Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
Pre PAni BIantu.::!!!
Dobrý den,dakujem vám za sukromnu odpoved,

len sa mi nedá vám spet odpísat.... .že musím mat niaký počet príspevkov či čo

ak môžte nechajte mi váš e-mail odpíšem tam

vdaka dovidenia

pekný den
0 0
naka22 naka22

naka22 je offline (nepripojený) naka22

Pekny den, tiez som sa pravdepodobne stala obetou tychto protivnych uzernikov. Su to okradaci s ktrorymi treba nieco robit. Moze mi niekto poradit kam sa mam na nich stazovat? Popripade sa aj pridat.
0 0
hafling hafling

hafling je offline (nepripojený) hafling

Prajem pekný večer.
Prešla som si všetky príspevky a neviem čomu veriť.Bola som v zúfalej situácii,keď sa mi ozval reprezentant firmy.Ponúkol mi produkt,z ktorého som bola celkom vedľa.Nemohla som uveriť,že niečo také je možné.V skratke-zaplatila som,absolvovala som školenia a začala pre firmu pracovať.Nespísala som veľa žiadosti,nakoľko som si nebola istá.Po 2 mesiacoch vybavovania a zaplatenia 85 EUR za odhad mi prišlo vyjadrenie úverovej rady,že mi ponúkajú čiastku 16596,96EUR na dobu 10 rokov a splátkou 413,21EUR.Žiadala som 70000EUR.Dostala by som sa len do väčších problémov a nie z nich von.Nemám žalúdok na takúto prácu.Karta zliav,ktorú ponúkajú je stále vo výrobe.Neviem či ju niekto vlastní.Ani jeden z mojich klientov úver nedostal,alebo nemajú nervy na dokladovanie toľkých dokladov.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

takze dalsi "nadsenci" je mi to luto ze aj vas dostali. Nika22 netusim mozno SOI.
hafling velka pomoc naozaj dostanes 16600€ a za 10rokov im splatis 49580€ takze vratis to co si si pozicala plus 2x tolko na vrch! To je pomoc ale PRE NICH!!! Aby mali z coho zit
0 0
naka22 naka22

naka22 je offline (nepripojený) naka22

Mali by sme sa nejak spolcit a nejak to riesit, ja to urcite nenecham len tak..tusim hned zajtra zavolam tej soike a popytam sa co a jak.
0 0
hafling hafling

hafling je offline (nepripojený) hafling

Samozrejme som to nezobrala,ale ponúkli mi druhú možnosť, bez poplatku nakoľko som raz zaplatila a mám ešte jednu šancu.Že sa tam dá dobre zarobiť je pravdou,ak človek ide aj cez mrtvoly a neobzerá sa na ostatných.V tom prípade postupuje veľmi rýchlo v kariére.Je pravdou,že o úveroch reprezentant spoločnosti nemá veľký prehľad.Spíše žiadosť v ktorej vyznačí či ide o bankovku alebo nie.Tiež nechápem prečo je potrebné na zmenku mať IČO alebo DIČ a všetky potvrdenia.
0 0
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
Dobrý večer.,

opet som tu po dlhšom čase že čo nového mrknem...

aj ked mi podvodníci nazvem ich už tak!!!!! ,nemám nanich iné slovo nescvhálili uver čo mi je aj tak divné,

pre taku sprostost , že uverová rada rozhodla to iste....

hlavná vec načo maju písané 3+1 ked som teraz neprešla,tak by som mala do iných kôl akože nie???:..

a prečo neponukli dalej ,len zamietnuté a ked sa pýtam no nemám šancu ,lebo uverová rada rozhodla

no nech sa neposeru aj s uverovou radou aj tými p...čo su tam všetci do jedného.

Obrali ma o peniaze ja to len tak nenechám.....že prečo mi neponukli iný produkt ked su tam tie kolá

Na internete opet skušam reagovat na pár inzercií ohladom uverov

už nie s poplatkom ,ale tak že čo ponuknu,surne potrebujem peniaze

kedže Eurobusiness sluboval 100%a nič z toho,

len som si zbytočne otvorila živnost ,nechápem načo im bolo treba živnost a pod.iné veci,kopec zbytočných papierov a to som ešte zacvakala za spoločný odpis register z BA 17eur...


náhodou mi dnes jedna pani píše že pracuje s uvermi tiež Eurobusiness a že jej všetci prešli.

No ale nevravte jej píšem, čo ja viem nikto neprešiel a ked aj tak sa bude chytat za hlavu po 10-20rokoch.

TAkže nerozprávajte,narovinu napíšte ako to je.!!!!


Sem-tam čítam diskusie ,porady a iné sa píše ako vy tvrdíte,,a už ani neodpísala...

tak len tolko že premýšlam ako by som to vymyslela s tým že im opet zavolám do BYstrice

a nech láskavo mi ponuknu iné riešenie ,iný produkt ked 3+1 no nie????
čo poviete......


pekný večer
0 0
hafling hafling

hafling je offline (nepripojený) hafling

Prajem pekný večer.
Produkt je 1+3 a keď Vám neschválili,alebo ste nesúhlasili žiadajte iný produkt.Za tých 145 EUR čo ste zaplatili môžete 3 krát žiadať.Oni Vám to sami od seba neponúknu.
0 0
naka22 naka22

naka22 je offline (nepripojený) naka22

hafling Pozri príspevok
Prajem pekný večer.
Produkt je 1+3 a keď Vám neschválili,alebo ste nesúhlasili žiadajte iný produkt.Za tých 145 EUR čo ste zaplatili môžete 3 krát žiadať.Oni Vám to sami od seba neponúknu.
Vy ste nejaky mudry, chcem vidiet jedneho cloveka ktori od nich dostal co ziadal, su to podvodnici a ja to tiez len tak neneham...
0 0
hafling hafling

hafling je offline (nepripojený) hafling

naka22 Pozri príspevok
Vy ste nejaky mudry, chcem vidiet jedneho cloveka ktori od nich dostal co ziadal, su to podvodnici a ja to tiez len tak neneham...
Nie som múdra,ale žiadať môžete naozaj 3x.Čo dostanete je otázkou.Skúste si pozrieť Eurobusiness a Euro Cash.Zdá sa ,že je to jedna firma.Chcete s tým niečo robiť?Môžem Vám poskytnúť informácie,ale je potrebné aby to bolo aj po právnej stránke v poriadku.Inak sa asi úspech nedostaví.
0 0
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
Dobrý neskorý večer noc.,

no dnes ma tak vytočil celý Eurobusiness aj Eurocash nedá sa mi spat....až na pobavenie a zamyslenie ...xixxixi

su ozaj nie čistý ,nechápem ako taký užerníci môžu aj byt...

takže po pár vaších poradách som dnes skusila volat do Eurocash,bola to katastrofa celý den skoro ,pretažená siet až dakedy pred 17.00 ma spojili


nech teda ponuknu iné riešenie,im hovorím že mám na to právo ked som si zaplatila

a viete čo ponukli???:::

sumu bavíme sa v sk korunách to opakujem ich slová:

500 000sk mesačné splátky 12 000sk a kolko preplatím-1 500 000sk
čožeeeeeeeeeeeee..stačí vám .....sila !!!!!!

koniec týmto s vami končím a píšem si do Bystrice o vrátenie poplatku..

dovidenia,dobru
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

no to Vám,poviem byznis jak hrom,no nám sa zatiaľ nikto neozval a v eurocash to mám postúpené od 17.septembra,no to som sakra zvedavá,aká bude ich PONUKA???!!!!
0 0
robi45 robi45

robi45 je offline (nepripojený) robi45

Aj mňa oklamali,bola to ich externistka Mgr. Darina Bírová. Ak ju poznáte,tak sa mi ozvite.Podám na ňu trestné oznámenie za podvod. Podľa mňa by sme mohli udať celý Eurobusiness za nedodržanie zmluvy,vedomé oklamanie klientov atď. Aj kontrolné orgány by mohli preveriť ich prístup k zákazníkom. Musíme sa spojiť proti takým hajzlom! Treba všetko aj poriadne zmedializovať.
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

robi45 Pozri príspevok
Aj mňa oklamali,bola to ich externistka Mgr. Darina Bírová. Ak ju poznáte,tak sa mi ozvite.Podám na ňu trestné oznámenie za podvod. Podľa mňa by sme mohli udať celý Eurobusiness za nedodržanie zmluvy,vedomé oklamanie klientov atď. Aj kontrolné orgány by mohli preveriť ich prístup k zákazníkom. Musíme sa spojiť proti takým hajzlom! Treba všetko aj poriadne zmedializovať.
Možte nám o tom napísať viac,aj nám spisovala zmluvu.O aký typ úveru ste žiadal?
0 0
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
DObrý večer,

opet som po dlhšom čase pre pani-pána Biantu.....

Píšete ,že ste si podávali 17septembra ,alebo tak niak

no to si ešte počkáte , ja som žiadala v juli a len teraz aj to nie celkom dotahujem čo ako.

Ale určite to treba riešit trestným oznámením,už som volačo podnikla!!!!!

Nie je normálne aby boli také preplatky, čo su ozaj chorý????

a zrazu ked neschália a si volám naziapem na dotyčnu...

fuuuu tak už zrazu iný produkt ,mesiac ticho pokial som nevolala

a to 3-násobne vrátim,,,akože dovidenia s nimi.

pekný večer
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

Žiadosť sme podpisovali v polovici augusta,poslala som tam papiere o ktoré žiadali koncom augusta,a 17 septembra to bolo postúpené na eurocash-to som sa dozvedela,len vďaka neustálemu telefonovaniu a odvtedy sa mi nik neozval.Tak uvidíme.
0 0
alla171 alla171

alla171 je offline (nepripojený) alla171

Ja som tiez verila ze pomozu ale nepomohli okrem toho ze stale clovek len vyvolava zo svojho niesu schopny vybavit nic u nas sa to taha od maja , takze urobte si samy zaver
0 0
jano 02 jano 02

jano 02 je offline (nepripojený) jano 02

ja som im tiež uveril, výsledok je: nakoľko mám zápis v bankovom registry, nemôžu mi poskytnúť zmenku, o tom , že mám zápis sa vedelo od začiatku :-/
0 0
mamicka27 mamicka27

mamicka27 je offline (nepripojený) mamicka27

Vsetkym co ste tu,mala som moznost pre nich pracovat a ani jeden klient mi nevisiel,ta spolocnost nieje seriozna.Klientka si poziadala aj hypoteku na kupu bytu a viete kolko je poskytli?Smiesnych 13tis eur na kupu by tu a to splacanie na 10rokou v splatke 330eur.Viete kolko preplatia?Z 13tis eur zaplatia 40tis eur a to je seriozna spolocnost?Kazdy uz vie ze je to byvaly SNUR,tak im nenalette a neziadajte od ich ziadnu pozicku.Nakolko nas ucili ze nedokladuje sa prijem,nepreveruje bankovy register,opak je iny preveria si aj cislo vasich topanok.Len tolko.
0 0
gik gik

gik je offline (nepripojený) gik

Asi sme jedna ďalšia spoločnosť /s.r.o./, ktorá naletela "slušným"!!! ľuďom. Žiadali sme úver na budovu 450.000,-€. Po mesiaci sme dostali odpoveď, že naša žiadosť bola prejednaná na ICH /EURO CASH/ úverovej rade, ktorá rozhodla, že je nám možné poskytnúť úver 85.000,-€ na 10 rokov s mesačnými splátkami 2116,23,-€ /za 10 rokov je to suma 254.000,-€/ a táto obrovská suma - oproti požadovanej - má byť istená budovou.

Každý si môže vytvoriť svoj názor o tejto fantastickej spoločnosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať