Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jozzo269 jozzo269

jozzo269 je offline (nepripojený) jozzo269

Ty ma presvedcili ze eurobusiness funguje lebo firma je vyborna len niektory obchodnici klamu a neplatia poplatky na spolocnost. Ale su tu aj dobry kudia daju vam pravdive informacie a vy uver dostanete.
Naposledy upravil jozzo269 : 21.08.09 at 19:17
0 0
hyrou hyrou

hyrou je offline (nepripojený) hyrou

Ahojte mozem s vami len suhlasit ale davajte pozor na ich veduceho pana ing. Svobodu on klame ludi bol zamnou v trebisove zobral 245 eur a povedal mi ze ma nejaku aktivaciu zdarma a urok mam 3 percenta rocne na nejakej hypo a ze ked budem pracovat tak mam uver do 48 hodin a on mi da tisic kontaktov. Ak chcete uver od eurobusinessu tak ano oni Vam ho vybavia len ruky prec od chudaka Svobodu co ho nevyhodite?? takeho este podporujete??? tak pridete o spokojnych klientov
0 0
jolano jolano

jolano je offline (nepripojený) jolano

Dobry den prajem mna tiez ten pan Svoboda oklamal ja mu neverim a aj ta pani Tomekova zavadza od tych dvoch ruky prec ale su tu aj poctivy ludia tak treba stretavat len tych dobrych. Pocula som ze ich riaditelka je velmi dobry clovek tak chodte radsej zanou mne robila Tomekova uver a chcela aj poplatok za aktivaciu ale som jej nedala xixi ale firma je velmi dobra ma skvele uroky
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

A máte ten úver vybavený aj bez toho poplatku, lebo odo mňa ho chcú a až potom že môžeme podpísať zmluvu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hviezdy Pozri príspevok
A máte ten úver vybavený aj bez toho poplatku, lebo odo mňa ho chcú a až potom že môžeme podpísať zmluvu.
Ja neviem moja,mne sa to cele nezda!najskor dopredu nejake peniazky a az potom uver?zvlastne jednanie...A kde mas istotu,ze ti ten uver daju?je to v zmluve podchytene?asi nie,ze?ja mam obavy,ze sa popalis...
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

Pozrite sa ti ludia, ktori s Vami spisuju ziadosti su len obchodni zastupcovia-sprostredkovatelia a koniec koncov vsetci sme len ludia spekulanti posudme sami seba a pravdivo zhodnotme je to tak.
Je pekne ze tu niekto ma krasne filozoficke vyroky ked sa nimi nedrzi a osobnostne nerastie keby totak bolo vsak stanislav vieme ze nemotame ludom hlavy a nenanucujeme svoj nazor.
A k tej opatrnosti: ako uz dobre viete ja som o uver ziadala zaplatila som a mam sa faj. Co s tým poplatkom? Jednoduche! vylozim peniaze na stol pockam si kym zmluvu spise podpise poda mi ju na podpis podpisem a spolu s podpisanou pockam si na prijmovy doklad a spolu s prijmovym dokladom mu dam do ruky peniaze on mi este da kopiju zmluvy a je to hotove. A chudacisko ak peniaze neozdvedie ma poriadny problem. zistila som si ze im naparia riadne pokuta a teda su riadne masne.
Mna uverar konkaktoval do tyzdna a do dvoch mesiacov som byvala. Nieje co riesit - okrem obchodakov ak sa vam nezda pytajte si kontakt na druheho
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

Som rada ze som o tejto "uzasnej" firme nieco nasla porada ma zase nesklamala.
S hrozou sme zistili ze nasa 70r mama spisala zmluvu s tymito "mecenasmi" v okoli BB si vedia zgustnus a maju z toho priam zlatu banu. Ked vypadol zo zmluvy prijm.pokl.doklad na sumu 145€ bolo mi vsetko jasne. Poplatok za spracovanie ziadosti o uver to nemyslite vazne dochodkyni s minimalnym dochodkom. Je viac ako jasne ze i ked sa potrhaju panko ktory poplatok od mami zobral vie ze nema sancu pri posudeni bonity ziadatela aj tak sa milo tvari vystavi doklad skesuje poslednych 145€ co mama ma a zmluva ostava unho v taske velmi pochybujem o tom ze ju niekto este bude "posudzovat". Ked som si blizsie zmluvu prestudovala zistila som ze nie je ani riadne vypisana a cuduj sa svete chybaju tam tie najzakladnejsie udaje ktoru su potrebne pri scoringu silno pochybujem ze im na posudenie staci meno datum narodenia ci telefonne cislo. Nie je tam ani vyska pozadovaneho uveru ci pozicky chyba tam prijem ziadatela! V podmienkach zmluvy je jasne napisane ze uver sprostredkuvaju s inymi financnymi instituciami tak kam pojdu s neuplnou zmluvou kde chybaju najzakladnejsie udaje??? Akurat tak na toaletu.
Je mi zle s tychto novodobych uzernikov ktori sa prizivuju na financnej tiesni ci neznalosti ludi. V podmienkach zmluvy su spomenute dalsie poplatky pri kladnom skoringu 57€ pri podpisani zmluvy o poskytnuti uveru 5% z ciastky!!!! Zda sa vam to normalne? Lebo mne nie a budem to riesit pojdem po nich ako po udenom
Tlacivo je v SKK vsetky sumy su neni uvedene v €. Zmluva bola podpisovana v maji okrem listu ktory prisiel o tri dni po podpise kde ziadaju prefotene doklady od vtedy nic ticho a to presli 4 mesiace ked mama volala co je s pozickou bola jej povedane ze sa posudzuje!!!
0 0
jolano jolano

jolano je offline (nepripojený) jolano

joj ale su tu ludia ktory vymyslaju za ziadost sa plati len 145 eur a nie viac tak neoblbujte. A ceny su v eurach ale vy ste tu ziadost nevideli ani z lietadla a idete tu niekoho odsudzovat a ak z vasou mamou niekto spisal zmluvu tak ten uver dostane. Ale ja pochybujem ze vy ste tu ziadost videli len chcete pospinit firmu. My co sme tie peniaze dostali tak vieme o com hovorime a vy co ste nedostali tak vy tie peniaze nechcete a nie ze vam ich firma nedala. Ludia nedajte sa zbalakat provokatermi ak peniaze potrebujete dostanete ich a castokrat vam zachrania strechu nad hlavou
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

Ahoj krater.
Veľmi by ma zaujímalo, kďe ste bola, keď vaša matka si požičal od tej spoločnosťi, a teraz to ideťe odsudzovať. Ak ste jej rodinný prís., tak ste jej mali požičať vy, a nemusela žiadať finančnú spoločnosť, a nie sa tu vyhrážať z (údeným).Toto je na veľké dúmanie.


Oslovujem aj tých, ktorým táto spoločnosť pomohla, aby týchto ľudí aj poinformovali, ako dlho trvalo vybavenie úveru, a kedy vám prišli peniaze na pomoc ( a to doba trvania ). Potom sa tu nebudú písať vtákoviny a dohady. Za pochopenie ďakujem.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

prosim vas ludia vy ste naozaj taki obmedzeni na zaklade coho jej ten uver nakoniec vybavia ked tam nie su vypisane udaje ktore su tam predtlacene skratka panko ich nevypisal lebo vedel ze nema sancu nieco dostat len aby to vyzeralo ze sa bude nieco diat a aby skasiroval 145€ tak sa tvaril dolezito a napisal na zmluvu jej meno a adresu..
Staremu cloveku ani rodinny prislusnici nepomozu ked ma pocit ze ma vsetko pod kontrolou nebojte aj vy sa do toho veku dostanete resp. vasi rodicia. Ako vam mam napisat ze mama obhana peniaze na 30tis hrnce lebo bola na prezentacii kde dostala kilo cukru myslite si ze sa vam s tym pochvali
To mi tu naozaj vy "spokojni" chcete tvrdit ze je to v poriadku vypytat 145€ za spracovanie udajov ked panko do zmluvy vypisal len inicialy. A dobre si precitajte to drobne pismo na konci zmluvy kde mate po vyplateni uveru zaplatit euro business slovakia 5% z celkovej pozicanej sumy.
A jedine eura a sumu v eurach vidim na prijmovom pokladnicnom bloku. Z celej tej "uzasnej" dokumentacie je najvzorovejsie vypisany prijmovy pokladnicky doklad zaujimave.
Vy nie ste asi ani tak "spokojni "klienti ako "nahanaci" ziadatelov preto take chvaly
Naposledy upravil krater : 24.08.09 at 13:42
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

jolano Pozri príspevok
joj ale su tu ludia ktory vymyslaju za ziadost sa plati len 145 eur a nie viac tak neoblbujte. A ceny su v eurach ale vy ste tu ziadost nevideli ani z lietadla a idete tu niekoho odsudzovat a ak z vasou mamou niekto spisal zmluvu tak ten uver dostane. Ale ja pochybujem ze vy ste tu ziadost videli len chcete pospinit firmu. My co sme tie peniaze dostali tak vieme o com hovorime a vy co ste nedostali tak vy tie peniaze nechcete a nie ze vam ich firma nedala. Ludia nedajte sa zbalakat provokatermi ak peniaze potrebujete dostanete ich a castokrat vam zachrania strechu nad hlavou
ano lebo je uplne normalne ze podpisete zmluvu v maji a do augusta po vas ani pes nestekne ked uz si vybavenie predplatite 145€ by som ine sluzby ocakavala. Praveze ja som tu zmluvu videla a eura su len na pokladnicnom bloku vsetky cifry a sumy su v SKK naco vyhadzovat peniaze za nove "imaginarne" zmluvy nie.
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
Dobrý deň, tiež máme od minulého piatku skúsenosť s eurobusinessom, teda "zatiaľ" len mama zaplatila tých 145 eur a teraz, chúďa, čaká, čo sa bude diať.... Veľmi rada by som to vedela aj ja!!! Môže mi to, PROSÍM, niekto bližšie priblížiť? ...niekto, kto má s tým skúsenosť??? Ako som mamine povedala, čo som sa tu dočítala, začína sa už troška báť, či to nie je habaďúra jak svet.. Jupí, a to som jej na tú splátku požičiavala peniažky ja...
0 0
wildo wildo

wildo je offline (nepripojený) wildo

je to jedina spolocnost "S"ktora dokaze "P"pomoct v dnesnej dobe ludom s uvermi,"A" aj ked mate problemy, "M" exekucie, čo napriklad taky zacinajuci zivnostnik ziadna "S" banka na slovensku mu nepozicia "P" peniaze na podnikanie "A" kazda ma stanovene "A" ze musi byt aspon dva roky na zivnosti, a "M" zacinajuci ? nema narok, mi mu vieme"!" pomocť, sprostredkovat uver podla želania.,
Naposledy upravil Chobot : 27.08.09 at 08:16
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

takze este raz pre niektorích, ktorím to nie je jasne! ziadala som o uver a bez problemov som ho do troch mesiacov dostala po podpisani ziadosti do jedneho tyzdna ma kontaktovali z banskej bystrice najskor telefonicky potom pisomne. este raz si overovali ci naozaj chcem uver v akom rozsahu a povedala som im aj dovod - kupa bytu.
V dvoch bankach mam znamosti na vrchom manazmente ked som ich panov kamaratov ako sa nazyvaju poziadala o uver a o peniaze poslali ma do hája!!!! tak o com toto je mi povedze???? svinstvo banky su taze iste svin..tva ako aj ostatne institucie len im blbi slovaci doveruju lebo maju v nazve banka fuuuj
spat k euro businessu - robia tam obchodni zastupcovia tak ked chcete svinit tak na JEDNOTLIVCOV A NIE NA CELU SPOLOCNOST - jedna vec
druha vec ked Vam nieco hovoria tak pocuvajte a pytajte sa a nemiesajte si kavu ako moja kamaratka, ktora tiez bola z toho po prvom raze blba a spinila a ked som jej este raz zopakovala skutocnosti povedala to vázne?? na zasmiatie brr - a bola s tym istym clovekom co ja bo som ho odporucila a viem na beton ze pomaly kazdemu opakuju ako papagaje to iste!!!
A KTEJ VASEJ MAMICKE PROSIM VAS PEKNE AKO TU BOLO SPOMENUTE PRECO STE JEJ NEPOZICALI PENIAZE VY????? PRECO JEJ NEPOMAHATE KED CHUDERA SA MUSELA OBRATIT NA CUDZICH LUDI????? BY SOM SA HAMBILA NADAVAT VO VASOM PRIPADE A RADSEJ BY SOM ZOBRALA TEDA TELEFON A PREDSTAVTE SI OKREM TICH PARAGRAFOV SU TAM AJ TELEFONNE CISLA KDE SA MOZETE OBRATIT.
A NA ZAVER CHUDACI V BYSTRICI MAJU TOLKO PRACE ZE SKOR AKO O TRI MESIACE VAM UVER NEVYBAVIA A UZ VOBEC NIE KED NEKOMUNIKUJETE S NIMI PISOMNOU ALEBO TELEFONICKOU FORMOU!!!!
JAJ AKO JA MILUJEM LUDI KTORI SVINIA ALE NECINIA A NEVEDIA SA POHNUT A RIESIT DOMA SVOJE PROBLEMY RADSEJ OBLBOVAT FUUUJ
0 0
wildo wildo

wildo je offline (nepripojený) wildo

potrebujete poradit? Pricestujem kamkolvek. SPAM
Naposledy upravil Chobot : 26.08.09 at 09:26
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

hahaha takze vsetci pochlebovaci eurobusnissu a podobni ste jasni. a neboli ste na prednaske kde hladali "obchodnych zastupcov???"
Ja som dnes panovi volala a chcela od neho vysvetlenie preco nie je zmluva riadne vyplnena a vyplnil v nej len inicialy poviem vam hovor bol zaujimavy ehhhhhhm nooooooo vieeeeete ehhhhhhm ja vaaaaaaam nerozumieeeeeem vy ste pravnicka? Asi nemaju celkom ciste svedomie co poviete?
Takze naozaj treba zaplatit 145€ a oni sa vam "potrhaju" o vybavenie uveru.
Vcera som si presprtala cely net o tzv. "prvom uverovom hypermarkete" alias eurobusiness ci v cechach real market no na tej diskusii sa stretlo dost nestastnikov ktori zaplatili 4100cz a nic z toho len zmluva a prijmovy pokladnicny doklad po podpise zmluvy ani obraz ani zvuk. Dokonca sa do diskusii zapojil clovek ktory bol na prednaske ako to funguje lebo chcel pre nich pracovat ako sprostredkovatel samozrejme ze zaplatil poplatok a ked si vypocul ako ma byt presvedcivy a hlavne ked neodide s prvotnym poplatkom bude mat sankcie povedal ze to v zivote robit nebude lebo na to nema zaludok. U nas je to teraz asi novinka alebo sa to rozmaha ale vsadim sa s vami o cokolvek ze o nich este budeme pocut ci citat a nebudu to chvaly!
Mimochodom vy nerieste kto ma mame pozicat a preco jej my nepoziciame a ze si musi poziciavat od inych vek rozumu zial neprida a este ked sa k tomu pripoji dovercivost a naivita cloveka ze sa mu pomoze!!!
Laskavo prejavte trocha inteligencie a venujte sa danej teme tym ze ma budete spinit vasich podvodnych chlebodarcov neocistete!!!
Stale mi nikto z vas neodpovedal ako je mozne ze v zmluve chybali zakladne udaje k posudzovaniu bonity ziadatela vie mi niekto odpovedat??? Lebo nemusim byt ani priemerne inteligentny a financne zdatny aby som zistila ze bonita ci scoring za ktory platite v poplatku 145€ co je uvedene aj v ich zmluvnych podmienkach sa robi na zaklade udajov a financiach cize prijmoch a vydajoch ziadatela ci vyske pozicky!!!!!
Ja ich budem sledovat to mi verte este sa tu nasmejeme
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

mila luka z tvojich jednostrannych nezmyselnych prispevkov je mi jasne kde zarabas na chleba od kolkych sa ti tento tyzden podarilo vylakat 145€ od kolkych nestastnikov, starych ludi, naivnych mladych ludi vo financnej nudzi si vyzbierala poplatok za "spracovanie"????
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

mila zlata krater! joj ako sa milis ja pracujem vo vydavateľstve -V JAGE AK TI TO VOBEC NIECO HOVORI!!!!!! a nie v eurobusinesse a mam tolko roboty ze toto by som urcite nestihala!!!!! takze moj uspek je teda nula ale vidim ze niekto si svoj komplex odbavuje paradne.
a tiez som mala obavu ked som brala uver a tiez som zistovala a viem ze firma je cista. co sa týka obchodakov joj to je o inom. A LASKAVO DRAHA ALEBO DRAHY KARTER PYTAJ SA NA FIRME A NECH POTRESTAJU JEHO PRECO DAVAJ HALUZOVE OTAZKY VEREJNOSTI MI SME TI TU ZMLUVU NEROBILI ANI NEMAME KONTAKTY NA FIRMU.... TAK BUD MUDREJSIA/SI A ZAVOLAJ NA FIRMU CISLA V ZMLUVE MAS JA SOM SI JU DALA PRESTUDOVAT PRAVNIKOVI A CISLA TAM SU NOOO NECH TI DAJU ODPOVED CO MI SME ICH POSKOKOVIA???? TOTO MAM RADA OTAZKY NA VEREJNOST TYPU BYT CI NEBYT SI SMIESNA HAHAHA A TAK TROCH AJ TRAPNA
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

Mila Luka dufam ze vo vydavatelstve nekorigujes texty pripadne nedohliadas nad pravopisom
Ale to je tvoja vec pokial viem prvotna otazka na tejto diskusii je ci niekto ma skusenosti s eurobusinessom preto som aj reagovala a napisala vlastnu skusenost cize ZLUUUUU!!!
To ze som sa vas spytala preco na zmluve chybaju udaje a ci su spravne je samozrejme kedze sa vas tu zrazu v priebehu dvoch dni REGISTROVALO tolko "SPOKOJNYCH" ziadatelov co je tiez na uvazenie. Kto by mal byt kompetentnejsi okrem ehhhhmkajuceho podvodneho sprostredkovatela ludia ktori maju od nich vybaveni uver nemyslis
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
Lu.ka, dík za info...to, že peniažky sú vybavené do 3 mesiacov..SUPER!!!!! Mamina sa "teší" ako dieťa hračke. Totiž, jej obch.zástupkyňa (v tomto prípade) nabulikala, že po zaplatení tých 145 eur jej prídu nejaké údaje a papiere, čo má kam prefotené poslať a do 2! dní má peniaze na účte . Peniažky potrebuje súrne, preto sa jej to zapáčilo... A k tomu, že prečo chuderkám mamám nepožičiame my -deti, rodina..: drahá moja, keby som jej vedela pomôcť s týmto problémom TI GARANTUJEM, že moja mama by nikam na žiadnu pôžičku nevolala, pretože v prípade mojej pomoci by to už nepotrebovala! A vieš, ako som jej teraz požičala tých 145 eur? Nemám vo vrecku, ani usporené...pretože som jej chcela VEĽMI POMÓCŤ, tak som si pri malom dieťatku na materskej požičala od Providentu 200 eur, len aby mala na tú všivavú splátku!!!!!!!!!!!!!!! Tak tu prosím nesúď ľudí, ktorí síce požičajú rodičom, no a zrovna ty nevieš akým spôsobom..! Vieš, u mňa platí: MÁM JA - MAJÚ MOJI NAJBLIŽŠÍ... Ak konečne nastúpim po MD do práce, neverím, že sa pri podobnej diskusii ešte stretneme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať