Zavrieť

Porady

Cena stravného

zuba zuba

zuba je offline (nepripojený) zuba

Zdravím poraďákov!

Prosím súrne o radu! Mám klienta, ktorý neposkytuje svojim zamestnancom stravné lístky, ale zabezpečuje im obedy, ktoré sú v hodnote 69,02 Sk za jeden obed. Viem, že zamestnávateľ má povinnosť uhrádzať 55 % z ceny stravného a zamestnanec 45 %.
Moja otázka je: mám tých 45 % z ceny obeda rátať zo sumy s DPH, t.j. 69,02 alebo bez DPH, čo je 58 Sk?

Ďakujem za rady

Zuzana
Usporiadat
Sefcikova Sefcikova

Sefcikova je offline (nepripojený) Sefcikova

môj názor je, že rátaš zo sumy bez DPH
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/posky...a/04_par22.doc

Na základe informácie DRSR uplatníš odpočítanie dane na vstupe, od ceny jedla bez DPH odpočítaš 55 % (náklady zamestnávateľa), príspevok zo sociálneho fondu a tak dostaneš základ dane pre zamestnanca. Viac v pripnutom linku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zuba
Zdravím poraďákov!

Prosím súrne o radu! Mám klienta, ktorý neposkytuje svojim zamestnancom stravné lístky, ale zabezpečuje im obedy, ktoré sú v hodnote 69,02 Sk za jeden obed. Viem, že zamestnávateľ má povinnosť uhrádzať 55 % z ceny stravného a zamestnanec 45 %.
Moja otázka je: mám tých 45 % z ceny obeda rátať zo sumy s DPH, t.j. 69,02 alebo bez DPH, čo je 58 Sk?

Ďakujem za rady

Zuzana
aj 55% je z ceny bez DPH, tak aj 45% je z ceny bez DPH, ak ste platcami DPH
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Tweety
aj 55% je z ceny bez DPH, tak aj 45% je z ceny bez DPH, ak ste platcami DPH
Toto vôbec nie je také jednoznačné, ako sa zdá (v odbornej diskusii určite).
V každom prípade však môžeme postupovať podľa usmernenia DRSR a ten potvrdzuje naznačený výpočet, t.j. výpočet základu dane z ceny jedla bez DPH.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nerozumiem, v čom je to nejednoznačné!?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
zuba
Moja otázka je: mám tých 45 % z ceny obeda rátať zo sumy s DPH, t.j. 69,02 alebo bez DPH, čo je 58 Sk?
V tomto .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

asi si stojím na vedení ale nechápem
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Nestojíš ... to len ja som taký vrták a špekulant, že som prišla na to, že DRSR podľa môjho názoru rieši usmernením niečo, čo by malo byť riešené zmenou zákona. Už som to na Porade publikovala, ale enormný záujem to nevyvolalo a ani nemá prečo.

Postup dańovníkov v zmysle verejne prezentovaného názoru finančného úradu je akceptovaný pri kontrolách. Takže netreba sa viac zaťažovať. Ale v odbornej literatúre sa môžeš stretnúť s dvoma pohľadmi na výpočet základu dane a podľa môjho názoru je správny iba jeden ... a nie je to ten verejne prezentovaný.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No, musím priznať, že mi odľahlo, ale ako mi raz povedala jedna metodička DU, niekedy veľa čitania ich usmernení a predpisov škodí, tak neviem, neviem
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
V tomto prípade, je verejne prezentované stanovisko v prospech zamestnanca a zjednodušuje aj postup pre daňový subjekt, takže toto sa náhodou čítať oplatí ... aj keď...
0 0
Naile Naile

Naile je offline (nepripojený) Naile

Daňový výdavok zamestnávateľa je 55 % z ceny jedla...
Ak zamestnávateľ je platiteľom DPH, ratá z ceny bez DPH.
Ak zamestnávateľ nie je platiteľom DPH, tak musí ratať z ceny vrátane DPH, t.j. DPH je súčasťou ceny. Výplyva to z mechanizmu uplatnenia DPH.
Príklad - dodávateľ jedla je platiteľ DPH, avšak zamestnávateľ nie je platiteľ DPH:
Cena jedla je 70 Sk
DPH z toho 13,30.
Pre zamestnávateľa, ktorý nie je platiteľom DPH, cena jedla je 83,30.
55 % z 83,30 = 45,80.
Zamestnávateľ príspeje najviac 44 Sk v zmysle ZP.
Zamestnávateľ v tomto prípade ani neúčtuje DPH, ani neodvádza DPH.
0 0
zuba zuba

zuba je offline (nepripojený) zuba

Ďakujem za rady. Až teraz som sa dostala k netu. Takže, aby som sa utvrdila, ak vychádzam zo stránky drsr.sk, tak som mala postupovať takto?
cena jedla bez DPH............................................... ...............58.- Sk
55 % z nákladov spojených s pasytnutím jedla..........................31,90 Sk
Základ dane bez DPH............................................... .............26,10 Sk
DPH 19%............................................... ............................ 6,-Sk
Zamestnanec k úhrade........................................... ...............32,- Sk
Je to tak správne? Alebo zamestnanec má k úhade len 45 % z ceny jedla, t.j. 26,-?
Vďaka
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

...a príspevok zo soc. fondu nemáte?... ten tam chýba.
0 0
zuba zuba

zuba je offline (nepripojený) zuba

Nie, ten ten nemajú.
0 0
Naile Naile

Naile je offline (nepripojený) Naile

To Zuba:
Ak tvoj klient (zamestnávateľ) je platiteľom DPH, tak výpočet je správny.
Zamestnanec má k úhrade 32,10 Sk za jedlo.
Na vstupe zaučtuješ DPH 11 Sk, na výstupe 6 Sk.
Ak tvoj klient nie je platiteľom DPH, tak výpočet nie je správny.
Zo zákona o sociálnom fonde pre zamestnávateľa, kde nie sú odbory, vyplýva povinnosť jednak tvoriť SF, jednák poskytovať zo SF príspevok na stravovanie.
0 0
zuba zuba

zuba je offline (nepripojený) zuba

Áno, je platiteľom DPH. Takže môj výpočet je správny. Ďakujem.
Teraz však nástáva ďalší problém. Túto firmu som prebrala už po zaúčtovaní mesiaca, kde išla na úhradu zamestnancovi len suma z ceny jedla bez DPH, čo bolo 58,- Sk, t.j. 26,10 Sk. Moja ďalšia otázka potom znie: "Ako mám vzniknutý rozdiel vysporiadať v nasledujúcom mesiaci?"
Ďakujem
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Nebola odvedená DPH na výstupe?
0 0
zuba zuba

zuba je offline (nepripojený) zuba

Asi bola, to ja neviem, účtovné veci má na starosť kolegyňa, mňa sa týkajú iba mzdy, odvody,.... Ja by som však rada vedela, ako to vysporiadať v mzdách? Mám rozdiel dodatočne dať na úhradu zamestnancom v ďalšom mesiaci alebo ako mám postupovať? Prosím, "poraďte"!
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
A aký máš rozdiel. Vyčísli ho? Z čoho pozostáva. Na SL by mala byť kalkulácia. Takto vo všeobecnosti sa nedá odpovedať.
0 0
stdr stdr

stdr je offline (nepripojený) stdr

zuba
Ďakujem za rady. Až teraz som sa dostala k netu. Takže, aby som sa utvrdila, ak vychádzam zo stránky drsr.sk, tak som mala postupovať takto?
cena jedla bez DPH............................................... ...............58.- Sk
55 % z nákladov spojených s pasytnutím jedla..........................31,90 Sk
Základ dane bez DPH............................................... .............26,10 Sk
DPH 19%............................................... ............................ 6,-Sk
Zamestnanec k úhrade........................................... ...............32,- Sk
Je to tak správne? Alebo zamestnanec má k úhade len 45 % z ceny jedla, t.j. 26,-?
Vďaka
DPH z 26,10 Sk je 5,- Sk, ak sa nemylim.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať