Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Zahumen Pozri príspevok
Tatrabanka ešte v roku 2004 zobrala od mojej dcéry za vybavenie úveru
3 500,-- Sk a nakoniec jej ho na ústredí neschválili. Samozrejme poplatok
jej nevrátili.
Pripájam sa len k poznámke od Misomiso.
Ak by to bolo iba tak, tak by som to chapal. Mne vsak dali pisomne, ze mi nakup nehnutelnosti prefinancuju, zobrali poplatok a nakoniec nedodrzali nic z pisomnych garancii. Hoci sa mi nakoniec podarilo zohnat v inej banke hypoteku dokonca este z nizsim urokom, ako dava Tatra Banka, niekolkomesacnym natahovanim mi sposobili priamu skodu asi 120.000 Sk.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Ak by to bolo iba tak, tak by som to chapal. Mne vsak dali pisomne, ze mi nakup nehnutelnosti prefinancuju, zobrali poplatok a nakoniec nedodrzali nic z pisomnych garancii. Hoci sa mi nakoniec podarilo zohnat v inej banke hypoteku dokonca este z nizsim urokom, ako dava Tatra Banka, niekolkomesacnym natahovanim mi sposobili priamu skodu asi 120.000 Sk.
Tatrabanka je bagáž,mne nechceli uznať jednu reklamáciu,kde som mal na 100% pravdu, ešte aj u riaditeľa som bol a keď som im povedal,že ich dám na rozhodcovský súd a do novín,tak ma vysmiali až až-nakoniec som ich dal aj do novín aj na súd a samozrejme,že som vyhral a potom len pozerali...
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

o tatrabanke viem tiez svoje a uz nikdy viac.
dadren neproste suverenne napisete ze je to v zakone a ked sa vas opytam v ktorom tak ma obratite na sprostredkovatela??? Tak nemudrujte ked vase "mudrosti" neviete nicim podlozit len tu omielate svoje kaleraby.
Kde je zakon ktory cloveka nuti zalozit si zivnost aby mu nebankovka poskytal uver??? Ved to je na hlavu postavene aby si nejaka babka zakladala zivnost a predmet zivnosti si vymysli nie sak sprostredkovatel jej pomoze take dobre duse len v eurobusinesse najdes
0 0
dadren dadren

dadren je offline (nepripojený) dadren

No mozno som negramotna a neviem ake su zakony ale to neznamena ze neviem si zratat kolko je jedena a jedna v poriadku mate vsetci pravdu OSPRAVEDLNUJEM SA VSETKYM dnes som pochopila.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

Prosim vas mohli by sa konecne ozvat "spokojni" ziadatelia uz vam presla doma cakania tak kazdy den ocakavam ze niekto napise ze uz gazduje s peniazkami ktore im vybavil eurobusiness ci sa nedockame?! Kde ste vsetci
0 0
bebuš bebuš

bebuš je offline (nepripojený) bebuš

Táto spoločnosť len sprostredkuje vybavenie úveru. Nie je poskytovateľom úver. V stručnosti - zarábajú na hlúposti ľudí, nakoľko oni len sprostredkujú banku, ktorá si Vás sama opäť preverí a posúdi či úver poskytne alebo nie. Takže uvedenej spoločnosti platíte zbytočne veľké poplatky za nič!!!!

Oni Vám úver neposkytnú. Táto spoločnosť má zákl. imanie 200 000tis. SK, čiže 6 638 EUR. Len do tejto výšky tada aj ručia.

Dôležité je to že nie sú poskytovateľmi úveru!!!!
0 0
bebuš bebuš

bebuš je offline (nepripojený) bebuš

Táto spoločnosť nie je poskytovateľom úveru!!! Bohatnú na hľúposti ľudí, kt. sa spoliahajú, že im úver sprostredkujú. Táto spoločnosť len sprostredkováva úver, čo znamená, že platíte poplatky úplne zbytočne, lebo banka, na ktorú vás náasledne odkážu si Vás preverí a ona rozhoduje o tom, či pôžičku dostanete alebo nie. A to všetko vite zistit aj vy bez poplatkov uvedenej spoločnosti.
Veď si to zrátajte, že len za spracovanie vašich údajov zaplatíte hneď 145 EUR - pri podpise zmluvy o sprostredkovaní. Odkážu Vás na finančnú inštitúciu a keď Vám tá úver poskytne, zaplatíte uvedenej spoločnosti ďalšie poplatky, min. 80EUr. A Samozrejme fin. inštitúcia , ktorá úver poskytuje má samostatné polatky. Čiže tejto spoločnosti platíte zbytočne, lebo odísť do fin. inštitúcie viete aj sami.
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
bebuš Pozri príspevok
Táto spoločnosť len sprostredkuje vybavenie úveru. Nie je poskytovateľom úver. V stručnosti - zarábajú na hlúposti ľudí, nakoľko oni len sprostredkujú banku, ktorá si Vás sama opäť preverí a posúdi či úver poskytne alebo nie. Takže uvedenej spoločnosti platíte zbytočne veľké poplatky za nič!!!!

Oni Vám úver neposkytnú. Táto spoločnosť má zákl. imanie 200 000tis. SK, čiže 6 638 EUR. Len do tejto výšky tada aj ručia.

Dôležité je to že nie sú poskytovateľmi úveru!!!!
Bebuš, ako je potom možné, že lu.ka (dlho si tu nebolaaaaaaaa...) dostala od nich "úver" na byt a pritom jej žiadna banka už nechcela požičať ani fuka. To si ju už cez túto spoločnosť banky viac nepreverovali?! Neviem, neviem.. Ináč, mamine sa odvtedy nikto neozval a z peniažkov (vložených, aj tých "očakávaných" ) má veľký prdlajs!!!!!!!!!
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

artuš vitaj v klube a vy ste tam uz nevolali?
lu.ka je kapitola sama o sebe mimochodom skus si precitat jej prispevky spatne splietala a urazala nic konstruktive nikdy neprispela. vieme o nej len najpodstatnejsiu vec zaraba 3tis €
bebus to ze "sprostredkuvaju" pozicku je nam jasne ale to ti povedia len na zaciatku kym zaplatis 145€ potom uz nikto nikomu nic nesprostredkuvava nezmozu sa ani na dvihnutie telefonu
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
krater Pozri príspevok
artuš vitaj v klube a vy ste tam uz nevolali?
lu.ka je kapitola sama o sebe mimochodom skus si precitat jej prispevky spatne splietala a urazala nic konstruktive nikdy neprispela. vieme o nej len najpodstatnejsiu vec zaraba 3tis €
bebus to ze "sprostredkuvaju" pozicku je nam jasne ale to ti povedia len na zaciatku kym zaplatis 145€ potom uz nikto nikomu nic nesprostredkuvava nezmozu sa ani na dvihnutie telefonu
Mamina tam volala-volala-volalaaaaa a.....nikto nám nezdvíha . Stále nám nahrávka sľubuje, že máme vydržať na linke a vraj sa spojíme , ale keď to opakuje po X-tý raz....no kto by vydržal? Jupí, ale už pracujem, tak maminke môžem pomôcť!!! Len mi je ľúto, že za tých 145 eur si mohla radšej niečo kúpiť, alebo zaplatiť faktúru za plyn .. Ale jedna pravda je, že: VŠETKO ZLÉ AJ DOBRÉ SA RAZ VRÁTI, a rada by som videla aj vedela, ako spoločnosť dopadne .
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

artus vidis vidis dalsi v nudzi co tym darmozracom prispel. Neboj mozno pride Lu.ka a obvini ta ze volate zle cislo a vlastne vobec nespolupracujete a tak sa necudujte ze ste nic nevybavili
0 0
kajakaja kajakaja

kajakaja je offline (nepripojený) kajakaja

hviezdy Pozri príspevok
Ďakujem za pozitívnu informáciu, len mám problém, že treba vyplatiť dopredu nejakú splátku a s tým mám problém, lebo toľko financií nemám. Akú skúsenosť máte s tým vedia to nejako upraviť, alebo nie? Ďakujem
Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

kajakaja Pozri príspevok
Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....
Ako dlho splácaš úver?

A prečo si sa registrovala práve dnes, hoci si žiadnu radu nepotrebovala a pridala si len jeden príspevok? Nemáš náhodou aj viacej nickov?
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

kajakajaRe: euro business slovakia
Citát:
Pôvodca textu príspevku: hviezdy
Ďakujem za pozitívnu informáciu, len mám problém, že treba vyplatiť dopredu nejakú splátku a s tým mám problém, lebo toľko financií nemám. Akú skúsenosť máte s tým vedia to nejako upraviť, alebo nie? Ďakujem

Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....
Chobot Pozri príspevok
Ako dlho splácaš úver?

A prečo si sa registrovala práve dnes, hoci si žiadnu radu nepotrebovala a pridala si len jeden príspevok? Nemáš náhodou aj viacej nickov?
... alebo žeby sprostredkovateľka, ktorá dá kontakt na seba?
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

Vsetci prispievatelie ktori maju "dobru" skusenost s eurobusinessom a velmi im "pomohli" a posunu kontakt su registrovani v den prispevku a maju najviac jeden prispevok ach jaaaaj ze maju este stale na to odvahu
0 0
artuš artuš

artuš je offline (nepripojený) artuš

opica-škorica ;-))
kajakaja Pozri príspevok
Ahojte, aj ja mam velmi dobru skusenost s touto firmou, tiez som nedostala v banke ziadnu pozicku ani uver, tak som skusila na radu jednej znamej tuto firmu eurobusiness, zaplatila som poplatok a do mesiaca som mala peniazky na nove byvanie a aj vyplatene nevyhodne uvery. Boli velmi ustretovy, velmi mi pomohli a najma jedna mila pani...ak mate zaujem poslem kontakt. Fakt mi pomohli a som teraz uplne v pohode....
...bol tu spomenutý kontakt na jednu milú pani???????? Ja som si doteraz myslela, že všetky panie z tejto spoločnosti sú veeeeeeeeeľmi milééé - pokiaľ nedostanú od "klienta" prašulky ... Aj ja sem chcem už konečne napísať, ako nám pomohli! Nemôžem.., pretože je to už viac ako mesiac..a zatiaľ (?) nám vôbec nikto z nich nepomohol .
A UŽ ANI NECHCEM!!!
Nechajte si...
0 0
eurobusiness-eurocash eurobusiness-eurocash
Dobrý večer.,

prosím Vás môžte napísat ale ozaj seriozne a skutočne dostal niekto od spoločnosti Eurobusiness uver????

JA čakám už 2týžden ,horko tažko som zohnala na poplatok vopred 145eur

surne až moc rýchlo potrebujem peniaze takisto aj tuto sumu vrátit,tak som sa spoliehala,

ale ako čítam asi to nebude opet dobrá spoločnost.!!!

Len ma zarazilo, že načo maju všade popísané kontakty ked im píšem a neodpovedaju

len na mobil a to ma dost stojí ,ked volám na pevnu,nie stále mám kredit a je aj dost problém niekedy až po pol hodine sa ozvu stále obsadené....

posledne sa vyjadrili v stredu som im volala,že moje podklady boli odoslané inej spoločnosti a to Eurocash na nebankové oddelenie a mám si tam volat.

Tak tam teda volám,a že mám čakat na poradovník

je velmi vela záujemcov,a pod.,

ale o takom mi nik ani len nespomenul nepovedal ani sprostredkovatel nikto....

a to je bohové tak ja si zaplatím vopred poplatok a teraz akože je vela záujemcov mám bohvie do kedy čakat????

ved je to celé niaké divné !!!!! ...

tak zatial vám za podporu porady vopred DAkujem !!!!
som tu po prvý raz ,dufam dobre odošlem a prečíta si niekto môj príspevok a možno aj poradí a že nakoniec to celé zruším...

no len či mi potom vrátia poplatok,v zmluve sa píše že je nevrátitelný

pekný zvyšok večera
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

ja k tomu len tolko veeeelka skoda ze si sa na tuto diskusiu nedostal ovela ovela skor nez si zaplatil poplatok a naletel podvodnikom
0 0
dobradusa dobradusa

dobradusa je offline (nepripojený) dobradusa

1.Som reprezentant spoločnosti Eurobusiness Slovakia s.r.o. (pripravte si kamene,hádzať začnite,až keď dočítate,prosím)
2.Pri čítaní tejto témy mi je aj do smiechu,aj do plaču.Do smiechu z pokusov od tiežreprezentantov "ochrániť" spoločnosť.Do plaču nad nepochopením toho,o čom je práca nás "v teréne".
3.Spoločnosť dokáže sprostredkovať úvery!Vidím to na províznom liste každý mesiac.Netvrdím,že každá mnou napísaná žiadosť je už realizovaná,ale postupne vidím,že sa tak deje!Prečo?Lebo nepíšem žiadosti len aby som napísal žiadosti.Píšem tie,ktoré majú zmysel.A sedliacky rozum nepustí.Nenapíšem žiadosť so zúfalou invalidnou dôchodkyňou,ak nemá žiadny iný zdroj príjmu a je jasné,že úver by splácala veeeeeľmi ťažko,ak by ho vôbec dostala.(To len ako príklad.)Ak reprezentant sľúbi modré z neba a doslova zneužije zúfalú situáciu človeka,je to koho chyba?Firmy?Na žiadnom školení som nepočul "Choďte a klamte ľudí!".Ak niekto niekoho oklame,je to svinstvo od toho,čo klame a naivita od oklamaného.
4.Veľa prispievateľov tu píše o milej tete,alebo dokonca o chronickom podvodníkovi s pestrou minulosťou,alebo podvodníkoch celkovo,ale "gule" menovať konkrétnych ľudí mali len dvaja.Prečo tu nedáte mená reprezentantov,čo vypísali žiadosť bez údajov,napísali žiadosť dôchodkyni,alebo tvrdili,že sa už "viac-menej nedá nenapísať žiadosť,ak je spravený skoring".Dajte tu tie mená.Napíšte "Oklamal ma človek!" a nie "Eurobusiness sú podvodníci!".Aspoň budú ostatní vedieť,komu sa vyhnúť.Píšem túto výzvu s kľudným svedomím,bez strachu,že sa tu objaví moje meno,pretože som ešte nikoho neoklamal.Naopak,veľa ľuďom som sám nedoporučil žiadosť u "nás",lebo napr.potrebujú peniaze o týžeň,a viem,že sa to stihnúť nedá.Každého upozorním,čo bude musieť doložiť,že bude potrebovať živnosť(dôvod v bode 5.) a pod.Žiadosť si môže môj klient pozrieť v kľude,pred podpisom a platením,a keď sa mu nezdá poplatok,platiť nemusí.Je to vždy na jeho rozhodnutí (a nie preto,aby som mohol povedať "Vy ste to chceli" ale preto,že sa spolieham na jeho zdravý úsudok o jeho možnostiach a potrebách a posúdení,či je táto služba pre neho vhodná,alebo nie).Nespomínam si na všetky príspevky,kde sa vytýkajú rôzne veci a odsudzuje sa firma a nie jednotliví ľudia,ale je to ako keby mi niekto podpálil dom a ja budem nadávať na Smrečinu,že vyrába zápalky.
5.Živosť!Toľko tu o nej bolo písané a nič k veci!A pritom som msl občas pocit,že sú tu aj ľudia,čo majú aký-taký prehľad.Prečo by mal žiadateľ o nebankový úver mať živnosť?Pretože pre niečo v minulosti asi nemôže dostať bankový úver.A to niečo je možno nesplácaný úver,teda už sa na ňom niekto "popálil".A keď nebude splácať úver niekomu ďalšiemu,môže mu možno dať exekútor zablokovať účet,kde mu chodí výplata,a pod.Ale ak má ten človek živnosť,ručí,ako každý iný živnostník,celým svojim majetkom.Vôbec tu ale nejde o ten jeho majetok,ale istotu veriteľa voči niekomu,komu už NIKTO neverí.
6.Výpisy z OR o spoločnosti.Čo tým chcete dokázať?Že ak niekto má s.r.o.,kde ručí sumou 200000 bývalých,tak je podvodník?Pozrite si ktorúkoľvek s.r.o.,ktorá točí ťažké milóny súčasných,je na stovkách bilboardov,kričí na Vás z telky,novín a rádia,aké má majetkové krytie v OR!A všetkých označte za podvodníkov,lebo majú majetok len 200000 bývalých.Veď je to zákonom stanovená čiastka!!!!!A čo má ručiť Eurobusiness viac?Veď v žiadosti je napísané(a nie maličkým písmom,ako v zmluvách z bánk či poisťovní),že nie je poskytovateľom,ale sprostredkovateľom!Chcete,aby s každou žiadosťou navyšovali základné imanie o 145,-?Alebo s každým úverom o jeho výšku?Potom to isté chcite aj od všetkých ostatných sro s každým obchodom.
7.Buďte normálni!Ak Vám niekto sľubuje nemožné,neplaťte!Ak zaplatíte,nenadávajte na firmu,ale keď Vás prejde prvá vlna hnevu na celý svet,nadávajte na "hajzla",čo Vás oklamal a na "blbca",čo mu naletel.
8.Zabudol som na niečo?
9.Začnite teraz hádzať tie kamene.
0 0
krater krater

krater je offline (nepripojený) krater

na hadzanie kamenov sa ti vykaslem i ked si prispel siahodlhym prispevkom eurobusinessu neverim a bol to omyl s nimi cokolvek spisat zaplatit dohodnut a kto to planuje urobit nech si to rozmysli.
co sa zivnosti tyka to ze ruci svojim majetkom je ok ale ZIVNOSTNIK ktory ma nejaku zivnost je rozdiel ako pani XY ktora si vybavi imaginarnu zivnost aby vam "akoze"presla ved aj to je podvod ked chcete od ziadatela zivnost. Asi som uplne neuvedomela a blba ale doteraz som si naivne myslela ze zivnost si zaklada clovek na to aby robil nejaku podnikatelsku cinnost kupa za ucelom predaja, remeslo, popripade zamestnanie kde ta zamestnavatel nechce zobrat do hlavneho pracovneho pomeru ale zalozit si zivnost a budes mu poskytovat napriklad nejake sluzby a kazdy mesiac mu ich vyfakturujes ale aby som mal papier na vybavenie pozicky a ta mi bude poskytnuta na zaklade rucenia majetkom cez zivnost???
Asi uz je neskoro a ja by som mala ist spat lebo ja uz tu nicomu nerozumiem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať