo je nutne ho podat za 09/2007 uz na novom tlacive?

Nove tlacivo:
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov...data/dph07.zip
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

na stránke www.drsr.sk píšu, že nové tlačivo sa má prvýkrát použiť za mesiac október
0 0
fizzy fizzy

fizzy je offline (nepripojený) fizzy

to je jedno ci 09 alebo 10/2007, predpokladam ze u nas zareaguju na zmenu tlaciva najskor az v novom kal. roku tak ci mam vyplnat rucne alebo ho prepisovat.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď ešte nespracúvame dph za 10/07, takže ešte máš čas dva mesiace na použitie nového tlačivka.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
fizzy Pozri príspevok
to je jedno ci 09 alebo 10/2007, predpokladam ze u nas zareaguju na zmenu tlaciva najskor az v novom kal. roku tak ci mam vyplnat rucne alebo ho prepisovat.
Také oneskorenie si softvérové firmy nemôžu dovoliť.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 24.09.07 at 08:36
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Nové tlačiva na DPH pre mesačných platcov platia už za október 2007, /podavajú sa do 25.novembra 2007 / a Q platcov za IV. Q 2007.Je to overené z www.drsr.sk. Či sú tlačiva na DÚ to je ešte ďaleká budúcnosť. Vedia o tom ale nové tlačivá.....
Naposledy upravil MarcelkaT : 25.09.07 at 10:15
0 0
mato.daco mato.daco

mato.daco je offline (nepripojený) mato.daco

Stále nikto s xls verziou tlačiva?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a čo takto FORMedik? výborný na všetky tlačivá.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
smith Pozri príspevok
Také oneskorenie si softvérové firmy nemôžu dovoliť.
Pre užívateľov MRP, v dnešnej najnovšej verzii už majú zapracované nové tlačivá DPH.
0 0
papulisko papulisko

papulisko je offline (nepripojený) papulisko

este nikto s tym novym tlacivom v xls forme ? ja viem, ze este je mesiac casu, ale predsa, keby nahodou.dakujem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
papulisko Pozri príspevok
Dobry den,
chcel by som sa opytat, ze ci je niekde k dispozicii nove tlacivo DPH ale v excelovskej forme. Vsade som zohnal len pdf verziu. Vie mi niekto poradit ?
Dakujem
Aktuality na stránke www.drsr.sk:
[19.11.2007]
Dňa 17. novembra 2007 bol v aplikácii Vyplnenie tlačív na Internete zapracovaný nový vzor tlačiva daňového priznania k dani z pridanej hodnoty (platné od 1.10.2007).
0 0
Lednikova Lednikova

Lednikova je offline (nepripojený) Lednikova

...ahoj, nedavno som davala nove tlacivo v exceli sem do prispevkov...stači sa pozrieť nižšie...pekny den
0 0
Lednikova Lednikova

Lednikova je offline (nepripojený) Lednikova

.....ono obcas si staci pozriet aj ine temy, nie len tie svoje...) pripajam do prilohy, dufam, ze pomoze
0 0
Lednikova Lednikova

Lednikova je offline (nepripojený) Lednikova

pozri v tlacivach, jednu som tam pripojila...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Lednikova Pozri príspevok
.....ono obcas si staci pozriet aj ine temy, nie len tie svoje...) pripajam do prilohy, dufam, ze pomoze
Tieto tlačivá som používala aj v predchádzajúcej verzii, ale teraz tam nemôžem v kolónke rok na prvej strane tlačiva napísať číslo 2, pripúšťa len 0 alebo 1.
0 0
Katarína Cigánová Katarína Cigánová
Ja mám nové tlačivo v účt. softveri aj s vyplneným podaním DP - treba pracovať s kvalitnými soft., kde autori zapracovávajú legisl. zmeny.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Lednikova Pozri príspevok
...ahoj, nedavno som davala nove tlacivo v exceli sem do prispevkov...stači sa pozrieť nižšie...pekny den

Pozor! skusila som vyplniť toto tlačivo a verzia pre tlač mi ráta 10% dphčku tam kde má byť 19%!!!

Preto žiadam tlačivo opraviť! Podotýkam, že som neprepisovala žiadnu zo žltých buniek...
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Ahojte chcela by som sa opytat ze ci danove urady beru aj vyplnene tlacivo DPH co si vytlacim z pocitacoveho programu?Ci musi byt oroginal tlacivo a to vyplnene.Dakujem.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Ak to tlačivo má všetky náležitosti ako predpísané tlačivo, samozrejme môžeš ho vytlačiť aj zo svojho účtovného programu.
0 0
Načítať ďalšie