Zavrieť

Porady

Používanie nových tlačív DPH.

Prosím Vás nové tlačivá na DPH, sa budú po prvý krat používať za zdaňovacie obdobie 10/2007, ked platnosť zákona je od 01.10.2007?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Mesačný platca prvý krát za 10/07 do 25.11.2007,Q.platca za IV.Q.07 do 25.01.2008

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ja som sa na to tiež informovala na DÚ, sme štvrťroční platcovia DPH a bolo mi povedané, že za 3.štvrťrok sa podáva DP už na nových tlačivách.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Pre Žabinku:
    Tak to Ti poradili zle.
    http://www.drsr.sk/wps/portal

    odpoveď je hneď v úvodnej stránke daňového riaditeľstva.

    citát:
    Nové tlačivo daňového priznania na DPH
    Opatrením MFSR číslo MF/19376/2007-73 bol vydaný nový vzor tlačiva daňového priznania na DPH .Opatrenie nadobúda účinnosť od 1.10.2007.
    Nové tlačivo daňového priznania sa použije prvýkrát pri podávaní daňového priznania za zdaňovacie obdobie október 2007 pre platiteľov s mesačným zdaňovacím obdobím a pri podávaní daňového priznania za IV. štvrťrok 2007 pre platiteľov so štvrťročným zdaňovacím obdobím.
    Nové tlačivo daňového priznania, poučenie na jeho vyplnenie a potvrdenie o podaní daňového priznania nájdete TU.

    Prue je offline (nepripojený) Prue

    Prue
    Žabinka Pozri príspevok
    Ja som sa na to tiež informovala na DÚ, sme štvrťroční platcovia DPH a bolo mi povedané, že za 3.štvrťrok sa podáva DP už na nových tlačivách.
    Neviem ktorý DÚ poskytol túto informáciu, ale na DÚ BA II mi bolo povedané, že štvrťroční platcovia DPH podávajú DP na nových tlačivách až od 4. štvrťroka 2007.

    MILKA58 je offline (nepripojený) MILKA58

    MILKA58
    Aj v Prešove na DÚ povedali, že nové tlačivá pre štvrťročných platcov až za IV.štvrťrok 2007.

    Používanie nových tlačív DPH.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.