Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
VALERIA PRADOVA Pozri príspevok
DOBRY vecer preco ste jej nepomohli ze mamicka utekala si brat pozicku lebo jej trebalo preco ste si nevzali vi???pokial ste jej pozicali jak vravite tak ste vedeli co to obnasa tak co tolko horekujete supom pomoct mamke naco vas ma ved ste jej dcera co teraz si nezasluzi aby ste jej pomohli ked sa ovas starala ked ste boli mala a davala na studiatak to su bohove dcery hanba na ne tak potom sa nerozculujte
Drahá "Valeria Pradova", najprv si prečítajte stranu 5, kde som opísala lu.ke - rovnakej ako vy, ako som mojej mamine peniažky požičala..! Dúfam, že aj vy ste boli niekde na štúdiách, pretože človek si prečíta najprv celú tému, nie len jeden príspevok...takže neviem, či máte s čítaním problém-či nie, no zatiaľ to tak vyzerá. A ešte: viete, kto mi teraz na materskej požičia peniažky?!? Ja nie.. Ak poskytujete pôžičky (s nízkym úročkom ) práve vy, neváhajte a ozvite sa... Už nielen ja, ale aj moja mamina by vás niekam poslala...! O 2 týždne nastupujem do práce a to už o nejakej pofidérnej pôžičke nechcem ani počuť. Akurát tu dám všetkým vedieť, ako s maminou (vlastne s nami oboma) vybabrali v eurobusinesse... A krásne ďakujem za podporu v príspevkoch: Miriam555, krater i chobot - !
0 0
Rotty Rotty

Rotty je offline (nepripojený) Rotty

Vážení diskutujúci, musím sa priznať že som sa VEĽMI dobre pobavil na týchto príspevkoch. Hlavne na gramatike niektorých prispievajúcich. Dostal som sa ku tomu tak, že ma jeden môj známy požiadal, aby som sa s ním zúčastnil jednania s človekom, ktorý mu vraj prisľúbil úver. Keď sme na to stretnutie prišli, spoznal som v tom dotyčnom jedného celkom seriózneho podvodníka, ktorý sa ma osobne pred pár rokmi snažil presvedčiť o svojej serióznosti v určitej transakcii. On si ma už nepamätal, takže sme prešli rovno k veci. A s každým jeho slovom mi padala sánka hlbšie a hlbšie k zemi. Neveril som vlastným ušiam, čo všetko dokáže takýto vraj "zástupca" finančnej spoločnosti tlačiť ľuďom do hlavy. Mám dosť prudkú povahu a toto bolo skutočne na facku, tak som mal čo robiť aby som sa udržal. Takú drzosť som už dávno nezažil. A keď začal tú pesničku o preverení za pár minút, pretože táto spoločnosť vraj má lepšie databázy ako Polícia a vie si záujemcu overiť podľa OP a rodného čísla a odpoveď príde SMS-kou, tak sa mi zatmilo pred očami. Ale zaprel som sa a dal som mu zopár "kontrolných" otázok, na ktoré samozrejme odovedal buď vyhýbavo alebo vôbec. Všetko "hádzal na krk" nejakým analytikom, ktorí sa nám majú ozvať potom, keď zaplatíme tých €145. Hneď nás presviedčal, že musíme vyplniť žiadosť a keď som mu oznámil, že si to ešte rozmyslíme, tak začal trošku zhurta, že to už viac-menej nejde, pretože už bol spravený scoring a že už musíme pokračovať. Hoci vôbec nevedel povedať, že či ten úver fakt bude poskytnutý. Takže rada pre všetkých, ktorí zúfalo hľadajú možnosť úveru - nedajte sa oblafnúť takýmto vagabundom, ide im len o ten poplatok a nič viac nedostanete, nanajvýš nejaké dokumenty a to bude asi tak všetko. Nikdy nikto vám nemôže spraviť žiadny scoring na základe pár neúplných údajov ako to predstierajú títo podvodníci. Súhlasím aj s človekom, ktorý tu napísal, aby si ľudia dobre pozreli obchodný register a zistili si nejaké veci o tých českých "partneroch" v tejto firme. Taktiež súhlasím s názorom, že sa o tejto firmičke ešte dopočujeme v Krimi-novinách. A tá "presvedčivá", ale poriadne trapná osôbka s €3,000 platom má buď fakt taký zmysel pre humor, alebo je tak naivná že si myslí, že všetci okrem nej sú úplní idioti čo jej zožerú tie sprostosti. Ak by skutočne zarábala také peniaze, tak mi verte, že v každej banke by jej ešte aj dvere prišli otvoriť. Žiaľbohu, slovenské banky sú aké sú a nie je to zrovna orientované na to aby uspokojili klientov. Ale ak niekto má taký dobrý príjem alebo má v banke uložené väčšie peniaze, tak mu banka až nechutne lezie do zadku. Horšie na tom sú ľudia, ktorí taký príjem nemajú a ku tým sa ešte aj obyčajní zamestnanci banky správajú povýšene, hoci sami na tom nie sú vo veľa prípadoch nijako lepšie. Ale to je už asi slovenská nátura, že? Takže aj už niekto zaplatil tých €145 tak môžete mať aspoň dobrý pocit, že ste inému človeku prispeli na jeho mesačný príjem a tomu hlavnému podvodníkovi na naftu do jeho novej jachty.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

Konecne dalsi normalne zmyslajuci clovek uz dlhsie je tu ticho normalne som "dostala strach" ze vam vsetkym "vybavili" uver len nam nie
Ludia dajte vediet ako ste dopadli ti co ste boli v rozpracovanosti pocitam ze ste im ako posledne poslali prefotene doklady zalozili ste si zivnost a teraz uz bude len ticho a tma
0 0
Rotty Rotty

Rotty je offline (nepripojený) Rotty

Trosku som sa tomu venoval, ale fakt nie vela a stacilo aby som nasiel tuto stranku. Ale nakolko mi to nechce zobrat priamo linku, tak vam to musim rozpisat takto: http [dvojbodka] [dvakrat lomitko vpred] www [bodka] podvody [bodka] estranky [bodka] cz [lomitko vpred] stranka [lomitko vpred] euromakler. Snad to pomoze ku tomu aby sa niektori ludia prebrali z toho ich sna o zlatej hrude, ktora im ma spadnut. Pre informaciu - Euromakler je spolocnik vo firme Euro Business s.r.o. Tak si to skuste dat dokopy.

A pridavam este dva clanky ako citanie na dobru noc:

Dokonalý zločin
Vydáno 22. 04. 2007 (12384 přečtení)
Každý lupič sní o dokonalém zločinu. To je takový zločin, po němž nezůstane žádná stopa a viník nemůže být vypátrán. Myslím, že lze jít ještě dál, což předvedli po roce 1948 komunisté. Dát krádeži legální, zákonný rámec.
„Důl vám přece nemůžou vzít! Důl je díra v zemi! Chodby tak... tak... Lze ho zatopit, prodat, ale nikdo vám ho nemůže vzít...“ říká uhlobaron v Cimrmanově hře Vizionář. On sám se patrně přesvědčil o nepřesnosti takového tvrzení právě v roce 1948, bohužel v dnešní době se v malém měřítku to samé může stát i vám.
Kdyby vás na ulici zastavila banda dobře oblečených zmrdů, vzala vám klíče od bytu a odnesla si televizi, šperky po babičce i sbírku známek, prvním vaším krokem po dokonání tohoto aktu by byla kontaktáž policie za účelem oznámení zločinu loupeže. A přesto se to dnes a denně děje a loupež nikdo nehlásí. Zmrdi do svého loupežného jednání totiž vložili nutný mezikrok a loupež se tak jmenuje „rychlá půjčka bez ručitele“. Tedy bez ručitele. Ručíte si za ní vy sami, samozřejmě. Doslova svým životem, svou existencí. A není ani tak rychlá, jako spíše drahá.
Celý princip rychlých půjček využívá hezky po zmrdsku základní princip, že běžný takzvaný „slušný člověk“ není schopen udělat rozvahu osobních financí. Přesto, že již pět nebo deset nebo dvacet let má konstantní příjem (maximálně narůstající o inflaci) bez naděje na nárazový vedlejší příjem, řeší díru v kešflou tím, že si rychle vypůjčí relativně zanedbatelnou částku. Okamžitě to jistě pomůže, ale pokud tato částka není určená na extrémně výhodnou investici (modrý Mauritius za 5210,50 Kč třeba), ale na konzum (prožere se, pyčo), nastane v nikoli vzdáleném okamžiku nutnosti navrácení částky syndrom inverzního Nerudy. Tedy ne „kam s ním“, ale „kde vzít“.
A na různé cofee-dýzy, profi-denty a další neplatí jako když si půjčíte od souseda: „Franto, teď nemám, počkej mi ještě tejden.“ Nemáš? Vezmeme si sami, sám jsi k tomu dal povolení. A nikoli to, co sis půjčil, ale v nejlepším případě „to a půl“, častěji „to a ještě jednou to“ a nejčastěji „to, ještě jednou to a pak ještě dvakrát nebo třikrát to“. A mizí televize, šperky, sbírka známek, ale i rotoped, dvd přehrávač, rádio... a vám nezbude, než se na to smutně koukat, protože tato loupež probíhá pod taktovkou státu, se štemplem od soudu a lupič-prostředník je nazýván exekutorem.
Celé mi to připomíná pohádku o ďáblovi par excelence. Fáze lapání ptáčka za hezkého zpěvu probíhá ve stylu: „My jsme tvoji nejlepší kamarádi, vem si, je to tak snadné a za pakatel.“ Nevyhnutelně však po zadrápnutí následuje fáze: „Cha-chá, už jsi v naší moci, budeš solit jako mourovatej a nikdo a nic ti nepomůže.“ Zcela podle ďábelského scénáře si oběť bere další drahou půjčku, aby uhasila tu první a dvě další, aby uhasila tu druhou... až do nárazu do nejhlubšího sociálního dna s šutrem monstrózních a stále se zvětšujících dluhů na prsou.
Schválně jsem si hned po vánoční smršti reklam na podobné zločince a vyděrače – po nutné zastávce na záchodě, kde jsem zvracel ze „sponzorů Vánoc“ a spol. (klasická klamavá reklama: sponzor dává, to lupič bere) – vzal k ruce kalkulačku a počítal jsem. A zjistil jsem, že třeba ty strašně levné GE peníze, které jsou při 20 000 Kč jen za 899 Kč, jsou vlastně docela drahé peníze. Protože těch 899 Kč není konečná částka. Platíte je každý měsíc a to šest let! Šest let! Tj. půjčíte-li si na vánoce nebo dovolenou, můžete na další až po šesti! letech! Jo a zacálujete skoro 9 000 Kč navíc.
________________________________________
Intermezzo: Ne každá půjčka je špatná. S tehdejší přítelkyní, nynější ženou, jsme kupovali postel, co by sloužila i jako kanape, do jejího tehdejšího bytu. Zašli jsme do Asko nábytek na Stodůlkách, vybrali jsme si jednu celkem přijatelnou za 12 000 Kč a protože peněz nebylo nazbyt, šli jsme za firmou poskytující splátkový prodej. Tedy svého druhu půjčku. Paní nám začala povídat, jak zaplatíme jen asi 1500 Kč navíc, jak je to děsně výhodné... Přerušil jsem proud její žoviální výmluvnosti a zeptal jsem se jí, kolik činí úrok p.a. (per annum, za 1 kalendářní rok). Inspirována vinylovou deskou se vrátila k litanii, jak zaplatíme jen... jak výhodné... Opakoval jsem otázku. ...jak zaplatíme jen... jak výhodné... Opakoval jsem otázku. ...jak zaplatíme jen... jak výhodné... Opakoval jsem otázku. ...jak...
Přerušil jsem ji se slovy, že když odmítá odpovědět, tak vlastně tu postel ani tak nutně nepotřebujeme. (Smutné oči mé přítelkyně říkající: „Třeba to vážně není tak drahé...“) Teprve potom paní pochopila, že mě od toho neodvede a s podstatně chladnějším profi-škleboúsměvem mi vytiskla papír s požadovaným údajem. Úrok p.a. činil 34,5 %. Načež jsme se rozloučili se slovy: „Promiňte, ale lichvu nepodporujeme.“ To samozřejmě doprovázely smutné oči mé přítelkyně a málem vyčítavý pohled, že jsem nejen hnusný škudlil, ale navíc jí z jejích vlastních peněz nedovolím koupit si postel!
Jenže tahle pohádka má šťastný konec. Zajeli jsme do IKEA, koupili lepší a levněší postel než v Asku a od společnosti Cetelem si přítelkyně vzala „půjčku“ na cenu ve výši 7 000 Kč s nulovým navýšením. Podmínkou bylo samozřejmě splacení v poměrně drakonické době asi 6 měsíců s rizikem značného navýšení v případě nesplácení, ovšem měli jsme spočítáno, že na to přítelkyně má. Postel dodnes slouží a nepřišli jsme ani o korunu navíc. Z čeho Cetelem žije nevím, patrně z provize od IKEA, ale to není náš problém.
Potíž je, že na splátkový prodej hodně lidí díky dluhové spirále nebo sociální situaci nedosáhne... A pak přicházejí ke slovu usměvaví, dobře oblečení lupiči, kteří vás ochotně stáhnou i o ten mizivý zbytek prostředků, který máte. Například ve velkém testu iDnes je hezký přehled, o kolik vás kdo okrade. Profireal vám šlohne 10.500 Kč, když za půjčených 6.000 Kč zaplatíte nakonec 16.500 Kč. Navíc pokuty jsou enormní jak za předčasné splacení (+5.500 Kč), tak za nesplácení (8 % po 15 dnech, 13 % po 30 dnech a 50 % za zpoždění dvou splátek). A kromě toho se musíte zavázat, že si Profireal může vzít splátku přímo u vašeho zaměstnavatele, a že se půjčka po zaplacení automaticky obnovuje. Podepíše tohle soudný člověk? A to je aspoň případ, kdy víte, na čem jste.
U Finpomoci (správný název by patrně měl znít Finšloh) vám ani neřeknou, že podmínky jsou stejné nebo ještě horší. Extrémně drahý je slavný Provident jehož vyděrači si budou pro výpalné pravidelně každý měsíc chodit. Štípnou vám při půjčených 30 000 Kč dalších plných 21 000 Kč! Tj. ze zákona povinně uváděná sazba RPSN činí 206,8 %. Při půlroční splatnosti je to dokonce 460,9 %! Tommy Stachi (nenech se zmást a čti „To mi stačí“) musíte navíc podepsat blankosměnku a nesplácení vás přijde na +200 Kč denně, resp. +3000 Kč za každý výjezd pracovníka. Na každé právnické škole vám o směnce řeknou, že o tomto extrémně kvalitním cenném papíru existují jen 3 pravidla: 1. Nepodepisovat, 2. Nepodepisovat a 3. Nepodepisovat. Proti směnce totiž není obrany. Jo a pro pořádek, za půjčení 30 klacků vám Tommy Stachi dalších 20 litrů votočí.
První úvěrový hypermarket/Euro makler holding už pracuje vysloveně s mafiánskými metodami, za samotnou žádost o úvěr a za to, že vás navštíví exekutor a sepíše předem váš majetek, si účtují celkem 4100+1785 = 5885 Kč! A když nesplácíte, můžete se vykoupit zlákáním dalších oveček.
V přehledu iDnes mi ze mě nepochopitelných důvodů několik zásadních legalizovaných zlodějů chybí. A to Cofidis, GE Money a HomeCredit. Shodou okolností jsou to právě ty společnosti, jejichž reklamy jsou nejčastější. Že by souvislost?
U společnosti Cofidis při půjčených 30 000 Kč přijdete (vycházím-li z údajů na jejich webu) navíc o 2,21 % z této částky měsíčně +0,65 % pojištění. Takže pokud to dobře počítám (prosím případně o opravu v komentářích), vyfouknou vám za rok minimálně 10 296 Kč. Pokuta je 8 % z částky (2400 Kč) + 0,08 % denně (240 Kč denně). To mimochodem znamená, že za 115 dní nesplácení (3,8 měsíce) přijdete o plnou půjčenou částku 30 000 Kč (aniž byste tím samozřejmě měli splaceno). Podobné je to u GE Money, kde za 30 000 Kč splacených za dva roky necháte výpalné 12 906 Kč. Samozřejmě +1 % (min 500 Kč) za to, že vám milostivě peníze půjčí. Plus další poplatky, když nebudete splácet řádně. Kniha HomeCredit, resp. internetové stránky této rodiny rychlopůjčkové mafie, tvrdí, že za každých půjčených 10 000 Kč se splácí 250 Kč měsíčně při smlouvě na 60 měsíců. Tj. opět modelových 30 000Kč = 3 * 250 Kč * 60 měsíců – 30 000 Kč = manko ve výši 15 000 Kč nad půjčenou částku.

Vraťme se na začátek. Kdyby vám u dveří zazvonil člověk a beze slova vysvětlení si vzal vaši televizi, tak byste ho nakopali kam slunce nesvítí tak rázně, že by nestačil počítat schody. Ale stačí aby vám tentýž člověk dal iluzi toho, že něco máte, i když to nemáte, a vy mu tu televizi ještě převážete mašlí a ručičku políbíte. Přitom výsledek je týž, nemáte televizi (minimálně) a v prvním případě se aspoň cítíte v právu a ne wie ein Trottel.
Tedy vy samozřejmě ne, vy čtete D-Fense, vám by se to stát nemohlo. Ale oni, oni ostatní, co D-Fense nečtou, dlužili už na konci roku 2006 plných 540 miliard Kč právě těmto nažehleným zmrdilupičům. Bez eufemistických zkratek tedy 540 000 000 000 Kč!, čili více než polovinu státního rozpočtu ČR na jeden rok! Ještě chcete tyhlety „levné“ peníze „na zavolanou“?

AHOJ podvedeni Davejte si pozor na EUROMAKLER HOLDING JSOU TO PODVODNICI.ZACALO TO TIM ZE SEM SCHANELA BRIGADU NASLA SEM JI V METRU SEPISOVANI UVEROVYCH SMLUV PENIZE DENNE.TAK SEM ZAVOLALA TE PODVODNICI(PANI DAVIDOVE)A ZE SE MAM DOSTAVIT DO KANCELARE (PRAHA 4 NUSLE,JETO METRO C ZASTAVKA VYSEHRAD A TA CARODEJNICE JE V BUDOVE PRUMSTAVU STETKOVA 28,NA BUDOVE JE NAPSANO PROSLUNIME VAS ZIVOT NO PO TE UDALOSTI SPIS POSEREME VAS ZIVOT)JE TO NA PROTI KONGRESOVEM CENTRU KDYBI STE TUDLE CARODEJNICI DAVIDOVOU UZ POTKALI A SCHANITE NA NI CISLO ZDE JE 739243040)Tak SEM SI DALA SNI SCHUZKU ONA JAK SE BUdE SEPISOVAT KREDITNI KARTY ZE ZA TO BUDE 5000KC DENI VIDELEK HM SKOLENI STALO 2000KC TAK SME SE SLOZILI S PRITELEM TAK SME SLI NA SKOLENI DO HOTELU INTERKONTINENTAL NEKDE U DEJVIC TAM SME SLI NA SCHUZI KTERA TRVALA 2 HOODINY TO CO TAM VYPRAVEL TEN NAGELOVANEJ BUZERANT V KVANDRU TO SME SI ROVNOU MOHLI PRECIST TU KNIZKU TAM TO VSECHNO BILO ON JAK SE BUDE VIDELAVAT A KDYZ SME SE TAK DIVALI POTECH LIDECH TAK TAM BIL JESTE JEDEN PODVONIK ZA KTERYM SME SLI S MLADYM ME PUSTIL DO KANCLU A NA MLADEHO CO JAKO CHCE A ZE TAM SEMNOU NEMUZE BEJT TEN BUZIK SE MENUJE VACLAV HRUZA MA KANCELAR NA FLORENCI 19 JAK JE RADKOVA INZERCE METRA ABYCH TO DOPSla stim skoleni ve finale po 2 hodinach bilo "prijemne" prekvapeni ze se nejednalo o sepisovani kreditnich karet jak nam rikala P!ča Davidova ve finale se jednalo o sepisovani uverovych smluv kde kdyz ste uzavrela smluovu s clovekem do 200 000kc tak ste stoho meli 500kc akdyz nad 200 001kc tak uz 1000kc a na tom skoleni ste si museli kopit smlovy bilo jich tam 20 za 500kc no neberteto jelikos sme nemeli nastesti prachy tak sme si je nekoupili pak sme cekali v chodbe hotelu a postupne si nas volali a ta carodejnice davidova a priste si vem te nak drobny tak sem se ji zeptala jaky drobaky ona 900kc za nakej blbej kalendar kam si zapisujete chudaky lidi ktere podvedete.Tu pujcku sem si osobne vyzkousela nez sem ji nekomu nabizela 4990kc je poplatek za sprostredkovani uveru do 200tis a kdy byste chteli nad 200tis platite 9990kc ja sem si dala sprostredkovat 200tis jelikoz sem chtela expres pujcku to je priplatek tak ze to neni 4990 ale 9990kc tak sme spolu sepsali smlouvu ona zavolala na uverove centrum cislo tam¨(595155911)pak je jeste jedno cislo a ty si rikaj kreditni uverova a ty si vas hazej jak horkej brabor ona zavola teda na to cislo zepta se jestli vam to schvalej pak vas chtej k telefonu zeptaj se vas jestli ste tovy atd pak si musite samy skocit sehnat registr ze solusu a cbc vy to tam hned poslete a voni ze to dali na uverovou kreditni a ze potrebuji vipis justicniho registru to vas stoji nake penize pak tem hajzlum to poslete oni to protahujou az jeto 3 tydny to je opravdu expres pujcka to by clovek blil kdyz sem jim posilala justicni registr na uverovou poradni a oni ze to posilaj kreditnim uverarum tak sem tam volala a oni ze si mam zavolat na uverovou poradni tak sem tam zavolala a ona se me ta uhliarikova ptala co mi rekli ty uvarari a ja ze to posilaj s patky k vam volala sem zase uhriakovy druhy den a ona ze ji to jeste neprislo a takleto trvalo 4 dny ve finale mi ty kurvy zavolali a povidali ze banan pujcka se nekona .Ze potrebuji rucit nemovitosti pritom rikali jen na op 10 000 v hajzlu prachy odnich zadne .Davejte si pozor na ty pujcky.Jeste ze sem snikym nesepsala smlouvu
Podpis: miluš
Naposledy upravil Rotty : 09.09.09 at 00:47 Dôvod: Doplnenie informacii
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

zrazu je tu podozrivo ticho este nedavno tu bolo dost pochlebovacov a teraz nik?
mozno im to konecne doplo mimochodom uz bolo na case
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

lu.ka Pozri príspevok
ale ano mam skusenost uz dlhsiu, som "nepriechodna" v banke z dovodu ze mam dve deti tak som to skusila. pravdaze som hladala ja a nasla som. velmi som sa potesila. je to seriozna spolocnost! samozrejme vsetci sme ludia a chybime preto dolezite je hlavne napisat skutocne a pravdive kontakty na seba telefon a e-mail aby vas mohli kontaktovat! priamo z firmy vas kontaktuju a daju vam info ake potrebujete. No opatrnosti nikdy nie je dost ako sa hovori tak si zmluvu skontrolujte! ja som problem nemala su to mily ludia odporucila som aj znamim a tiez su spokojny zatial ziadny problem len treba komunikovat
mate pravdu treba len komunikovat stale
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

hviezdy Pozri príspevok
Dobrý deň. Ja mám tiež záujem o úver z tejto firmy a preto si zháňam bližšie informácie. Zatiaľ sme v telefonickom kontakte a z ich prístupu som milo prekvapená, no predsa sa obávam. Lu.ka, máte s nimi už dlhšiu skúsenosť? Ďakujem.
Preco by ste mali platit poplatok dva krat 290euro ano pri expresnom uvere sa plati poplatok 290 eur ale iba raz nie dvakrat a spolocnost vas bude riesit prednostne. Klasicky nebankovy aj bankovy uver sa plati poplatok 145 eur. Ziadost sa spisuje s Vami vy si precitate zmluvne podmienky a ked budete s nimi suhlasit tak ju potom podpisete poplatok sa vybera az po podpise ziadosti a ziadost sa este raz telefonicky registruje po registracii sa s Vami este rozpravaju overuju si este raz Vase udaje.Vam zostava kopia ziadosti aj z prijmovym listkom potvrdenie o zaplateni.tam potom zalezi od Vas ako rychlo dodate spolocnosti podklady k uveru tym skor Vam uver vybavia. O dva dni po registrovani vasej ziadosti Vas budu telefonicky kontaktovat ze Vam zasielaju list co mate dolozit a poslat na spolocnost. Ked im dolozite vsetky podklady tak Vas pridelia nebankovej spolocnosti a tam zasada uverova rada kazdy utorok a vo stvrtok kde Vam schvalia peniaze kolko bude urok kolko budete splacat. Nie vzdy rada odsuhlasi celu sumu o ktoru ziadate ale odsuhlasi. Potom Vam posle vyrozumenie a bude sa Vas pytat ci s takym uverom suhlasite ak ano tak Vam vystavia zmluvy s ktorymi pojdete k notarovi podpisete ich pred notarom a zanesite naspät na spolocnost. Peniaze Vam poslu do 48 hod. od podpisania zmluv.Spolocnost je naozaj cista vsetko maju pravne podlozene.
Zabudla som Vam napisat ze v tejto spolocnosti je jedinecny syste 1+3 ze mozte este tri krat poziadat o uver ked Vam neprejde prvy ale uz bez poplatku a mimochodom riesia Vas do vtedy kym uver nedostanete takze sa nemusite bat ze pridete o poplatok a peniaze neuvidite.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

lu.ka Pozri príspevok
na prijate peniaze Vam urcite musia vystavit prijmovy doklad vo vyske 145 eur alebo expres 290 eur viac nie menej tiez nie menej a zaroven vam do ruk dat zmluvu - kopiu
Ano na vyplatene peniaze Vam vystavia prijmovy listok potvrdenie o vyplateni nemate sa coho bat budete mat doklad ze ste to zaplatili
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

lu.ka Pozri príspevok
Pozrite sa ti ludia, ktori s Vami spisuju ziadosti su len obchodni zastupcovia-sprostredkovatelia a koniec koncov vsetci sme len ludia spekulanti posudme sami seba a pravdivo zhodnotme je to tak.
Je pekne ze tu niekto ma krasne filozoficke vyroky ked sa nimi nedrzi a osobnostne nerastie keby totak bolo vsak stanislav vieme ze nemotame ludom hlavy a nenanucujeme svoj nazor.
A k tej opatrnosti: ako uz dobre viete ja som o uver ziadala zaplatila som a mam sa faj. Co s tým poplatkom? Jednoduche! vylozim peniaze na stol pockam si kym zmluvu spise podpise poda mi ju na podpis podpisem a spolu s podpisanou pockam si na prijmovy doklad a spolu s prijmovym dokladom mu dam do ruky peniaze on mi este da kopiju zmluvy a je to hotove. A chudacisko ak peniaze neozdvedie ma poriadny problem. zistila som si ze im naparia riadne pokuta a teda su riadne masne.
Mna uverar konkaktoval do tyzdna a do dvoch mesiacov som byvala. Nieje co riesit - okrem obchodakov ak sa vam nezda pytajte si kontakt na druheho
Ano pokuty su v spolocnosti velke a za neodvedenie penazi alebo nejak si privlastnenie cudzich penazi podava spolocnost trestne oznamenia tak si velmo dobre rozmysli sprostredkovatel ci si peniaze necha alebo ich odovzda spolocnosti.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

lucikmicik Pozri príspevok
Zdravim, kedze aj ja som povodne mala zaujem o pozicku z uz spominanej spolocnosti, pokusala som sa co to si o nej pozistovat. A taktiez sme si dohodli stretnutie s poradkynou. Konalo sa vcera, t.j. 25.08., cize moje pocity a dojmy su este cerstve. A musim povedat, ze uplne zle. Pani poradkyna, inak oblastna veduca!, mi neposkytla ziadne relevantne informacie. Na vsetky moje otazky odpovedala rovnako, a to "neviem". Nechcela mi prezradit ani len to, s akymi bankovymi a nebankovymi subjektami spolupracuju, dostala som z nej len tolko, ze samotna spolocnost euro business je dcerou nejakej spolocnosti zo svajciarska. Doslovne.
Ale samozrejme nezabudla trikrat podotknut, ze minuly mesiac kladne vybavili 800 ziadosti.
Skoring - nejde mi do hlavy, preco ked prejdete po prvy raz, ako je mozne, ze uz druhy, ci nebodaj treti uz nemusite? Zvlastne, ale nedokazala mi to nijakym rozumnym sposobom vysvetlit.
Taktiez sa mi nezda postup, najprv daj peniaze - potom sa s tebou bude bavit nas uverovy specialista.
Ako jedine pozitivum beriem to, ze peniaze neslubovala ihned, ale upozornila nas vopred, ze budeme cakat minimalne 3 tyzdne az mesiac.
Moj celkovy dojem z tejto pani bol, ze nas cielene zavadzala a podavala ak uz nie nepravdive, tak minimalne zahmlene info.
Vazena pani sprostredkovatel ma za ulohu s Vami vypisat iba ziadost o sprostredkovanie uveru a vybranie toho poplatku nic viac,tak su na to skoleny neviem preco obvinujete pani ked ona si len robi svoju pracu na ktoru ju tak pripravuju na skoleni. To aky je urok ake su splatky a nieco viac o uvere su kompetentny uverovy specialisti ktory maju opravnenie su priamo na to skoleni a maju certifikaty nie sprostredkovatelia,ked chcete nieco o tej spolocnosti vediet o urokoch o produktoch o sektoroch bankovych aj nebankovych tak si najdite stranku eurobusinessu najdete tam aj telefonne cisla a zavolajte si tam sa potom spytajte na to co ste sa pytali tej panej. Prajem pekny den.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

krater Pozri príspevok
Dakujem za prispevok konecne nejaky racionalny nestranny nazor ktory zhodnocuje danu firmu podla dojmu. Podla nasej neuplnej zmluve cakame na vyhodnotenie ci vysledok 4 mesiac nikto sa uz neozval a nikto nic neriesil ani kladna odpoved ani zaporna. Tiez zo zmluvy clovek pochopi ze oslovuju rozne bankove ci nebankove spolocnosti ale ktore ani srnka netusi.
Wildo by nas mohol poinformovat kedze som pochopila ze pre nich pracuje??? s kym to vasa "spolocnost" vlastne spolupracuje so SEFTOM ked nakupuju vo velkom prijmove pokladnicne doklady?
Vazena pani mate internet najdite si stranku eurobusiness slovakia a precitajte si to aj sama viete citat nie? Alebo Vas to nenaucili? Alebo viete zdvihnut telefon a zavolat si na spolocnost ci ste onemela alebo ste nesvojpravna ked si neviete zavolat a informovat sa ked tak strasne ste ten uver chceli alebo chcete.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

bianta Pozri príspevok
no mi sme dnes dostali poštou papiere,kde nás žiadajú o výpis z katastra nehnutelností atď,ale čo nás zarazilo,že od nás žiadajú živnostenský list,ktorý nemám a na nebankový úver si ho musím vybaviť-povinosť zo zákona,a nanovo žiadost o úver,"ALE PENIAZE UŽ NEPÝTALI!!!"
Prvy krat ked ste podpisovali ziadost tak to bola ziadost o sprostredkovanie a nie ziadost o uver to je velky rozdiel naco maju pytat uz poplatok ked ste ho uz zaplatili. A ten zivnostensky mozte kedykolvek zrusit ked si ho vybavite potrebujete len troj eurovy kolok a do tyzdna ho mate.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

artuš Pozri príspevok
...u nás sa zatiaľ "nič nedeje"... Čakáme nejaké blbé papiere, ktoré by sme mali poslať späť s prefotenými dokladmi,... Mamina sa po 5-tich pokusoch dovolala na centrálu, alebo čo je to a tam jej len milá, mladá babenka povedala, že stále jej neprišla zmluva od sprostredkovateľky a nech teda ešte čaká a čaká..vraj to príde. Mama si už vlasy pomaly trhá, že jaká je blbá na starobu . Ja som fakt zvedavá, ako to všetko dopadne..
Kontaktujte sprostredkovatelku ak hovorila pani ze to este neprislo tak kontaktujte ju ona je na vine
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

mila dadren tie vase "profesionalne" mudrosti su naozaj nanic. Pekne vas to naucili ako mate odpovedat a hlavne naco odpovedat co presne hovorit a ako to u vas "funguje" vlastne uz by som to mohla ist robit aj ja chyba mi k tomu len drobnost "silny zaludok!"
spisete ziadost ked vam ju podpisu zaplatia 145€ volate na centrum poslu vam smsku potom sa rozlucite asi do tyzdna poslete aby vam prefotili doklady mimochodom naco je vasej spolocnosti zivnostensky list od ziadatela k tomu ste sa nevyjadrili a tak pekne ste sa snazili len skoda ze nie k veci
Citat viem, volat viem aj zdravy usudok to vy radsej neposudzujte len pekne papagajujte co vam vtlkali v eurobusinesse a nadalej zavadzajte ludi presviedcajte ich aka je ta vasa "spolocnost" uzasna ako sa "stara" o ludi vo financnej tiesni.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

olanka Pozri príspevok
Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem
Ale ved toto iste napriklad mne urobila Tatra Banka.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

krater Pozri príspevok
mila dadren tie vase "profesionalne" mudrosti su naozaj nanic. Pekne vas to naucili ako mate odpovedat a hlavne naco odpovedat co presne hovorit a ako to u vas "funguje" vlastne uz by som to mohla ist robit aj ja chyba mi k tomu len drobnost "silny zaludok!"
spisete ziadost ked vam ju podpisu zaplatia 145€ volate na centrum poslu vam smsku potom sa rozlucite asi do tyzdna poslete aby vam prefotili doklady mimochodom naco je vasej spolocnosti zivnostensky list od ziadatela k tomu ste sa nevyjadrili a tak pekne ste sa snazili len skoda ze nie k veci
Citat viem, volat viem aj zdravy usudok to vy radsej neposudzujte len pekne papagajujte co vam vtlkali v eurobusinesse a nadalej zavadzajte ludi presviedcajte ich aka je ta vasa "spolocnost" uzasna ako sa "stara" o ludi vo financnej tiesni.
Ak ste dobre citala zmluvne podmienky tak spolocnost je takisto len sprostredkovatel vasich uverou ale na rozdiel od Nas vybavuju za Vas vsetky formality potrebne k vybaveniu uveru vy mate za potrebne im zdokladovat len potrebne doklady alebo lepsie povedane podklady k uveru a to ze im to dlhsie trva,je strasne vela uverou a su na vsetky uvery len styri zeny a kym to vsetko spracuju tak to dost dlho trva.A nie su poskytovatelia uverou tak ak ste to citali tak si to precitajte este raz. To ze klient musi dolozit zivnostensky list tie zeny si to nevymisleli je to zakonom dane pre bankove aj nebankove sektory tak to tak musi bit. Ked chcete vediet preco obratte sa priamo na tieto sektory ktore uver poskytuju.
0 0
Zahumen Zahumen

Zahumen je offline (nepripojený) Zahumen

Tatrabanka ešte v roku 2004 zobrala od mojej dcéry za vybavenie úveru
3 500,-- Sk a nakoniec jej ho na ústredí neschválili. Samozrejme poplatok
jej nevrátili.
Pripájam sa len k poznámke od Misomiso.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

ja som si to dobre precitala dadren o to nemaj strach!
mohla by som poprosit ten zakon kde je pisane ze ziadatel o uver si musi zalozit zivnostensky list? velmi ma to zaujima
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

Zahumen Pozri príspevok
Tatrabanka ešte v roku 2004 zobrala od mojej dcéry za vybavenie úveru
3 500,-- Sk a nakoniec jej ho na ústredí neschválili. Samozrejme poplatok
jej nevrátili.
Pripájam sa len k poznámke od Misomiso.
Tu ked zaplatite poplatok tak ked vam neschvalia uver riesia Vas aj nadalej kym neodidete z uverom takze o ten poplatok nepridete.
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

krater Pozri príspevok
ja som si to dobre precitala dadren o to nemaj strach!
mohla by som poprosit ten zakon kde je pisane ze ziadatel o uver si musi zalozit zivnostensky list? velmi ma to zaujima
Ale prosim Vas ved som Vam pisala ze sa na to pytajte priamo v sektoroch co tie uvery poskytuju a nie sprostredkovatelou.Od nich si pytajte ten zakon. Sprostredkovatelia nie su na to kompetentny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať