Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
M a J. H M a J. H

M a J. H je offline (nepripojený) M a J. H

Také bezvyznamné nič.
Dobrý večer ano vydel som to dnes v správach na Joj TV chcel by som sa pridať aj ja k hromadnej žalobe na danú spoločnosť chcem vedieť čo to obnáša ako mám postupovať ako napísať žalobu kde ju poslať atď.Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.
0 0
bado1 bado1

bado1 je offline (nepripojený) bado1

Su to podvodnici. Mojej mame tiez naslubovali pozicku a potom nic nedostala. Ale poplatok co zaplatila do dnesneho dna nedostala a nikto sa neozval.PODVODNICI
0 0
ingok ingok

ingok je offline (nepripojený) ingok

Spoločnosť nie je zlá, ale informácie ktoré jej klient dáva musia byť pravdivé.
Faktom je, že ak ste aj nepochodili na prvý krát, treba požiadať písomne znova, veď to stojí iba trochu času a poštovné.
Od tohoto roka aj nová služba-vymáhanie pohľadávok /aj desaťročných/.
Nespokojným môžem prezradiť že koncom roka 2010 prebehla v spoločnosti veľká čistka a táto sa zbavila nielen neochotných pracovníčok v centrále ale aj nečestných poradcov.
0 0
ingok ingok

ingok je offline (nepripojený) ingok

Áno mám skúsenosť, Pôžičku som dostala aj keď nie v takej výške ako som chcela. Banky mi nepomohli, a títo sa o mňa postarali za slušný úrok. Teraz vraj robia aj staré pohľadávky, tiež ich vyskúšam.
0 0
ingok ingok

ingok je offline (nepripojený) ingok

Poplatok sa nevracia! Informujte sa v spoločnosti kde sa stala chyba, a či nestačí len opätovne požiadať o rieššenie. BEZ POPLATKU.
0 0
ingok ingok

ingok je offline (nepripojený) ingok

linda1108 Pozri príspevok
dobrý deň, my s priateľom sme v auguste podpísali s touto firmou zmluvu a tiež s nou nemáme dobre skúsenosti. Zaplatili sme 290 eur poplatok za expresne vybavenie požičky lebo nám reprezentant nasľuboval že to vybavia d dvoch týždnov. Bohužial iba papiere ktoré nám mali poslať prišli po dvoch týždňoch a to tiež nie také o ktoré sme žiadali.Keď sme tam volali tak nám povedali aby sme si napísali žiadosť o zmenu úveru že keď si zmeníme nebudeme potrebovať živnosť.Tak sme to tak spravili papiere nám od nich dodnes neprišli a ešte sme sa dozvedeli že živnosť budeme musieť mať tak či tak.Tak sme pekne prišli o tých 290 eur jak keby sme nemali kam peniaze dávať.Ale viem je to naša chyba lebo sme sa nechali nachytať na sladké rečičky
Ak ste zaplatili 290 euro tak pracovník ktorý s vami spisoval zmluvu mal podklady doručiť do firmi do 24 hodín. Skúste sa na nich znova nakontaktovať. V tomto roku je tam vymenený personál, väčšina poradcov bola vyhodená lebo zavádzali ľudí a neodvádzali peniaze. Poplatok je nevratný!
0 0
durko333 durko333

durko333 je offline (nepripojený) durko333

Hmmmm ja som pracoval pre euro business. Bozužial všetci sme sa stali obeťami hnusného podvodu . Oni to robia tak že žijú len na tom čo dajú ľudia pri registrácii za nového úverového poradcu. Dokonca som zaplatil , zmluvu mi nedali a nakoniec mi povedali že som žiadne peniaze nedal alebo ich moja nadriadená určite ukradla čo bola super moja priateľka. Chcel som volať políciu ale napokon to akože zaplatili aby nebol hunbuk. Za pol roka nespravil na slovensku ani jeden člen ani jednu zmluvu . Však je to už trapné ... ja chcem úver , potrebujem pomoc , tak jasné že nemám peniaze a skadial mám zobrať 4 litre na nejaké poplatky .... bolo mi povedané že jednoducho musím byt v uvodzovkách "hajzel" a musím ísť s klientom až k bankomatu a je mi jedno odkial ich zoberie. Ľudia , prosím Vás nedajte sa nachytať. A dúfam že pani riaditeľku aj s pánom riaditeľom za slovensko a Čechy zavreli a nech si odpykajú aspoň 10 rokov čo okradli tisíce chuďákov na slovensku . áno dajú pár ľuďom pôžičku aby to nevyzeralo fakt že sú zlodeji. To je môj slobodný názor na túto firmu ako som pochodil ja. A ešte tie veci ohľadne toho že či prejdete na prvý raz alebo na druhý alebo na tretí .... pche musím sa zasmiať moja klientka ktorá si brala ešte pred tým ako sme sa stretli nedostala ani po roku peniaze vraj čaká stále na schválenie ... keby sa má spoľahnúť na túto firmu , tak je už dávno bezdomovkyňa .... a nemohla sa ani dovolať do firmy v BB . A poučenie pre Vás ? Najradšej nebrať žiadny úver ani pôžičku. Jediné slovensko je zlatou baňou pre pôžičkárne a banky. S chuďákov vybrať čo najviac a obrať ich o všetko . Keď chcete požičať , obráťte sa na rodinu a fajn kamarátov ktorým veríte a ktorí veria Vám . Alebo sa snažte zarobiť a hľadať cestu ako si urobiť fajn život . Nespoliehajte sa ani na vládu a ani na pôžičku. Moja dobrá rada . Keď po niečom túžim , tak si to nekúpim hneď ,a le počkám , pokiaľ si nezarobím . Len mi slováci hrrrrrrr bezhlavo : uver an darčeky , úver na auto , úver hneď na 4 miliónový bejvák , úver na blbosti . Len bohužiaľ slovák najprv koná a potom rozmýšľa a banky sa smejú aký sme hlúpi všetci .
0 0
durko333 durko333

durko333 je offline (nepripojený) durko333

nerob to !!!
0 0
eninka0 eninka0

eninka0 je offline (nepripojený) eninka0

DOM MODERNYCH SLUZIEB, EUROCASH,EUROBUSINESS....všetko sú to tí istí ľudia, ktorí vraj za poplatok 145€ vybavia úver, ale vybavia tak velké h...iba nás obrali o peniaze, hajzlíci....aj my sme sa nechali oklamať, zaplatili sme im, a odvtedy sa neozvali, telefony nezdvíhajú...nič...
Človek, ktorý je v núdzi a potrebuje nutne peniaze úverí aj takýmto hajzlíkom...A takýchto je na slovensku oveľa viacej, ale aspon som sa poučila, v živote nedám poplatok popredu...
a vy DMS, EUROCASH,EUROBUSINESS....toto ja len tak nenechám, svoje peniaze dostanem naspäť aj s úrokma, je na vás už podané trestné oznámenie, a bolo nás viacej...
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

Ja mám dobré skúsenosťi stouto firmou.Pracoval som pre nich takže viem všetko.
kto má otázky?kľudňe,rád odpoviem.
A tých ktorý robily pre firmu-oni za to nemôžu.
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

nie tý sú hajzlíci ktorý vám ponúkali pôžičku-čiže nie sprostredkovaťeľia-ale čo sú na vyšších postoch!
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

Ja tiež som začal v Eurobusiness s.r.o.-pracovať,ale až kým som si nebol istý,o čo sa jedná,najprv som požiadal o pôžičku a keď ju dostanem,tak ja debil som skočil do biznisu.Nebolo to jednoduché.pôžičku som dostal s fajn úrokom.Ako prostredkovaťeľ-našou prácou bolo inzerovať,stretnúť sa s klientom,podpísať s nim Žiadosť,ale nie núťiť ho,ako to robili iný.i pri platbe 145.-,alebo 290eur sa klient pred platením mohol rozhodnúť či chce tú pôžičku alebo nie,mal 48hodín.Po zaplatení isť na postu podať žiadosť,a peniaze na prevod do banky na účet Eurobusiness,to bola úloha sprostredkovatela.Takže tý ľudia čo boli až nad menegerom-tý sú tý hajzli!!!Pre nás to bolo fajn(O NIČOM NIKTO Z NÁS NEVEDEL) -veď kto by nechcel zarábať od 1000-5000eur mesačne,firma si to dobree zaobstarala,aj keď to vyzeralo tak že my do problemov sa nejak nedostaneme-to nie je pravda,oni dobre vedeli jak na tých ludí-jak ich ojebať.mne je to fakt lúto a ja si myslím,že aj tých ostatných menegerov čo do toho skočili.ja som si myslel že pomáham,ale až som sa sám na všetko pozrel-potom,neskoršie keď Tý ludia nedostávali pôžičky,tak som si uvedomil,že o čo sa vlastne jedná.je my fakt lúto tých ludí,čo boli už takpovediac PODVEDENÝ.Kludne dávajte otázky,názory rád na ne odpoviem.
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

No nehovorte ja som pracoval v Eurobusiness s.r.o.neviem čo na nich chránite!!!je to len vylákanie penazí od ludi.
0 0
amurzova@fo.pss.sk amurzova@fo.pss.sk
Sterner79 Pozri príspevok
Ja mám dobré skúsenosťi stouto firmou.Pracoval som pre nich takže viem všetko.
kto má otázky?kľudňe,rád odpoviem.
A tých ktorý robily pre firmu-oni za to nemôžu.

Dobrý deň.

chcem sa spátať či od tejto firmy človek naozaj dostane úver.
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

pravdu povediac,len tak vyzerá-sprostredkovaťeľ ktorý podpisuje s klientom žiadosť-nevie a nič mu do toho či klient dostane či nie pôžičku,on vie len tolko že ked po skóringu dostane správu či volajú s firmy,tak buď odpíšu že pôžička bola schválená,alebo že má zaplatiť 145,290eur,má na to 48hodín.lebo ked nie tak klientovi padne scóring.A to či vlastne klient dostane úver to záleží na klientovy,či vie dokladovať všetky papiere ktoré firma žiadá.takže aj aj.
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

Je to 50%.pôžička.Veľa ľudí si myslela,že dostane poštou formuláre a tým sa končí,malo klientov vie že ked dostanú niečo od firmy,to treba otvorit,a podla toho postupovať.-príklad:klient dostane poštu od firmy,firma žiada 4veci-ked klient pošle len tri veci-nemá pôžičku.
0 0
Sterner79 Sterner79

Sterner79 je offline (nepripojený) Sterner79

A pár s hlavných vecí:
1.sprostredkovaťeľ nech predloží papier že je obchodným zástupcom,ba aj občiansky-skontrolujte si všetky údaje.
2.Sprostredkovaťeľ vám nevybavuje pôžičku ale len svami podpisuje žiadosť.
3.Nedavajte peniaze bez žiadosti,potvrdenia.
4.Služba Sprostretkovaťeľa končí až keď žiadosť a peniaze pošle firme-to je jeho úloha,a tým sa aj končí,všetko je už na vás a firme.VEĹA LUĎÍ TVRDÍ,ŽE SPROSTREDKOVAŤELIA SÚ HAJZLY-to nie je pravda,oni za nič nemôžu,oni zarábajú len vtedy keď už vy klienti začínaťe splácať pôžičku.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať