Zavrieť

Porady

§ na navštevu lekára?!?

Ahojte, známa z vedľajšej firmy bola v minulom mesiaci niekoľko krát u lekára kvôli vyšetreniu a následnej rehabilitácii. Všade si dala potvrdiť priepustku, napísala čas odchodu a príchodu. Odovzdala to mzd. učtovníčke a tá jej to do mzdy vôbec nezapočítala, namiesto toho jej dala plný odpracovaný mesiac s vysvetlením, že pokiaľ nemala absenciu za jeden deň dlhšiu ako 4 hodiny sa to počíta akoby bola v práci celý deň (kedže ona bola u lekára hodinu, dve, niekedy 1,5...). Má to takto byť? Lebo moji zamestnanci, keď už idú lekárovi tak tam sú akože celý deň a s takýmto som sa ešte nestretla. Ďakujeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Pozri §141 ods.2 písm a) ZP - zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné voľno s náhradou mzdy... na vyšetrenie alebo ošetrenie... na nevyhnutne potrebný čas, najviac na 7 dní v kalendárnom roku. Takže pracovníčka mala mať tie hodiny zaplatené priemerom. Na druhej strane, ak jej to dali ako odpracovaný čas (zaplatený), nehrozí jej, že si vyčerpá tých 7 dní.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ja osobne nasčítavám hodiny u lekára. No mám takú skúsenosť, že vedúci mi od
    pracovníka odovzdal potvrdenie od lekára na celý deň /ktoré absolvoval začiatkom mesiaca/ až pri odovzdávaní miezd za konkrétny mesiac a ten mal už vyčerpaných 7 dní, čiže som mu nemohla paragraf preplatiť, nakoľko po 7. dni treba odhlásiť so sociálky /je to prerušenie/. No nakoľko mal ešte nevyčerpanú dovolenku, tak sme to vyriešili jedným dňom dovolenky. Neviem našich pracovníkov naučiť aby včas odovzdávali doklady ako sú čerpanie dovolenky, paragrafy, PN a ostatné a potom sa vyskytujú zbytočné problémy.

    § na navštevu lekára?!?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.