Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
robi45 robi45

robi45 je offline (nepripojený) robi45

My sme si žiadali nebankový na zmienku. Pani Bírovú sme upozornili, že mám zmluvu na dobu určitú, no ona povedala, že to nevadí a na 100percent dostanem úver. Strašne sa ponáhľala,nemali sme čas ani prečítať celú zmluvu.Ani to nám nepovedala,že budem potrebovať aj živnosť. Napriek tomu,že sme všetky potrebné dokumenty poslali,aj bankový register mám čistý, dajaká tzv. úverová rada mi oznámila,že nedostanem úver,lebo mám pracovnú zmluvu na dobu určitú. Od vtedy márne skúšam volať pani Bírovej aby mi vysvetlila prečo ma takto oklamala, stále má vypnutý mobil.
0 0
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
A to práve ja som im vysvetlovala ,že ako je možné že mám register v pohode
no žial uverová rada rozhodla

takže už je to 100%že su SNUR???:..

lebo ja som v roku 2004 spísala s jedným pánom z Nitry zmluvu tiež zmenka ,poplatok vopred 3800sk

a do dnes akože peniaze ticho....

že to všetko trestné stíhali ,neviem či stále je v podaní na nich trestné...

vidíte tu pani mamicka spomínate píšete že vami klientni neprešli

a mne čo píšu sprostosti na mail a volalo mi pár sprostredkovatelov

že ako je možné že som neprešla ked u nich všetci do jedného schválili všetkým..

no to iste,neverím už tejto spoločnosti

su obyčajný podvodníci a dva razy nepoviem že to ide cez čiernu ruku
mafiáni

u nás v meste robia dva chlapi požičaju hoc-komu požičaju naozaj

ale preplatok to isté čo tu ešte horšie ved z toho žiju....

a ked nevrátia dlh ,alebo sa oneskoria so splátkou tak dokážu iné veci,

tým som bola svedkom že dokážu aj zabit!!!!!

černák a spol... to mi verte a toto je určite to isté

lebo maju aj BYstricu na starosti....
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

môžem sa spýtať tých,ktorí žiadali o hypotéku,o aký typ pôžičky žiadali napr.super hypo,a dali vám aj vysvetlenie,prečo len na 10 ročnú splatnosť,keď poskytujú maximum 30 rokov?
To som sakra zvedavá,kedy sa ozvú?
Ďakujem za odpoveď.
0 0
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
Dobrý večer.,
pre pani pána Biantu!!!

volajte si prosím vážne vám hovorím sami,lebo oni nedaju spet info

a ked náhodou to musí byt že im niečo padne na hlavu sa zobudia

lebo ja som ich sprdla a to riadne že oni zabudli sa omluvaju...

no to isto,môžu vyprávat

mne stačilo to už som spomínala písala v jednom príspevku

že ma dotyčná na druhej strane telefonu išla presviedčat o

dátume a čase že mi volali,áno a prečo nemám potom zmeškané
hovory....hmmmm

tak už kopec iných vecí len aby zahovorila

su to prašivci!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

vidim ze tato diskusia "prosperuje" len mi je luto tych "hrdinov" na zaciatku preco sa teraz nevyjadria a nestoja si za svojim nazor ked tu kazdym dnom pribuda coraz viac oklamanych a nespokojnych "klientov"
Zial takychto uzernikov je este viac a eurobusiness je jeden z obrvovskej hromady.
Nas znamy si pozical od jednej financnej skupiny 150tis vratit musi za 5 rokov 400tis a ruci domom ale nie ze tam ma napisane bremeno hned si to vymysleli tak ze ho kupnou zmluvou kupia za 150tis a on si ho potom musi tymi splatkami na 5rokov 400tis vykupit spat!!! Povedzte mi aky zufalec by to podpisal!
0 0
zajko33 zajko33

zajko33 je offline (nepripojený) zajko33

Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

zajko33 Pozri príspevok
Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.
A možem sa spýtať na typ úveru,keď boli taký rýchly?
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

uprimne vam poviem NEVERIM mozno ten zaciatok podpisanie ziadosti,poslanie dokladov ale ten zaver neverim.
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
zajko33 Pozri príspevok
Ja som tiež židal o úver cez p. Bírovú.Bol som spokojný, všetko mi podrobne vysvetlila, taktiež mám zmluvu na dobu určitú. Židosť som podpísal 1.9., o týždeň mi poslali papiere z B.B., keď som ich odoslal, o 2 týždne som mal pôžičku.Kde inde by som dostal pôžičku, keď mám zmluvu na dobu určitú???Naopak mám veľmi zlú skúsenosť s nejakým pánom volá sa Reso a hovorí počesky a ešte nejaká pani z Blavy, za 5 minút chceli podpísať a zaplatiť poplatok bez toho aby som vedel o čo ide.Takže každému radím,všetko záleží od ľudí-od sprostredkovateľov ale aj od zákazníkov.
Zajko33...vieš, či to podpíšeš s milou paňou, alebo extra-rýchlym neochotným pánom...(teda v prípade, že pôžičku FAKT dostaneš) - je to úplne jedno. Preplatíš hovadsky veľa tak, či tak. Ale ak si spokojný Ty, tak to je v pohode...veď o to išlo, vyhovieť zákazníkovi. Len škoda, že veľkú väčšinu tu hnusne "ofúkli".....! (vedia, ako na to..)
0 0
mamicka27 mamicka27

mamicka27 je offline (nepripojený) mamicka27

pre zajka33

Smiem sa blizsie opytat na pana RESA?Mam nim tiez zle skusenosti ako vo vasom pripade postupoval?
0 0
Lucatko73 Lucatko73

Lucatko73 je offline (nepripojený) Lucatko73

Pekný podvečer...dnes som urobila za poplatok 145 ečok zmluvu s ebs... škoda,že som si až teraz prečítala čo sa o nej píše...tak som zvedavá čo mi vybavia,alebo nevybavia...išla som podla kamaráta,ktorý mi ho odporučil na základe kladne vybavenej žiadosti jeho kamarátky...buď úver naozaj dostala,alebo bola taká nasraná,že prišla o 145 éčok a povedala si,keď chytili mňa tak nech zarobia aj na iných o priebehu budem informovať...tak ešte raz pekný večer
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

lucatko veru skoda ze si si to tu neprecitala ked na odporucanie tak priamo tvojho kamarata ktory mal s nimi osobnu skusenost a nie na odporucanie kamaratovej kamaratka. Podla mojho nazoru vopred prehraty boj a zase si prisli na svoje
0 0
VierkaV VierkaV

VierkaV je offline (nepripojený) VierkaV

Ahojte,aj ja som akurat minuly piatok podpisala zmluvu s euro business slovakia a to dokonca expresne za 290 eur a poviem Vam,ked ma okaslal,tak mu to nedarujem a vyjde ho to draho.No z toho co som tu citala,tak uz mam obavy.Skoda ze som si to neprecitala skor,ked na to teraz spetne pozeram tak mi je to divne a dozvedela som sa ze okrem toho poplatku budem musiet zaplatit este 80 eur pri podpisovani uveru a dat im 5 percent z pozadovanej sumy vopred ako mi poslu na ucet peniaze a to mi ten hajzl nepovedal co so mnou spisoval zmluvu a ja hlupa som ju uplne nedocitala-moja chyba.Slubil mi peniaze do konca tyzdna,no ked nebudu tak to len tak neprehltnem.Tie peniaze potrebujem surne a dala som do toho posledne,ked to nevyjde,tak neviem co bude,ale jeho to neminie.Ozvite sa niekto,komu dali uver,ci je to realne,hoci mi ostava uz len cakat.papa
0 0
Lucatko73 Lucatko73

Lucatko73 je offline (nepripojený) Lucatko73

no tak ja by som im neodporúčala ojebkať ma hoci to je len priestupok,ale ked sa viac ľudí spojí do kopy,tak je to klasifikované inak...tak len budem dúfať,že sa mi to nestane...ostáva len dúfať
0 0
mamicka27 mamicka27

mamicka27 je offline (nepripojený) mamicka27

Vsetkym ak mali povedzme 500klientou s ktorymi podpisali len ZIADOST,tak vam vravim ze schvalili asi 2-3 vy aj ked podpisete akoze zmluvu co nieje zmluva je ti stale len ZIADOST,tak vam nezarucuju este nic.Preco si stale nedate povedat a nevyhybate sa tejto spolocnosti.Existuje viac spolocnosti chodte radsej cez CETELEM,QUATRO,HOME CREDIT,COFIDIS,ESSOX a pod...Tam mate odpoved ihned a bez velkych poplatkou a preplatite omnoho menej ako v EBS,preco im stale verite?Ja vas nepochopim ved zarabaju na vasich poplatkou.Co to neviete pochopit?
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

a este im je to malo tak maju novinku expresne vybavenie 290€!!! Ludia spamatajte sa.
0 0
Lucatko73 Lucatko73

Lucatko73 je offline (nepripojený) Lucatko73

ona táto stránka je dosť zašitá a ludia s ebs neradi hlasno hovoria názov firmy,aby si neodlákali klientov..ale nie je všetkým dňom koniec zatial je ticho,uvidíme ako dopadneme
0 0
VierkaV VierkaV

VierkaV je offline (nepripojený) VierkaV

No ja ked ma ten chlap ojekabati,tak zverejnim jeho meno,adresu a este aj cislo topanok a spravim mu taku reklamu minimalne v danom meste ze na to do konca zivota nezabudne.Dnes mi mali poslat papiere,neposlali,ze zajtra,cakaaaaaaaam,cakaaaaaam a dviha sa mi adrenalin,lebo to vsetko smrdi,ale ten dotycny si to zlizne a tam by mal urobit kazdy,koho ojekabatili,zverejnit meno dotycneho a urobit konecne poriadok,popripade zverejnit niekde v telke,urobit im poriadnu reklamu...
0 0
mamicka27 mamicka27

mamicka27 je offline (nepripojený) mamicka27

Vierka V
Nebol to nahodou pan RESO?On je taky ze vsetko rychlo a stoji to za hovno.Vravi sa ze nemaju ani kancelariu a vraj tie dotycne operatorky sedia v byte a ked sa im chce tak aj dvihnu telefon.
Ved si precitajte EUROMAKLER.cz to je nazov v Cechach a to je ta ista spolocnost tam ti Cesi maju dobre nervy ako ich tak oklamali,a to sa cudujem ze su uz 9r v Cechach a na Slovensku su 4rok,ze sa stale najdu nejaky ludia.
A to prave oni zneuzivaju,ludia potrebuju peniaze a este si my musime zaplatit aby nam potom povedali ze je nam luto,ale mate zaznam v egistry a nemozeme vam poskytnut.
Len naslubuju a nic s toho.Treba po celom nete napisat VAROVANIE pre ostatnych ludi,aby sa nepopalili ved 145eur nieje maly peniaz.Je to dost penazi nemyslite?
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

zdravím všetkých,dnes som volala do Eurocash,nepovedali mi nič nového len,že žiadosť k nim bola postúpená 17.9.2009 a ešte som neprišla na radu,lebo majú veľa záujemcov o úver a na otázku KOĽKO to bude ešte trvať či mesiac,dva alebo nedajboh tri mi nik neodpovedal,nevedeli.Vraj keď sa dostanem na rad,tak ma budú telefonicky kontaktovať,smiešne však????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať